>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Wybory prezydenckie według Forum Bukmacherskiego

midel 189

midel

Użytkownik
Dla mnie to może się w Rosji nie pojawiać, bo to się niestety źle może skończyć, po raz kolejny ???? . Niech Jarek kontynuuje politykę brata i nie liże dupy wszystkim dookoła. Ktoś wcześniej dobrze napisał, ze jak Bronek wygra to i tak będzie rządził Tusk, tak jak w Rosji cały czas rządzi Putin. Tam nadal jest komuna, jak wygra Bronek to ta komuna wróci do nas, ja tego nie chcę. Cała władza w rękach PO (czytaj Tuska) to poważne zagrożenie dla Polski.
Oj &quot;lizodupowcy&quot;. Szkoda mi takich ludzi, którym wydaje się, że Bóg wie jakim to my mocarstwem nie jesteśmy. Zapytam w waszym języku: Lechu nie lizał dupy Stanom? W ogóle niektórzy dziwne pojęcie mają na temat polityki zagranicznej. Najlepiej wymachiwać szabelką i budować swoje ego ????
 
xavy 386

xavy

Użytkownik
tak, właśnie tak chcę. Chcę, aby przez rok chociaż mogła Platforma porządzić normalnie, wprowadziła swoje ustawy i wtedy ocenimy jak w rzeczywistości rządzi, bo jak mamy ją oceniać gdy 90% wetował śp. Lech? Jak nie zda to egzaminu to za rok sobie zmienicie rząd i tyle.
A co do JKM, którym widzę &quot;jara&quot; się coraz więcej osób. Nie podoba mi się, że wyskakuje w swoich spotach z tekstami &#39;banda złodziei&#39;, &#39;chcą was okraść&#39;, &#39;weźcie kije&#39; (to już w ogóle poniżej krytyki). Nie argumentuje tych swoich sądów, tylko nazywa wszystkich polityków &#39;bandą złodziei&#39; i &quot;nawołuje&quot; do przepędzenia ich kijami.. Mam mu uwierzyć, zaufać, bo tak mówi po prostu? Niech skupi się lepiej na przedstawianiu siebie w dobrym świetle, a nie konkurentów w złym..
Ciemnogród jest rzeczywiście w Narodzie nieprawdopodobny.Jeśli dla ciebie 17zawetowanych ustaw z 513 to jest 90% to ty się już na głowę nie masz co leczyć... Dziecko TVNu.
PKW po zliczeniu 15% głosów:
Komorowski 39,69%
Kaczyński 37,68%

Także bardzo rzetelny jest wynik TVnu.
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
Większość z tych ustaw to oczywiście pierdółki, które trzeba wprowadzić i na które głosowały wszystkie partie. Problem zaczynał się jak PO chciała wprowadzić jakąś ważną, autorską ustawę, a PIS był przeciwko i automatycznie Lech także. Kolejny, który wyskakuje z cyferkami i papierowymi teoriami, ale w tematach w których nie mam pojęcia nie będę się wypowiadał, więc nie wyślę cię do lekarza. Ty rozumiem już mi zdiagnozowałeś całą chorobę.
te 90%, których się uczepiłeś to był zabieg językowy, zwany hiperbolizacją.
tak, polsatowski wynik też rzetelny. Wszyscy przeciwko temu kaczuchowi!
 
xavy 386

xavy

Użytkownik
Większość z tych ustaw to oczywiście pierdółki, które trzeba wprowadzić i na które głosowały wszystkie partie. Problem zaczynał się jak PO chciała wprowadzić jakąś ważną, autorską ustawę, a PIS był przeciwko i automatycznie Lech także. Kolejny, który wyskakuje z cyferkami i papierowymi teoriami, ale w tematach w których nie mam pojęcia nie będę się wypowiadał, więc nie wyślę cię do lekarza. Ty rozumiem już mi zdiagnozowałeś całą chorobę.
te 90%, których się uczepiłeś to był zabieg językowy, zwany hiperbolizacją.
tak, polsatowski wynik też rzetelny. Wszyscy przeciwko temu kaczuchowi!
Z kim nie gadam jeśli chodzi o sympatyków PO to wszyscy hiperbolizują-normalnie mamy w kraju miliony poetów...Dawaj,które to te ważne,autorskie ustawy. KONKRETY

Weto do ustawy o ratyfikacji Konwencji w sprawie kontaktów z dziećmi
Może to jest ta jedna z kluczowych dla naszej gospodarki autorskich ustaw PO???
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Nie chce mi się dyskutować czemu tak, a nie inaczej bo nikt swoich poglądów nie zmieni. Z dwóch kiepskich kandydatów wybieram tego mniej kiepskiego czyli Jarosława Kaczyńskiego.
Prawdę powiedziawszy to nie wiem z kim musiałby rywalizować hrabia Maria, żebym na niego zaglosował ????
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
Z kim nie gadam jeśli chodzi o sympatyków PO to wszyscy hiperbolizują-normalnie mamy w kraju miliony poetów...Dawaj,które to te ważne,autorskie ustawy. KONKRETY

Weto do ustawy o ratyfikacji Konwencji w sprawie kontaktów z dziećmi
Może to jest ta jedna z kluczowych dla naszej gospodarki autorskich ustaw PO???
zawetowane 3 ustawy zdrowotne.. Chyba ważne prawda? Kolejna ustawa o zmianach w systemie emerytalnym i rentach.. Też dziedzina, do której jest wiele zastrzeżeń obecnie.
Myślę, że jak SLD pomagało odrzucać weto prezydenta, to pokazywało to, że te ustawy były potrzebne, bo lewica nie miała żadnego interesu w tym, a prezydent Kaczyński działał zgodnie z poleceniem brata..
 
gibakrk 0

gibakrk

Użytkownik
obydwaj kandydaci są do niczego, taka prawda. PO spierniczyła całą sprawę w momencie gdy w prawyborach wygrał Komorowski, a gdyby wygrał Sikorski - miałby dużo większe poparcie niż Komorowski.
Przed nami druga tura, jak to się zwykło mawiać wybieramy mniejsze zło, a w moim przekonaniu mniejszym złem jest Bronisław Komorowski. Po pierwsze, nie będzie przeszkadzał rządowi w rządzeniu - a rząd będziemy mogli wreszcie ocenić po tym co robią, jesli cos zrobia. Beda mieli w rekach pelnie wladzy i maja teraz okazje by przeprowadzic obiecane reformy i zdaja sobie z tego sprawe, bo zblizaja sie wybory parlamentarne powoli, i jesli tej okazji nie wykorzystaja - wybory przegraja, to oczywiste. Chce zobaczyc te reformy.
Jesli prezydentem zostanie Jaroslaw Kaczynski - wrócą wojny, przepychanki, weta, kłótnie - i smiesza mnie ludzie, ktorzy twierdza ze Jaroslaw Kaczynski sie zmienil i ze gdy bedzie prezydentem to nie bedzie wojen - one beda, on ma taka nature i sie nie zmieni, a gdy dodamy do tego zawzietosc obozu rzadowego (nie odpuszczaja i czesto sami dolewaja oliwy do ognia) - bedzie powtorka z lat 2005-2010.
Prezydent ma ograniczone funkcje i mozliwosci w aktualnym porzadku konstytucyjnym naszego kraju i osobiscie jestem za tym aby prerogatywy prezydenta zostały jeszcze ograniczone, jestem za systemem kanclerskim, ktory swietnie sie sprawdza w Niemczech.
Ponadto, uwazam, ze Komorowski będzie lepszym prezydentem pod kątem reprezentowania Polski na arenie międzynarodowej (pomijam fakt, że wszelkie nieoficjalne spotkania, podróże etc prezydenci najczesciej odbywaja ze swoimi malzonkami, zona u boku glowy panstwa zawsze jest odbierana in plus w oczach opinii publicznej miedzynarodowej, komentatorow zagranicznych etc, ale zapewne bez malzonki tez mozna byc dobrym prezydentem). Po Jarosławie Kaczynskim mozemy sie spodziewac wrogiego nastawienia do naszych sąsiadów, a polityki milosci wobec USA - tak też było w poprzednich latach prezydentury L. Kaczynskiego. Czy potrzeba nam pogarszania stosunkow z sasiadami? mam na mysli Rosję i Niemcy.
Prezydentura Bronisława Komorowskiego będzie spokojna, z klasą i bez niepotrzebnych wojenek polsko-polskich, bez agresji wobec partnerów zagranicznych, bez osmieszania Polski na arenie miedzynarodowej. Nie bedzie to najlepsza prezydentura i na pewno moglaby byc lepsza, ale wolę widzieć BK za prezydenta, a nie JK, choc Kaczynskiego szanuje i uwazam ze jest on potrzebny na polskiej scenie politycznej
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Nie chce mi się dyskutować czemu tak, a nie inaczej bo nikt swoich poglądów nie zmieni. Z dwóch kiepskich kandydatów wybieram tego mniej kiepskiego czyli Jarosława Kaczyńskiego.
Prawdę powiedziawszy to nie wiem z kim musiałby rywalizować hrabia Maria, żebym na niego zaglosował ????
Kiedyś mnie posądzałeś o poglądy pisowskie... Jak dziś to pamiętam. To wyznanie w tym momencie od Ciebie mnie zszokowało.
Z tym Maria. Szczerze to nie wiedziałem jakie Jarek, Bronek czy Andrzej L. mają drugie imiona. Jak zobaczyłem kartę to się pośmiałem...
Chociaż już kiedyś miałem okazje głosować gdzie na karcie był polityk o jeszcze lepszych imionach ????
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Cytat:
Bratowa
Czarny humor ????
Sorry, fatalne przejęzyczenie :-( Bratanica oczywiście :]
Wyniki po sprawdzeniu 15 % są znacznie inne niż te w sondażach. p.J.Kaczyński traci już mniej niż jeden procent. Oj będzie się działo w II turze. Każdy procent będzie ważny.
Sam nie wiem na kogo zagłosuje, nie jestem zwolennikiem głosowania na mniejsze zło więc też zastanawiam się nad odpuszczeniem ...
 
S 0

speedywwy

Użytkownik
Ciemnogród jest rzeczywiście w Narodzie nieprawdopodobny.Jeśli dla ciebie 17zawetowanych ustaw z 513 to jest 90% to ty się już na głowę nie masz co leczyć... Dziecko TVNu.

PKW po zliczeniu 15% głosów:
Komorowski 39,69%
Kaczyński 37,68%


Także bardzo rzetelny jest wynik TVnu.
Buehehe idac Twoim tokiem myślenia mozna powiedziec o kimś ze złamał prawo tylko raz, a że akurat popełniajac morderstwo ze szczegolnym okrucienstwem to szczegol...
JKM 2,5%? No to mamy jakieś 375tys ludzi zyjacych w jakiejś Nibylandii i wierzacych w te brednie, ktore ich kandydat powtarza na kazdym kroku. JKM powiedzial ze dla niego sukcesem jest ze ludzie nie maja go juz za kompletnego idiote, no moze za kompletnego nie ale idiota chyba jest nadal...
Najwiekszy przegrany - Olechowski. Miał wszystko. Pieniadze, poparcie na poczatku a skonczyl tuz przed kryminalista vel Rece niespokojne.
Miejmy nadzieje ze scenariusz z 2005r sie nie powtorzy i nie wygra ten, ktory wskazuje gdzie stalo ZOMO, ktorzy ludzie sa prawi i kto jest winny katastrofy Smolenskiej. Jesli wygra - 5 lat w plecy. No chyba ze znow jakis samolot spadnie...
 
ml1916 0

ml1916

Użytkownik
Buehehe idac Twoim tokiem myślenia mozna powiedziec o kimś ze złamał prawo tylko raz, a że akurat popełniajac morderstwo ze szczegolnym okrucienstwem to szczegol...
JKM 2,5%? No to mamy jakieś 375tys ludzi zyjacych w jakiejś Nibylandii i wierzacych w te brednie, ktore ich kandydat powtarza na kazdym kroku. JKM powiedzial ze dla niego sukcesem jest ze ludzie nie maja go juz za kompletnego idiote, no moze za kompletnego nie ale idiota chyba jest nadal...
Najwiekszy przegrany - Olechowski. Miał wszystko. Pieniadze, poparcie na poczatku a skonczyl tuz przed kryminalista vel Rece niespokojne.
Miejmy nadzieje ze scenariusz z 2005r sie nie powtorzy i nie wygra ten, ktory wskazuje gdzie stalo ZOMO, ktorzy ludzie sa prawi i kto jest winny katastrofy Smolenskiej. Jesli wygra - 5 lat w plecy. No chyba ze znow jakis samolot spadnie...
Po tym wpisie myślę, że nie ma co już tutaj więcej się udzielać. Poziom dyskusji upadł tak nisko, że chyba gorzej być nie może. Żenada.
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Kiedyś mnie posądzałeś o poglądy pisowskie... Jak dziś to pamiętam. To wyznanie w tym momencie od Ciebie mnie zszokowało.

Z tym Maria. Szczerze to nie wiedziałem jakie Jarek, Bronek czy Andrzej L. mają drugie imiona. Jak zobaczyłem kartę to się pośmiałem...

Chociaż już kiedyś miałem okazje głosować gdzie na karcie był polityk o jeszcze lepszych imionach ????
Głosując na Kaczyńskiego głosuję PRZECIWKO Marii, a nie ZA Jarkiem więc z poglądami pisowskimi nie ma to nic wspólnego.
Cóż, to nie moja wina, że musimy wybrać pomiędzy kandydatem marnym, a bardzo, bardzo marnym.
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
Teraz to już krótko, wybiorę mniejsze zło w postaci Kaczyńskiego.
W sumie to nie byłem zaskoczony przewagą. Wiedziałem, że sondaż dla TVN (wstępny) będzie mocno na korzyść Bronka. Najbardziej zbliżony przedstawiła bodajże publiczna. Na plus na pewno Napieralski. Nieźle mu poszło i teraz w zasadzie on ustala reguły gry ???? Ciekaw jestem debat, jeśli się odbędą.
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
dobra, dobra, a powiedzcie mi jeszcze na czyją korzyść działa sondaż faworyzujący Komorowskiego?
Bo na pewno nie dla niego samego. Wyborcy PO widzą, że ma dużą przewagę, to nie chce im się iść, za to pisiory się mobilizują.. Więc może dziękujcie tvnowi.
 
gibakrk 0

gibakrk

Użytkownik
nie ma za co dziękować bo taki sondaż nic nie zdziała, publikują wyniki oficjalne z PKW i elektorat powinien się na nich skupić, a tam widzimy, że przewaga Komorowskiego jest mała
 
skrewdriver 3

skrewdriver

Użytkownik
Poziom rozmowy w tym temacie jest niższy niż na kibice.net. ????
Wyniki wyborów do przewidzenia. Jak Komorowski będzie prowadził dalej taką niemrawą kampanię to w II turze przegra, zresztą w debatach i tak nie ma chyba większych szans z Kaczyńskim, bo brakuje mu elementarnej wiedzy. Ja w II głosuję na Kaczyńskiego, bo półtorej roku rządów PO bez żadnej kontroli byłoby trudne do wytrzymania.
 
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
obydwaj kandydaci są do niczego, taka prawda. PO spierniczyła całą sprawę w momencie gdy w prawyborach wygrał Komorowski, a gdyby wygrał Sikorski - miałby dużo większe poparcie niż Komorowski.
Przed nami druga tura, jak to się zwykło mawiać wybieramy mniejsze zło, a w moim przekonaniu mniejszym złem jest Bronisław Komorowski. Po pierwsze, nie będzie przeszkadzał rządowi w rządzeniu - a rząd będziemy mogli wreszcie ocenić po tym co robią, jesli cos zrobia. Beda mieli w rekach pelnie wladzy i maja teraz okazje by przeprowadzic obiecane reformy i zdaja sobie z tego sprawe, bo zblizaja sie wybory parlamentarne powoli, i jesli tej okazji nie wykorzystaja - wybory przegraja, to oczywiste. Chce zobaczyc te reformy.
Jesli prezydentem zostanie Jaroslaw Kaczynski - wrócą wojny, przepychanki, weta, kłótnie - i smiesza mnie ludzie, ktorzy twierdza ze Jaroslaw Kaczynski sie zmienil i ze gdy bedzie prezydentem to nie bedzie wojen - one beda, on ma taka nature i sie nie zmieni, a gdy dodamy do tego zawzietosc obozu rzadowego (nie odpuszczaja i czesto sami dolewaja oliwy do ognia) - bedzie powtorka z lat 2005-2010.

Prezydent ma ograniczone funkcje i mozliwosci w aktualnym porzadku konstytucyjnym naszego kraju i osobiscie jestem za tym aby prerogatywy prezydenta zostały jeszcze ograniczone, jestem za systemem kanclerskim, ktory swietnie sie sprawdza w Niemczech.

Ponadto, uwazam, ze Komorowski będzie lepszym prezydentem pod kątem reprezentowania Polski na arenie międzynarodowej (pomijam fakt, że wszelkie nieoficjalne spotkania, podróże etc prezydenci najczesciej odbywaja ze swoimi malzonkami, zona u boku glowy panstwa zawsze jest odbierana in plus w oczach opinii publicznej miedzynarodowej, komentatorow zagranicznych etc, ale zapewne bez malzonki tez mozna byc dobrym prezydentem). Po Jarosławie Kaczynskim mozemy sie spodziewac wrogiego nastawienia do naszych sąsiadów, a polityki milosci wobec USA - tak też było w poprzednich latach prezydentury L. Kaczynskiego. Czy potrzeba nam pogarszania stosunkow z sasiadami? mam na mysli Rosję i Niemcy.

Prezydentura Bronisława Komorowskiego będzie spokojna, z klasą i bez niepotrzebnych wojenek polsko-polskich, bez agresji wobec partnerów zagranicznych, bez osmieszania Polski na arenie miedzynarodowej. Nie bedzie to najlepsza prezydentura i na pewno moglaby byc lepsza, ale wolę widzieć BK za prezydenta, a nie JK, choc Kaczynskiego szanuje i uwazam ze jest on potrzebny na polskiej scenie politycznej
Tak tylko co to wtedy jest za władza jak pełnia miała by PO?
Chociaz z Socjologicznego punktu widzenia zapewniam cie , że tak raczje nie bedzie. Przypuscmy ze Bronek wygrywa wspomnisz moje slowa ze nastepstwem tego bedzie wygranie przez PIS wyborow oczywiscie nie bezwzglednie tylko tam o kilka % . Ludzie boją sie &#39; władzy absolutnej&#39;. Tym bardziej , ze u nas demokracja jest jedna z najmlodszych w Europie ile demokratycznie prezydentow wybieralismy? Odp prosta ????
Druga sprawa to , to że ani Komor ani Jarek do prezydentury nie pasują obaj z różnych względów.
Ale co do prezydenta to jest to tylko jak mowia politycy &#39; parasol&#39; rzeczywista władzą to On nie jest. Dlatego ogólnie dziwną polityke przybrał PIS wystawiajac na kandydata swą najsilniejsza postac , która nota bene nigdy nie marzyła o prezydenturze a o realnej wladzy wlasnie.
Co mi w Bronku przeszkadza?
Glownie jego notoryczne pomyłki. Zaraz ktos powie , ze ś.p Lech takze sie mylil. Oczywiscie nie ma ludzie nie omylnych ale dla mnie to subiektywna opinia KAczynski mylil sie , raczej byly to &#39; przejęzyczenia&#39; drobne czesto sportowe. A nie to co wyczynia Komorowski. Mowi , że nalezy wycofac sie z NATO a mysli o Afganistanie, pozniej takie INFO niesie sie w swiat i ludzie lapia sie za glowy.
PO obiecywalo druga Irlandie co obieca Komor? Az strach pomyslec. Nie zdziwie sie jak bedzie nam sie zylo drozej bo, wiele przeslanek jest , ze jak zostanie prezydentem to bedzie to glowa panstwa ludzi bogatych.
 
sandomingo 58

sandomingo

Użytkownik
Najbardziej mnie dziwia wyborcy, ktorzy glosowali na PO w roku 2007 i w tych wyborach oddali glos na Komora. Znaczy to mniej wiecej tyle, ze zmienili swe poglady o 180 stopni. Ja w 2007 glosowalem na PO liberalna, odwazna, zdeterminowana przeprowadzic powazne reformy, zmiejszac deficyt, pomagac przedsiebiorcom. To bylo w 2007 roku. Dzisiaj programowo ta partia niczym sie nie rozni od Pisu i Sld. Przemianowali sie na socjalistow, korci ich polozyc lape na internecie, niedawno rozszerzyli uprawnienia CBA. Tusk obiecujac szukanie oszczednosci i likwidacje biurokracji zadluzyl kraj na rekordowa w dziejach kwote. Ze wszystkich premierow wydal najwiecej. Co to za liberalna partia, ktora na stwierdzenie, ze chce sprywatyzowac szpitale, odpowiada, ze to potwarz, lgarstwo, skandal. Co to za liberalowie, ktorzy szczyca sie poparciem zatwardzialego komucha Cimoszewicza? Teraz czynia umizgi do reszty lewicy, moze nawet sam Jaruzel ich poprze? Ktos pisal, ze PO nie wprowadza tych swoich flagowych ustaw, bo prezydent je wetuje, albo bedzie chcial zawetowac. BLAD. Peowcy juz dawno zmienili wymowke (zrobili to po tym, jak sam Lech stwierdzil, ze poprze ustawy reformujace finanse i ograniczajace dlug publiczny). Teraz maja lepsze wytlumaczenie. Nie tworza tych ustaw ... bo jest KRYZYS i podczas kryzysu nie mozna grzebac w gospodarce. Gratuluje glupoty ????

A co do samego Komorowskiego. Na 2 ture nie pojde, ale blizszy jestem poparcia Jarka. Z prostej przyczyny. Komor to czlowiek nie potrafiacy myslec samodzielnie, jest zadnym politykiem. A nie zawsze bedzie czas, zeby wszystko skonsultowac z Donkiem. Poza tym, jestem przekonany, ze mu sodowa odbije. Jak go zostawia samego sobie, to bedzie katastrofa.
 
Do góry Bottom