>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Wybory prezydenckie według Forum Bukmacherskiego

gibakrk 0

gibakrk

Użytkownik
Tak tylko co to wtedy jest za władza jak pełnia miała by PO?
Chociaz z Socjologicznego punktu widzenia zapewniam cie , że tak raczje nie bedzie. Przypuscmy ze Bronek wygrywa wspomnisz moje slowa ze nastepstwem tego bedzie wygranie przez PIS wyborow oczywiscie nie bezwzglednie tylko tam o kilka % . Ludzie boją sie &#39; władzy absolutnej&#39;. Tym bardziej , ze u nas demokracja jest jedna z najmlodszych w Europie ile demokratycznie prezydentow wybieralismy? Odp prosta ????
Druga sprawa to , to że ani Komor ani Jarek do prezydentury nie pasują obaj z różnych względów.
Ale co do prezydenta to jest to tylko jak mowia politycy &#39; parasol&#39; rzeczywista władzą to On nie jest. Dlatego ogólnie dziwną polityke przybrał PIS wystawiajac na kandydata swą najsilniejsza postac , która nota bene nigdy nie marzyła o prezydenturze a o realnej wladzy wlasnie.
Co mi w Bronku przeszkadza?
Glownie jego notoryczne pomyłki. Zaraz ktos powie , ze ś.p Lech takze sie mylil. Oczywiscie nie ma ludzie nie omylnych ale dla mnie to subiektywna opinia KAczynski mylil sie , raczej byly to &#39; przejęzyczenia&#39; drobne czesto sportowe. A nie to co wyczynia Komorowski. Mowi , że nalezy wycofac sie z NATO a mysli o Afganistanie, pozniej takie INFO niesie sie w swiat i ludzie lapia sie za glowy.
PO obiecywalo druga Irlandie co obieca Komor? Az strach pomyslec. Nie zdziwie sie jak bedzie nam sie zylo drozej bo, wiele przeslanek jest , ze jak zostanie prezydentem to bedzie to glowa panstwa ludzi bogatych.
PO będzie miało ponad rok to wyborów na zrobienie jakichkolwiek reform, ustawy są gotowe i czekają (ponowne wrzucenie do obrad tej samej ustawy o służbie zdrowotnej np) - jeżeli zrobią coś i będzie to widoczne dla wyborcy - wybory parlamentarne znów wygrają. Będą mieli łatwiej - wystarczy, że pokażą na wyborach np. pakiet ustaw reformujących system emerytalny, przedstawią system mający na celu zmniejszenie długu publicznego etc - kilka, kilkanaście gotowych ustaw, konkretnych projektów i poprą je tym, że wygrywając wybory przeniosą je sami przez sejm (lub koalicja z psl/sld), a prezydent nie zawetuje i reformy wejdą w zycie.
Co do pomyłek - zgoda, natomiast nudne jest ciągłe przypominanie przejęzyczenia dot. Nato i Afganistanu - każdy inteligentny człowiek wie, że chodziło o Afganistan i w świat ta informacja nie poszła.
Dlaczego ma nam się żyć drożej? jeśli PO będzie chciało takiej polityki to przegrają wybory parlamentarne, a prezydent samotnie nic nie zrobi.
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Mój głos na Komorowskiego to bardziej głos ANTY Kaczyński, który dla mnie nie powinnen startować większość swoich głosów uzyskał przez uczucia ja takeigo czegoś nie popieram.
 
S 0

speedywwy

Użytkownik
http://www.youtube.com/watch?v=o-nzEBqxkWA ????

No ciekawe czy się panu Niesiołowskiemu teraz zmienią poglądy i z Napieralskim w tej sytuacji WARTO ROZMAWIAĆ ????
A jak pieknie sie zmieniły Jarusiowi, który w 2004r mówił, że SLD trzeba zdelegalizować, co prawda nie ma do tego podtsaw prawnych, ale trzeba to zrobić...a dzis słyszymy od szefowej jego sztabu, ze w wielu sprawach np gospodarczych zawsze było im blisko do SLD. Obłuda!????
 
pakeroso 0

pakeroso

Użytkownik
Mam już dosyć kaczyzmu, wyciągania teczek, zamykania do więzień każdego kto ma coś przeciwko kaczorowi, bezkarnego niszczenia dowodów (laptop Ziobry), ciągłego narzekania na rząd w TVP(iS), nietykalności Rydzyka, kłótni ze wszystkimi sąsiadującymi krajami i torpedowania wszystkiego co pochodzi od PO. Poza tym denerwuje mnie ta pewność siebie PiS-u, który zawsze ma rację, zawsze będzie tak jak oni chcą.
Wszystko tylko nie Jarek !!
 
gusto 695

gusto

Forum VIP
Po tym wpisie myślę, że nie ma co już tutaj więcej się udzielać. Poziom dyskusji upadł tak nisko, że chyba gorzej być nie może. Żenada.
Podobnie myślę. Ale to jest tak jak z analizami meczów lub pseudoanalizami, lepiej nie napisać nic niż pisać bez sensu. Jednak na niektóre wpisy muszę zareagować pozytywnie lub negatywnie.
Najbardziej mnie dziwia wyborcy, ktorzy glosowali na PO w roku 2007 i w tych wyborach oddali glos na Komora. Znaczy to mniej wiecej tyle, ze zmienili swe poglady o 180 stopni. Ja w 2007 glosowalem na PO liberalna, odwazna, zdeterminowana przeprowadzic powazne reformy, zmiejszac deficyt, pomagac przedsiebiorcom. To bylo w 2007 roku. Dzisiaj programowo ta partia niczym sie nie rozni od Pisu i Sld. Przemianowali sie na socjalistow, korci ich polozyc lape na internecie, niedawno rozszerzyli uprawnienia CBA. Tusk obiecujac szukanie oszczednosci i likwidacje biurokracji zadluzyl kraj na rekordowa w dziejach kwote. Ze wszystkich premierow wydal najwiecej. Co to za liberalna partia, ktora na stwierdzenie, ze chce sprywatyzowac szpitale, odpowiada, ze to potwarz, lgarstwo, skandal. Co to za liberalowie, ktorzy szczyca sie poparciem zatwardzialego komucha Cimoszewicza? Teraz czynia umizgi do reszty lewicy, moze nawet sam Jaruzel ich poprze? Ktos pisal, ze PO nie wprowadza tych swoich flagowych ustaw, bo prezydent je wetuje, albo bedzie chcial zawetowac. BLAD. Peowcy juz dawno zmienili wymowke (zrobili to po tym, jak sam Lech stwierdzil, ze poprze ustawy reformujace finanse i ograniczajace dlug publiczny). Teraz maja lepsze wytlumaczenie. Nie tworza tych ustaw ... bo jest KRYZYS i podczas kryzysu nie mozna grzebac w gospodarce. Gratuluje glupoty ????

A co do samego Komorowskiego. Na 2 ture nie pojde, ale blizszy jestem poparcia Jarka. Z prostej przyczyny. Komor to czlowiek nie potrafiacy myslec samodzielnie, jest zadnym politykiem. A nie zawsze bedzie czas, zeby wszystko skonsultowac z Donkiem. Poza tym, jestem przekonany, ze mu sodowa odbije. Jak go zostawia samego sobie, to bedzie katastrofa.
Ja też głosowałem na PO i się zawiodłem, podobnie jak Ty. Na tę chwilę w parlamentarnych głosuję na PiS, no chyba, że Korwin coś ciekawego ze swoją partią wymyśli.
Dokładnie. Komorowski nie jest samodzielnym politykiem, zawsze stoi za kimś lub przy kimś (dodam, żeby nie czytać tego dosłownie, bo sądząc po niektórych wpisach tutaj to ktoś pomyśli, ze chodziło mi o to że nie stoi sam pod ścianą a obok kogoś hehe)
Mój głos na Komorowskiego to bardziej głos ANTY Kaczyński, który dla mnie nie powinnen startować większość swoich głosów uzyskał przez uczucia ja takeigo czegoś nie popieram.
Jakie uczucia? Uczucia nie mają nic wspólnego z polityką. To PO, czytaj Bronek chciał zagrać uczuciami i mu nie wyszło. Zrobili ciepły, rodzinny spot i co? i wyszły z tego ciepłe kluchy i nic więcej.
A jeśli chodzi o uczucia po tragedii narodowej to każdy ma je w sercu, stała się tragedia i nic na to nie poradzimy. Po wielu wpisach tutaj widzę, że nie ma ona żadnego wpływu na decyzję w wyborach, podobnie jest w całej Polsce. ludzie już ochłonęli po tej tragedii i myślą a nie tylko współczują.
Jeszcze na koniec moja refleksja. Politykiem jeszcze nie jestem ale kto wie. PiSałbym się na to ale zobaczymy. Agitować sobie mogę. Otóż, wybór prezydenta to jest wybór personalny, wybieramy ojca narodu, mądrego, odważnego, silnego osobowościowo, duchowo, umiejącego samodzielnie podejmować ważne decyzje dla nas wszystkich. Niech każdy z Was zastanowi się, kto ma więcej tych cech, bo dla mnie tutaj nie ma wątpliwości. Ktoś może się przyczepić, tak jak np. uznawany za autorytet (nie dla mnie, bo uważam, że podobnie jak Wałęsa, błaźni się na starość, ale nie o tym) Bartoszewski, nie żaden profesor, bo takiego tytułu nie ma i nie wiem kto i po co go tak tytułuje, jak on chyba nawet magistra nie ma, ze swojej winy czy nie ale nie ma. Otóż tenże Bartoszewski powiedział coś mniej więcej w ten deseń, że Komorwski ma rodzinę, wychował dzieci, wie co to znaczy być ojcem i będzie dobrym ojcem narodu. Czy to znaczy, ze kawaler nie może być prezydentem. Właśnie wręcz przeciwnie, nie mając rodziny, tej najbliższej czyli, żony i dzieci, może bardziej poświęcić się Polsce, naszej Polsce!
&quot;Przebrała się miarka, głosuję na Jarka&quot;!! 4 lipca 2010 roku!
 
phillips 1,5K

phillips

Użytkownik
Oddam głos na Komorowskiego z dwóch zasadniczych powodów:
1. Kaczyński to typowy pseudokatolicki populista z socjalistycznym myśleniem, a tego znieść nie jestem w stanie.
2. Uważam, że Komorowski dobrze wywiązał się z obowiązków, które spadły na niego w trudnej sytuacji związanej z tragedią smoleńską i powodzią.
W pierwszej turze głosowałem na Janusza Korwina-Mikke.
 
robertcorey 1

robertcorey

Użytkownik
Oddam swój głos na Jarosława Kaczynskiego, ponieważ:

1. Bardziej odpowiada mi program jaki proponuje.
2. Nigdy w życiu nie dopusciłbym do monopolu jednej partii.
3. Bardziej konkretne odpowiedzi, mniej wpadek, lepiej wypada przy przemowach.
4. Nie mógłbym stawiac na człowieka, za którym stoją takie osoby jak Schetyna, Palikot, Pitera i Niesiołowski, Nowak.
5. Komorowski będzie marionetką, a nie prezydentem, o tym się przekonacie drodzy wyborcy PO po wyborach, jeśli wygra Mr.Mistake.
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
a co Gusto podważasz autorytet pana Bartoszewskiego? Czy ma ten głupi papier czy nie, wykładanie na tylu uniwersytetach (m.in w Monachium) coś znaczy. I założę się, że pisiory niesamowicie by się chełpiły jakby miały poparcie takiego człowieka. ALE niestety nie mają, to już trzeba go z błotem zmieszać.
Widzę, że wszystko odwrócicie tak, by wyszło na korzyść kaczucha, ale bez ***********. Komorowski to prawdziwy głowa rodziny, mąż, ojciec, on będzie potrafił zrozumieć polskie rodziny, Jaro chyba nie do końca.
po wypowiedzi Gusto widzę, że potwierdza się, że PO ma zwolenników, a PiS fanatyków..
PRZEBRAŁA SIĘ MIARKA, JAREK TO FAJKA!
GŁOSUJCIE NA BRONKA 4 LIPCA! ;-)
 
skrewdriver 3

skrewdriver

Użytkownik
Wiecie jaki jest problem wielu z Was i w ogóle wielu głosujących? Kibicujecie politykom jak klubom piłkarskim. Emocjonujecie się tym, kto komu bardziej dogada, kto zostanie ośmieszony, itd. Politycy celowo wzbudzają takie emocje w społeczeństwie, żeby odwrócic uwagę społeczeństwa od rzeczywistych problemów kraju. Nie dajmy się więc manipulowac i nie zapomnijmy o zdrowym rozsądku.
 
xavy 386

xavy

Użytkownik
a co Gusto podważasz autorytet pana Bartoszewskiego? Czy ma ten głupi papier czy nie, wykładanie na tylu uniwersytetach (m.in w Monachium) coś znaczy. I założę się, że pisiory niesamowicie by się chełpiły jakby miały poparcie takiego człowieka. ALE niestety nie mają, to już trzeba go z błotem zmieszać.
Widzę, że wszystko odwrócicie tak, by wyszło na korzyść kaczucha, ale bez ***********. Komorowski to prawdziwy głowa rodziny, mąż, ojciec, on będzie potrafił zrozumieć polskie rodziny, Jaro chyba nie do końca.
po wypowiedzi Gusto widzę, że potwierdza się, że PO ma zwolenników, a PiS fanatyków..
PRZEBRAŁA SIĘ MIARKA, JAREK TO FAJKA!
GŁOSUJCIE NA BRONKA 4 LIPCA! ;-)
Zniżając się do twojego poziomu wypowiedzi:
Komor przez 2miesiące kampanii popełnił ze 3x więcej gaf niż L. Kaczyński przez 5lat prezydentury... No ale PO...om nic nie powiesz, bo oni panicznie się boją IV RP-widocznie mają swoje powody...
 
skrewdriver 3

skrewdriver

Użytkownik
Zniżając się do twojego poziomu wypowiedzi:
Komor przez 2miesiące kampanii popełnił ze 3x więcej gaf niż L. Kaczyński przez 5lat prezydentury... No ale PO...om nic nie powiesz, bo oni panicznie się boją IV RP-widocznie mają swoje powody...
To jest w ogóle ciekawe, że PO straszy ludzi IV RP, w sytuacji kiedy był to wspólny projekt Platformy i PiS-u jeszcze przed wyborami w 2005 r.
 
S 0

speedywwy

Użytkownik
Podobnie myślę. Ale to jest tak jak z analizami meczów lub pseudoanalizami, lepiej nie napisać nic niż pisać bez sensu. Jednak na niektóre wpisy muszę zareagować pozytywnie lub negatywnie.



Ja też głosowałem na PO i się zawiodłem, podobnie jak Ty. Na tę chwilę w parlamentarnych głosuję na PiS, no chyba, że Korwin coś ciekawego ze swoją partią wymyśli.

Dokładnie. Komorowski nie jest samodzielnym politykiem, zawsze stoi za kimś lub przy kimś (dodam, żeby nie czytać tego dosłownie, bo sądząc po niektórych wpisach tutaj to ktoś pomyśli, ze chodziło mi o to że nie stoi sam pod ścianą a obok kogoś hehe)



Jakie uczucia? Uczucia nie mają nic wspólnego z polityką. To PO, czytaj Bronek chciał zagrać uczuciami i mu nie wyszło. Zrobili ciepły, rodzinny spot i co? i wyszły z tego ciepłe kluchy i nic więcej.
A jeśli chodzi o uczucia po tragedii narodowej to każdy ma je w sercu, stała się tragedia i nic na to nie poradzimy. Po wielu wpisach tutaj widzę, że nie ma ona żadnego wpływu na decyzję w wyborach, podobnie jest w całej Polsce. ludzie już ochłonęli po tej tragedii i myślą a nie tylko współczują.

Jeszcze na koniec moja refleksja. Politykiem jeszcze nie jestem ale kto wie. PiSałbym się na to ale zobaczymy. Agitować sobie mogę. Otóż, wybór prezydenta to jest wybór personalny, wybieramy ojca narodu, mądrego, odważnego, silnego osobowościowo, duchowo, umiejącego samodzielnie podejmować ważne decyzje dla nas wszystkich. Niech każdy z Was zastanowi się, kto ma więcej tych cech, bo dla mnie tutaj nie ma wątpliwości. Ktoś może się przyczepić, tak jak np. uznawany za autorytet (nie dla mnie, bo uważam, że podobnie jak Wałęsa, błaźni się na starość, ale nie o tym)Bartoszewski, nie żaden profesor, bo takiego tytułu nie ma i nie wiem kto i po co go tak tytułuje, jak on chyba nawet magistra nie ma, ze swojej winy czy nie ale nie ma. Otóż tenże Bartoszewski powiedział coś mniej więcej w ten deseń, że Komorwski ma rodzinę, wychował dzieci, wie co to znaczy być ojcem i będzie dobrym ojcem narodu. Czy to znaczy, ze kawaler nie może być prezydentem. Właśnie wręcz przeciwnie, nie mając rodziny, tej najbliższej czyli, żony i dzieci, może bardziej poświęcić się Polsce, naszej Polsce!

&quot;Przebrała się miarka, głosuję na Jarka&quot;!! 4 lipca 2010 roku!
Buehehe prawa ręka Twojego Jarka pani poseł Beata Kempa tytułuje się prawnikiem a prawnikiem nie jest. No ale cóż niektórzy zwą się męzami stanu, inni prawnikami a jeszcze inni mowia, ze sa Napoleonem ale miejsce takich osob jest w zamknieciu...
Poczytajcie sobie zagraniczna prase albo posluchajcie zagranicznych mediów i zobaczcycie co pisza o JK a co o Komorowskim (oczywiscie trzeba znac angielski, wiec niewyksztalceni wyborcy JK moga miec problem, coz pozostaje wam translator google). Co mohery zaraz oskarzą ze BBC jest przychylne PO? Albo SkyNews? Szkoda, że 36% narodu ma pamięc złotej rybki... To samo amerykanska polonia. No ale co sie dziwic jak ktoś pracuje 12 godz zrywajac azbest z dachu i po 2tyg on juz jest bardziej &quot;amerykanski&quot; niz Indianie to sie moze rzeczywiscie w glowie przewrocic tak jak temu przedstawicielowi polonii
http://www.youtube.com/watch?v=fFxdDCIAS6c
 
neiri 5

neiri

Użytkownik
Panowie, jeżeli wygra Komorowski to mamy tragedię. PO to banda złodziei, która rozkrada Polskę. Za PiSu było lepiej. Kaczyński na prezydenta.
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
szkoda, że piszecie tylko, że się pogrążam, a nie konkretnie czym.
Czy coś co napisałem jest wyssane z palca?
Wy też się zdecydujcie czego oczekujecie, bo widzę, że piszecie tu o &quot;zaletach&quot; starego Jarka, a nie zapominajcie, że nowy ma rusków za przyjaciół!

fabik idź oglądaj ziomka lepiej ;f
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Wiecie jaki jest problem wielu z Was i w ogóle wielu głosujących? Kibicujecie politykom jak klubom piłkarskim. Emocjonujecie się tym, kto komu bardziej dogada, kto zostanie ośmieszony, itd. Politycy celowo wzbudzają takie emocje w społeczeństwie, żeby odwrócic uwagę społeczeństwa od rzeczywistych problemów kraju. Nie dajmy się więc manipulowac i nie zapomnijmy o zdrowym rozsądku.
Jedna z mądrzejszych rzeczy napisanych w temacie od jakiegoś czasu. Dla mnie obaj kandydaci uczestniczący w drugiej turze nie wiele różnią się od siebie - natomiast robią dużo żeby pokazać że różni ich absolutnie wszystko.
Z niechęcią zagłosuje jednak na Komorowskiego. Nie sądzę aby jego prezydentura była wybitna (zresztą podobnie odczuwam w stronę Kaczyńskiego, który jeśli wygra nie będę robił tragedii). Mimo wszystko Kaczyński swoją personalną szansę w polityce miał, był premierem rządu - rządu który oceniam bardzo źle.
Nie zapomnę mu celowego dzielenia społeczeństwa słowami o &quot;ZOMO&quot;, &quot;wykształciuchach&quot; bo poczułem się wtedy osobiście obrażony. Nie zapomnę koalicji z LPR i Samoobroną, która była najgorszą koalicją rządzącą w historii Polskiej demokracji. Znienawidzonego przeze mnie Pana Ziobry, Ministra Sprawiedliwości także nie zapomnę bo swój stołek zawdzięczał Jarkowi i nadal odgrywa kluczową rolę w jego partii.
Reasumując - ja mam takie a nie inne odczucia i swój głos oddam na Komoriego. Rozumiem jak ktoś zagłosuje odwrotnie i żadnych pretensji czy też próby &quot;nawracania&quot; nie będę podejmował.
I na koniec jeszcze raz to co mi ostatnio ciągle po głowie chodzi w ramach rozmyśleń o wyborach : POLITYKA TO BAGNO
 
majkel92 271

majkel92

Użytkownik
A ja sobie obstawię że Komorowski zostanie prezydentem, bo tak będzie, może niestety, ale cóż. Lewica poprze PO, bo PO jest za wprowadzeniem refundacji dla in vitro (co ja też popieram). Kurs na Komorowskiego jest 1,4 a na Kaczyńskiego 2,6 więc trzeba brać póki kurs wysoki
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
A ja sobie obstawię że Komorowski zostanie prezydentem, bo tak będzie, może niestety, ale cóż. Lewica poprze PO, bo PO jest za wprowadzeniem refundacji dla in vitro (co ja też popieram). Kurs na Komorowskiego jest 1,4 a na Kaczyńskiego 2,6 więc trzeba brać póki kurs wysoki
Sorry za OT bo do dyskusji bukmacherskich o wyborach jest inny temat ale na prawde uwazasz ze 1,4 to wysoki kurs biorac pod uwage wyniki pierwszej tury? IMO kurs jest zanizony i nie warty gry.
 
Do góry Bottom