>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Wybory prezydenckie według Forum Bukmacherskiego

sandomingo 58

sandomingo

Użytkownik
Rowniez liczylem na lepszy wynik JKM, takze z tego wzgledu, ze postawilem na niego troche kasy (w pojedynku z Olechem). Trudno. Swiadomych ludzi mam w kraju bardzo malo, wiec taki wynik nie powinien byc niespodzianka. Druga ture odpuszczam.
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
No to mamy zwycięzcę - świetny wynik Napieralskiego, może na tym ugrać bardzo wiele w Sejmie.
Dziwi mnie te 35%, to przerażające.
 
legionista696 1

legionista696

Użytkownik
No to mamy zwycięzcę - świetny wynik Napieralskiego, może na tym ugrać bardzo wiele w Sejmie.
Dziwi mnie te 35%, to przerażające.
Mnie przeraża 40%, chociaż nie dziwi ????
Jurek już oficjalnie poparł Kaczyńskiego, co i tak było do przewidzenia.
 
choderek 11

choderek

Użytkownik
Ja się cieszę, że chociaż Polonia w Stanach jest kumata i widzi dobrze, co tu się dzieję w tym kraju. Tam wpływy GW nie są tak duże (lub marginalne) i efekt od razu widać. Tymczasem w imieniu 45,7% moich rodaków - przepraszam...
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
Żartujesz. Przepraszasz? Za co? Bo my-te 45,7% na pewno nie mamy za co.
Racja koledzy u góry-te 35% przerażające,
chyba podkradnę hasło JKM - weźmy kije! (wiadomo na kogo)
Ale nie cieszcie się. Elektorat Napieralskiego w 75% poprze Bronka. Olechowskiego , Pawlaka również raczej, więc wam pozostaną siurki i ziętki ;-)
 
legionista696 1

legionista696

Użytkownik
Żartujesz. Przepraszasz? Za co? Bo my-te 45,7% na pewno nie mamy za co.
Racja koledzy u góry-te 35% przerażające,
chyba podkradnę hasło JKM - weźmy kije! (wiadomo na kogo)
Ale nie cieszcie się. Elektorat Napieralskiego w 75% poprze Bronka. Olechowskiego , Pawlaka również raczej, więc wam pozostaną siurki i ziętki ;-)
Ja powiem tak, w 2005r. też Tusk miał spokojnie wygrać w drugiej turze, a tak elektorat Kaczyńskiego się zmobilizował i jak było każdy wie, więc ten się smieje, kto się smieje 4 lipca ;)
 
choderek 11

choderek

Użytkownik
Żartujesz. Przepraszasz? Za co? Bo my-te 45,7% na pewno nie mamy za co.
Racja koledzy u góry-te 35% przerażające,
chyba podkradnę hasło JKM - weźmy kije! (wiadomo na kogo)
Ale nie cieszcie się. Elektorat Napieralskiego w 75% poprze Bronka. Olechowskiego , Pawlaka również raczej, więc wam pozostaną siurki i ziętki ;-)
Kije? No halo, przecież Platforma to taka fajna partia miłości ???? Nie godzi się. Wynik wyborów tak, czy siak jest już przesądzony. Ten naród w dużej mierze był, jest i pozostanie durny. Durny nie oznacza jeszcze, że jest bydłem jak mawiał pewien znany profesor z szeregów specjalistów od dorzynania watah. &quot;
Dla Polaków można czasem coś dobrego zrobić, ale z Polakami nigdy.&quot; - Aleksander Wielopolski. No niestety. Pokój ;)
 
ml1916 0

ml1916

Użytkownik
Żartujesz. Przepraszasz? Za co? Bo my-te 45,7% na pewno nie mamy za co.
Racja koledzy u góry-te 35% przerażające,
chyba podkradnę hasło JKM - weźmy kije! (wiadomo na kogo)
Ale nie cieszcie się. Elektorat Napieralskiego w 75% poprze Bronka. Olechowskiego , Pawlaka również raczej, więc wam pozostaną siurki i ziętki ;-)
Rzeczywiście, poparcie ze strony PSL-u i SLD to jest powód do wielkiej radości.
Nie wiem w ogóle po co aż tak się sprzeczacie. Przecież te cztery partie mają w 90% taki sam program.
 
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
No racja wyniki dają do myślenia mam na mysli te w Stanach.
Nie wiem z czego sie cieszyc ja niechce prezydenta , ktory na kazdym kroku sie myli. Myli Szwecja z Norwegią , mowi o wycofaniu sie z NATO majac na mysli z Afganistanu.
Poza tym zeby nie bylo jak w Rosji , ze Komor zostanie prezdyentem a rzadzic bedzie premier oczywiscie z zachowaniem proporcji, porownanie z dystansem.
 
gusto 695

gusto

Forum VIP
No to mamy zwycięzcę - świetny wynik Napieralskiego, może na tym ugrać bardzo wiele w Sejmie.
Dziwi mnie te 35%, to przerażające.
35% - dokładnie przerażające
Żartujesz. Przepraszasz? Za co? Bo my-te 45,7% na pewno nie mamy za co.
Racja koledzy u góry-te 35% przerażające,
chyba podkradnę hasło JKM - weźmy kije! (wiadomo na kogo)
Ale nie cieszcie się. Elektorat Napieralskiego w 75% poprze Bronka. Olechowskiego , Pawlaka również raczej, więc wam pozostaną siurki i ziętki ;-)
A mnie przerażają tego typu komentarze młodych ludzi.
Właśnie wynik z Chicago daje do myślenia, tam to widzą szerzej, bez wpływów, bez PrOpagandy i manipulacji. Korwin to mądry człowiek i poprze Kaczyńskiego, podobnie Napieralski. Głosy innych nie mają znaczenia.
W drugiej turze wybór jest znacznie prostszy. Nie chcę mieć za prezydenta ciamcialamci tylko człowieka silnego i zdecydowanego, nawet jeśli nie ma żony i lubi koty, co w tym złego?
 
midel 189

midel

Użytkownik
Liczyłem na 6-8% Korwina, myślę, że 4 jednak przebije jak spłyną wyniki z lokali wyborczych. Co do drugiej tury, coraz bardziej obawiam się prawdziwości słów: &quot;bój się Polaku, bój się - wraca IV RP&quot;. Oby nie. Te 33%-35% to prawdziwy dramat, ale cóż, demokracja ????

Nawiązując do owej demokracji - w moim okręgu wyborczym były jeszcze jedne &quot;wybory&quot;:

 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
i to jest przerażające właśnie.
Tak na marginesie kto byłby wtedy pierwszą damą? Pytam poważnie.
i gusto nie zapominaj, że mam dużą rodzinę w Baniosze ;-)
 
gusto 695

gusto

Forum VIP
i to jest przerażające właśnie.
Tak na marginesie kto byłby wtedy pierwszą damą? Pytam poważnie.

i gusto nie zapominaj, że mam dużą rodzinę w Baniosze ;-)
Nikt by nie był i nie będzie, bo Jarek wygra.

Po co Ci pierwsza dama do rządzenia państwem? Co to za myślenie w ogóle?

Liczy się przywódca państwa a w Komorowskim go nie widzę, natomiast w Kaczyńskim tak.
 
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
A czy ważniejsza jest pierwsza dama czy to kim i jaka wiedze ma prezydent?
Dama to tylko dodatek , opakowanie. Czy mamy byc takim glupim narodem jak z calym szacunkiem Francja , ktora polowa co oddala glosy przyznala ze zrobila to ze wzgledu na wybranke kandydata?
Kaczyński kandydatem moze i bardzo dobrym nie jest. Ale twierdze jak Gusto. To polityk silny i walczacy o dobro kraju tak jak jego brat, co ukazano dopiero po jego śmierci. W USA nie odczuwa sie takiej manipulacji jak u nas i wynik mowi sam za siebie ponad 70% glosow na Kaczynskiego.
Bronek nie dosc , ze non stop sie myli i nie sa to bynajmniej przejezyczenia typu &quot; Borubar&quot; to tak jak powiedziala prof. Staniszkis dzis jest malo wyrazisty i nawet chwilami nudny. A pozatym mam jakies takie dziwne przecucie ze jak zostanie prezydentem to bedzie to prezydent ludzi bogatych.
 
midel 189

midel

Użytkownik
Nikt by nie był i nie będzie, bo Jarek wygra.

Po co Ci pierwsza dama do rządzenia państwem? Co to za myślenie w ogóle?

Liczy się przywódca państwa a w Komorowskim go nie widzę, natomiast w Kaczyńskim tak.
Prezydent pełni głównie funkcję reprezentacyjną- spotykanie się z innymi przywódcami. Odbywają się wtedy również spotkania mniej oficjalne np. żon. Chociażby do tego jest potrzebna.

Korwin to mądry człowiek i poprze Kaczyńskiego
Korwin już przed prawyborami w PO mówił, że prywatnie lubi obydwu kandydatów, również na debacie u studentów widać było przyjazne stosunki jego i Komorowskiego. Osobiście wydaje mi się, że Korwin nikogo nie poprze, a już na pewno nie Kaczyńskiego. Podobnie duża część lewicy podziela zdanie Millera: &quot;Komorowski być może, na pewno nie Kaczyński&quot;
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
może i Kaczyński jest silnym, trzymającym przy swoim politykiem, ale co z tego skoro przy tym swoim uporze nie potrafi realnie oceniać naszej siły, walczyć o to o co może walczyć Polska, a nie co chce sam Jarek, bo znając go to w polityce zagranicznej będzie nas stawiał do rozmów, negocjacji jak jakieś mocarstwo i znowu się wszyscy odwrócą.
Czy ja mówię, że dama mi potrzebna do rządzenia? Do reprezentowania, co napisał doskonale midel. Na spotkania pierwszych dam będzie wysyłał swoją matkę czy może sam szedł? TO niby *****, a tak naprawdę dosyć poważna komplikacja..
 
gusto 695

gusto

Forum VIP
A czy ważniejsza jest pierwsza dama czy to kim i jaka wiedze ma prezydent?
Dama to tylko dodatek , opakowanie. Czy mamy byc takim glupim narodem jak z calym szacunkiem Francja , ktora polowa co oddala glosy przyznala ze zrobila to ze wzgledu na wybranke kandydata?
Kaczyński kandydatem moze i bardzo dobrym nie jest. Ale twierdze jak Gusto. To polityk silny i walczacy o dobro kraju tak jak jego brat, co ukazano dopiero po jego śmierci. W USA nie odczuwa sie takiej manipulacji jak u nas i wynik mowi sam za siebie ponad 70% glosow na Kaczynskiego.
Bronek nie dosc , ze non stop sie myli i nie sa to bynajmniej przejezyczenia typu &quot; Borubar&quot; to tak jak powiedziala prof. Staniszkis dzis jest malo wyrazisty i nawet chwilami nudny. A pozatym mam jakies takie dziwne przecucie ze jak zostanie prezydentem to bedzie to prezydent ludzi bogatych.
Brawo. Jednak są jeszcze młodzi myślący a nie tylko patrzący i słuchający...

Prezydent pełni głównie funkcję reprezentacyjną- spotykanie się z innymi przywódcami. Odbywają się wtedy również spotkania mniej oficjalne np. żon. Chociażby do tego jest potrzebna.
Jak czytam coś takiego to ręce opadają... :| mam nadzieję, że tego typu wpisów już tu nie zobaczę, bo ze zdziwienia mi zaraz gałki oczne wyskoczą z oczodołów. :O
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
Ja widzę, że wy przeceniacie kompetencje ustawodawcze prezydenta, a nie doceniacie jego głównej funkcji, która u nas jest REPREZENTACYJNA. Ale chyba tego nie wiecie jeszcze.

Z Korwinem to śmieszna sprawa trochę, bo ostatnio wszyscy z tym JKM wyskoczyli, że będą na niego głosować i tylko 2%? Dziwne.
 
Do góry Bottom