>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Wybory prezydenckie w Polsce (2015) - dyskusja polityczna

M 0

matief

Użytkownik
OK, ale wg tego stwierdzenia piszesz o prawicy, więc prawicą dla mnie głównie jest PiS mimo, iż za pewne zaraz sie odezwą głosy, że nie są prawicą. Czy Korwinowi i Kukizowi oplaca sie laczyc z Wilkiem i KNP ?

Bo nie są. PiS jest partią socjalistyczną.

A czy opłaca sie łączyć? To czas pokaże, mam nadzieje że wynik Wilka w wyborach majowych(pewno coś koło 0,5 %) da im do myślenia.
 
tomek777 14

tomek777

Użytkownik
Kampania pani Ogórek z ramienia SLD jest coraz uboższa, co może wpływać juz na końcowy wynik. Do tego trzeba dodać iż lider kampanii pani Ogórek, Leszek Aleksandrzak najprawdopodobniej zrezygnuje z tego stanowiska ( to przez niektóre sondaże, w których Kukiz jest przed Ogórek)
Trzeba zaznaczyć jeszcze jeden fakt. Jeśli PIS bedzie chciał osłabic PO nie wadząc sobie z SLD to wyjdzie im to tylko na dobre.
Wiele osob z SLD może przekonąć tym działaniem, aby pójść oddać głos jednak na DUDE.
Pamiętajmy jeszcze o tym, że sama Ogórek w lewicy nie jest miło widziana.
Myślę, że w końcowym rozrachunku Kukiz wyprzedzi Ogórek i zajmie 3 msc w wyborach prezydenckich.
 
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Zapraszam wszystkich do PRAWDZIWEJ (NIE OSZUKANEJ) ankiety odnośnie wyborów prezydenckich ????

http://www.interankiety.pl/interankieta/27433e4db964d294e5526effae7b9bf3

Wyniki przedstawię pod koniec miesiąca ????

P.S Będę spamował co jakiś czas tą wiadomością ale to tylko dla dobra narodu aby doszła do jak największej ilości użytkowników. Można oddać tylko jeden głos, głosy tych samych użytkowników będą usuwane i nie będą wliczane w sondaż.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Możecie krzyczeć bo...


To jest kpina że takie słowa w demokratycznym kraju padają z ust prezydenta. Trzeba dziada wysłać na emeryturę. Bo siara.
 
macio106 181,3K

macio106

Znawca - MMA
Helikoptery z Francji, Pendolino z Włoch, bronkobusy z Niemiec.
Ale w kampanii PBK twardo, wspieramy polski przemysł.
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Można informacyjnie sobie machnąć ;)
http://www.latarnikwyborczy.pl/
Bez sensu. Narzędzie propagandowe.

Dla przykładu - nie da się zrobić dużo procent na Komorowskiego w tym formularzu, bo ma w większości pytań odpowiedź &quot;brak odpowiedzi&quot;, co daje zawsze 0%.

A co ciekawe, na większość z tych pytań odpowiedź Komorowskiego można wyszukać dość łatwo w necie, więc nie jest to wynik &quot;braku informacji&quot; tylko raczej celowy zabieg ;)


A najlepszej jest to, że jak wpisałem &quot;nie mam zdania&quot; do każdego pytania, to wyszło mi najwięcej 65% Kukiz, najmniej 18% Komorowski.
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
Bez sensu. Narzędzie propagandowe.

Dla przykładu - nie da się zrobić dużo procent na Komorowskiego w tym formularzu, bo ma w większości pytań odpowiedź &quot;brak odpowiedzi&quot;, co daje zawsze 0%.

A co ciekawe, na większość z tych pytań odpowiedź Komorowskiego można wyszukać dość łatwo w necie, więc nie jest to wynik &quot;braku informacji&quot; tylko raczej celowy zabieg ;)


A najlepszej jest to, że jak wpisałem &quot;nie mam zdania&quot; do każdego pytania, to wyszło mi najwięcej 65% Kukiz, najmniej 18% Komorowski.
Kilka dni temu na TL mi śmignęło, że Komorowski odmówił/celowo nie odpowiedział na te pytania, więc nie sądzę, że jest to narzędzie propagandowe. Co do Kukiza to podkreśla on na każdym kroku, że zmiana ordynacji wyborczej to podstawa, a reszta to kwestia drugorzędna, więc się nie dziwię &quot;nie mam zdania&quot; w jego przypadku.

Tak na marginesie to polecam ćwiczenie intelektualne: wymyślić 10 pytań i odpowiedzi które premiowałyby Komorowskiego w takim teście.
Trochę nijaki ten nasz prezydent :]
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Bez sensu. Narzędzie propagandowe.

Dla przykładu - nie da się zrobić dużo procent na Komorowskiego w tym formularzu, bo ma w większości pytań odpowiedź &quot;brak odpowiedzi&quot;, co daje zawsze 0%.

A co ciekawe, na większość z tych pytań odpowiedź Komorowskiego można wyszukać dość łatwo w necie, więc nie jest to wynik &quot;braku informacji&quot; tylko raczej celowy zabieg ;)


A najlepszej jest to, że jak wpisałem &quot;nie mam zdania&quot; do każdego pytania, to wyszło mi najwięcej 65% Kukiz, najmniej 18% Komorowski.
Tu już propaganda a TVN to nie propaganda? ????????
Przecież nie ja to tworzyłem, więc chyba nie do mnie te uwagi, a zresztą to co pisze MacieqLeo to też mi mignęło że &quot;Obywatelski&quot; PąPrezydą nie zechciał łaskawie udzielić odpowiedzi na te pytania.
Nie musisz tego wypełniać wystarczy że w 100% zgadzasz się we wszystkim z Bronkiem i na niego zagłosujesz 10 maja, a jak pójdzie nie po myśli PrezydĘta to jeszcze raz 24 maja.
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
A gdzie ja napisałem, ze głosuje na Komorowskiego?
Albo coś na temat TVN?
Skoro ktoś tworzy taki &quot;barometr&quot; to fajnie żeby był on rzetelny.

Co do Kukiza to podkreśla on na każdym kroku, że zmiana ordynacji wyborczej to podstawa, a reszta to kwestia drugorzędna, więc się nie dziwię &quot;nie mam zdania&quot; w jego przypadku.
Prezydent na jedną ustawę ????



W przypadku braku odpowiedzi ze strony kandydata lub sztabu, samodzielnie opracujemy stanowiska na podstawie programów, wypowiedzi i materiałów prasowych. W takiej sytuacji o naszych działaniach informujemy sztaby.
W tegorocznej edycji ten problem dotyczył sztabu Bronisława Komorowskiego. Mimo zapewnień nie odesłał nam wypełnionego formularza. Udzieliliśmy odpowiedzi na wszystkie stwierdzenia, w przypadku których udało
?
 
X 0

xeroxx

Użytkownik
Ja osobiście zagłosuję na Janusza Korwina-Mikke, uważam że jest on możliwie najlepszym kandydatem. Szczegóły znajdziecie na oficjalnej stronie Korwin-mikke.pl oraz partiakorwin.pl.
 
Do góry Bottom