>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

Wybory parlamentarne w Polsce (2015)

Status
Zamknięty.
J 127

jester72

Użytkownik
Tłumaczę i wyjaśniam emigrantom z Polski - określenie Prezes złapał &quot;pierwotniaka greckiego&quot; odnosi się do absurdalnych moim zdaniem kwot, jakie rzekomo mają być wydane na inwestycje obiecywane przez Prezesa.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Dla mnie dzisiejszą debatę wygrał Kukiz i Korwin. Odcięli się od idiotycznych zresztą pytań &quot;ustrojowych&quot; o konkordat i innych. Kukiz był bardzo autentyczny, ludzie to kupią. A inną sprawą są pytania dziennikarzy. JAK W CZĘŚCI &quot;WIZJA PAŃSTWA I USTROJU&quot; MOŻNA NIE BYŁO ZADAĆ PYTANIA O ZMIANĘ KONSTYTUCJI ??????!!!! co zapowiadali i Kukiz i wspominał PiS ? Pytania o służbę zdrowia, lekcję religii w szkole to kpina, żeby zadawać w tej części. Dla mnie kompromitacja tych dziennikarzy.
 
blady9mks 154

blady9mks

Użytkownik
Moje spostrzezenia z mozliwoscia grania typow znajduja sie w dziale, zapraszam do czytania i dzielenia sie z waszymi pomyslami.
Powiem w skrocie : najwiekszym wygranym Partia Razem, Kukiz
Najwieksza porazka : Nowacka i PO
Cala analiza z argumentami w dziale ;)
 
luckyandgrind 22

luckyandgrind

Użytkownik
Wlasnie skonczylem ogladac debate i 3 najwieksze partie to tylko regulki, szablony i podstawowe piedol*nie.... Totalna masakra,
To nie byla debata - czy ktos powiedzial co znaczy to slowo ? To nie byla wymiana zdan w jakims temacie tylko recytacja wiersza ????
 
diegoforlan1 1,3K

diegoforlan1

Użytkownik
Ludzie skreślają w przed biegu PSL, ale osobiście znam młodych ludzi, którzy są &quot;rolnikami&quot; lub w niedługim czasie rodzice im przepiszą ziemię. Co mnie żenuje w tym otoczeniu to fakt, że mimo innych poglądów na świat dalej ślepo głosują na PSL, BO BENDO MIEĆ ZIEMIE, bo oni niby tam walczą o interesy rolników co jest ***** prawda, ale Ci ludzie hehe wiedzą lepiej. Ktoś w typach napisał, że WCZORAJSZĄ DEBATĘ WYGRAŁ RYŻAWY Z &quot;RAZEM&quot;. OTÓŻ ON JEJ NIE WYGRAŁ, PONIEWAŻ, ANI RAZU NIE POWIEDZIAŁ KOGO REPREZENTUJE, Z JAKIEJ PARTII JEST...I WY NA PRAWDĘ MYŚLICIE, ŻE TAKI ANDRZEJ CZY GRAŻYNA PRZED NIEDZIELĄ BĘDZIE WERTOWAĆ W INTERNECIE KTO TO TAK ŁADNIE MÓWIŁ? NO TO GRATULUJĘ. NIE WAŻNE KTO WYGRA TE WYBORY, PONIEWAŻ POLSKIE SPOŁECZEŃSTWO I TAK JE PRZEGRA????.
E: Wielu ludzi się dziwi jak partia Swetru zyskuje coraz większy rozgłos. Wiadomo, reklama w mediach robi swoje, ale powiem wam, że 2 dni temu słuchałem jego wypowiedzi w jakimś radiu i gość się wypowiadał CAŁKIEM SENSOWNIE. Od razu to co napisałem naprostuję. Nikomu nie ufam i do wyborów nie idę, a potem też nie będę miał pretensji, bo tak mam od lat i mimo WIATRU ZMIAN, jestem dalej w tym samym miejscu od lat i sobie radzę przeżywając. Jednak wracając do Swetru gość wypowiadał się tak, że nie chce koalicji z PO (co mogło być zasłoną dymną, ale typowy karaluch tego nie rozpozna), jechał po rządach tej partii, ze wstrzemięźliwością wypowiadał się na temat KUKISA - czemu się BARDZO dziwię, bo ten menel śmiał najpierw jechać na majdan i grać koncert dla banderowców????, A POTEM STARTOWAĆ NA URZĄD PREZYDENTA...???? (przez co nikt go mocniej nie pojedzie, bo osoba atakująca sama straciłaby poparcie, ale Ej, serio Polacy są tak naiwni, że głosują na koleżkę banderowców????? TO JAKI Z NIEGO JEST NIBY ANTYSYSTEMOWIEC SKORO NIE DOŚĆ, ŻE ZA TAKIEGO SIĘ PODAJE DO WYBORÓW STARTUJE NA ZASADACH SYSTEMU I JEST
&quot;człowiekiem, który gra koncert dla banderowców?????
Na prawdę dzisiaj ludzie są, aż tak naiwni/głupi/konserwatywni w swoich poglądach, że nie wiedzą co robi ich &quot;pupil&quot;? Zdaję sobie sprawę, bo o tym koncercie żadna reżimowa stacja nie powiedziała. Nawet pisowska tv republika. PRZYPADEK? Po prostu ludzie są baranami, a barany potrzebują przewodnika. Swetru zagrał dobrze w tym wywiadzie i tak sobie myślę, że wczoraj wypadł najbardziej naturalnie (nie znaczy, że wygrał to przedstawienie), ale wiele KARYN, GRAŻYN I ANDRZEJÓW niezdecydowanych patrzy na takie aspekty.
https://www.youtube.com/watch?v=LrKLciF49Yk
 
diegoforlan1 1,3K

diegoforlan1

Użytkownik
Petru zaorany.
Ej, napisz mi czym zaorany? Wgląd do tego ma większa ilość osób czy tylko zarejestrowani/goście forum? Na serio myślisz, że ten artykuł/obrazek może go pogrzebać? Zdrowy jesteś na umyśle?????
W Polsce jest więcej ludzi, którzy żyją na porządnym statusie materialnym niż typowych biedaków, więc liczysz, że bogacz tym co wrzuciłeś się przejmie, albo wpłynie to na jego decyzję?????
Byśmy się dobrze zrozumieli, nie bronię tego kasztana Swetru, ani nie popieram żadnej partii, ale nie ma co się oszukiwać, że około 35% głosujących widzi tylko dwie partie - po i pis - więc na co liczą ci wyborcy????
Albert Einstein powiedział kiedyś wspaniałe zdanie &quot;Szaleństwem jest popełniać te same błędy i liczyć na inne rezultaty&quot;. Wnoszę po tym, że polacy (celowo napisałem z małej litery) lubią bić gnębieni przez władzę, bici i poniżani, pewnie uwielbiają praktyki sado-maso dlatego ciągle głosują na te same osoby???? licząc, że coś się zmieni????, Ej na serio?
 
yam 93

yam

Użytkownik
Podsumowanie debaty nr2:
-- Szydlo znowu slabizna
--- Kopacz tragedia
++ Kukiz moglobyc lepiej, ale i tak bylo niezle
+++ Korwin bardzo dobrze wypadl
+/- Swetru tak jak zwykle
- Piechocinski aka Fred Flinson cienko, ale to bez znaczenia
- Nowacka slabo
++ Zandberg nie mial nic do stracenia i to wykorzystal
Takze Korwin i Kukiz na pewno zyskaja po debacie, partia Razem jakies tam 0.5% pewnie tez.
Po znow straci.
Reszta lekko w dol lub bez zmian.
Co do samej debaty oczywiscie prowadzona amatorsko, pytania slabe, malo czasu na odpowiedzi, brak pola do szerszej dyskusji czy kontrargumentow.
Ale na pewno duzo lepsza niz wczorajsza pod kazdym wzgledem, bo gorzej niz tam to sie prawie nie da.
 
N 31

nocoty

Użytkownik
Kukiz, Korwin bardzo dobrze, ciekawie mówili i co najważniejsze nie głosili frazesów z karteczki jak reszta. Mocne przemówienia, niestety poprawność polityczna i socjalistyczne rządy zbyt mocno wyprały ludziom głowy żeby rozumieli postulaty Korwina.
Dopóki w tym kraju ludzie będą woleli dostawać rybę zamiast wędki, dopóty poglądy Korwina będą nagradzane co najwyżej 5% poparciem...
Piechociński, Petru, Nowacka porażka, tło dla reszty, nie ma co komentować.
Szydło ani na plus ani na minus, przeciętny występ.
Kopara tragedia, ciągle straszy fanatyzmem, średniowieczem bla bla bla, czyli to samo co od kilku miesięcy słyszymy. Niech ta baba więcej uwagi poświęci w końcu Polsce niż PiSowi bo to zakrawa o obsesję i psychozę. Jedno oko na kartkę, drugie gdzieś w siną dal.
Ten Zandberg... dajcie spokój. Poprostu chłop się dobrze przygotował, bo to była jedyna ich szansa by zaistnieć przed większą publicznością. Lewackie media już go zaczynają pompować bo widzą że na Nowacką (czyt. Millera i Palikota) nie ma co liczyć. Prezentował standardową lewicową paplaninę, czyli zlitujmy się nad imigrantami, karajmy tych bardziej zaradnych podatkami, a biednych rozpieszczajmy socjalem.
Ogólnie widzę to tak, że &quot;Razem&quot; będzie szykowane na podmiankę za SLD. Zobaczycie, za 4 lata nie będzie już Z. Lewicy, za to będzie &quot;Razem&quot; z Nowacką, Hartmanem i Palikotem z 7-10% popracia.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Partia RAZEM to program wyjęty żywcem z socjalistycznych partii skandynawskich. Jeśli by wygrała byśmy mieli socjalizm w czystej postaci. Niestety ten Pan zapomniał o jednym - Danię, Szwecję czy Norwegię stać na to bo nie miały zarazy komunistycznej przez 40 lat i mają dobrobyt więc mają (jeszcze) z czego płacić za te socjalistyczne nowinki. Co do spraw światopoglądowych to nawet się nie wypowiadam na tym forum, ale Partia RAZEM to: małżeństwa homoseksualne i adopcja przez nich dzieci, odbieranie dzieci przez państwo (teraz wchodzi i tym głośny film &quot;Obce Niebo&quot;), multi kulti bez ograniczeń itd. Ja osobiście mam jakieś tam względy lewicowe, ale ta partia to SKRAJNA lewica
 
blady9mks 154

blady9mks

Użytkownik
Partia RAZEM to program wyjęty żywcem z socjalistycznych partii skandynawskich. Jeśli by wygrała byśmy mieli socjalizm w czystej postaci. Niestety ten Pan zapomniał o jednym - Danię, Szwecję czy Norwegię stać na to bo nie miały zarazy komunistycznej przez 40 lat i mają dobrobyt więc mają (jeszcze) z czego płacić za te socjalistyczne nowinki. Co do spraw światopoglądowych to nawet się nie wypowiadam na tym forum, ale Partia RAZEM to: małżeństwa homoseksualne i adopcja przez nich dzieci, odbieranie dzieci przez państwo (teraz wchodzi i tym głośny film &quot;Obce Niebo&quot;), multi kulti bez ograniczeń itd. Ja osobiście mam jakieś tam względy lewicowe, ale ta partia to SKRAJNA lewica
No tak i nikt nie pisal ze popiera ich poglady albo na noch zaglosuje ,po prostu objektywnie najlepiej wypadli na tej debacie i wiele ludzibo lewicowych pogladach moze oddac glos wlasnie na Razem , a to ze w Polsce jest lewicowy elektorat nie ma co watpic. Dlatego zabiora ZL i powalcza o subwencje Jak dla mnie .

Do tego jest teraz pompowana w telewizji. Wieczorem maja byc w Kropka nad I i tutaj zaczela sie walka lewicy o zyc albo nie zyc.
 
jan-blachowski 74

jan-blachowski

Użytkownik
Co do p. Zandberga i Partii Razem... dziś odbędzie się rozmowa u p. Moniki Olejnik, a wezmą w niej udział p. Zandberg i p. Przemysław Wipler, czyli lewica vs prawica. Chyba wiadomo, kto wyjdzie z tego pojedynku zwycięsko. 20:00 na TVN24. Myślę, że przed Liga Mistrzów będzie to dobra rozrywka. Zobaczyć jak p. Przemysław niszczy lewaka. Pozdrawiam!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom