>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wybory parlamentarne w Polsce (2015)

Status
Zamknięty.
blady9mks 154

blady9mks

Użytkownik
@buleczka
Czuje , ze beda podobne wyniki z jedna roznica. Sondaz pewnie byl robiony przed 2 debata i wielu ludzie nie znalo partii Razem, a tak ona zyska kosztem ZL i nie bedzie lewicy w Sejmie.
 
buleczka 4,2K

buleczka

Forum VIP
@buleczka

Czuje , ze beda podobne wyniki z jedna roznica. Sondaz pewnie byl robiony przed 2 debata i wielu ludzie nie znalo partii Razem, a tak ona zyska kosztem ZL i nie bedzie lewicy w Sejmie.
Sondaż był robiony dzień po II debacie, czyli w środę, ale mimo to, też myślę, że RAZEM może zabrać trochę głosów Lewicy. Po prostu czas działa tu na niekorzyść Lewicy. Dziś na pewno więcej osób coś wie o partii RAZEM niż w środę. Wyborcy Lewicy mieli jeszcze czas na zmianę decyzji.
 
aliant 531

aliant

Użytkownik
https://www.youtube.com/watch?v=6DooPKjbqjM
Mimo, że głosujemy na różne partie, wszyscy głosujemy przeciw jednej partii! Więc wybierzmy wspólnie tak, aby Polska przestała istnieć jedynie teoretycznie, nie tylko idiota i złodziej pracował za mniej niż 6000, a żaden minister nie musiał już więcej robić laski Amerykanom!
A zwracając się do lemingostwa na tym forum (choć wiem, że jest go niewiele), zacytuję &quot;Żelazną Logikę&quot;: Wy nie boicie się Prawa i Sprawiedliwości! Wy boicie się prawa i sprawiedliwości! Wy nie boicie się &quot;prawdziwych Polaków&quot;! Wy boicie się zwykłych Polaków&quot;!
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
PiS zdobył władzę większościową. Gratuluję. Pamiętajcie jednak, że odpowiedzialność za to jak zmieni się Polska i życie Polaków spoczywać będzie nie tylko na partii, ale na każdym wyborcy, który na nich zagłosował, także na osobach z tego forum, które głosowały na PiS. Ja zgodnie ze swoją sierpniową deklaracją za rok zrobię podsumowanie tego jak ta władza wpłynęła na moje życie i na życie wszystkich Polaków. Sam głosowałem na KORWiN i mam nadzieję, że uda się zbić to 0,11% aby weszli. Jeszcze raz gratuluję zwycięzcom.
 
J 0

jasonia

Użytkownik
Odnośnie wyborów jestem jak zwykle zażenowana wypowiedziami osób, które nie głosowały a najwięcej do powiedzenia mają. Taka mnie naszła myśl, jak czytam &quot;internety&quot;.
 
phillips 1,5K

phillips

Użytkownik
Wipler podrzucił na twitterze plotkę, że KORWiN z 5,12% wchodzi do sejmu. Byłbym niezwykle rad, gdyby to była prawda, a jeszcze w połączeniu z &lt;5% dla PSL to już w ogóle...
 
wladcasmieci 948

wladcasmieci

Użytkownik
37/41
PiS - 38.71 %
PO - 23.05 %
Kukiz - 9.02 %
ZL - 7.57 %
Nowoczesna - 7.04 %
PSL - 5.58 %
KORWiN - 4.66 %
Razem - 3.44 %
Inne - 0.93 %
Zostały jeszcze okręgi: Warszawa I, Warszawa II, Gdynia i Olsztyn.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Nie wiem czy wytrzymam rok z oceną rządów PiSu ???? Nie wiem jak będzie z 500zł za każde dziecko, ale już wiem, że zaczniemy płacić za abonament telewizyjny obowiązkowo przy podatku PiT albo przy rachunkach za energię elektryczną. Ma być co prawda o połowę tańszy, ale to i tak ok 12zł na głowę. Ponadto telewizja publiczna ma przestać być komercyjna tylko &quot;artystyczna&quot; więc będzie mało &quot;gniotów&quot; w stylu hitowych filmów akcji. Pewno &quot;artyzm&quot; w rozumieniu PiSu to będą programy katolickie z Torunia. Reasumując będziemy zmuszeni płacić za coś co będzie jeszcze gorsze niż obecnie. To wszystko nie usłyszałem ze strony opozycji tylko jednego z nowo wybranych posłów PiS więc oczywiście to jeszcze nie przyklepane i obym się mylił, ale widać w jaką stronę będą zmierzali. No cóż wielokrotnie w sierpniu pisałem na tym forum, że młodzież jest często manipulowana i często musi się sama przekonać na własnej skórze na czym polega &quot;lepsza zmiana&quot;. Miejmy tylko nadzieję, że Pani premier Szydło będzie rzeczywiście wsłuchana w głos społeczeństwa i jednak nie zrobią totalnych głupot.
http://www.biztok.pl/biznes/przyszlosc-mediow-publicznych-tak-pis-chce-ulepszyc-radio-i-telewizje_a22565
 
aliant 531

aliant

Użytkownik
No cóż wielokrotnie w sierpniu pisałem na tym forum, że młodzież jest często manipulowana i często musi się sama przekonać na własnej skórze na czym polega &quot;lepsza zmiana&quot;.
Wszyscy jesteśmy manipulowani. Tyle, że starsze pokolenie (over 30) przez IV władzę tj. TVN, Wyborcza, Newsweek. A młodsi przez V władzę na jaką wyrasta internet, który należy w główniej mierze do Korwina i PiSu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom