>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wybory parlamentarne w Polsce (2015)

Status
Zamknięty.
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Adamo miałeś już wyjeżdżać jak Duda zostanie Prezydentem. Także powiem jedno spieprzaj dziadu, takich jak Ty oby jak najmniej w Polsce.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Adamo miałeś już wyjeżdżać jak Duda zostanie Prezydentem. Także powiem jedno spieprzaj dziadu, takich jak Ty oby jak najmniej w Polsce.
Masz jakieś problemy z polszczyzną i logicznym myśleniem ? To nie ja wyjadę tylko moje podatki ! W ramach UE mogę mieć zarejestrowaną firmę GDZIEKOLWIEK, a biznes i ja sam będę zawsze w Polsce jak i rynek zbytu. I nie przypominam sobie, żebym pisał, że wyjadę jak wygra Duda. Proszę o cytat takiej wypowiedzi.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Nie chce mi się szukać, bo musiałbym ponownie przeczytać te Twoje brednie. Ale wielu userów którzy aktywnie się tutaj wypowiadają potwierdzą moje słowa.

Tyle odnośnie Expose
 
nevener 1,2K

nevener

Użytkownik
W temacie ułaskawienia, póki co Giertych, na inne analizy trzeba poczekać:
Mariusz Kamiński może stracić mandat poselski.
Prezydent wydał postanowienie o ułaskawieniu Mariusza Kamińskiego. Co to jednak oznacza w konkretnych realiach postępowania karnego? Obecnie postanowienie Prezydenta zostanie przesłane do Sądu Okręgowego w Warszawie. Sąd ten musi podjąć jakąś decyzję. Ma trzy możliwości: 1) uznać postanowienie Prezydenta za wiążące, 2) zadać pytanie do Sądu Najwyższego jak należy interpretować postanowienie Prezydenta, 3) uznać, że postanowienie jest nieskuteczne i procedować dalej.
Najciekawsza sytuacja procesowo pojawia się w pierwszym przypadku. Bo co Sąd ma zrobić z zapadłym wyrokiem? Uchylić go nie może, gdyż nie nastapiło merytoryczne rozpoznanie. Zmienić też nie z tego samego powodu. Wydaje się, że będzie musiał wydać postanowienie o pozostawieniu apelacji bez rozpoznania i umorzeniu postępowania. Wówczas jednak w obrocie prawnym pozostanie wyrok I instancji, który stanie się prawomocny, ale kara nie będzie mogła być wykonana ze względu na ułaskawienie. Oznacza to jednak, że z chwilą uprawomocnienia się postanowienia o pozostawieniu apelacji bez rozpoznania i umorzeniu postępowania Mariusz Kamiński straci prawo wybieralności i tym samym na podstawie kodeksu wyborczego (art. 247) utraci mandat poselski. I myślę, że takie będa skutki tego zupełnie pozaprawnego działania Prezydenta. Nadto brak wygaszenia mandatu przez Marszałka Sejmu może skutkować tym, że TK uchyli wszystkie ustawy przyjmowane przez obecny Sejm z udziałem posła Mariusza Kamińskiego ze wzlgędu na uczestniczenie w głosowaniu osoby nieuprawnionej.
 
J 127

jester72

Użytkownik
I myślę, że takie będa skutki tego zupełnie pozaprawnego działania Prezydenta. Nadto brak wygaszenia mandatu przez Marszałka Sejmu może skutkować tym, że TK uchyli wszystkie ustawy przyjmowane przez obecny Sejm z udziałem posła Mariusza Kamińskiego ze wzlgędu na uczestniczenie w głosowaniu osoby nieuprawnionej.
Będą jeszcze inne. W odpowiednim czasie Trybunał Stanu, tym bardziej że za złamanie ustawy o Trybunale Konstytucyjnym i nie zaprzysiężenie wybranych sędziów TK także mu się to należy. Duda niechybnie idzie na rekord złamanych ustaw ????
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Wałęsa ułaskawił Słowika, Kwaśniewski - mordercę i kasjera lewicy P.Vogla. Komorowski - 5 zabójców. Duda ułaskawił Kamińskiego. I macie ból dupy, a wasz ból dupy to miód na moje serce. Dziękuję wam za to ????
 
nevener 1,2K

nevener

Użytkownik
Wałęsa ułaskawił Słowika, Kwaśniewski - mordercę i kasjera lewicy P.Vogla. Komorowski - 5 zabójców. Duda ułaskawił Kamińskiego. I macie ból dupy, a wasz ból dupy to miód na moje serce. Dziękuję wam za to ????
o każde takie ułaskawienie mam ból dupy, dodałbym jeszcze wspólnika zięcia Kaczyńskiego
 
N 31

nocoty

Użytkownik
Najlepszą laurkę dla Kamińskiego wystawił Kulczyk w rozmowie z Kwiatkowskim:
&quot;Ale tutaj trochę niepotrzebnie Donald chciał być ponad tym wszystkim i nie wyciął Kamińskiego. Przecież nie byłoby tych następnych afer. &quot;
Ja tą medialną sraczkę rozumiem jako skowyt przestępców, którzy boją się o własne dupy, bo teraz CBA w końcu by zaczęła węszyć tam, gdzie za PO nie mogła. A cały ten spektakl miał tylko jeden cel - przyblokowanie dla Kamińskiego stołka koordynatora ds. służb. Dlaczego? To już możecie sobie sami dopowiedzieć, odpowiedź w zestawieniu z powyższym cytatem nasuwa się sama. Plan platfusów nie wypalił, to zaprzęgli usłużne media do robienia czarnego PR prezydentowi. Zresztą, wyobraźcie sobie, że prezydent i rząd jest POwski, a PiS szczułby jakiegoś kandydata na ministra. Co by media wtedy mówiły? &quot;bezczelność Pisu, nie potrafią przegrywać, blokują stanowisko dla porządnego człowieka bo się go boją&quot; itd itp.
Ot taka moralność platfonsów - przestępcę Sawicką wybielić i oczyścić, tłumaczyć się, że agent Tomek ją uwiódł miłymi SMSami a przetarg to tak przypadkiem miała ustawić, natomiast tego co tropi takich łajdaków próbuje się wsadzić za kraty. Najlepsze było jej tłumaczenie: (funkcjonariusze CBA) &quot;...mogą bezkarnie wzbudzać u obywateli zamiar popełnienia przestępstwa.&quot; ???? ???? ????
 
blady9mks 154

blady9mks

Użytkownik
Będą jeszcze inne. W odpowiednim czasie Trybunał Stanu, tym bardziej że za złamanie ustawy o Trybunale Konstytucyjnym i nie zaprzysiężenie wybranych sędziów TK także mu się to należy. Duda niechybnie idzie na rekord złamanych ustaw ????
HAHAHAHAHAHAHAHAHHHAHAHAH. A to niby PiS straszy TS tylko,a tu prosze lemingi strasza innych no ladnie sie porobilo ;)
Juz raz probowali postawic Ziobre postawic przed TS, to pani Premier i reszta kliki ,,speniala&#39;&#39; i nie poszla zaglosowac ;)
A tak juz btw wystarczy 140 poslow i senatorow by zlozyc wniosek o postawienie Dudy przed TS ;) Prosze bardzo PO i Nowoczesna liczy tyle osob ;) ALe nie zrobia tego bo sie boja ;)
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Nie chce mi się szukać, bo musiałbym ponownie przeczytać te Twoje brednie. Ale wielu userów którzy aktywnie się tutaj wypowiadają potwierdzą moje słowa.
To całe wasze pisowskie manipulowanie bo coś tam się wydaje. NIGDY NIE PISAŁEM ANI NIE MIAŁEM ZAMIARU OPUSZCZAĆ POLSKI DLATEGO, ŻE WYGRA DUDA.
Nawet ci się nie chciało wejść na temat o wyborach prezydenckich. Poczytaj co piszę o Prezydencie
Edit: wybory już dawno rozstrzygnięte więc temat zamykamy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom