>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

wybory parlamentarne 2011

Status
Zamknięty.
brylant 66

brylant

Użytkownik
Prędzej na odwrót...

Widzę, ze tobie nie wytłumacze, ze nie popieram tego, ze nie pozwole sie mojej dziewczynie wyskrobac, ze nie mam szacunku do tych ludzi. MAŁO TEGO, śmiem uwazac, ze ty myślisz podobnie. Ale jest jedna różnica, mnie nie bedzie przeszkadzało, ze jakas babka na mazowszu se wyskrobała, a Tobie już będzie...

Tak samo jak nie przeszkadza mi, ze ktoś tam se ćpa, że ktoś tam przegrywa kasę w ruletce, że ktoś zapalił sobie fajke w parku, ze ktoś zajebał psa, otóż takie rzeczy były, są i być będą i te twoje głupie zakazy tego nie zmienią, kiedy to zrozumiesz? Pojmij, że to jest indywidualna sprawa każdego człowieka...


Moze prostytucji tez zabronisz, bo przeciez kobieta nie moze robić ze swoim ciałem co chce...
 
robbn 23

robbn

Użytkownik
Bzdura, po to się wprowadza odpowiednie przepisy i zasady, aby to regulować i żeby taka przykładowo aborcja czy bestialskie bicie zwierząt nie było sprawą indywidualną. Ma się wprowadzić całkowitą abolicję bo zachowania są kwestią indywidualną i każdy robi na co ma ochotę? Strasznie płytki pogląd, trąci trochę o anarchię nie uważasz?
Widzę, że wychodzisz z założenia &#39;co mnie nie dotyczy to olewam&#39; postawa egoistyczna i przy rozmowie na temat programów partii politycznych w ogóle nieprzydatna.
 
aerts 78

aerts

Użytkownik
&quot;Moja wolność kończy się tam gdzie zaczyna się Twoja wolność&quot;
A o tym legalnym ebaniu psów to nie wiem co napisać, zniszczyłeś mnie.
W ten sposób zakończyłem tę dyskusję.
 
brylant 66

brylant

Użytkownik
&quot;
A o tym legalnym ebaniu psów to nie wiem co napisać, zniszczyłeś mnie.
W ten sposób zakończyłem tę dyskusję.
gdzie napisałem, ze &#39;&#39;ebanie&#39;&#39; psów powinno być legalne, znowu aerts nie czytasz ze zrozumieniem, ja nie wiem jak za te 5 lat ta matura Ci pojdzie...

Ma się wprowadzić całkowitą abolicję bo zachowania są kwestią indywidualną i każdy robi na co ma ochotę?
czy ja gdzies napisałem ze zakazy są niepotrzebne? nie. napisałem, że NIEKTÓRE są niepotrzebne. Chciałbym np. zeby za morderstwo była kara śmierci, zeby złodziejom ucinano rękę. Tego bym chciał, a nie, ze teraz ktos kogos zabija a po 8 latach wychodzi za &#39;&#39;dobre sprawowanie&#39;&#39; - prawo sobie z nas kpi!

Nie mozna uprawiac hazardu, ale za pobicie ze skutkiem smiertelnym kibole dostaja wyroki w zawieszeniu...
 
robbn 23

robbn

Użytkownik
Nie mozna uprawiac hazardu, ale za pobicie ze skutkiem smiertelnym kibole dostaja wyroki w zawieszeniu...
To porównanie sobie zrobiłeś, co Ty z PO jesteś, że do wszystkiego kontrargument &#39;kibolski&#39; z pejoratywnym nacechowaniem używasz?
Ale Ty uważasz, że przepisy, które Cie bezpośrednio nie dotyczą są niepotrzebne (tak wynika z Twoich poprzednich postów).
Sprawa kary śmierci nie jest taka prosta jak wydaje się na pierwszy rzut oka, przykładem niech będzie ta dość głośna ostatnio, dzisiejsza egzekucja Troya Davisa w USA. Korwin dużo gada o tej karze śmierci w wywiadach, ale chyba nie do końca zdaje sobie sprawę z tego jakie konsekwencje (m.in. prawne) z tego wynikają. Ale to temat na dłuższą dyskusję.
 
brylant 66

brylant

Użytkownik
1. Nie jestem z po, ale jak zrobi Ci to &#39;&#39;dobrze&#39;&#39; to zamiast słowa &#39;&#39;kibol&#39;&#39; wstaw sobie słowo &#39;&#39;bandzior&#39;&#39;

2. Niic takiego nie napisałem. Nie pale, a jestem za paleniem w msc publicznych

3. To własnie przez przeciwników zabijania nie mamy kary smierci...
 
aerts 78

aerts

Użytkownik
Sprawa kary śmierci nie jest taka prosta jak wydaje się na pierwszy rzut oka, przykładem niech będzie ta dość głośna ostatnio, dzisiejsza egzekucja Troya Davisa w USA. Korwin dużo gada o tej karze śmierci w wywiadach, ale chyba nie do końca zdaje sobie sprawę z tego jakie konsekwencje (m.in. prawne) z tego wynikają. Ale to temat na dłuższą dyskusję.
Lepszego rozwiązania niż kara śmierci nie ma i nie było, więc dyskusje mogą dotyczyć tylko okoliczności i przypadków.No ale dzisiejsi politycy wolą nie poruszać niewygodnych tematów, dlatego jest jak jest.
 
alex76 21

alex76

Użytkownik
jezeli chodzi o zabójstwo to morderca zabija obywatela kraju, ktorego panstwo ma chronić.
A rodzice są od tego, by chronić swoje dziecko - narodzone, czy nie to bez różnicy. Nie broniłbyś swoje dziecka w sytuacji zagrożenia? Oczywiście, że tak, bo to naturalna reakcja.

Sprawa jest prosta- twoj pies-twoje wyrzuty sumienia jezeli go bedziesz bił itd.
Podaj mi zwierzę rozwinięte, które zabija swoje potomstwo. To nie jest normalne, żeby człowiek zabijał swoje dziecko. To jedynie brak odpowiedzialności. Najlepiej to sprowadźmy życie do hedonizmu.

Niic takiego nie napisałem. Nie pale, a jestem za paleniem w msc publicznych
A ja jestem przeciwny, bo nie życzę sobie, żeby ktoś np. w parku zatruwał powietrze mojemu dziecku.

czy ja gdzies napisałem ze zakazy są niepotrzebne?
Twoim zdaniem są niepotrzebne. Weź jednak pod uwagę, że państwo też powinno bronić ludźmi przed nimi samymi, bo są zdolni do wszystkiego. Choćby właśnie w kwestii aborcji.

Chciałbym np. zeby za morderstwo była kara śmierci, zeby złodziejom ucinano rękę.
A ja bym wolał, żeby bezrobotny nie stękał na Państwo, że nie ma pracy, a w PUP pracuję niemiłe kobiety, tylko sam się wziął w garść i jej poszukał. Albo żeby przestał narzekać na pracę, bo przecież jeśli mu się nie podoba, to zawsze może poszukać lepszej. Nikt mu tego nie broni.

Odnośnie kary śmierci - to trudny temat. Bo skoro sam mówisz, że celem Państwa jest ochrona obywatela, to w tej sytuacji występuje sprzeczność. Nie można jednocześnie go bronić i skazywać na koniec żywotu.

Aczkolwiek sam jestem za karą śmierci, ale tylko w bardzo skrajnych przypadkach. I nie na zasadzie, że kara śmierci ot tak, tylko po prostu jako ostateczny środek (np. kiedy nie skutkują żadne metody resocjalizacyjne. Co więcej, dany osobnik nie nadaje się do egzystencji choćby z innymi więźniami).

Gdyby za kradzież mieliby ucinać rękę, to przypuszczam, że w Polsce protezy schodziłyby teraz niczym ciepłe bułeczki. Każdy ma coś za uszami. Teraz np. odnosząc się do tematyki forum Łukasz Piszczek, który brał udział w sprzedaniu meczu, ma sobie tylko zapłacić pieniądze (co dla niego nie jest żadną krzywdą), a kara jest zawieszona. Normalna taka sytuacja? Nie, ale u nas - zwłaszcza przy osobach wysokiego szczebla (nie ważne w jakiej dziedzinie) toleruje się coraz więcej.
 
robbn 23

robbn

Użytkownik
3. To własnie przez przeciwników zabijania nie mamy kary smierci...
A myślałeś, że przez co? Przez warunki pogodowe? ????
1. Nie jestem z po, ale jak zrobi Ci to &#39;&#39;dobrze&#39;&#39; to zamiast słowa &#39;&#39;kibol&#39;&#39; wstaw sobie słowo &#39;&#39;bandzior&#39;&#39;
Nie chodzi mi o nazewnictwo tylko o sam fakt używania głupich argumentów, ale widzę nie do końca zrozumiałeś.
Ogólnie koniec dyskusji z mojej strony bo swoimi argumentami (a raczej ich namiastką) nic specjalnego nie prezentujesz z czym można by było dyskutować merytorycznie.
Moze prostytucji tez zabronisz, bo przeciez kobieta nie moze robić ze swoim ciałem co chce...
Tego nie doczytałem, też dobre ???? Jakbyś nie wiedział to prostytucja w Polsce nie jest legalna.
 
W 49

wojti1830

Użytkownik
Nie ma argumentów, zaczął obrażać, jak ktos po mnie jezdzi nie pozostaje dłużny...
@up: Nawet się nazywa inaczej...
jezeli chodzi o zabójstwo to morderca zabija obywatela kraju, ktorego panstwo ma chronić. Obywatelem stajesz się w momencie urodzenia. Nie urodziłes sie=nie jestes obywatelem. Nie ma zabójstwa drugiego obywatela, ktorego panstwo powinno chronić, tak jak nie powinno chronić psów (ktore mimo kar pozbawienia wolnosci dalej sa w bestialski sposób traktowane. Sprawa jest prosta- twoj pies-twoje wyrzuty sumienia jezeli go bedziesz bił itd. (TAK, PORÓWNUJE DZIECKO DO PSA. TAK JAK KTOS TAM WYŻEJ PALENIE DO STRZELANIA)
Takiego argumentu mogą użyć zwolennicy aborcji, do których nie należę
miałem się nie odzywać już w tej kwestii. ale zadam jeszcze jedno pytanie:
Twoja żona jest w 7 miesiącu ciąży idzie przez park. i jakiś koleś uderza ją bejsbolem w brzuch i kradnie torebkę. Dziecko umiera.
i teraz Ty idziesz na policję i do sądu i zakładasz mu sprawę o napaść, pobicie i kradzież, ale już o zabójstwo dziecka nie masz pretensji/ nie sądzisz go za zabójstwo, bo przecież to dziecko nie oddychało jeszcze &quot;naszym&quot; powietrzem więc go tak naprawdę nie było?
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
Kończymy ten bezsensowny temat, bo do niczego już nie prowadzi (poza pyskówkami rodem z targu). Brylant próbował brylować, ale mu nie wyszło. I tak go nie przekonacie, nawet jeśli podacie argumenty, których podważyć się nie da.
Najbardziej śmieszą mnie sztuczne spotkania &quot;liderów partii&quot; ze zwykłymi ludźmi. Dzisiaj Tusk pojechał na jakąś wieś, by skosztować śniadania, albo Kaczyński, który poszedł na zupę. K... do czego to służy? Po co? Pokazanie strony ludzkiej polityków? Śmiech na sali, chociaż głupi naród to kupi. Skoro są tak zajebiści to niech to robią poza blaskiem fleszów. Ale zaraz, zaraz: jak to bez kamer? - oburzyłby się jeden z drugim. Tak to nie, czasu nie będziemy tracić.
 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP
Zgadzam się w 100% z Jacekkiem. Pamiętam jak nie tak dawno był temat o podręcznikach w wiadomościach i dziwnym zbiegiem okoliczności ... Napieralski kupuje dziecku podręczniki. Tłum dziennikarzy koło niego ... Albo wcześniej Kaczyński i jego słynne zakupy ... Przecież najpierw trzeba było poinformować media ... data, miejsce, godzina ... Ale cóż, naród to kupuje. Przecież przez cały okres między wyborami nie zobaczysz polityka między ludźmi.
 
robbn 23

robbn

Użytkownik
Ale czemu Wy się dziwicie, co roku partie wydają grube miliony na kampanie, które mają głównie za zadanie tłuc &#39;przeciętnemu Kowalskiemu&#39; odpowiedni przekaz do głowy. Dlatego m.in. w tym roku są takie akcje jak Tuskobus PO przemierzający Polskę wzdłuż i wszerz czy jakieś żałosne spoty na YouTube.
Najgorsze jest to, że do ludzi to trafia - bo medialne, bo przyjemny i łatwy w odbiorze przekaz. ????
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
Lewicowcy to są przypadki nieuleczalne, nie bede z Toba dyskutował, byłes niszczony pare stron wstecz wiec nie ma o czym mówić. Po prostu przekonamy sie 9.
ŻADNEGO kontrargumentu, to mi sie podoba

Nie ma argumentów, zaczął obrażać, jak ktos po mnie jezdzi nie pozostaje dłużny...
U nas w Warszawie &quot;mordo&quot; to pozytywne określenie ????
PS. http://wpolityce.pl/artykuly/15092-zobacz-jak-konserwatywna-i-chadecka-platforma-obywatelska-wspiera-skrajnie-lewicowa-leninowska-krytyke-polityczna
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom