>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

wybory parlamentarne 2011

Status
Zamknięty.
G 1

grzeczny

Użytkownik
A tak prawdę mówiąc,już tyle głosowań prawie każdy przeszedł,a czy jest chociaż trochę lepiej?Każdy przed wyborami obiecuje cuda,a jak juz usiądzie na wymarzonym stołku,zapomina o obietnicach.
 
brylant 66

brylant

Użytkownik
Własnie nie kazdy, bo ciagle są Ci sami... Moze Korwin z Palikotem też chcą do koryta, tego nie wiem, ale wiem, ze warto sprobowac
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
a dlaczego on, a nie Ty? Jemu nie zalezy na zdrowiu, tobie zalezy...Jak ktos jest normalny to zrozumie, ze źle robi dmuchajac komuś w ryj dymem...
Nie żebym próbował Cię do czegokolwiek przekonywać,ale chyba mamy różne pojęcia wolności. Bo według mnie ta wolność nie może być nieograniczona,a Ty chyba właśnie do tego zmierzasz.Róbta co chceta tzw. A ja nie uznaję czegoś takiego,że poprzez swoją wolność ograniczam wolność innych osób. I właśnie po to jest prawo,żeby to wypośrodkować.Inna sprawa jak to prawo jest w Polsce tworzone i egzekwowane.Ale idealnego systemu prawnego nie ma nigdzie więc nie narzekajmy.pzdr
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
alej nie pojmujesz jednego ludzie mądrzejsi od Ciebie już dawno udowodnili, że owe dziecko już długo przed porodem jest świadome, czuje i po prostu żyje, więc Twoje stwierdzenie, że matka może sobie usuwać kiedy chce zanim się urodzi świadczy o braku wiedzy.
Aerts - you are f.... awesome ???? rządzisz tym tekstem.
Tak samo jak pojęcie &quot;wolności&quot; idealnie wyjaśniłeś co i jak.
Moim największym marzeniem jest by politycy nie obiecywali cudów i zrobię to i owo, a potem że się nie da nie można (PO), bo się dało tylko komuś się nie chciało.
Czekam z utęsknieniem, który 1 polityk odejmie sobie od mordy i da zwykłemu człowiekowi (wiem Palikot nie pobierał diety poselskiej ale on &quot;ustawił&quot; się na dziwnie taniej prywatyzacji Polmosu), kiedy będzie pracował za darmo na rzecz obywateli i państwa i będzie zniesiony immunitet!
Aborcja zbyt drażliwy temat, bardzo dużo upłynęło wody i widzimy podejścia i &quot;za&quot; i &quot;przeciw&quot; moim zdaniem temat został w tej kwestii wyczerpany - może zmieńmy temat odnośnie nadchodzących wyborów parlamentarnych np: polityka bezpieczeństwa energetycznego, bezpieczeństwo narodowe, polityka zagraniczna itp.
 
aerts 78

aerts

Użytkownik
Szczególnie było to widać w ostatnich wyborach prezydenckich
To co napisał Fabik o PSL to akurat prawda, 7-8% PSL jest pewne, mają takie struktury, że sami działacze z rodzinami im takie % robią, z resztą wszędzie wiszą ich plakaty.
 
E 7

exp_

Użytkownik
To co napisał Fabik o PSL to akurat prawda, 7-8% PSL jest pewne, mają takie struktury, że sami działacze z rodzinami im takie % robią, z resztą wszędzie wiszą ich plakaty.
Chyba żartujesz, to od wyborów prezydenckich ich rodziny tak się powiększyły? Wiadomo, że PSL jak i inne pis,po,sld to jest kompromitacja i jestem pewien, ze PSL nie będzie miało 8%. Nie zdziwie jak się nawet 5% nie przekroczą. Niebawem się przekonamy.
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
Pewnie Cię rozczaruje, lecz w roku 2005 gdy były wybory zarówno prezydenckie jak i parlamentarne, w tych pierwszych kandydat PSL niejaki Jarosław Kalinowski uzyskał 1,80%, a PSL w tych drugich uzyskało 6,96%. Wiec może faktycznie te rodziny tak szybko się powiększają
Jak jeszcze masz jakieś wątpliwości to pisz śmiało
 
E 7

exp_

Użytkownik
Lewicowcy to są przypadki nieuleczalne, nie bede z Toba dyskutował, byłes niszczony pare stron wstecz wiec nie ma o czym mówić. Po prostu przekonamy sie 9.
 
alex76 21

alex76

Użytkownik
Nie mów tak do mnie, ze ciekawe ilu ludzi zabije? Wyzwiska zachowaj dla siebie, nigdzie nie napisałem, ze lubię aborcje itd, napisałem, ze powinna być legalna, tyle. To czy ktos sie wyskrobie czy nie to sprawa jego sumienia. P.S. oczywiscie ze mozna oddac itd, ale niektorzy by sie tego wstydzili wiec wolą, po cichaczu usunąć ciążę, juz mowilem: nie szanuje takich ludzi, wstyd mi za nich, ale to ich sumienie bedzie gryzło (lub nie). Moim zdaniem powinno to być legalne.
To tak jakbyś powiedział, że można legalnie zabijać ludzi, bo choć tego nie popierasz, to jednak kwestia sumienia danej osoby.

Sam mam dziecko i nie wyobrażam sobie takiego podejścia &quot;rodziców&quot;. Dla mnie taka osoba/osoby są skończone, bo odpowiedzialność za swoje decyzje i czyny należy ponosić (metod zapobiegawczych zajścia w ciąże jest sporo). A jeśli nie chce dzieckiem się zajmować, to po prostu niech odda do Domu Dziecka, gdzie będzie jakaś szansa na to, że znajdzie rodzinę. Tymczasem aborcja to nic innego jak zabójstwo.
 
brylant 66

brylant

Użytkownik
Panowie...bez takich wyrażeń
Nie ma argumentów, zaczął obrażać, jak ktos po mnie jezdzi nie pozostaje dłużny...

@up: Nawet się nazywa inaczej...

jezeli chodzi o zabójstwo to morderca zabija obywatela kraju, ktorego panstwo ma chronić. Obywatelem stajesz się w momencie urodzenia. Nie urodziłes sie=nie jestes obywatelem. Nie ma zabójstwa drugiego obywatela, ktorego panstwo powinno chronić, tak jak nie powinno chronić psów (ktore mimo kar pozbawienia wolnosci dalej sa w bestialski sposób traktowane. Sprawa jest prosta- twoj pies-twoje wyrzuty sumienia jezeli go bedziesz bił itd. (TAK, PORÓWNUJE DZIECKO DO PSA. TAK JAK KTOS TAM WYŻEJ PALENIE DO STRZELANIA)

Takiego argumentu mogą użyć zwolennicy aborcji, do których nie należę
 
aerts 78

aerts

Użytkownik
Nie urodziłes sie=nie jestes obywatelem. Nie ma zabójstwa drugiego obywatela, ktorego panstwo powinno chronić, tak jak nie powinno chronić psów (ktore mimo kar pozbawienia wolnosci dalej sa w bestialski sposób traktowane. Sprawa jest prosta- twoj pies-twoje wyrzuty sumienia jezeli go bedziesz bił itd. (TAK, PORÓWNUJE DZIECKO DO PSA. TAK JAK KTOS TAM WYŻEJ PALENIE DO STRZELANIA)
????
Proszę nie komentujcie tego;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom