>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

wybory parlamentarne 2011

Status
Zamknięty.
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
No tak lepiej udawać, że nic się nie dzieje choć jest strasznie (kolej, dług, szkolnictwo, deficyt, afery, najdroższe drogi w Europie [koszt 1km], najdroższe stadiony, polityka robienia laski) niż przeciąć wrzód i potem go zaleczyć.
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
Koalicjant &quot;aferzył&quot; co chwile, więc JK był gotów ponownie zapytać Polaków o to, kto chce rzadzić. Wprost przeciwnie do działań DT, który afery zamiata pod dywan.
koalicjant aferzył? a to dobre:grin:..Tomasz Lipiec był z Samoobrony czy z LPRu? Janusz Kaczmarek był z Samoobrony czy z LPRu? Czy Janusz Kaczmarek nie był bliskim kolegą Leszka Kaczyńskiego?

PiS nie jest lekarstwem na wrzody - przetnie wrzód, ale zacznie się ropienie.
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
lukascash - ale to chyba dobrze świadczy, że tępili czarne owce wśród swoich nie?
Lepsze to chyba niż, klepanie po pleckach Mira i Zdzicha i przy wybuchu afery mówienie w twarz wyborcom - &quot;Wierzę w uczciwość Chlebowskiego, to najuczciwszy człowiek w partii&quot;.
To jest szczyt obłudy. A to, że PIS tępił korupcję zaczynając od swoich to w moim odczuciu dobrze o nich świadczy, bo nie szukali u innych zaczęli najpierw od siebie.
I byli konsekwentni, a nie zamiatali pod dywan i robili maślane oczka, że wszystko jest cacy (afera hazardowa, Grabarczyk i jego dowodzenie resortem infrastruktury).
I druga sprawa, kolesiostwo (POlesiostwo) swoją drogą, a rozliczenie kolegi za błędy i korupcję to jest coś.
Jakie kary ponieśli Miro, Zbycho?
 
brylant 66

brylant

Użytkownik
PiS nie jest lekarstwem na wrzody - przetnie wrzód, ale zacznie się ropienie.
oczywiscie, ze nie jest. Nie wiem co ludzie widzą w tej partii, moze gdyby nie było 3 głównych krętaczy (Jaro, Zbychu, Jacek) to moooze jeszcze bym sie zastanowił, ale nasz kraj z nimi na czele? przeciez to koniec polski, Ci ludzie to chamy, prostaki, idioci, jeden z nich jest nawet psychicznie chory...

Naprawde nie chce mi sie wierzyc, ze ktos moze na nich głosowac ( i wcale nie mowie ze PO jest lepsze, bo nie jest) oprocz moherów i obronców krzyza...
 
aislinnek 202

aislinnek

Użytkownik
oczywiscie, ze nie jest. Nie wiem co ludzie widzą w tej partii, moze gdyby nie było 3 głównych krętaczy (Jaro, Zbychu, Jacek) to moooze jeszcze bym sie zastanowił, ale nasz kraj z nimi na czele? przeciez to koniec polski, Ci ludzie to chamy, prostaki, idioci, jeden z nich jest nawet psychicznie chory...
Wiele osób z PO mogłoby zagłosować na PiS jeżeli z partii odszedłby głównie Jarek, tylko partia pozbawiona tak silnego lidera, którym chcesz czy nie jest Kaczyński mogłaby wkrótce się rozsypać.
Na najbliższe wybory polecam baaardzo starego demota z wierszykiem o Polsce ????
http://demotywatory.pl/2083858/Najbardziej-demotywuje
 
Baqu 1,2M

Baqu

Forum VIP
dobre aislinnek &lt; brawo &gt; !

ja znalazlem coś takiego

&quot;Sytuacja na Białorusi przedstawiana przez polskie media jest wypaczona. Łukaszenka zaprowadził w kraju porządek, nie pozwolił rozkraść przemysłu, zapewnił wzrost gospodarczy&quot;. To nie cytat z mediów białoruskich, ale słowa kandydata PiS na senatora z Opolszczyzny
PO miało budować drugą Irlandię, PiS natomiast chyba chce drugą Białoruś ???? :mrgreen:
 
adirave 58

adirave

Użytkownik
Wy wszystko wiecie o PISie najlepiej. Kto by zagłosował gdyby nie było Kaczyńskiego, Ziobra, Kurskiego. Kto chory, kto zdrowy. Na prawdę, śmieszy mnie to już. Nie zamierzam się produkować w tym temacie za dużo, bo czytając posty (zaczepki) brylantów i innych wyrobów POpodobnych to zwyczajnie ręce opadają.
Wynik wyborów można przewidzieć, chyba nikt nie ma wątpliwości. Będziecie mieli super koalicje lewactwa i nierobów. A do tego kontynuacje tej 4letniej destrukcyjnej dla Polski polityki. Oczywiście z wszelkimi udogodnieniami, podwyższonym Vatem, odebraniem reszty tego co jeszcze nam zostało, z &quot;równouprawnionymi&quot; pedałami i lesbijkami itd.

I wtedy będę się z Was śmiał tak samo jak śmiałem się czytając na tym forum wypowiedzi pełne dumy i euforii kiedy wygrało PO 4lata temu. A co ciekawego utkwiło mi w pamięci do dzisiaj? Jeden user napisał że zachód świetnie przyjął wygraną PO...
K.... kiedy Wy zaczniecie myśleć?
 
brylant 66

brylant

Użytkownik
adirave: po 1. nigdzie nie napisalem ze głosuje na PO, jestem anty PO mozna powiedziec i anty pis również. po 2. czepiam sie, poniewaz nikt kto głosuje na pis nie podał dlaczego Jarosław Kaczyński byłby dobrym liderem rządzącej Polską partii, to nie zaczepka, chce tylko wiedziec dlaczego go tak popieracie (popierajac partie-popieracie jej lidera...)

Ty chyba masz jakiegos hopla na punkcie pojazdów na PO, tusk ***** robi to prawda, ale nie ma gwarancji ze Pis bedzie rzadziło lepiej, skoro po 2 (bodajze) latach ich rzadzenia sejm sie rozwiązał... Powiedz prosze, dlaczego PiS?

aislinnek: nigdzie nie napisałem ze jestem za PO, ale z dwojga złego, jakby do wyboru był PiS z Jarkiem, Jackiem, Zbyszkiem na czele oraz PO wybiore PO, na szczescie jest wiecej partii do wyboru...
 
adirave 58

adirave

Użytkownik
jakby do wyboru był PiS z Jarkiem, Jackiem, Zbyszkiem na czele oraz PO wybiore PO
Dlatego jesteś dla mnie wyrobem POpodobnym bo wolisz mira rycha i zbycha z władzą ustawodawczą na cmentarzu niż rozliczenie przestępców, co proponuje PIS.

Macie problemy haha
Jak do życia potrzeba orlika i dobrej neostrady to faktycznie problemów nie widać. Szkoda że sonda ukryta bo nie zdziwiłbym się gdybyś &quot;wpadł&quot; tylko zagłosować.
 
adirave 58

adirave

Użytkownik
To Ty sobie obejrzyj wywiad Ziobro Pochanke to się dowiesz dlaczego Kaczyński nie będzie rozmawiał w partyjnej telewizji, z góry zaplanowanym scenariuszem i finiszem. Chociaż Tuska mógłby rozbić na amen w wolnej dyskusji, wystarczy, żeby go zapytał o ceny tych produktów o które tusk pytał go 4lata temu. Z platformą to jest tak że to co jest dobre przypisują sobie a co złe zwalają na kryzys.

Co do tej piosenki:
900mld zadłużenia - rządy tuska +300mld czyli gigantyczny wzrost
cena benzyny z 4zł na 5zł gigantyczny wzrost
Podniesiony Vat z 22% do 25% mogę się z kimś założyć że będzie
Co do oszczędności to nie ma ich już ponad 70% gospodarstwa i ta liczba za rządów PO wzrosła drastycznie

Także to nie 20 lat a 4lata w głównej mierze. Argumenty przeciw PIS tam są śmieszne. Utwierdzaj mnie dalej w moim przekonaniu
 
brylant 66

brylant

Użytkownik
To niech powie, ze nie chce debaty bo bedzie rezyserowana, a nie chce zeby Tusk sciągnął jakąś tam flagę, wymówki idioty, co raz bardziej sie utwierdzam w przekonaniu ze Kaczynski jest niepełnosprawny psychicznie. &#39;&#39;to nie ciało mojego brata widzialem w smolensku&#39;&#39; żenada...MIAŁO nie być wykorzystywania katastrofy w kampani prezydenskiej, jak było wszyscy widzielismy, rządy PiS juz raz sie rozpadły, chcesz tego ponownie?

co do piosenki to sie zgadzam ze w ciagu ostatnich 4 lat wszystko wzrosło, ale to, ze PO źle rzadzi to jeszcze nie jest argument za PiS
 
brylant 66

brylant

Użytkownik
sorry za dwa posty

Chociaż Tuska mógłby rozbić na amen w wolnej dyskusji, wystarczy, żeby go zapytał o ceny tych produktów o które tusk pytał go 4lata temu.
to niech rozbija, te debaty są smieszne: &#39;&#39;panie,a wie pan ile chleb kosztuje?&#39;&#39;, &#39;&#39;tak, wszystko drożeje, ale to kryzysu wina&#39;&#39; (we fobesie pisali, ze poslce nie było kryzysu w ogóle- to tylko straszak tak zadziałał) &#39;&#39;bedzie lepiej&#39;&#39;, &#39;&#39;polska jest najwazniejsza&#39;&#39;, &#39;&#39;tansze podręczniki&#39;&#39;, po raz kolejny: żenada, nie debaty, zero konkretów, zaplanowanych działan, posłowie siedzą i zgraniają po 10 tys na ręke... za czytanie wyborczej i innego gówna, a potem całe PO głosuje za GMO, pewnie połowa z nich nie wie co to jest..
 
aislinnek 202

aislinnek

Użytkownik
Brylant nie napisałem, że jesteś za PO, ale życzysz rozpadu PiSowi, wówczas przynajmniej kilka procent w słupku skoczy Platformie i mamy rządy platformy i wmawianie wszystkim, że wszystko co jest złe to wina, że X lat temu rządził PiS i 4 lata zacofania Polski. Może rządy PiSu nie były rewelacyjne, z dwojga złego wolę Kaczora wciąż wracającego do katastrofy (bo moim zdaniem nic nie zostało zrobione, żeby wyjaśnić faktyczne przyczyny, i akurat w tym też jestem zwolennikiem teorii spiskowej) niż Tuska który rujnuje kraj.
Ja słyszałem, że PiS nie chce reżyserowanej debaty, nie powiem Ci w tej chwili gdzie i kiedy, ale wydaje mi się, że wówczas gdy składali propozycję debat kolejnych ministrów z ich gabinetem cieni.
Nie ma co porównywać tego, że za rządów PiS musiały być rozpisane nowe wybory, oni musieli wejść w koalicję z dwoma partiami, mającymi swoje zdanie i nie dającymi sobą pomiatać. PO miało tu dużo prostszą sprawę, weszło w koalicję z nie mającymi nic do gadania ludowcami, którzy tańczą jak im się zagra.
 
adirave 58

adirave

Użytkownik
Brylant rozmowa z Tobą nie ma sensu bo przywołujesz kwestie, które były już tu omawiane, a nie zamierzam się powtarzać.
ale to, ze PO źle rzadzi to jeszcze nie jest argument za PiS
A potem gadacie, że głosujecie na PO bo boicie &quot;powrotu PIS do władzy&quot;. Gdzie tu logika..
rządy PiS juz raz sie rozpadły, chcesz tego ponownie?
Nie będzie żadnych rządów PIS i w sumie się cieszę. PIS nie ma szansy rządzić w tym kraju do póki będzie tępić przekręty i mówić nie korupcji. Media nigdy nie będą PISu sprawiedliwie traktować, bo są częścią tego kartelu, a dostępnymi metodami ZAWSZE ogłupią naród, żeby przechylić szalę zwycięstwa na &quot;swoich&quot;. Dlatego niedługo planuje wrócić za granicę, do normalnego kraju, gdzie mało kto wie kto jest tam premierem. Nie widzę tutaj opcji na normalne życie. Będę ten cały śmietnik oglądał z góry, chociaż przyznam że Polski mi po prostu szkoda.
A śmietnik się szykuje niesamowity.
 
brylant 66

brylant

Użytkownik
Nie ma sensu, bo argumentów brak, ty mowisz co po zrobiło źle (tu sie nawet zgadzamy) ja mowie co jarek zrobil źle, to chyba uczciwy układ, pamietam co robil pod krzyzem, co obiecywał przed kampanią, co mówil o ciele brata, jak wymyslano coraz to nowsze teorie spiskowe...

Brylant rozmowa z Tobą nie ma sensu bo przywołujesz kwestie, które były już tu omawiane, a nie zamierzam się powtarzać. Ty też ciagle to samo, ze podatki w góre, ze zadluzenie wysokie

A potem gadacie, że głosujecie na PO bo boicie &quot;powrotu PIS do władzy&quot;. Gdzie tu logika..
Ja wlasnie zawsze ludziom tłumacze zeby tak nie robili bo to bez sensu-tez sie tego boje, ale moge zagłosowac zamiast na PO na Palikota np.
Nie będzie żadnych rządów PIS i w sumie się cieszę. PIS nie ma szansy rządzić w tym kraju do póki będzie tępić przekręty i mówić nie korupcji. Media nigdy nie będą PISu sprawiedliwie traktować, bo są częścią tego kartelu, a dostępnymi metodami ZAWSZE ogłupią naród, żeby przechylić szalę zwycięstwa na &quot;swoich&quot;. Dlatego niedługo planuje wrócić za granicę, do normalnego kraju, gdzie mało kto wie kto jest tam premierem. Nie widzę tutaj opcji na normalne życie. Będę ten cały śmietnik oglądał z góry, chociaż przyznam że Polski mi po prostu szkoda.
A śmietnik się szykuje niesamowity.
Śmietnik niestety jest już adirave, nie widzicie, ze ktokolwiek by nie rzadzil zawsze rzadzi pod siebie i nawet jakby sie okazało ze Korwin wygra wybory(tylko przyklad) i tez bedzie rzadzil pod siebie to jedno jest pewne, gorzej nie bedzie.

Wazne jest zeby rzadzila jedna partia i tak:

SLD rzadzilo, wiemy jak było
PiS rzadzilo, wiemy co sie stało, samorozwiazanie sejmu, afery itd
PO rządzi, wiemy jak jest, a własciwie, pamietamy co obiecywał, a co zrobił
czas na zmiane bez dwóch zdań
 
brylant 66

brylant

Użytkownik
Brylant nie napisałem, że jesteś za PO, ale życzysz rozpadu PiSowi, wówczas przynajmniej kilka procent w słupku skoczy Platformie.

Napewno im skoczy, ale Ci wszyscy co mówią, głosuje na PO bo nie chce zeby PiS doszedł to władzy juz nie beda mieli tego argumentu i oddają swój głos na palikota czy inne mniejsze partię.



Ja słyszałem, że PiS nie chce reżyserowanej debaty, nie powiem Ci w tej chwili gdzie i kiedy, ale wydaje mi się, że wówczas gdy składali propozycję debat kolejnych ministrów z ich gabinetem cieni.

To niech na pytanie: &#39;&#39;dlaczego nie chce pan debaty z tuskiem&#39;&#39; odpowiada prawdę panstwu,a nie jakies smieszne wymówki typu: tusk nie zdjął flagi-debaty nie bedzie, no sory, ale to chyba o czymś swiadczy ????

Nie ma co porównywać tego, że za rządów PiS musiały być rozpisane nowe wybory, oni musieli wejść w koalicję z dwoma partiami, mającymi swoje zdanie i nie dającymi sobą pomiatać. PO miało tu dużo prostszą sprawę, weszło w koalicję z nie mającymi nic do gadania ludowcami, którzy tańczą jak im się zagra.
No tez racja, PO miało 4 lata kraj pod swoją opieką i co? Mogli zrobić dosłownie wszystko, takie reformy mogłbyc jakie proponuje palikot lub mikke,a co mamy? bogu dzieki za jedna słuszną decyzje bronka, a mianowicia za zawetowanie GMO, bo byłaby masakra ????
 
aerts 78

aerts

Użytkownik
Dlatego jesteś dla mnie wyrobem POpodobnym bo wolisz mira rycha i zbycha z władzą ustawodawczą na cmentarzu niż rozliczenie przestępców, co proponuje PIS.
Wy wszystko wiecie o PISie najlepiej.
Nie zamierzam się produkować w tym temacie za dużo, bo czytając posty (zaczepki) brylantów i innych wyrobów POpodobnych to zwyczajnie ręce opadają.
K.... kiedy Wy zaczniecie myśleć?
A mi się wydaje, że Ty pozjadałeś wszystkie rozumy i masz monopol na rację?
Natomiast przyjmujesz tylko do wiadomości jedno kto nie z PiS-u ten zły i pewnie popiera PO.
A mógłbyś mi wytłumaczyć w jaki sposób PiS chciałby zrealizować swoje obietnice typu, będzie taniej w sklepach,paliwo będzie tańsze, podniesiemy najniższą krajową pensję,więcej pieniędzy na służbę zdrowia,zmniejszymy bezrobocie, będzie większy wzrost pkb,zmniejszymy deficyt, bo z tego co słyszałem to rozwiązaniem tego problemu ma być dodatkowe opodatkowanie marketów(droższe zakupy?) banków(droższe kredyty,droższe opłaty za konta etc.?) no i opodatkowanie najbogatszych(czyli tych co dają pracę?).
Proszę o rzetelną informację na ten temat, bo jeżeli jak to piszesz warto zagłosować na PiS to ja chcę wiedzieć dlaczego i proszę bez populizmu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom