>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Wybory do Europarlamentu!!!

cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
i tutaj nachodzi na myśl, dlaczego ludzie ukierunkowani, wykształceni, potrafiący logicznie myśląc nie realizują się w polityce jako liderzy tylko zawsze są na drugim planie, jako doradcy? śmieszne to jak cholera, że Andrzej realizuje swoje priorytety o których nie ma pojęcia. Doradca coś doradzi, ale on i tak zrobi inaczej bo jest głupi i z tej głupoty myśli, że wie lepiej.

Swini od koryta nie odpedzisz.
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
i tutaj nachodzi na myśl, dlaczego ludzie ukierunkowani, wykształceni, potrafiący logicznie myśląc nie realizują się w polityce jako liderzy tylko zawsze są na drugim planie, jako doradcy? śmieszne to jak cholera, że Andrzej realizuje swoje priorytety o których nie ma pojęcia. Doradca coś doradzi, ale on i tak zrobi inaczej bo jest głupi i z tej głupoty myśli, że wie lepiej.
Dlatego, że taki niekumaty dużo krzyczy, wykrzykuje jakieś hasła miliardy na rolnictwo! i ludzie dają się nabrać na takie slogany to działa na wyobraźnię i wierzą, że tak będzie i taki koleś zyskuje poparcie i pozycję, choć umie tylko dużo gadać i zazwyczaj bezsensu. Mnie np. śmieszą takie sytuacje, jak np. szanowny pan Lepper na konferencji pracowej pouczał odnośnie budżetu Balcerowicza, człowiek który nie ma o tym pojęcia poucza profesora i doktora nauk ekonomicznych, hehe. Tak, tak nasza polityka to kabaret, szkoda, że aktorzy kiepscy.
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Dlatego tak jest bo partie obiecują rzeczy nierealne do spełnienia i mimo, że chceliby te obietnice spełnić to jest to niemożliwe. Przykładowo Lepper, obiecuje publicznie miliardy dla rolników, dotacje, modernizacje wsi, ale niestety powiem brzydko to jest burak, bez jakiegokolwiek wykształcenia o odpowiednim kierunku, on nie ma pojęcie o budżecie, planowaniu wydatków i przychodów, deficycie.
Może dla Ciebie Lepper to burak bez wykształcenia ale spokojnie o problemach rolników i wsi wie więcej niż wszystkie profesory na posadach za biurkami.
A tych na których niby mam obowiązek głosować obowiązkiem jest żeby zapewnić mi, mojej rodzinie i całemu społeczeństwu godziwe życie. Niestety oni ze swoich obowiązków się nie wywiązują, więc społeczeństwo swój &quot;obywatelski obowiązek&quot; ma, krótko mówiąc, w dupie.
Najlepiej czekać jak wszystko z nieba spadnie :spokodfhgfh:
Mam takie pytanie, czym się kierujecie głosując na Libertas?
Tosz libertas to nic innego jak Liga Polskich Rodzin, a jest o nich głośno bo Wałęsa &quot;rozmienił sie dla nich na drobne&quot; ;)
 
magiki 42

magiki

Użytkownik
Tosz libertas to nic innego jak Liga Polskich Rodzin, a jest o nich głośno bo Wałęsa &quot;rozmienił sie dla nich na drobne&quot; ;)

bo ja wiem czy drobne... 15 tyś na ulicy nie leży ???? ale spartolił tylko swój wizerunek no i ma do pierwszego ;D
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Może dla Ciebie Lepper to burak bez wykształcenia ale spokojnie o problemach rolników i wsi wie więcej niż wszystkie profesory na posadach za biurkami.
O problemach to może on wie, w koncu jest ze wsi, ale o sposobie ich rozwiązania to on nic nie wie. Nie ma podstawowej wiedzy jak funkcjonuje gospodarka, uchwalanie ustawy budżetowej, nie zna podstaw ekonomi, więc te jego biecanki i slogany są warte okrągłe zero.
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Jak to mówią &quot;człowiek ze wsi wyjdzie ,ale wieś z człowieka nigdy&quot; hehe Przynajmniej balansował trochę innych polityków :p
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
Może dla Ciebie Lepper to burak bez wykształcenia ale spokojnie o problemach rolników i wsi wie więcej niż wszystkie profesory na posadach za biurkami.

Wlasnie przez takie myslenie mamy takich ,politykow&#39; a nie innych. Dopoki jest popyt (elektorat) na demagogie dopoty gwiazdami &#39;polityki&#39; beda tacy ludzie jak Lepper.

Kiedys z Lepperem rozmawialem przez chwile osobiscie (promowal swoja partie na placu targowym Tomex w Krakowie) i zadalem mu jakies pytanie nie tak jak wszyscy tam typu &#39;Czy bedzie lepiej...&#39; tylko bardziej nakierunkowane na dany problem, zwiazane zreszta z rolnictwem (w rodzinie mam kilku rolnikow) to zbyl je zartem i czym predzej odszedl ode mnie do starszych ludzi, ogolnie staral sie nie rozmaiwac z mlodszymi. [: to bylo chyba jak samoobrona pierwszy raz weszla do parlamentu, wiec akurat moja opinia nie oparta jest na mediach i ich rewelacjach.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Lepper doszedł do wszystkiego od 0. I cos starał sie czasem robic, media nagłosniły jaki to burak i tak sie przyjeło szczegolnie dla tych co mało wiedza o polityce
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Lepper doszedł do wszystkiego od 0. I cos starał sie czasem robic, media nagłosniły jaki to burak i tak sie przyjeło szczegolnie dla tych co mało wiedza o polityce
Media z niego zrobiły buraka? On sam nim jest. Intersuję się polityką i wiem, że pod względem wiedzy, umiejętności działania to Lepper jest burakiem. Oglądaliście kiedyś z nim programy publicystyczne? Na pewno tak, to zauważcie, jak redaktor zadaje mu pytania takie ogólne, widać że wcześniej je znał i odpowiada jednym tchem (oczywiście odpowiedzi opracowane przez doradców), ale jak jakieś pytanie wychodzi poza podstawowy plan to on nie potrafi złożyć sensowego zdania. Dużo krzyczy, robi w koło szum i nic poza tym, bo nic innego nie umie. Ale widać takie coś wystarcza żeby dzisiaj zrobić karierę polityka.
 
magiki 42

magiki

Użytkownik
Może dla Ciebie Lepper to burak bez wykształcenia ale spokojnie o problemach rolników i wsi wie więcej niż wszystkie profesory na posadach za biurkami.
w stosunku do polityków i inteligencików to dobrze to przyrównałeś. Lepper wie najwięcej z polityków o polskiej wsi, ale sam wie niewiele :]
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
A jak tak widać wiele osób ma negatywne spojrzenie na całą politykę i nie ma na kogo głosować, to możemy założyć swoją partię. Ja na ochotnik na przywódcę, zrobimy zamach stanu, tylko potrzebuje poparcia, wprowadziłbym junte wojskową i Polska rosłaby w siłe!! ????
 
magiki 42

magiki

Użytkownik
ja się zgadzam... zrobimy rzeź niczym Rewolucja Francuska ???? ... ale pod jednym warunkiem, że w naszym programie będzie punkt o legalizacji bukmacherki w Polsce... bo chce wypłacić moje miliony z buków, ale nie mogę bo US będzie mnie ścigał ... i tyle z wycieczki ;)
 
kowboj 143

kowboj

Użytkownik
Lepper to burak nad buraki otoczony jeszcze większym buractwem od niego. Wszystkie te Filipki, ***arskie i Maksymiuki, Begerówy i cała reszta tej trzody mają gów...ne pojęcie o rolnictwie i widzą tylko kasę do jakiej mogą się dorwać w parlamencie. Takim Lepperem na trochę wyższym, że tak powiem levelu, jest Berlusconi. Całe szczęście, że nie jesteśmy tacy durni jak Włosi, którzy popierali tego palanta przez lata i teraz mają o wiele więcej problemów wewnętrznych niż my.

Co do wyborów to nie wiem czy będę mógł głosować bo być może wypadnie mi dzień roboczy w &#39;tą&#39; niedzielę. Interesuję się polityką od długiego czasu, ale gdyby nie fakt tego, że wybrany poseł reprezentuje Polskę na forum Europy to chętnie zagłosowałbym na każdego posła, byle wyjechał, nigdy nie wracał i więcej bym go nie widział (może poza Palikotem i Niesiołowskim, bo to jedyni ludzie walący niejeden raz gorzką dla wielu prawdę prosto w gały, do czego nie jesteśmy przyzwyczajeni po latach rządów różnych paranienormalnych). Nie ma i zapewne długo nie będzie w naszym kraju partii gotowej zmienić sytuację społeczno-ekonomiczną chociażby mojej rodziny, czy równieśników, a już na pewno żaden z kandydatów nie zasłużył swoją pracą na ciepłą posadkę w UE. Wybory i tak wygra PO, które nie powinno być rozliczane do końca kadencji, więc albo nie zagłosuję ze względu na pobyt w pracy, albo pójdę oddać nieważny głos. Dziękuję każdemu komu się chciało czytać te wypociny ????
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
Ja na ochotnik na przywódcę
A na polityków narzekacie :p A wszystko rozbija się właśnie o przywództwo i władzę..
Ja odniosę się jeszcze do wcześniejszej dyskusji - nieprawdą jest, że w polityce nie ma ludzi ukierunkowanych i wykształconych w konkretnym kierunku.. Wystarczy choćby spojrzeć na kilka resortów -&gt;
Chyba najlepszy przykład to Religa.. A poza tym:
Ćwiąkalski, Czuma - prawnik ministrem sprawiedliwości.
Kopacz - lekarz ministrem zdrowia.
Rostowski - ekonomista ministrem finansów.
Nowicki - ekolog ministrem środowiska.
Lipiec - sportowiec ministrem sportu [jak wyszło tak wyszło, ale ukierunkowany był :p]
Ja pójdę głosować. Ci, którzy nie idą, nie mają prawa narzekać. To jedyna szansa, by zmienić coś, co się nam nie podoba, a marnujemy ją. Po co? By później narzekać. Zamknięte koło..

Do tego sam prezydent Kaczyński - czy minister Sikorski - wybitny specjalista w sferze stosunków międzynarodowych, absolwent Oksfordu z doświadczeniem dziennikarskim w wojnach europejskich, afrykańskich i azjatyckich, moim zdaniem właściwa osoba na właściwym miejscu.
 
skrewdriver 3

skrewdriver

Użytkownik
Lepper to burak nad buraki otoczony jeszcze większym buractwem od niego. Wszystkie te Filipki, ***arskie i Maksymiuki, Begerówy i cała reszta tej trzody mają gów...ne pojęcie o rolnictwie i widzą tylko kasę do jakiej mogą się dorwać w parlamencie. Takim Lepperem na trochę wyższym, że tak powiem levelu, jest Berlusconi. Całe szczęście, że nie jesteśmy tacy durni jak Włosi, którzy popierali tego palanta przez lata i teraz mają o wiele więcej problemów wewnętrznych niż my.

Co do wyborów to nie wiem czy będę mógł głosować bo być może wypadnie mi dzień roboczy w &#39;tą&#39; niedzielę. Interesuję się polityką od długiego czasu, ale gdyby nie fakt tego, że wybrany poseł reprezentuje Polskę na forum Europy to chętnie zagłosowałbym na każdego posła, byle wyjechał, nigdy nie wracał i więcej bym go nie widział (może poza Palikotem i Niesiołowskim, bo to jedyni ludzie walący niejeden raz gorzką dla wielu prawdę prosto w gały, do czego nie jesteśmy przyzwyczajeni po latach rządów różnych paranienormalnych). Nie ma i zapewne długo nie będzie w naszym kraju partii gotowej zmienić sytuację społeczno-ekonomiczną chociażby mojej rodziny, czy równieśników, a już na pewno żaden z kandydatów nie zasłużył swoją pracą na ciepłą posadkę w UE. Wybory i tak wygra PO, które nie powinno być rozliczane do końca kadencji, więc albo nie zagłosuję ze względu na pobyt w pracy, albo pójdę oddać nieważny głos. Dziękuję każdemu komu się chciało czytać te wypociny ????
To są akurat typowe polityczne clowny, których obecnośc w polityce ogranicza się do robienia z siebie idiotów. Niesiołowski nawet swego czasu został okrzyknięty Benny Hillem polskiej polityki.:-D
 
C 19

coornell

Użytkownik
Witam serdecznie!
Poprzednio głosowałem na PIS , potem na PO. Teraz swój głos oddaje na UPR - jedyną jak się okazuje ostoję prawicy w Polsce. Ktoś wcześniej napisał że głosuje na PO bo zgadza się to z jego liberalnymi poglądami. Czy po 1,5 roku rządów PO naprawdę uważasz że to partia liberalna ? Ja naprawdę miałem nadzieje że PO pójdzie w stronę wolnego rynku, ale bardzo się rozczarowałem. To taka sama partia jak inne i nic nie zrobiła w kierunku zmniejszenia obciążeń podatków ,wręcz przeciwnie.

Co do legalizacji - bardzo dobrze jeśli po legalizacji cena narkotyków spadnie do kilku zł/g , przynajmniej nikt nie będzie namawiał moich dzieci w szkole/dyskotece/osiedlu bo żadnemu dilerowi nie bedzie się to już opłacało.

Libertas to taki chwilowy happening , udający prawicę. Kolejna etatystyczna partia ( nazwiska mówią same za siebie) , która w PE będzie reprezentować ponadnarodowe interesy, nie polskie. Jeśli ktoś rzeczywiście ceni sobie ochronę polskiej suwerenności a nie popiera z jakichś powodów UPR , powinien rozważyć Prawicę RP. Libertas jes zdecydowanie pro-unijny ( za wyjatkiem traktatu) , UPR i PRP zdecydowanie uniosceptyczne, nie dajcie sie nabrać na Libertas.

Pozdrawiam
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
Witam serdecznie!
Poprzednio głosowałem na PIS , potem na PO. Teraz swój głos oddaje na UPR - jedyną jak się okazuje ostoję prawicy w Polsce. Ktoś wcześniej napisał że głosuje na PO bo zgadza się to z jego liberalnymi poglądami. Czy po 1,5 roku rządów PO naprawdę uważasz że to partia liberalna ? Ja naprawdę miałem nadzieje że PO pójdzie w stronę wolnego rynku, ale bardzo się rozczarowałem. To taka sama partia jak inne i nic nie zrobiła w kierunku zmniejszenia obciążeń podatków ,wręcz przeciwnie.
Co do legalizacji - bardzo dobrze jeśli po legalizacji cena narkotyków spadnie do kilku zł/g , przynajmniej nikt nie będzie namawiał moich dzieci w szkole/dyskotece/osiedlu bo żadnemu dilerowi nie bedzie się to już opłacało.
Libertas to taki chwilowy happening , udający prawicę. Kolejna etatystyczna partia ( nazwiska mówią same za siebie) , która w PE będzie reprezentować ponadnarodowe interesy, nie polskie. Jeśli ktoś rzeczywiście ceni sobie ochronę polskiej suwerenności a nie popiera z jakichś powodów UPR , powinien rozważyć Prawicę RP. Libertas jes zdecydowanie pro-unijny ( za wyjatkiem traktatu) , UPR i PRP zdecydowanie uniosceptyczne, nie dajcie sie nabrać na Libertas.
Pozdrawiam
Dlaczego jesteś eurosceptyczny?
 
Do góry Bottom