>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Wybory do Europarlamentu!!!

D 0

daniel999

Użytkownik
Ja zagłosuje na Platformę Obywatelską. Bardzo się cieszę, że startuje i Thun, i Krzaklewski, i Buzek. Mam nadzieję, że ta partia w najmniejszym stopniu przeniesie krajowe gierki na forum Europy. Tacy niezależni kandydaci dają mi właśnie taką nadzieję.

Poza tym PO należy do liczącej się w Parlamencie Europejskim frakcji, a nie chciałbym, by mój głos poszedł na marne i trafił to jakieś niszowej partyjki, czyt. UPR, Libertas, a nawet PiS, które to w PE nie odgrywają kompletnie żadnej roli.

UPR równa się dla mnie Korwin-Mikke. A to jest chory człowiek.

;)
Czyli co, glosujesz na PO wbrew swoim pogladom, bo nie oplaca Ci sie glosowac na, jak mowisz, niszowa partie?
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Czyli co, glosujesz na PO wbrew swoim pogladom, bo nie oplaca Ci sie glosowac na, jak mowisz, niszowa partie?
Też to tak odebrałem.Moim zdaniem głosujesz na PO bo ma ładne opakowanie,a nie konkretny plan.
Nie mówię, że inne mają coś fajnego do zaoferowania, ale Platforma Obywatelska rządzi już dwa lata, a nic konkretnego nie robi.
Co oglądam jakiś program z Tuskiem[ on w tym bryluje ] to schemat jest ten sam : Najpierw wymyśla mało śmieszny żart, bądź pytanie próbuje obrócić w żart, robiąc z pytającego idiotę.Druga część wypowiedzi skupia się na tym, że tam czy siam jest gorzej niż w Polsce.To mnie właśnie najbardziej denerwuje, permanentne porównywanie do Zachodu, co powoduje brak konkretów.
To, że ładnie mówi nie wystarczy.
Reszta partii nie lepsza, największy cham RP - Pan Stefan Niesiołowski, obraża każdego [ nie ważne czy kobieta czy mężczyzna ], ordynarne wyrażania, wyśmiewanie.Cham, Cham, Cham.
Co do kandydatów to najbliżej jest mi do Buzka bo jest on absolwentem mojego liceum [ I LO Chorzów ] i tyle mam z nim wspólnego, a Różna Thun, nie wiem skąd oni ją wytrzaśli.
Wczoraj oglądałem program Tomasza Lisa, najlepsze było jak Kamiński wchodził w tyłek Huebner, ale nic nie przebije jego reklamy ????.Kto widział może ocenić, a co do oceny merytorycznej to mówił całkiem do rzeczy i sensownie.
Korwin- Mikke ja go lubię bo człowiek z wyrobionym zdaniem i swoją ideologią.
Najbardziej podobają mi się jego poglądy na temat równouprawienia [ ma jedne fajne hasło ].
Hajduk masz rację, o tym pisałem w tym poście, co Ty napisałeś.
Przepraszam, że tak się rozpisałem, ale wciągnął mnie ten temat.
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
Spójrz na hasła poszczególnych kandydatów - wszystkie bardzo podobne. Program partyjny? Pewnie, że jest różnica między UPR a LPR (no, w nazwie prawie nie ma ;)), ale to nijak ma się w przypadku Parlamentu Europejskiego.
Poza tym chore tezy JKM raczej nie zdobyły mojej sympatii. Zdecydowanie wolę propozycję PO, która rozciąga się od konserwatyzmu po liberalizm dzięki ciekawemu wyborowi kandydatów. Unika się jednak w tej partii popadania w skrajności typu libertarianizm czy jakieś ultrakonserwatywne formy. Historia (narodowy socjalizm, komunizm) podpowiada nam, że skrajności w polityce nie są zbyt dobre ;)
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
Co oglądam jakiś program z Tuskiem
Z jakiego okręgu startuje Donald? Przeoczyłem coś?
Też nie podobają mi się rząd PO, ale ich &#39;oferta&#39; na te wybory jest najlepsza. Nie jestem zwolennikiem żadnej doktryny politycznej i to nie ze względu na wiek, jak niektórzy mogą sobie pewnie tłumaczyć. Po prostu uważam, że to bez większego sensu. Na pewno w tej fazie demokratyzacji Polski.
EDIT: Sorry za post pod postem. Liczyłem, że ktoś coś już napisze, bo dyskusja ciekawa.
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Z jakiego okręgu startuje Donald? Przeoczyłem coś?
Też nie podobają mi się rząd PO, ale ich &#39;oferta&#39; na te wybory jest najlepsza. Nie jestem zwolennikiem żadnej doktryny politycznej i to nie ze względu na wiek, jak niektórzy mogą sobie pewnie tłumaczyć. Po prostu uważam, że to bez większego sensu. Na pewno w tej fazie demokratyzacji Polski.
EDIT: Sorry za post pod postem. Liczyłem, że ktoś coś już napisze, bo dyskusja ciekawa.
Źle mnie zrozumiałeś.Tutaj napisałem ogólnie o PO, dla mnie to taki regulamin każdego członka Platformy, mów ładnie i wyglądaj ładnie.Opisując Premiera miałem na myśli ogół członków tego ugrupowania.
Napisałeś, że mają ciekawą ofertę.Ja niestety nie wiem co chcą zrobić bo nic na ten temat z ich ust nie usłyszałem.Tak jak cały czas mówię, tylko słyszę puste, ogólnikowe stwierdzenie z których nic nie wyniki.
Chodzi tutaj o posłów, oraz przyszłych Eurodeputowanych.
Jeżeli możesz to napisz co Ci się podoba w ofercie Platformy, chętnie się dowiem.
Ja ze względu na swój wiem, nie wiem na kogo zagłosuję, bo tak na prawdę mam na razie małe pojęcie na temat polityki, ale staram się słuchać ofert i propozycji ugrupowań.
Na razie moje wybieranie polega na metodzie &#39;&#39;odstrzału&#39;&#39;, a tak raczej nie powinno być, świadczy to tylko o tym, że w Polsce nie ma poważnego kandydata.
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
Uważam po prostu, że w wyborach po PE programy polityczne zostają zastąpione przez ludzi. Tutaj, niestety, mam wiedzę jedynie ogólnikową. Ale zagłosują na PO choćby ze względu na Buzka. Odtrącają mnie takie nazwiska jak Mularczyk, Kurski czy Zawisza. Dla mnie kończy się wtedy opcja zagłosowania w tym przypadku na PiS czy Libertas.
W skrócie - chcę w Parlamencie Europejskim silnej reprezentacji polskiej w silnej frakcji. PO spełnia moje wymagania.
 
hajduk 124

hajduk

Forum VIP
Na razie moje wybieranie polega na metodzie &#39;&#39;odstrzału&#39;&#39;, a tak raczej nie powinno być, świadczy to tylko o tym, że w Polsce nie ma poważnego kandydata.
Oooo! Taka jest prawda...
 
K 0

klapek

Użytkownik
UPR równa się dla mnie Korwin-Mikke. A to jest chory człowiek.
Chory człowiek nie ukończyłby matematyki i socjologii na Uniwersytecie Warszawskim i nie zostałby mistrzem Polski w brydżu sportowym (brydż - gra karciana, gdzie myślenie strategiczne jest równie kluczowe co w szachach).
 
ted 10,4K

ted

Forum VIP
gdyby miał równo pod sufitem to nie byłby za zalegalizowaniem zioła
re down:
tak, tylko ze jakby było legalne to i cena by spadła za 1g. ????
 
hajduk 124

hajduk

Forum VIP
gdyby miał równo pod sufitem to nie byłby za zalegalizowaniem zioła
I tak Ci co chcą to mają, tylko nie wychodzą na ulice. a tak to by przynajmniej akcyza byłaby pobierana z korzyścią dla budżetu;)
Ale nie wnikam, bo nie pamiętam dokładnie jak to kolega mi mówił a nie przekręcać...
(ooo jakiś user z mojej mieściny, co raz więcej widze ich tu ???? )
 
magiki 42

magiki

Użytkownik
Wałęsa wypromował Libertas w Polsce to trzeba głosować, bo przecież wiadomo jaką siłę przebicia ma Leszek... chociaż że sam stoi w tym temacie neutralnie... :]
 
magiki 42

magiki

Użytkownik
kto wie. Sam Wałęsa nie opowiada się po żadnej ze stron, ale na pewno ma swoich &quot;liderów&quot; :] może i jest po stronie Libertasu, ale nie wypowie tego na forum publicznym bo naród by Go zmieszał z błotem...
 
N 8

nalewator

Użytkownik
Jako ze od kiedy tylko mam dwod chodze na wybory wiec wyglosze krotkie oredzie:-D. Ja osobiscie mam rozpier.... w glowie na kogo by tu glosowac?? Jednak napewno nie zaglosuje na oszolomow typu Pis, Libertas, Prawica Rzeczypospolitej. Dlaczego?? Ano dlatego ze Ci pierwsi dawno skompromitowali sie w Europie kłocac sie m.in. z Ruskimi czy Niemcami, chcac nie chcac naszymy sasiadami a z tymi w &quot;normalnych&quot; warunkach musi zyc. Nie wspomne juz o Pisowskim prezydencie Lechu ( Borubar, Pereiro, Benhałer, Irasiad, Małpa w czerwonym chyba wystarczy?? ???? )Drudzy skrajna prawica podopieczni Ojca Dyrektora, oszolomstwo typu młodziez wszechpolska czy pani Sobecka na ktora wystarczy tylko popatrzec i sie odechciewa zyc:-D. PR to odrzutki z tych dwoch pierwszych parti ze swietojebliwym Jurkiem na czele. Na kogo bede glosował naprawde nie wiem, PO mnie troszke zawodzi, alternatywa moze byc SLD lub Centrolewica, na PSL nie zaglosuje bo wystarczy juz tej kasy dla zawsze biednych rolnikow, ktorzy jak zwykli obywatele powinni placic podatki a tego oczywiscie nie robia za wyjatkiem symbolicznej rocznej?? daniny dla panstwa. Podoba mi sie spot Polskiej Partii Pracy, ale ze wzgledu tylko na owy spot pewnie na nich nie zaglosuje :p
PS. UPR chce zalegalizowac zioło na co oczywiscie przystaje jak najbardziej ???? i moze Andrzej Lepper tez by w Brukselii sie przydał, równy gosc z niego:jezora:
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Przypomne niektorym, że JE Tusk i jego kochana Pitera, która jedyne co wytropiła od 2 lat to fakt, iż jakiś Pisowiec zapłacił 7 zł za dorsza z panstwowej kasy obiecali legalne buki on line a teraz wiadomo jak jest, malo medialne wiec cisza. Nie ma chyba wiekszych klamcow od PO, Pis to oszołomy mam wrazenie, ze nietktorzy tam wierza w to co robia (na pewno nie ludzie pokroju Kurskiego) za to PO to czysta fikcja, zero idei, liczy sie tylko kasa i stolki. Skompromitowanych ludzi jak Krzak i Buzek jeszcze niedawno krytykowali a dzis czolowe postacie. Przeciez ci ludzie rzdzili AWSem, ktory ryjnował ten kraj, krotka politycy maja pamiec ale wy tez dlatego nic sie nie zmieni.

Zachecam do nie glosowania na tych darmozjadow.
 
Do góry Bottom