>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Wybory do Europarlamentu!!!

hajduk 124

hajduk

Forum VIP
na podstawie tamtego testu wyszła mi Unia Pracy...
Ale przynajmniej wyżej wspomniane PIS, Libertas i UPR na samym dnie ????
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Panowie wczoraj zapomniałem, dziś mi się przypomniało.Na niżej wymienionej stronie można sprawidzić swoje preferencje wyborcze, My to robiliśmy na WOSie, ale w domu zrobiłem sobie indywidualnie.
Zachęcam do poświęcenia chwili czasu i podzielenia się z nami wynikami.
http://www.euprofiler.eu/
 
skrewdriver 3

skrewdriver

Użytkownik
Mam takie pytanie, czym się kierujecie głosując na Libertas?
Tym, że ta formacja jest w tej chwili jedyną poważną formacją, która może zreformowac Unię Europejską, która w tej chwili idzie bardzo mocno w kierunku &quot;stanów zjednoczonych&quot; Europy. Traktat Lizboński spowoduje, że kompetencje parlamentu polskiego będą już naprawdę bardzo małe, dlatego trzeba zrobic wszystko, aby nie wszedł on w życie. Poza tym w tej chwili w UE tak dużo mówi się o demokracji, a tak naprawdę jej tam nie ma, ponieważ ok. 85% prawa w Unii jest stanowione przez europejskich urzędnik, którzy nie są wybierani w wyborach powszechnych.
 
skrewdriver 3

skrewdriver

Użytkownik
Panowie wczoraj zapomniałem, dziś mi się przypomniało.Na niżej wymienionej stronie można sprawidzić swoje preferencje wyborcze, My to robiliśmy na WOSie, ale w domu zrobiłem sobie indywidualnie.
Zachęcam do poświęcenia chwili czasu i podzielenia się z nami wynikami.
http://www.euprofiler.eu/
U mnie największa zgodnośc z Libertas - 87%
 
N 8

nalewator

Użytkownik
Tym, że ta formacja jest w tej chwili jedyną poważną formacją, która może zreformowac Unię Europejską, która w tej chwili idzie bardzo mocno w kierunku &quot;stanów zjednoczonych&quot; Europy. Traktat Lizboński spowoduje, że kompetencje parlamentu polskiego będą już naprawdę bardzo małe, dlatego trzeba zrobic wszystko, aby nie wszedł on w życie. Poza tym w tej chwili w UE tak dużo mówi się o demokracji, a tak naprawdę jej tam nie ma, ponieważ ok. 85% prawa w Unii jest stanowione przez europejskich urzędnik, którzy nie są wybierani w wyborach powszechnych.
Oczy przecieram i i nie wierze???? Ty tak naprawde. Czy chcesz aby nasz kraj w Europie reprezentował Wierzejski czy Sobecka? Naszczescie poparcie tej parti jest na poziomie 1-2%- czyli poziom bledu statystycznego ???? .
PS.Skrewdriver i Sabo nie idzcie ta droga????
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
a Ty Rox kogo preferujesz?
a co za roznica czy bardzo duza pensje w PE dostanie jakis oszolom z pisu czy bezideowiec z po? nikogo nie preferuje bo ich obchodzi tylko wlasna kasa i dobro. Jesli ktos zna jakiegos kandydata ze swojego regionu, wie, ze jest ok itd to jest sens glosowac ale tak w ciemno to nie widze sensu. Moze wyjatkowo niska frekwencja kogos zmusi po myslenia. Dzis wszystko zalezy od urzednika a UE nic w tym nie zmieni bo wlasnie na tym bazuje, masa urzednikow, przepisow i regulacji. Wina nie mozna produkowac, sera tez nie, na wszystko musi byc zgoda, koncesja czyli zaczyna sie dawanie w lape itd itd. Unia woli sie zajmowac ksztaltem banana i zaliczaniem marchewki do owocow, brawo to sa dopieor geniusze.
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Kurde największa zgodność wyszła mi z partią...Libertas.
Było to nie co ponad 50 %, ale wątpię abym na to głosował bo kompletnie nie podobają mi się ich postulaty czy propozycje.
Wyszła mi jeszcze Polska Partia Pracy [ nie wiem co oni w ogóle reprezentują, muszę poczytać zaraz ].
 
skrewdriver 3

skrewdriver

Użytkownik
Oczy przecieram i i nie wierze???? Ty tak naprawde. Czy chcesz aby nasz kraj w Europie reprezentował Wierzejski czy Sobecka? Naszczescie poparcie tej parti jest na poziomie 1-2%- czyli poziom bledu statystycznego ???? .
PS.Skrewdriver i Sabo nie idzcie ta droga????
Zdecydowanie wolę, żeby Polskę reprezentował Wierzejski niż chociażby Senyszyn.
 
floxal 30

floxal

Użytkownik
Libertas, a już tym bardziej UPR są partiami które są stanowczo przeciwne integracji europejskiej, a paradoksalnie chca wstępować jak w największej liczbie do jej organu czyli PE ... chyba po to, żeby pogorszyć strukture PE...
 
skrewdriver 3

skrewdriver

Użytkownik
Libertas, a już tym bardziej UPR są partiami które są stanowczo przeciwne integracji europejskiej, a paradoksalnie chca wstępować jak w największej liczbie do jej organu czyli PE ... chyba po to, żeby pogorszyć strukture PE...
Parlament Europejski obecnie i tak nie ma zbyt wiele w Unii do powiedzenia. Rola deputowanych ogranicza się w zasadzie do lobbowania na rzecz swojego prawa. Jak już napisałem, zdecydowaną większośc prawa unijnego stanowią anonimowi urzędnicy.
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
Wedlug tego testu wyszlo mi Libertas i UPR ????
Oczywiscie glosowal nie bede, nigdy tego nie robilem i nie mam zamiaru.
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
głosowanie to jest twoj obowiazek obywatelski !!!
A tych na których niby mam obowiązek głosować obowiązkiem jest żeby zapewnić mi, mojej rodzinie i całemu społeczeństwu godziwe życie. Niestety oni ze swoich obowiązków się nie wywiązują, więc społeczeństwo swój &quot;obywatelski obowiązek&quot; ma, krótko mówiąc, w dupie.
 
maciekpoland 321

maciekpoland

Użytkownik
jak sie nie ma na kogo glosowac to rozumiem ale znajdzie sie ktos godny oddania glosu wystarczy troche poczytac jak sie nie chce glosowac na starych prykow badz zlodziei mozna poszukac wsrod gaszczu dziadkow mlodych utalentowanych politykow ;)
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
jak sie nie ma na kogo glosowac to rozumiem ale znajdzie sie ktos godny oddania glosu wystarczy troche poczytac jak sie nie chce glosowac na starych prykow badz zlodziei mozna poszukac wsrod gaszczu dziadkow mlodych utalentowanych politykow ;)
Co z tego że w programie wyborczym będą same cuda, jak później nie będą robili nic ?
Tak było, jest i będzie.
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Tak było, jest i będzie.
Dlatego tak jest bo partie obiecują rzeczy nierealne do spełnienia i mimo, że chceliby te obietnice spełnić to jest to niemożliwe. Przykładowo Lepper, obiecuje publicznie miliardy dla rolników, dotacje, modernizacje wsi, ale niestety powiem brzydko to jest burak, bez jakiegokolwiek wykształcenia o odpowiednim kierunku, on nie ma pojęcie o budżecie, planowaniu wydatków i przychodów, deficycie. On biecuje ale sam nie wie z czego te pieniądze będą, on myśli, że powie i już nagle kasa z kosmosu zleci. Tak naprawdę on bez swoich doradców to wysłowić by się nie umiał. A takich czarodziejów bez odpowiedniej wiedzy w Polsce jest dość dużo.
 
magiki 42

magiki

Użytkownik
Dlatego tak jest bo partie obiecują rzeczy nierealne do spełnienia i mimo, że chceliby te obietnice spełnić to jest to niemożliwe. Przykładowo Lepper, obiecuje publicznie miliardy dla rolników, dotacje, modernizacje wsi, ale niestety powiem brzydko to jest burak, bez jakiegokolwiek wykształcenia o odpowiednim kierunku, on nie ma pojęcie o budżecie, planowaniu wydatków i przychodów, deficycie. On biecuje ale sam nie wie z czego te pieniądze będą, on myśli, że powie i już nagle kasa z kosmosu zleci. Tak naprawdę on bez swoich doradców to wysłowić by się nie umiał. A takich czarodziejów bez odpowiedniej wiedzy w Polsce jest dość dużo.
i tutaj nachodzi na myśl, dlaczego ludzie ukierunkowani, wykształceni, potrafiący logicznie myśląc nie realizują się w polityce jako liderzy tylko zawsze są na drugim planie, jako doradcy? śmieszne to jak cholera, że Andrzej realizuje swoje priorytety o których nie ma pojęcia. Doradca coś doradzi, ale on i tak zrobi inaczej bo jest głupi i z tej głupoty myśli, że wie lepiej.
 
Do góry Bottom