>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

WTA Tour - Australian Open (16.01.2023 - 29.01.2023)

Status
Zamknięty.
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Napisałeś ostatni sezon np, to biłem do tego, ale weź pod uwagę ilość meczy, kiedy był młodszy i w wieku Igi +/- też grał po 70-80 meczy na sezon. Logiczne, że w wieku 30+ 32+ już nie bedzie eksplotował organizmu, bo po prostu to jest nie możliwe. Kobiety grają krócej i na oko mogę strzelać że w wieku 28-30 Świątek już zakończy karierę.
Tylko,ze wtedy Djokovic miał dużo więcej rywali,jeśli chodzi o ranking niż Iga.Musiał bronić punktów,lub je zdobywać by zostać lub utrzymać nr 1.Światek ma taka przewagę,ze mogłaby sobie pozwolić na ograniczenie meczów.
 
kudel 282,8K

kudel

Znawca - Tenis
Dyscyplina: Tenis WTA AO
Godzina: 03:00
Spotkanie: PLISKOVA - ZHANG
Typ: ZHANG DW 2:1
Kurs: 6,00

Bukmacher: STS
Analiza:
Już o godzinie 03:00 dojdzie do ciekawego spotkania pomiędzy Pliskova, a Zhang. Faworytką tego spotkania według bukmacherów jest Pliskova jednak ja próbuje pograć coś w stronę Chinki. Uważam, że będzie to mecz na styku i raczej zobaczymy sporo gemów zważywszy no formę obu pań. Obie panie spotkały się ze sobą 7 razy i co ciekawe aż 7 razy zwycięsko wychodziła z tego spotkania Pliskova. Na przekór statystykom decyduje się zagrać w stronę Zhang, która jest specyficzną zawodniczką. Chinka ma okresy, które dzielą się na dwa etapy. Pierwszy to taki gdzie jest totalnie pod formą i popełnia dużo błędów i może przegrać z każdym. Drugi, to taki gdzie jak wejdzie na odpowiednie tory i wygra kilka meczów z rzędu, to potrafi wygrać z każdą zawodniczką. No i obecnie w Australii Zhang jest ewidentnie w formie. Chinka jest regularna i trzyma piłkę w korcie w odpowiednich momentach przyspiesza i zmusza przeciwniczki do błędów. Karoliny tenis jest znany każdemu. Czeszka opiera swój tenis na mocnym, dobrym serwisie i silnych kończących uderzeniach. Jednak jeśli przyjdzie jej zmierzyć się z dłuższymi wymianami, to często zawodniczka, to popełnia niewymuszone błędy. No i tu widzę spore szanse Zhang na wygranie spotkania.
 
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
Magda Linette - fantastyczny mecz. Przede wszystkim zwraca uwagę serwis - 77 procent trafionego pierwszego podania to rzadki widok na tym poziomie.

Teraz Pliskova która dalej póki co daje koncert w Australii. Trzeba będzie zagrać kolejny świetny mecz by Czeszce się postawić. Ale jeżeli już dojdzie do wyrównanego spotkania to właśnie dobrze że to Karolina jest kolejną rywalka. Komu jak nie jej może siąść głowa gdy każda piłka będzie ważyć półfinał
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Magda Linette - fantastyczny mecz. Przede wszystkim zwraca uwagę serwis - 77 procent trafionego pierwszego podania to rzadki widok na tym poziomie.

Teraz Pliskova która dalej póki co daje koncert w Australii. Trzeba będzie zagrać kolejny świetny mecz by Czeszce się postawić. Ale jeżeli już dojdzie do wyrównanego spotkania to właśnie dobrze że to Karolina jest kolejną rywalka. Komu jak nie jej może siąść głowa gdy każda piłka będzie ważyć półfinał
Ostapenko i Sabalence prędzej by się czajnik zagotował 😉
Świetnie,ze Linette w końcu dalej zaszła,oby szła jak najdalej m
 
dx2 210,2K

dx2

Użytkownik
Rybakina-Ostapenko 1 @1.48

Nie chce tu deprecjonowac osiagniec Ostapenki, poniewaz zaarowno ona jak i Rybakina maja wygrany szlem (Ostapenk oFrench Open, Rybakinaa ostatni Wimbledon) i Łotyszka ma okresy, gdy gra bardzo dobrze od czasu do czasu jak ubiegloseoznowaa wygrana w Dubaju, ale Rybakina wydaje mi sie, ze moze powalczyc o koncowy sukces nawet. Rybakina ma sile, ale gdy dochodzi do tego dobra graa w wymianach to wtedy naprawde rodzi sie sznasa na wyborny wynik. Bardzo cenie taa wygrana Rybakiny nad Collins, gdzie probowalem tpowac Amerykanke, bo COllins naprawde grala bardzo dobry tenis, a jednak Rybakina wyszla zwyciesko, aa w nastepnej rundzie pokonala Swiatek. Ten mecz ze Swiatek dobrze rozegrala i w drgiej czesci 2-ego seta poszla nieraz na wymiany z Iga, dlatego ma teraz Rybakina cos wiecej niz teraz sile.

Ostapenko to bedzie chciec zbijac returnem jak zwykle, ale mimo wszystko bedzie to trudne, bo seriws Rybakiny w porownaniu do innych rywalek robi roznice i bedzie trudniej takreturnowac. Nie widzialem za duzo tej Ostapenki, ale z tym co pokazuej Rybakina to trudno nei isc mi w jej strone.
 
Otrzymane punkty reputacji: +203
adik1992 391,8K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Ostapenko o27,5 UE @1,83 22, za krótki mecz
1xbet


W 1/4 finału zmierzą się dwie zawodniczki grający siłowy tenis. Obie panie uderzają piłki niesamowicie mocno i płasko. A jak wiadomo taki styl gry często prowadzi do niewymuszonych błędów. O sile gry Rybakiny mogłem sie przekonac na własne oczy bedąc na turnieju w Ostravie gdzie mierzyła sie z Kvitovą. I naprawde zrobiła na mnie ogromne wrażenie. Telewizja nawet w połowie nie oddaje tego jak szybko i nisko nad siatka latają jej uderzenia. Nie wspominając o serwisie, który przy prędkości 195 km/h bywa często trudny do dostrzeżenia. Przy jej sile zagrania Petry czy Świątek, które tez miałem przyjemność podziwiac nie robiły takiego wrażeni, a są to też zawodniczki grające szybko. Ostapenko to taki typ zawodniczki, która na korcie nie kalkuluje za duzo. Jak widzi nadlatującą piłke to stara się ją zagrać jeszcze mocniej i jak najblizej lini aby przeciwniczka nie miała szansy na odpowiedz. W meczu z Rybakiną nie będzie mogła sobie pozwolic na granie piłek w środek kortu bo takowe Elena będzie zabijać swoimi atomowymi zagraniami. A że z psychą Ostapenko jest różnie, i lubi się łatwo irytować na korcie to będzie starała się przejmować inicjatywe, by nie dawac szans rywalce i zacznie grac jeszcze bardziej dokładnie a przez to zacznie popełniac jeszcze wiecej błedów. Do tego dochodzi stawka meczu, a jest nim półfinał szlema. Więc dodatkowe ciśnienie aby dobrze się zaprezentować i jeżeli mecz nie ułozy sie dla niej dobrze od początku to może wkraść sie nerwowość. Na tym etapie Łotyszka była juz dwa razy. Raz w Paryżu, gdzie sięgnęła po tytuł i raz na Wimbledonie więc nie zdarza się jest to często. Natomiast Rybakina w półfinale grała tylko raz, w zeszłym roku na Wimbledonie, który okazał się dla niej wielkim sukcesem. Osobiście kibicuje Elenie, aby udowodniła że wygrana w Wimbledonie nie była przypadkowa i grając naprawde dobry turniej czego efektem było wyeliminowanie Igi, popchnęło ją jak najdalej, a najlepiej do wygrania kolejnego szlema.

Na drugi ćwierćfinał bez analizy "na czutkę"
Pegula - Azarenka suma gemów wygranych przez serwujących do zera u3,5 @1,85
1xbet
 
Ostatnia edycja:
fuqa 0

fuqa

FU
Rybakina-Ostapenko 1 @1.48

Nie chce tu deprecjonowac osiagniec Ostapenki, poniewaz zaarowno ona jak i Rybakina maja wygrany szlem (Ostapenk oFrench Open, Rybakinaa ostatni Wimbledon) i Łotyszka ma okresy, gdy gra bardzo dobrze od czasu do czasu jak ubiegloseoznowaa wygrana w Dubaju, ale Rybakina wydaje mi sie, ze moze powalczyc o koncowy sukces nawet. Rybakina ma sile, ale gdy dochodzi do tego dobra graa w wymianach to wtedy naprawde rodzi sie sznasa na wyborny wynik. Bardzo cenie taa wygrana Rybakiny nad Collins, gdzie probowalem tpowac Amerykanke, bo COllins naprawde grala bardzo dobry tenis, a jednak Rybakina wyszla zwyciesko, aa w nastepnej rundzie pokonala Swiatek. Ten mecz ze Swiatek dobrze rozegrala i w drgiej czesci 2-ego seta poszla nieraz na wymiany z Iga, dlatego ma teraz Rybakina cos wiecej niz teraz sile.

Ostapenko to bedzie chciec zbijac returnem jak zwykle, ale mimo wszystko bedzie to trudne, bo seriws Rybakiny w porownaniu do innych rywalek robi roznice i bedzie trudniej takreturnowac. Nie widzialem za duzo tej Ostapenki, ale z tym co pokazuej Rybakina to trudno nei isc mi w jej strone.
Bradziej mi siedzi w tym spotkaniu jedynka.
Iga przegrała przez własne błedy, może ich nie było dużo ale serwis ma beznadziejny, serwuje wolno i lekko, mało asów. Jak by trafiła na mocną i silną rywalkę była by bez szans. Ostapenko pocisneła Gaffu, uważam że jest za GRUBA nie ogarnie tego.
 
louisarmstrong 1M

louisarmstrong

Użytkownik
Rybakina - Ostatenko
Lose 1st Set Win The Match Rybakina kurs 6.5 williamhill
Od wygrania przez Rybakinę Wimbledonu mineło pół roku i wiele się nie zmieniło , chyba jeszcze ciut poprawiła grę na hardzie dwa zwycięstwa ze Świątek ale i porażka z Burell w pierwszej rundzie Us Open .
Od wygrania przez Ostapenko French open 2017 mineło 5 lat i zmieniło się wiele , Jelena poprawiła swoją grę na szybkich nawierzchniach ale i rozmary odzierzy , bielizny i tenisowej sukienki poszybowały w górę o jakies 4-5 jednostek.
W pchnięciu kuą czy rzucie młotem ewidętnie większe szanse ma Ostapenko ale w biegu na 3 kilometry raczej wygra Rybakina .
wh2h 2:0 dla Ostapenko oba mecze 2:0 hard na hali w Austrii 2019 i Esbourn na trawie 2021 ale od tego czasu to umiejętnosci Rybki poszły mocno w Górę a u Jeleny chyba tylko ilość kilogramów.
Ostapenko jest trochę szalona i nieobliczalna u nie wygrać i stracic 3-4 geamy z rzędu to żaden problem ale im dalej w mecz tym z większym trudem dobiega do piłek , pojawiają się gorsze pozycje i spada jakość celownika.Jesli mecz pókdzie w dystatns to w końcówce Rybka powina to ogarnąć.
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Była kiedyś taka Marion Bartoli,która na tenisistkę tez nie wyglądała,Serena bądź co bądź nie jest tez najmniejsza tenisistka a mimo to obie potrafiły zagrać.Pół analizy skupiasz się na rozmiarze Ostapenko,gdzie ograła już tu teoretycznie atletyczna Gauff,która powinna z nią wygrać.Ogólnie jesienią mocno Ciebie śledziłem bo potrafiłeś wyciągnąć fajne kursy,ale teraz to słabo Ci idzie,i argumenty wyciągane przez Ciebie nie trzymają się kupy.

Wg mnie no bet,ciężki mecz.Rzadko się zdarza by ktoś na takim poziomie robił 3-0 w h2h i to jest dla mnie argument na win Rybakiny.Ostapenko jednak mocno nieobliczalna
 
Cabron 65K

Cabron

Użytkownik
Ten mecz może mieć tylko dwa różne scenariusze.
- 1. Rybakina będzie trafiać pierwszym serwisem na chociażby 65% i może z Ostapenko nie być co zbierać, ewentualnie wygra po wyrownanym meczu.
- 2. Rybakina będzie pierwszy serwus trafiać na maksymalnie 50 % i Ostapenko będzie ją bombardować returnem i może być różnie.
Dla przypomnienia, Ryba grała już tutaj z zawodniczka bardzo podobna do Ostapenko, czyli Collins. Styl niemalże identyczny -
Bomba z returnu przy pierwszym i drugim serwisie i mocno ofensywna gra.
Taki styl zaprowadził rok temu Amerykankę do finału, jednak liczę, że w tym roku Ostapenko nie powtórzy tego wyczynu, bo zagrałem Rybakina i over 18,5.
 
Otrzymane punkty reputacji: +51
louisarmstrong 1M

louisarmstrong

Użytkownik
Pegula - Azarenka
Azarenka i over 19.5 gema Kurs 4.2 williamhill
Komentatorzy Eurosportu nie dają szans Azarence a moim zdaniem w rundzie poprzedniej ograła Vika lepsza wersję peguli i absutnie nie ska?ywał bym jej na porazkę
 
Pablito91 402,3K

Pablito91

Użytkownik
Pegula - Azarenka
Typ: Pegula poniżej 2.5 asa serwisowego. @1.75 STS

Jessica w tym roku rozegrała już 8 meczy. Tylko w jednym z nich udało jej się zaserwować 3 asy. Azarenka z kolei bardzo dobrze odbiera. Na tym turnieju nikt Azarence nie zaserwował więcej jak 2 asy. A grała przeciwko ZHU, która nieźle serwuje i przede wszystkim Keys. Zarówno w obu spotkaniach rozegrała po 3 sety a mimo to żadna z rywalek nie zaserwowała jej więcej jak 2 asy. Patrząc na to wszystko jest to bardzo pewny typ, który polecam.
 
successful 1,8M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Pliskova - Linette
Linette 0-2 @4.00
Linette (-1.5 gema) @2.70
Linette @2.55
Linette 2. set @2.30
Superbet

Brawo Magda, mamy ten półfinał!! 💚


Nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie media rozpływały się w zachwycie nad sukcesem Magdy Linette, jaki niewątpliwie osiągnęła, awansując do ćwierćfinału po świetnej grze przeciwko rozstawionej z czwórką Carolinie Garcia. Dla niespełna trzydziestojednoletniej Polki jest to największe osiągnięcie w karierze, ale... turniej jeszcze się nie skończył. Początek meczu o awans do 1/4 finału nie wskazywał na sukces Polki. Po pierwszych trzech gemach przegrywała już 0:3 i tylko cud bądź naprawdę potężna mobilizacja mogły zmienić przebieg gry w tymże secie. Tak się też stało. Doprowadziła do dwóch przełamań by w rezultacie wygrać 7:3 w tie-breaku, nie oddając prowadzenia od początku do końca. Drugi set również rozpoczął się nie po myśli Magdy, jednak nie był to tak zły początek jak w secie poprzednim. Mecz był gem za gem, aż do stanu 4:4. Potem Polka przełamała serwis Francuzki i w ostatecznym rozrachunku wygrała 6:4, grając niezwykle skutecznie w swoim serwisie. Morale Magdy z całą pewnością mocno wzrosły.

No właśnie, morale. Ale czy zje ją trema bądź nie wytrzyma presji? Moim zdaniem jej wiek wskazuje na duże doświadczenie i polscy kibice nie powinni się martwić o te aspekty psychiki. Tym bardziej że w ubiegłym roku wykonała ciężką pracę z psychologiem pod kątem przygotowania mentalnego, o czym zresztą sama opowiadała w wywiadach. Jeszcze przed dwoma miesiącami na Twitterze rozgorzała dyskusja, w której Tomasz Lis zapragnął, żeśmy mieli dwie Polki na topie kobiecego tenisa. Randomowy kibic odpowiedział, że Magda potrafi pokonać zawodniczki z czołowej dziesiątki rankingu, lecz gdy przychodzi zagrać z dziewczyną z drugiej setki, to przegrywa. Magda jednak uspokoiła, że o mental możemy być spokojni. Najlepszym tego sprawdzianem będzie właśnie ten mecz.

Jeśli chodzi o dzisiejszą przeciwniczkę, to warto nadmienić, że obie panie miały okazję rywalizować ze sobą na początku listopada w pucharze Billie Jean King. Górą była Polka, która wygrała w dwóch setach (6:4, 6:1). Warto dodać, że po przegranym serwisie w drugim secie, Magda szybko nadrobiła straty i uruchomiła pociąg, który pozwolił jej wygrać sześć kolejnych gemów. Na obecnym turnieju Australian Open Polka przegrała jak dotąd jednego seta, z Anett Kontaveit. Przegrała dwa gemy serwisowe, a w jednym z nich naliczono aż osiemnaście punktów. Był to jak dotąd najdłuższy gem w wykonaniu Magdy. Karolina Pliskova jak dotąd nie przegrała seta i biorąc pod uwagę to, oraz różnicę w rankingu (31 do 45 na korzyść Czeszki) jest faworytką w tym spotkaniu. Jednak mimo wszystko Czeszka nie miała jeszcze wśród rywalek takiej pokroju Garcii. I kto wie, czy to właśnie nie Magda okaże się dla niej najtrudniejszą rywalką w tym turnieju. Trzeba jednak oddać, że w ostatnim meczu wyeliminowała Chinkę Zhang wynikiem 6:0, 6:4. Świadczy to o jej bardzo dobrej dyspozycji i przygotowaniu. Na pewno też jej ostatni mecz nie był dla niej męczący - trwał 57 minut.

To jest jednak sport i każdy scenariusz jest możliwy. Nie ma tutaj mowy o wielkiej nierównowadze sił. Wygra ta, która zaprezentuje lepszą dyspozycję dnia, a tym samym Magda absolutnie nie jest na straconej pozycji. Przed dwoma miesiącami wyeliminowała dzisiejszą rywalkę na twardej nawierzchni. Czy zrobi to również dzisiaj? Przekonamy się o tym już tej nocy!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +5764
Bergkamp10 19,2K

Bergkamp10

Użytkownik
Sabalenka vs Vekic @ 3 sety w meczu

Szykuje się nam ciekawe spospotkanie pomiędzy Białorusinką a Chorwatką. Obie Panie w super formie od początku tego roku i żadna z nich nie zaznała jeszcze goryczy porażki. Wg buków zdecydowaną faworytką jest Sabalenka, która naprawdę imponuje w tym roku i jest w super dyspozycji. Głowa mam wrażenie już nie jest tak "gorąca", wytrzymuje ciśnienie, nie robi aż tylu błędów czy to na serwisie czy w sytuacji gdy ma wydaje się dość łatwą piłkę do skończenia a tego nie robi jakimś "głupim" zagraniem dając prezent rywalce choć oczywiście niekiedy jeszcze zdarza jej się to zrobić ale nie jest to już jakaś wielka i irytująca liczba.
Donna również zaliczyła progres po nieudanych dwóch latach, zaczyna to wszystko wyglądać, są zwycięstwa ma szansę na bardzo dobry wynik tutaj choć już można obecny etap takim nazwać ale jak dla mnie w niej drzemie spory potencjał i na stałe powinna znajdować się w TOP15 o ile nie Top10 nawet. Wracając do meczu to nie wiem czy jest w stanie pokonać Sabalenke w takiej formie, bo ta ograła już ciekawe nazwiska po drodze a Vekic co prawda też odniosła kilka zwycięstw ale w śród nich nie było nikogo z tej najwyższej półki. Jednak jak dla mnie te kursy są przeszacowane i Vekic nie jest tutaj skazana na gładką porażkę. Potrafi grać z Sabalenką, ewidentnie ma na nią patent gdyż tylko raz przegrała. Często te mecze były na dystansie 3 setów i mam nadzieję że tak będzie i tym razem.
Sabalenka i dla mnie jest faworytką ale mam nadzieję, że ta liczba porażek przeciwko Vekic będzie miała tutaj znaczenie, gdzieś siedząc z tyłu głowy i u Białorusinki wkradnie się niepewność w przypadku dobrej gry ze strony Vekic a mam nadzieję i wierzę, że jej gra również taka właśnie będzie.
 
Ostatnia edycja:
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Sabalenka 2:0 1,8 -6,5g 3,00

Co tu dużo pisać,Sabalenka w gazie.Serwis funkcjonuje,mało UE.Dla Vekic to i tak duży sukces,ze jest tu gdzie jest.H2H niekorzystne,ale uważam,ze Białorusinka gładko tu wygra i zamelduje się w kolejnej rundzie.

Hunter/Mertens 1.36

Do dubla jak znalazł,Hunter z Mertens dużo bardziej doświadczone deblistki,wynikami się bronią i dziś powinno być gładko.
 
louisarmstrong 1M

louisarmstrong

Użytkownik
Sabalenka - Vekic
Each Player Over 4 Aces kurs 3.10
Aryna Sabalenka Over 5 Aces & Donna Vekic Over 4 Aces - #YourOdds kurs 4.40
williamhill
Sabalenka w gazie hehe trenowała przed AO w Rosjii i pewnie dostała jakąs nową lepszą wersję Meldonium :) której jeszcze nie ma na liscie .
Ale z Vekic ma niekorzystny bilans 5:1 w tym 4razy po 3 sety w dwóch ostatnich meczach w SanDiego i na Igrzyskach Olimpijskich w Tokio pokrywaly te linie , Czy dziś pokryją nie wiem , wygląda na szybkie 2:0 dla Sabalenki na pierwszy rzut oka ale po tym co zrobiła Azarenka z Pegulą - wszystko się może zdarzyć!
Wynik 9 asów Sabalenka 4 Vekic - bardzo blisko , za to w podwójnych błedach pełen urodzaj 9 Sabalenka 13 Vekic równierz w niewymuszonych pełen urodzaj , 38 Sabalenka 21 Vekic

I to dobre wiadomości dla Magdy Linette , dużo punktów za darmo!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +847
louisarmstrong 1M

louisarmstrong

Użytkownik
Linette -Sabalenka
Magda Linette To Win 7-6, 6-4
#YourOdds - Magda Linette v Aryna Sabalenka - kurs 226
williamhill

Hm tu juz za drobne dla lepszego oglądania , dokładnie taki sam wynik Magda zrobiła z Garcią a taktycznie mecz rozegrała w stylu Federera ;-) wiadomo typowanie dokładnego wyniku gemowego w setach nie ma duzych szans powodzenia i raczej to forma zabawy ale kto bogatemu w kaloszach ;-)
stawka typu czteropak piwa

Sabalenka gra bardzo dobrze ale też ewidętnie szczęscie jej sprzyjało w ostatnich dwóch meczach!Z Bencic udało jej się przełamać właściwie tylko raz!! Szwajcarka dwa razy przełamał sie sama popełniając podwójne błedy przy przewadze Białorusinki.
Z Vekic cięzki mecz i wynik nie bardzo oddaje przebieg ale Vekić 13 podwójnych błedów i 22 niewymuszone to już duży wyczyn , jeden gem serwisowy bez podwójnego błedu !!!!!Chorwatka też bardzo pomogła Sabalence!!!!
Czy Sabalenka jest duzo lepsza od Garcii i Pliskovej .Nie wydaje mi się , nawet w obecnej dyspozycji . Dobra Pliskova tez pomogła trochę Linette w końcówce drugiego seta ale nie tak jak Bencic i Vekic Sabalence .
Ok w H2H Linette Sabalenka 2:0 dla Aryny ale mecze Tanjin 2018 i Tokyo 2021 wtedy Linette grała duzo gorzej .
Obie w życiowej formie ale Sabalenka gra tylko trochę lepiej a Linette gra dużo lepiej od swijego zwykłego poziomu .
Sprawa nie jest taka beznadziejna jak wskazują to kursy bukmacherów .
Mecz Sabalenka - Vekic pokazał że dwie rzeczy że w grze Sabalenki pojawiły się nerwy i że drugi serwis na pewno jest do zaatakowania !!!!!!
Linette kurs 4,5 - moim zdaniem też rozsądna obcja , choć nie zdziwię się jesli na livie pojawi się trochę wiencej .

Po wygranym Polsko - Białoruskim finale chciałbym obejrzeć Polsko - Białoruski finał także wygrany ;-)
i za to trzymajmy kciuki , łatwo nie bedzie !!!!!
ALe trzeba przyznać że tego roczne AO duzo ciekawsze u Pań niż u Panów !!!!!
 
Ostatnia edycja:
adik1992 391,8K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Rybakina @1,52
1xbet


Rybakina z meczu na mecz udowadnia że bardzo dobrze czuje sie w Melbourne. Bije z niej olbrzymia pewność siebie i spokój na korcie. Nawet gdy zdarzy się słabszy okres w meczu to nie widać oznak zdenerwowania. Serwis funkcjonuje bardzo dobrze. Do tego potrafi wejść w dłuższą wymianę mocnych zagrań i je wytrzymuje nie robiąc prostych błędów. Oglądałem jej każdy mecz w tym turnieju i nie widać słabszych elementów. Azarenke widziałem w kilku meczach mi. z Kenin, Zhu czy ostatnim z Pegulą, gdzie amerykanka zagrała bardzo słabe spotkanie, praktycznie nie podjęła walki. Viktoria widać że podczas tego turnieju przeżywa kolejną młodość tenisową ale uważam że na Elene to za mało. Nie będzie w stanie utrzymać tempa wymian i siły zagrań Kazaszki.

Linette +1,5 seta @2,18
1xbet


Po tym co widziałem w ostatnich meczach Magdy, aż żal aby nie spróbować czegoś pograć w jej stronę. Sabalenka w tym roku idzie jak walec. Wygrała 9/9 meczów nie tracąc nawet seta. Dołożyła do swojej kolekcji tytuł z Adelaidy. Jednak nie sposób przejść obojętnie nad jej dzisiejszym meczem z Vekic, który dla kibica był katorgą. Mało było tam pięknej gry tenisowej. Panie prześcigały się w liczbie df i prostych niewymuszonych błędów. Nie skupiały się na trafieniu w kort tylko każda chciała pokazać rywalce że potrafi mocniej uderzyć. Mimo suchego wyniku jaki był czyli 6:3 6:2 dla Aryny to mecz trwał prawie 2h. Większość gemów było długich i zaciętych, niejednokrotnie kończąc się na przewagi. Sabalenka zaliczyła 9 df i 35 UE, Vekic 13 df i 25 UE.
Magda w tym turnieju potwierdza dobrą dyspozycje, którą można było zauważyć pod koniec zeszłego sezonu gdzie w BJK potrafiła pokonać Keys czy Pliskovą. W tej edycji AO mierzyła sie z zawodniczkami mocno bijącymi, takimi jak Kontaveit, Aleksandrova, Garcia czy Pliskova. Do tej pory straciła tylko jednego seta a ze wszystkich półfinalistek miała najtrudniejsza drabinkę. Mimo braku doświadczenia w grze na takim etapie nie widać po niej nerwowości. Wychodzi na kort i pokazuje to co najlepiej potrafi. Nie deprymuje ja nawet fakt szybkiego przełamania przez rywalkę. Moc Sabalenki jest większa niż wspomnianych rywalek jednak sadzę, że i na tę okoliczność będzie przygotowana. Musi ruszyć Arynę i nie grac piłek na środek kortu bo z takich pozycji Sabalenka będzie posyłać pociski. Magda ma lepszą technikę i to powinna wykorzystać tak jak dziś momentami próbowała grac Vekic. Licze, że Sabalenka "pomoże" też niewymuszonymi błędami i odda kilka łatwych punktów.
Mam nadzieje, że nie będzie to ostatni mecz Polki w tym turnieju dlatego za symbolicznego kebaba próbuje jej wygraną, trochę patriotycznie po 4,22.
DO BOJU MAGDA!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +215
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom