>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

WTA Tour - Australian Open (16.01.2023 - 29.01.2023)

Status
Zamknięty.
tarki_16 214,3K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
AO-2022.jpg

Miejsce: Melbourne, Australia
Data rozgrywania: 16.01.2023 - 29.01.2023
Nawierzchnia: Hard
Kategoria: Wielki Szlem
Pula nagród:
Oficjalna strona turnieju: https://ausopen.com/
Lista Startowa: https://www.dartsrankings.com/tennis/women/australian-open
Drabinka: https://www.wtatennis.com/tournament/901/australian-open/2023/draws
Plan gier: https://www.wtatennis.com/tournament/901/australian-open/2023/order-of-play
Zwycięzca singla 2022:
A. Barty
Zwycięzca debla 2022: B. Krejcikova / K. Siniakova


Zestawienie kursów wg Fortuna:

AOk.jpg



Zapraszam do merytorycznej dyskusji i pisania analiz
 
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Gauff
Gauff pierwsze spotkanie rozgrywa z Siniakovą. Niemal z kim by nie zagrała to wysoce prawdopodobne, że by wygrała. Na liście potencjalnych zwyciężczyń jest na 3. miejscu nie przypadkowo. Bardzo dobra wyczuwalna wręcz forma, wysoki poziom i równość wnet każą nam na niej się skupić i broń Boże nie ominąć jej nazwiska przy wyborze typów przeczuwalnie do rzetelnej taśmy na początkowe mecze w AO. Kursy lecą. Jeszcze po 1,30 można znaleźć. Jedno z najpewniejszych wydarzeń Australian Open rundy 1.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +206
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Nikt nie podaje typów, nie wiem czy to ze względu na przesąd, że się chroni swoje najcenniejsze typy z egoizmu czy innych względów. Może nikt nie ma czasu. Ja przełamię pierwsze lody i puszczę wszystkie swoje typy z taśmy poniedziałkowo-wtorkowej, a jest ich 8 u kobiet. Podam męskie w temacie ATP, a jest ich 5. Spokojnie. Nigdy nie wygrałem jeszcze taśmy granej pod szlema. Gram z reguły ok. 15 spotkań i zawsze ktoś się wyłamie. Przeważnie 2 osoby... Był tu taki gość, co podał typy na AO rok temu Pan Lokomotywa z Warszawy czy ktoś taki i prawie mu wszystko szło tak przy okazji mówiąc. Nie żebym uwierzył że to szczęście powtórzy się mi, ale podam, żeby ludzie pokombinowali co nie wejdzie, o tak!

Kursy sprzed kilku dni, grałem w Etoto:

Gauff 1,28
Pera 1,28
Rybakina 1,30
Kudermetova 1,17
Teichmann 1,55
L. Fruhvirtova 1,27
Maria 1,60
Curenko 2,40

Przekonamy się co nie wejdzie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +420
louisarmstrong 1M

louisarmstrong

Użytkownik
Sabalenka - Martincova
Martincova kurs 7.00
Martincova wygra seta kurs 3.00

Widziałem Martincovą ostatnio w przegranym meczu z Segemund , poza tym że celownik był ciut żle skalibrowany to nie grała żle to Siegemund miała dzień konia .Co do Sabalenki jesli zagra dobrze to wygra ale jesli wejdzie zle w mecz albo się zagotuje .
Martincova ma słaby bilans ale potrafi mieć dni konia
A to puknie Svitolinę a to Kvitovą , a to Pavlustchenkową a to Kontaveit .
Sabalenka faworytką zgoda i dawno nic nie odwaliła ale 7 na Martincovą to rozsądna propozycja:)
Warunek musi zaatakować! Sabalenka ma ciągle w obronie spore dziury.
 
Ostatnia edycja:
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
Czas zacząć pierwszy Wielki Szlem w tym roku. Jest to mój ulubiony Wielki Szlem w całym tourze. Od Australian Open zaczynałem właściwie przygody z tenisem. Ale dosyć sentymentów.

Pierwsze rundy to zawsze wielka niewiadoma, zarówno dla nas jak i dla samych zawodniczek. Prawda jest też taka, że często w pierwszych rundach lecą za burtę wielcy faworyci na których kursy są dosłownie nieopłacalne żeby grać solo. Pierwszą rundę zdecydowanie lepiej zacząć od oglądania, dlatego nie dziwie się też, że nikt nie sypie tu typów z rękawa. No bo co grać, Świątek po kursie 1,10? Zabawa w gemy jest czystym kasynem. Nie wiemy jak zaczną faworytki.

Osobiście proponuje na dzisiejszą sesje wieczorną tylko jedno spotkanie. Mianowicie jest to rywalizacja Victorii Azarenki przeciwko Sofii Kenin. Białorusinka uwielbia ten turniej. Rok temu doszła tutaj do 4 rundy. To właśnie tutaj wygrała swojego Wielkiego Szlema Victoria. Azarenka bardzo fajnie się pokazała w końcówce ubiegłego sezonu. W tym sezonie widać, że nadal trzyma poziom. Przegrała w Adelaide po trzech setach z Noskovą która doszła do finału. W kolejnej odsłonie przegrała ze światową 9tką także po 3 setach w bitwie na noże. Kuudermetova ostatecznie doszła do półfinału. W mojej ocenie dyspozycja Azarenki jest wystarczająca aby odprawić Sofie, która co prawda w Hobart przegrała w półfinale dopiero, ale rywalka to zupełnie inny kaliber. Victoria jest dojrzałą i inteligentną tenisistką, która posiada niesamowite doświadczenie, myśli na korcie i wykorzystuje słabe strony rywalki, gra bardzo taktycznie. Sofia cały poprzedni sezon miała słaby. Teraz też uważam, nie powinna tego zmienić przeciwko Victorii. Według mnie różnica poziomów jest spora a kurs na Victorie powinien być niższy.

Sofia Kenin - Victoria Azarenka
Victoria Azarenka (1,47)
STS

8/10
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +807
louisarmstrong 1M

louisarmstrong

Użytkownik
Aryna Sabalenka - Tereza Martincova
Aryna Sabalenka Over 4 Aces & Tereza Martincova Over 4 Double Faults -Kurs 8.5
Williamhill zakładka Your Ods tego meczu
Na pewno interesująca propozycja na ten mecz po więcej niż atrakcyjnym kursie .Linie wysokie zwłaszcza jesli chodzi o 5 podwójnych błedów Maetincovej nie bedzie o to łatwo .O pięc asów Sabalenki też niebedzie łatwo , duzo będzie zależało od podejscia zawodniczek i przebiegu meczu.
Jedno trzeba zauwarzyć że forma serwisowa ostatnio u Sabalenki jest to znaczy była w Adelajdzie , Aryna w meczu z Begu i Vondrusową posłała po 6 asów , w finale z Noskovą 12 i można oczekiwać że tę formę serwisową przywiozła do Melbourn.
Martincova w ostatnich grach nie popełniała duzo podwójnych błedów 4 z Siegemund , o z Juvan , 2 z Johns 3 z Grabner .
Do wejsci zakładu potrzeba 5 podwójnych sporo.
Ale jak pogrzebać w statystykach meczowych Martincovej to czaem zdarzało się jej pokryc taką linię :
z Bouzkovą 8 błedów w dwósetowym meczu , z Alexandrową 5 w trzech setach , z Dart 9 trz w trzech setach.
Potrzebny długi mecz i długie sety najlepdzy byłby taki scenariusz że bardzo dobra dyspozycja Sabalenki na serwisie przełoży się na flustrację i sporą ilośc błędów Martincovej .

I jeszcze jedna propozycja na ten mecz Each Player Over 3 Double Faults kurs 3.25 williamhil
Sabalenka 3 asy i 3 błedy Marincova 2 asy 3 podwójne błedy
Za mały dystans meczu .:-(
 
Ostatnia edycja:
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
Na drugi dzień sesji wieczornej proponuje AKO na jednym zwartym kuponie. Kto chce się uprzeć żeby zagrać samego singla proponuje Donne Vekic po kursie 1,31. Uważam jednak że marnotrastwem byłoby nie dorzucić do tego wydarzenia ambitną Sabalenkę, która pewnie będzie paznokciami drapać po korcie żeby wygrać szlema. Papiery na to na pewno ma. W turnieju finałowym kończący ubiegły rok pokazała się z dobrej strony. Jej rywalka raczej wiele argumentów w tym meczu nie będzie miała. Donna Vekic zanotowała swój chyba najlepszy sezon rok temu. Jej gra w końcówce sezonu była rewelacyjna. Donna trafiła na mało doświadczoną rywalkę z niezbyt dobrymi wynikami. Według mnie Vekic ten mecz weźmie. Trzecim typem do kuponu jest ambitna Kasatkina, która może i loty trochę opuściła ale jej rywalka jest do wzięcia. Daria ma problemy ale z zawodniczkami bardziej z TOPU. Do kotła proponuje również Ons Jabeur której przedstawiać nie trzeba, rywalka w jej zasięgu.

Single

Donna Vekic - Oksana Selekhmeteva
Donna Vekic (1,31)

STS

8/10


AKO

D. Vekic + A. Sabalenka + D. Kasatkina + O. Jabeur (1,77)
STS


7/10

------------------------AO----------------------------
1. Sofia Kenin - Victoria Azarenka - 2 (1,47)
 
Pablito91 438,9K

Pablito91

Użytkownik
Bronzetti - Siegemund 1 1.80 STS

Próbuję tutaj pójść w stronę 10 lat młodszej Włoszki. W zeszłym roku bardzo ładnie zaprezentowała się tutaj w Australii wygrywając 5 meczy ( w tym 3 w kwalifikacjach) pokonała ją dopiero mistrzyni a więc Ash Barty. Niemka lepiej radzi sobie w deblu. W Singlu bez większych sukcesów. Od czasu do czasu występuje w turniejach, ale bardziej skupia się na deblu. Myślę, że młoda Włoszka powinna wygrać to spotkanie.
 
Bergkamp10 19,2K

Bergkamp10

Użytkownik
Muguruza vs Mertens @ 2

Typ grany na tzw "czuja". Delikatnie faworyzowana jest Hiszpanka i na pewno jakieś powody i argumenty ku temu znajdziemy ale Muguruza zaliczyła słaby ubiegły sezon, w tym zagrała dwa spotkania z zawodniczkami z Topu czyli Bencic i Andreescu i mocnego wejścia w sezon nie było na podbudowanie "głowy". Poważny turniej i na "dzień dobry" dostała moim zdaniem kolejną wymagająca przeciwniczkę w postaci Mertens, co prawda Hiszpanka wygrywała z nią w przeszłości dwukrotnie ale nie jestem tego taki pewien by dziś wygrała z nią poraz 3 więc próbuje na odwrót.

Pawluczenkowa vs Giorgi @ 2

Kolejny mecz grany na "nos" i próbuję tutaj kierunku w postaci nieobliczalnej Włoszki, której tenis często jest zero jedynkowy, czyli jeśli idzie to idzie a jeśli nie to nie. Rosjanka ma spory potencjał ale ona od dłuższego czasu niewiele gra po prostu w tenis. Liczę po prostu że celownik u Giorgi będzie nastawiony i będzie lepiej do tego spotkania przygotowana fizycznie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1153
louisarmstrong 1M

louisarmstrong

Użytkownik
I tak jeszcze za 5 euro beż analizy
Ons Jabeur Over 5 Aces & Tamara Zidansek Over 4 Double Faults
Kurs 10 williamhill
 
Ostatnia edycja:
Cabron 65K

Cabron

Użytkownik
W WTA znalazłem jeden fajny kursik
Gauff DW 2:0 1,83 Betclic
Jak dla mnie to fajny zakład z fajnym kursem
Gauff jest w dobrej formie. Na pewno jej celem jest wygrana w Australii i nie jest wcale bez szans. Mocno weszła w ten rok zaczynając od wygranej w Auckland. W pierwszej rundzie łatwo ograla całkiem Solidna Siniakova raz przy tym tracąc podanie, ale w momencie odłamała Czeszkę. Na przeciwko niej "one Grand slam Wonder" po wygranej w Nowym Jorku w 2021 słuch po niej zaginął. Wybrała karierę w mediach i grę w reklamach, zamiast dalej się rozwijać. Od tamtego momentu, albo odpada na początkowych etapach turniejow, albo nie gra z powodu kontuzji. Można się tylko domyślać, że lapala kontuzje z tego powodu, bo była źle przygotowana, a Tenis zszedł na drugi plan.
Nie widzę tutaj po jej stronie żadnych argumentów w starciu z silnie i ofensywie grająca Amerykanka.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +235
adik1992 398K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Świątek u12,5 gema @1,34 6:2 6:3
fortuna


Iga w pierwszej rundzie jak można było się spodziewać po losowaniu miała trochę problemów z Niemeier. W drugim secie była blisko porażki odwracając losy seta z 3:5 na 7:5. Teraz rywalką Osorio, która gra odmienny tenis od Niemki. Nie dysponuje tak dużą siłą zagrania, bardziej stara się grac kombinacyjnie. Jednak nie widzę argumentów na które Iga nie znalazła by odpowiedzi. Spodziewam się wygranej Świątek w dwóch setach, a Osorio w żadnym nie ugra więcej niż 4 gemy.

Można dołozyć:
Sakkari @1,18 3:6 7:5 6:3
Krejcikova @1,196:4 6:1
Pegula @1,176:2 7:6


co daje ako: 2,20
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1240
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom