>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour - Australian Open (16.01.2023 - 29.01.2023)

Status
Zamknięty.
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Gracheva-Pliskova

Bardzo ciekawy mecz.Gracheva to talent wg mnie,jak Polka jej siedzi to może wygrywać ze spora większością tenisistek.Ograła tu już Kasatkine,czemu nie miała by ograć Pliskovej?Czeszka jest dużo sztywniejsza na nogach niż Daria,choc serwis ma lepszy.Gracheva jak nie popełnia zbyt dużo błędów,jest solidna i ofensywna zawodniczka.Jak narazie AO jej służy,a Karolina nigdy mnie nie przekonuje.

Gracheva 3,75
+4,5g 1,73
 
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Giorgi - Bencic
Giorgi 2:1 kurs 9 williamhill
Hm każda wariatka ma w głowie kwiatka ,
rużę , tulipan albo bławatka .
Bencic ma tulipan
Giorgi różę i to z mocnymi zdrewniałymi kolcami:)
W h2h 5 spotkań na przestrzeni lat
2014 - 2019 3:2 Bencic wszystkie mecze 2:0 , ani jednego tajbreka i 2razy 7:5 w setach( 1:1)Trochę blade to h2h jak na tak kolorowe ptaszki.I to pierwszy argumęt by poszukać tutaj 3 setów.
Bencic wygląda że w mega dyspozycji,
10 ostatnich meczów 9 zwycięstw, w tym 8 beż straty seta , 1 porażka i to że Świątek a set stracony z Garcią .Te 10 meczów to bardzo mocny zestaw i w bateri u Belindy już może nie być prądu ma Maxa , tajbrek w pierwszym secie z Liu C jakby to potwierdzał.
Giorgi ostatnio oglądałem w meczu w Adelaide z Christeą wynik 2:1 Sorana 7:5 4:6 0:6 i Kamila w kluczowych momentach pierwszego seta była od Rumunki o klasę lepsza a w dwóch kolejnych setach wyglądało jakby postawiła na przeciwniczkę u buka!!!
W na AO Kamila ograła 2;0 Schmiedlovą i Pawluschenkovą uwaga! 6:0 , 6:1 i ten wynik jest groźny!!!!
Bencic w ostatnich 10 meczach grała tylko jednego decidera i z trudem go wygrała z Garcią , Giorgi grała 4 decidery wygrała tylko 1 z Bondar , tego z Cristeą olała 6:0 , a dwa kolejne z Kudermetovą przegrała 7:5 w Sanjose a czwarty przegrany z Madison Keys w drugiej rundzie US Open ale za to po super Tajbreku!!!Więc może dzisiaj jeśli dojdzie do trzeciego seta szczęście się do Kamili wreszcie uśmiechnie?? Nie wiem ale po kursie 9 jestem w stanie spróbować.

P.S w następnej rundzie ktoś z pary Mertens , Sabalenka więc raczej Białorusinka i paradoksalnie dawał bym większe szanse Giorgi niż Bencic by Arynę wysłać do domu!!!! hm albo lepiej do wszystkich diabłow!!!!Ani jej meczy nie da się oglądać ani tym bardziej już słuchać a jak gra Giorgi zawsze jest na co popatrzeć:)
 
Ostatnia edycja:
Tenis by Dawid 865,3K

Tenis by Dawid

Znawca - Tenis
Kilka zdań analizy na sobotę z AO 🎾

👉 Linette +4,5 gemów (ha) @1,48 (vs Alexandrova) ✅ bardzo podoba mi się Magda w tym sezonie, ponieważ dobry tenis pokazała na United Cup, a także dobrze weszła w AO (wyjątkiem wpadka w Hobart). Najbardziej mi jednak zaimponowała w starciu z Kontaveit, z którą poszła na wymianę ognia, a Estonka wcale nie grała źle. Zrobiła progres i po pierwszym przegranym secie wydawało się, że Anett ten mecz zamknie nawet w dwóch setach. Polka jednak zagrała bardzo dojrzale i wytrzymała napór. Alexandrova wcale nie musi być trudniejszą rywalkę od Estonki i jest jak najbardziej w zasięgu. Poznanianka znów nie będzie faworytką, więc cała presja będzie na Rosjance, a nasza zawodniczka lubi być w takiej roli. Wygrane z Bonaventure i Townsend nie są wyznacznikiem wysokiej formy i jeśli Ekaterina nie będzie miała wybitnego dnia na podaniu to możemy zobaczyć bardzo dobry i co ważne ciasny mecz.

👉 Gracheva vs. Pliskova powyżej 18,5 gemów @1,48 ❌ lub Gracheva powyżej 0,5 asów @1,85 (etoto) ✅ ewidentnie szukam przełamania Czeszki, która obie poprzednie rundy wygrała po underach gemowych, co dla niej jest rzadkością i by trzeba było pewnie cofnąć się kilka dobrych lat, by znaleźć jej ostatnie takie wejście w turniej. Na początku roku wydawało się, że dalej będzie fatalna, gdy przegrała gładko z Ostapenko, która zresztą sama ma spore problemy. Karolina w sumie trzy ostatnie mecze kończyła underem gemowym, więc ten kierunek wydaje się, że ma sens. Gracheva potrafiła ograć tutaj Kasatkinę i Stefanini, więc szczególnie wynik tego pierwszego starcia robi wrażenie. Oczywiście jak Czeszce będzie działać serwis to rywalka nie będzie mieć wiele do powiedzenia, bo akcje będą krótkie i na warunkach faworytki. Jeśli jednak się zatnie, to wtedy ona jak i większość zawodniczek może dojść do głosu, bo Karolina nie jest ani dobrą biegaczką, ani też zawodniczką o silnej mentalności. Kierunek bardziej statystyczny, a jeśli nie wejdzie będę próbować nawet progresją. Jeśli chodzi o asy to aż się prosi zagrać biorąc pod uwagę niską mobilność Karoliny. W ostatnich meczach co prawda nie zrobiła w ogóle asów, ale jak się cofniemy trzy spotkania wstecz to potrafiła zainkasować nawet 9 oraz 3 czyli wyraźnie ponad linię.

Sabalenka
3,5 - forBET
5,5 - etoto

Spróbuję over 3,5 asów Sabalenki ✅ (forBET). Miłej nocy!

Edit: Gracheva miała piłkę na gema i wejście typu, ale nie wytrzymała presji i w tym jednym gemie zrobiła 3 podwójne błędy!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +491
Pablito91 471,5K

Pablito91

Użytkownik
Bencic - Giorgi
Giorgi over 6.5 podwójnych błędów serwisowych @1.78 Fortuna

Camila jest jedną z czołowych zawodniczek w tej niechlubnej statystyce. W ostatnich 7 z rzędu meczach wykonała przynajmniej 6 podwójnych błędów serwisowych. W tegorocznym AO odpowiednio 6 i 7. A Warto zauważyc, że jej mecze były stosunkowo krótkie. Szczególnie z Pawluczenkowa, gdzie wygrała 6:0 6:1 potrafiła popełnić aż 6 podwójnych błędów. Wiadomo im dłuższy mecz tym więcej jej serwisów a co A tym idzie więcej podwójnych z jej strony. Mam nadzieję, że będzie trochę walki w tym meczu a co za tym idzie, Camila na spokojnie pokryje linię :) można też zagrać trochę bezpieczniej i zagrać over 5.5 po kursie @1.48.

Over 5.5 @ 1.48
Over 6.5 @ 1.78
Over 7.5 @ 2.76
Wszystkie propozycje z fortuny. Ja wybieram opcje pośrodku a więc over 6.5 :)
 
Ostatnia edycja:
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Tenis WTA AO gra podwójna
godzina 01.30
spotkanie SANDERS VEL HUNTER/MERTENS - MLADENOVIC/BABOS
TYP MLADENOVIC/BABOS 2:1 W SETACH
KURS 5,5
Williamhill
ANALIZA:
Można by rzec Mladenovic znowu założyła swój ulubiony . stary , sprawdzony , wygodny BAMBOSZ :) i to już samo w sobie jest Groźne .
Można by rzec dwie emerytki już ale w grze podwójnej to ma mniejsze znaczenie.Trochę mnie dziwi że są w tym meczu lekkimi dogami ale może jest na rzeczy coś o czym nie wiem .Po drugiej stronie Mertens i Hunter i to bardzo świerza wspólpraca grają ze sobą dopiero drugi mecz.W poprzedniej rundzie pokonały parę Samsonova/Kudermetova 2:1 i ten wynik jest groźny ale inna sprawa jedna jaskólka wiosny nie czyni.
Mladenovic/Babos grają ze sobą od kilku tygodni znowu choć tak na prawdę grają ze sobą od wielu lat.Po przerwie wygrały już jeden turniej w Dubaju choć bardzo słabo obsadzony pokonujc w finale w dwóch setach parę Wołodko/Frech .
Grały ostatnio w Adelaide z parą Thowsend/Muhamad i uległy po Super Tajbreku
W Adelaide z tą parą grała również niedawno Hunter choć w parze z Siniakovą i oglądałem ten mecz i szczerze zarówno na serwisie , przy siatce i z za linii koncowej HUNTER odstawała umiejętnosciami od reszty towarzystwa na korcie i myslę że dzisiaj też bedzie , ok Mertens to też świetna deblistka ale sama tego nie uniesie , troche się boję o wynik 2:0 ale liczę że niesione dopingiem miejscowych Australijka i Belgijka ugrają seta.Byle tylko ktoś chciał ten mecz oglądać.Ja obejrze bo chce się przyjrzeć duetowi Mladenovic/Babos a po tym kursie dla lepszego oglądania tak obstawię.
 
Ostatnia edycja:
kudel 282,8K

kudel

Znawca - Tenis
Dyscyplina: Tenis WTA AO
Godzina: 02:30
Spotkanie: Rybakina - Świątek
Typ: Rybakina -1,5 gema
Kurs: 5,10
Bukmacher: fortuna
Analiza:

Bukmacherzy wystawili w mojej opinii trochę przeszacowane kursy w stronę Igi. Wiadomo, że Świątek jest wybitną tenisistką natomiast obecnie nie jest w najlepszej dyspozycji. Wiadomo, że z meczu na mecz może być coraz bardziej groźna dla rywalek, jednak uważam, że w tym turnieju jeszcze nie miała jakiegoś poważniejszego sprawdzianu. Jedyną przeciwniczką, która się postawiła Idze, to Niemka Niemeier, która podobnie jak Rybakina preferuję mocno ofensywny styl, jednak jest to zawodniczka co najmniej o klasę słabsza niż Kazaszka. Rybakina w tym turnieju wygląda bardzo dobrze jej agresywny tenis i bardzo dobry serwis potrafi ustawić wymianę, którą stara skracać się do minimum. Jeśli dochodzi do dłuższych wymian, to Elena również potrafi dłużej utrzymać piłkę w korcie co we wcześniejszych etapach jej kariery nie było takie oczywiste. Dodatkowo Rybakina w ubiegłej rundzie pokonała Collins, która z kolei w ubiegłym roku pokonała Igę w półfinale AO. Wiadomo, że na przestrzeni tamtego spotkania Igi tenis się polepszył, ale mimo wszystko uważam, że to też argument który przemawia za typem w stronę Kazaszki. Uważam, że kurs na zwycięstwo Rybakiny, to po prostu duże value i każdy typ w stronę Eleny będzie typem rozsądnym.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2891
Pablito91 471,5K

Pablito91

Użytkownik
Świątek vs Rybakina
Typ: Rybakina przełamie Ige przynajmniej 2 razy @1.60 STS

W tym meczu biorę pod lupę przełamania serwisu Igi. Panie grały ze sobą 2 razy i 2 razy ta linia została pokryta. Iga nie ma jakiegoś zabójczego serwisu z którym powinna mieć kłopoty Rybakina. Iga w tym turnieju była przełamana dotychczas 4 razy. 3 razy Osorio potrafiła ją przełamać oraz raz Niemeier. Rybakina z kolei 2 x po 4 przełamania rywalek i raz 5. Myślę, że będzie to bardziej wyrównany mecz niż wskazują na to kursy. Nie zdziwię się jak Rybakina wygra seta a może nawet i mecz oraz na spokojnie pokryje 2 przełamania.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1647
D 2,8K

DamoloskY

Użytkownik
Widzieliście dzisiaj co się stało w meczu debla kobiet? Kołodziejova/Vondrousova przegrywały w trzecim secie 0:5 i 0:40 i odwróciły losy meczu ostatecznie wygrywając trzeciego seta 7:6. Cały tenis :)
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Światek co dała ciała,przegrana to jedno (niektórzy się spodziewali),ale styl słabiutki.Smecza nawet nie moc skończyć?Z 3-0 na 4-6?Iga wyglądała jak osrana Rybakina,po tej ostatniej ich bitwie.Nie taka nieruszalna,jak wielu się wydawało.Szkoda,ale tak miało być.Ja to bym chciał,żeby Ostapenko wygrała cały turniej,ona jest tak mocna jak forma jej siedzi,no i gra ofensywnie.Linette ma szanse zająć dalej niż Iga,niezłe
 
D 2,8K

DamoloskY

Użytkownik
Światek co dała ciała,przegrana to jedno (niektórzy się spodziewali),ale styl słabiutki.Smecza nawet nie moc skończyć?Z 3-0 na 4-6?Iga wyglądała jak osrana Rybakina,po tej ostatniej ich bitwie.Nie taka nieruszalna,jak wielu się wydawało.Szkoda,ale tak miało być.Ja to bym chciał,żeby Ostapenko wygrała cały turniej,ona jest tak mocna jak forma jej siedzi,no i gra ofensywnie.Linette ma szanse zająć dalej niż Iga,niezłe
Iga nie jest maszyną do wygrywania, im wcześniej ludzie to pojmą, tym szybciej jej to wyjdzie na lepsze. Nie za bardzo rozumiem nastawienie kibiców na jej wygrywanie wszystkiego. Porażki są rzeczą jak najbardziej normalną w sporcie, a takie oczekiwania, że musi wygrać turniej bo jest numerem jeden na świecie są zwyczajnie bezsensowne. Widać było od początku turnieju, że nie jest nasza zawodniczka w jakiejś super formie i dużo rzeczy jest jeszcze do poprawy. Zapewne gdyby nie trafiła dzisiaj na Rybakinę, tylko na kogoś innego, to mogłaby awansować dalej, bo Elena grała dzisiaj naprawdę dobrze. Ale to tylko takie gdybanie. Swoją drogą kursy rzędu 1.26 na Polkę to jakaś abstrakcja była. Nie można zapominać, że gdyby liczone były punkty za Wimbledon to Rybakina byłaby w okolicach 7-8 miejsca aktualnie w rankingu. Mimo, że też nie weszła jakoś świetnie w ten sezon, to jednak jej gra przez cały AO stoi naprawdę na wysokim poziomie.
 
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Maszyny do wygrywania istnieją od dawna i wygrywają, kuranty na wieży:)
One też się czasem zacinają a my możemy sobie pisać nasze analizy ale w tenisie zawsze 50/50 orzeł , reszka
Federer leci z Seppim
Novak z Chungiem
a Nadal z MackDonaldem
a porażka z aktualną triumfatorką Wimbledonu to żadna sęsacja i przypominam że Rybakina nie dostała punktów za Wimbledon i praktycznie nie jest na 25 pozycji tylko spokojnie w pierwszej dziesiątce i najpewniej AO też wygra.
To że przegrała z Rybakiną to mały pikuś dużo gorsze to się rozbeczeć po przegranej z Pegulą !!!!!!
 
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Przegrana to jedno ale styl słabiutki.
Styl po przegranej przy siatce i podziękowaniach też słabiutki , Radwańską to kiedyś nawet ręki Lisickiej nie podała a jak to się ma do tego jak Serena gratulowała Kerber czy Osace ciepło z uśmiechem z KLASĄ!!!
Albo jak Jabour gratulowała Świątek w Rzymie w zeszłym roku z Klasą !!!!!!
 
Cabron 65,8K

Cabron

Użytkownik
Światek co dała ciała,przegrana to jedno (niektórzy się spodziewali),ale styl słabiutki.Smecza nawet nie moc skończyć?Z 3-0 na 4-6?Iga wyglądała jak osrana Rybakina,po tej ostatniej ich bitwie.Nie taka nieruszalna,jak wielu się wydawało.Szkoda,ale tak miało być.Ja to bym chciał,żeby Ostapenko wygrała cały turniej,ona jest tak mocna jak forma jej siedzi,no i gra ofensywnie.Linette ma szanse zająć dalej niż Iga,niezłe
Nie będzie wiecznie wygrywać. Dla tych, którzy mają problem z tym, że ktoś ma słabszy dzień - przytaczam słowa jednego z największych GOATÓW w historii.
„Nie trafiłem ponad 9000 rzutów w mojej karierze. Przegrałem prawie 300 gier. 26 razy nie trafiłem decydujących piłek w meczu. Ponosiłem porażki raz po raz przez całe moje życie. I właśnie dlatego osiągnąłem sukces.”
Michael Jordan 🙂
 
Otrzymane punkty reputacji: +374
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Przegrana to jedno ale styl słabiutki.
Styl po przegranej przy siatce i podziękowaniach też słabiutki , Radwańską to kiedyś nawet ręki Lisickiej nie podała a jak to się ma do tego jak Serena gratulowała Kerber czy Osace ciepło z uśmiechem z KLASĄ!!!
Albo jak Jabour gratulowała Świątek w Rzymie w zeszłym roku z Klasą !!!!!!
Tez mi się wydaje,ze nie umie zbytnio przegrywać,ma czasem odchyły,(pewnie ze względu na wiek)te pukanie rakieta,czy machanie rękoma,co zdarzało się jej wcześniej o tym świadczy.Jednak wiele wskazuje,ze mimo wszystko Rybakina jej nie leży.
Oczywiście wiecznie wygrywać nie będzie,racja.Iga wg mnie powinna zmniejszyć liczbę meczy w roku,80 na rok to sporo,powinna skupić się na tych najważniejszych imprezach,Djokovic 52 mecze w zeszłym sezonie np.
 
Cabron 65,8K

Cabron

Użytkownik
Tez mi się wydaje,ze nie umie zbytnio przegrywać,ma czasem odchyły,(pewnie ze względu na wiek)te pukanie rakieta,czy machanie rękoma,co zdarzało się jej wcześniej o tym świadczy.Jednak wiele wskazuje,ze mimo wszystko Rybakina jej nie leży.
Oczywiście wiecznie wygrywać nie będzie,racja.Iga wg mnie powinna zmniejszyć liczbę meczy w roku,80 na rok to sporo,powinna skupić się na tych najważniejszych imprezach,Djokovic 52 mecze w zeszłym sezonie np.
Teraz najważniejszym aspektem w grze Świątek jest serwis. Ten element zapewne będą ćwiczyć, chociaż na mączce w Paryżu pewnie rozjedzie wszystkie po kolei, bo tam serwis nie robi takiej roboty jak na betonie. Jednak pod kątem Wimbledonu i zrobienia chociaż ćwierćfinału, może półfinału powinni zdecydowanie poćwiczyć 1 i 2 serwis. Djokovic też nigdy nie serwował dobrze, bo nie miał tyle siły, ale z Goranem wykonali niesamowita prace i Novaka jest po prostu technicznie świetny. U bab można patrzeć na przykładzie Mertens, która jest mała nie ma siły, ale technicznie ma świetny serwis i kilka asów na mecz pośle. Iga w tym aspekcie ma sporo do poprawy
 
Ori1995 288

Ori1995

Użytkownik
Dobry przykład dałeś z tymi meczami Djoko, gdzie miał zakaz gry w 2 szlemach ze względu szczepienia 😂
 
Otrzymane punkty reputacji: +121
Ori1995 288

Ori1995

Użytkownik
Napisałeś ostatni sezon np, to biłem do tego, ale weź pod uwagę ilość meczy, kiedy był młodszy i w wieku Igi +/- też grał po 70-80 meczy na sezon. Logiczne, że w wieku 30+ 32+ już nie bedzie eksplotował organizmu, bo po prostu to jest nie możliwe. Kobiety grają krócej i na oko mogę strzelać że w wieku 28-30 Świątek już zakończy karierę.
 
Cabron 65,8K

Cabron

Użytkownik
Napisałeś ostatni sezon np, to biłem do tego, ale weź pod uwagę ilość meczy, kiedy był młodszy i w wieku Igi +/- też grał po 70-80 meczy na sezon. Logiczne, że w wieku 30+ 32+ już nie bedzie eksplotował organizmu, bo po prostu to jest nie możliwe. Kobiety grają krócej i na oko mogę strzelać że w wieku 28-30 Świątek już zakończy karierę.
Dlaczego miałaby kończyć karierę? Jeśli dalej będzie grać na takim poziomie i wygrywać jednego, dwa szlemy w roku, to spokojnie może atakować Serene i będzie grać jak najdłużej
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom