>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wpłaty/ Wypłaty pieniędzy

psotnick 845,3K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Mam pytanie, bo widzę ze tu ożywiona dyskusja na temat weryfikacji przy wypłacie itd.
Rozumiem ze mowa jest o pierwszej wypłacie, tak? Bo ja już parę razy wypłacałem z Tobetu, wprawdzie parę miesiecy temu, i nigdy nie musialem przesyłac jakichś skanów dokumentów. Czyżby się coś zmieniło od tego czasu? Bo własnie zamierzałem wypłacic na konto i nie wiem czy ja tez nie bede musial się weryfikować..
 
mara_1986 3

mara_1986

Użytkownik
Mam pytanie, bo widzę ze tu ożywiona dyskusja na temat weryfikacji przy wypłacie itd.
Rozumiem ze mowa jest o pierwszej wypłacie, tak? Bo ja już parę razy wypłacałem z Tobetu, wprawdzie parę miesiecy temu, i nigdy nie musialem przesyłac jakichś skanów dokumentów. Czyżby się coś zmieniło od tego czasu? Bo własnie zamierzałem wypłacic na konto i nie wiem czy ja tez nie bede musial się weryfikować..
Nie chodzi o pierwszą wypłatę, ja też kilkakrotnie wypłacałem i nie potrzeba było przesyłać skanów do pewnego momentu. Nie wiem jak to wygląda z ich strony bo wcześniej wypłacałem wyższe kwoty a poprosili o skany przy małej.
Jeszcze w nawiązaniu do weryfikacji adresu, tak jak napisał kolega wyżej zrzut z konta bankowego załatwia sprawę. Dobrze wcześniej napisać o tym do nich na czacie.
 
B 2K

borek149

Użytkownik
a propo rozmowy dziś właśnie zostałem zaskoczony ze strony Tobet-u, gram u nich cały czas, długi czas, wpłacam i wypłacam regularnie pieniążki mniejsze i większe sumy, przechodziłem weryfikacje przy pierwszej wypłacie i ku mojemu zdziwieniu dziś oczekują ode mnie weryfikacji: Dowód tożsamości, Dowód miejsca zamieszkania, Dowód płatności.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
favago 69

favago

Użytkownik
Panowie wielka prośba o uzupełnienie:

http://imageshack.us/photo/my-images/189/przelewn.jpg/

Z góry dziękuję! :spokodfhgfh:

Kwotę już uzupełniłem ;)
Przelew bankowy

Aby dokonać przelewu bankowego, należy zalogować się na swoje konto Tobet i postąpić według instrukcji podanych w zakładce Wpłata &gt; Konto bankowe.

Możesz dokonać przelewu na nasze polskie konto bankowe, a my zasilimy Twoje konto zakładów, gdy tylko otrzymamy przekaz.
Dokonując przelewu, należy skorzystać z następujących danych:

Odbiorca: Nordic Gaming Ltd.
Numer konta: 37109028510000000109792096 (PLN)
23109028510000000109792348 (EUR)
Bank: Bank Zachodni WBK
SWIFT/BIC: WBKPPLPP

Pieniądze wpłacone przelewem bankowym pojawią się na koncie Tobet w ciągu 1-2 dni roboczych. Wpłaty przelewem dokonane przez użytkowników z Polski, Węgier i Rumunii nie są obciążone żadną prowizją.

Ważne: Proszę podać swój numer użytkownika (Tobet User ID) w treści przelewu.

Jeśli napotkasz jakiekolwiek problemy, skontaktuj się z naszym centrum pomocy, które dostępne jest przez całą dobę pod adresem [email protected] .
O to Ci chodzi?
 
norek89 0

norek89

Użytkownik
Witam. Gram w Tobie od 3 lat również regularne wpłaty/wypłaty weryfikacja była na początku gry. Oczywiście teraz pojawił się problem z wypłata = weryfikacja. Ok wyslalem te dokumenty, odrzucili &quot;dowód miejsca zamieszkania&quot;. Napisałem że mieszkam w akademiku i nie mam rachunków na adres zameldowania z dowodu. Otrzymałem odpowiedź cytuję &quot; Witamy serdecznie, Jako potwierdzenie adresu zamieszkania może Pan przesłać nam kopie wydruku z konta bankowego wydany nie później niż w ciągu ostatnich 3 miesięcy. Życzymy miłego dnia!&quot;
Wysłałem skan przelewu, screen z profilu gdzie widoczne sa dane, nawet wyciąg z konta z poprzedniego miesiąca, wszedzie widoczne moje dane + adres. Oczywiście to też odrzucili.
Mieliście też taki problem ?;/
edit: Dostalem maila z angielskiego supportu &quot;Kindly reminding you that we need the proof of your residence address, which has been written by you during your registration with Tobet. You can check this address by clicking Moje konto&gt;Edycja danych konta. Please upload the document, where this mentioned adress is shown&quot;
Sprawdziłem te dane i okazalo się ze jest tam wpisany inny adres niż z dowodu ;/ Podałem byłe mieszkanie jakie wynajmowałem na studiach. Ale podczas pierwszej weryfikacji dawałem skan dowodu gdzie był inny adres i było ok... Dlatego teraz odrzucają bo w przelewach bankowym mam też adres z dowodu...
 
L 0

lutownica

Użytkownik
Mialem cos podobnego odrzucali sporo dokumentow wkoncu zaplacilem za taki dokument w banku ktory potwierdza ze masz u nich konto i wkoncu odblokowali.
 
L 0

lutownica

Użytkownik
Jezeli ten buk ma telefon to najlepiej zadzwonic albo pogadac na live chat bo z emailami to roznie bywa. Najgorszy buk to taki co niema z nim kontaktu albo odpowiadaja kiedy chca i jak chca. Jezeli potrafisz wygrywac to zacznij grac u innego buka. Jak masz duzo kasy do przelania z tego buka to probuj kolejny dokument z banku bo ja tez nie mam potwierdzenia adresu i w takim dokumencie tylko nadzieja
 
L 0

lutownica

Użytkownik
Sorki ze nie doczytalem do konca zmien sobie adres na jeden dzien w banku wez dokument z adresem podanym u buka przeslij i zmien adres w banku z powrotem i po bolu
 
norek89 0

norek89

Użytkownik
Sorki ze nie doczytalem do konca zmien sobie adres na jeden dzien w banku wez dokument z adresem podanym u buka przeslij i zmien adres w banku z powrotem i po bolu
Zmieniłem adres na ten co mam w dowodzie i banku w tej zakładce w Tobecie &quot; edycja danych konta&quot;. Można było zmienić, przesłałem jeszcze raz im ten dokument ale kur** nie odpisują już na 5ty mail, ani PL ani ENG ;/ Może to wystarczy, pewnie ktoś patrzył jaki adres mam wpisany w tobecie porównał z tym z konta stwierdził że różny odrzucił i pyk następny.
 
K 31

krist0

Użytkownik
Nikomu nie polecam tego bukmachera! Zleciłem wypłatę na konto bankowe, została ona normalnie przyjęta do realizacji, a dzień później dostałem maila:
Dear ***,
Your requested payout on 2011-12-04 *** CET in the amount of *** PLN has been cancelled and the funds have been returned to your NordicBet betting account.
If you have any questions, our Support team is ready and willing to answer your questions via e-mail [email protected] .
Best Regards,
Team Tobet
ŻADNYCH wyjaśnień, nic!!! Żadnej prośby o przesłanie dokumentów, po prostu odrzucili moją wypłatę - bez podania przyczyn!!! Support angielski już ponad dobę nie odpowiada na mojego maila! Po przeczytaniu tego tematu stwierdziłem, że może chodzi o to, że mój adres podany na tobecie jest inny niż ten na koncie bankowym (podałem adres zamieszkania), zmieniłem więc adres, zleciłem kolejną wypłatę - i sytuacja się powtórzyła... Wypłata została przyjęta, a potem dostałem takiego samego maila. Bez podania żadnej przyczyny odrzucili moją wypłatę, a dodatkowo nie odpowiadają na maile! Skandal! Nigdy żaden inny bukmacher tak mnie nie potraktował!
 
B 2K

borek149

Użytkownik
a propo rozmowy dziś właśnie zostałem zaskoczony ze strony Tobet-u, gram u nich cały czas, długi czas, wpłacam i wypłacam regularnie pieniążki mniejsze i większe sumy, przechodziłem weryfikacje przy pierwszej wypłacie i ku mojemu zdziwieniu dziś oczekują ode mnie weryfikacji: Dowód tożsamości, Dowód miejsca zamieszkania, Dowód płatności.
wczoraj wysłałem wymagane dokumenty, natomiast dziś dostałem odpowiedź:

Witamy serdecznie,

Uprzejmie informujemy, że Pańska wypłata zrealizowana zostanie jutro z samego rana.

W razie jakichkolwiek pytań bądź wątpliwości chętnie zaoferujemy naszą pomoc.

Miłego dnia!

Z poważaniem/Regards,
Polecenie wypłaty z moim koncie także zrealizowane, myślę, że nie będzie więcej problemów ... także jeśli się postępuje zgodnie z ich regułami, wszystko idzie sprawnie
 
pirelli 739

pirelli

Forum VIP
widzę, że coraz więcej osób jest &quot;legitymowanych&quot; przez tego buka, osobiście mnie już cierpliwość się kończy....Lubiłem tego buka od zawsze, mimo małej ilości zdarzeń. Ale co teraz wyczyniają to się w głowie nie mieści już. Już dwukrotnie im dosyłam dokumenty. Czekam cierpliwie już 5 dni od wysłania i żadnego odezwu, naturalnie nic by mnie tak nie denerwowało, jak fakt, że złożyłem dyspozycję wypłaty dość sporej sumki (kilkanaście dni temu już).
 
pirelli 739

pirelli

Forum VIP
widzę, że coraz więcej osób jest &quot;legitymowanych&quot; przez tego buka, osobiście mnie już cierpliwość się kończy....Lubiłem tego buka od zawsze, mimo małej ilości zdarzeń. Ale co teraz wyczyniają to się w głowie nie mieści już. Już dwukrotnie im dosyłam dokumenty. Czekam cierpliwie już 5 dni od wysłania i żadnego odezwu, naturalnie nic by mnie tak nie denerwowało, jak fakt, że złożyłem dyspozycję wypłaty dość sporej sumki (kilkanaście dni temu już).
Poprawka: Po napisaniu wiadomości do angielskiego suppourtu konto automatycznie zostało zweryfikowane i dostałem konkretne info na temat przekazania pieniędzy do przelewu. Tak więc jeśli już piszecie, to kontaktujcie się z angielskim supportem, bo w polskim to tylko zbywają. Przynajmniej tak było w moim wypadku.
 
T 205

tomz

Użytkownik
Czy podczas wypłaty mam skorzystać z formatu lokalnego gdzie wpisyje tylko nr konta i nazwe banku czy z medzy narodowego gdzie dokładam do tego jeszcze IBAN i Kod BIC/SWIFT.
To moja pierwsza wypłata z tobet
 
Do góry Bottom