>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wpłaty/ Wypłaty pieniędzy

easy 3,1K

easy

Forum VIP
Chyba nalezy tylko i wylacznie czekac ???? Ewentualnie napisz zapytanie do angielskiego supportu o wyplate.[ przeczytalem, ze napisales ale nie wiem do ktorego ???? ]
 
F 72

filip11

Użytkownik
Chyba nalezy tylko i wylacznie czekac ???? Ewentualnie napisz zapytanie do angielskiego supportu o wyplate.[ przeczytalem, ze napisales ale nie wiem do ktorego ???? ]
Napisałem do obu i co bardzo mnie zdziwiło od kilku dobrych godzin brak odzewu.
 
S 0

siema19871

Użytkownik
ile czasu czekaliście na wypłatę na koncie od momentu kiedy zatwierdzili? Bo z tego co widzę to różnie. Mi zatwierdzili w niedzielę o 11 rano
 
xxx777xxx 1

xxx777xxx

Użytkownik
Jak będę mógł wypłacić pieniądze jeśli wpłaty dokonałem przez przelewy 24 przekierowało mnie do mojego moneybookers a tam wybrałem opcję płacę z inteligo... Ogólnie kasa z mojego konta w banku przeszła przez moneybookers i trafiła na moje konto u buka, jest to kwalifikowane jako wpłata z moneybookers czy wpłata z konta bankowego?
 
A 861

amigo007

Użytkownik
P24 by moneybookers jest kwalifikowane jako wpłata z konta bankowego. Wypłatę zlecasz normalnie na swoje konto bankowe. Ja tak zawsze wpłacam i wypłacam z tobet.
 
8 5

8kamil8

Użytkownik
Panowie, zleciłem wypłacenie pieniędzy na moje konto bankowe. Jest to moja pierwsza wypłata i mam niezweryfikowane konto. I wszystko poszło normalnie, nie pisało ani nie prosili o werefikacje konta, i w oknie moje konto normalnie wyskoczyło że przelew bankowy wypłata i obok w trakcie. Czyli mam rozumieć że wszystko jest ok i przelew idzie?
 
nowaq69 21

nowaq69

Użytkownik
najprawdopodobniej cofną przelew i poproszą o weryfikację, jeśli status wypłaty będzie jako &quot;zatwierdzono&quot; to wtedy można uznać ze przelew od nich wyszedł i obejdzie się bez weryfikacje ale to mało prawdopodobne
 
N 0

nowy__222

Użytkownik
Moglby ktos napisac, czy to jest standardowa metoda weryfikacji konta ( moze wystarczy tylko dowod, dla mniejszych sum )
Weryfikacja tożsamości. Prosimy o przedstawienie kopii jednego z poniższych dokumentów (musi on zawierać zdjęcie):
- paszport
- prawo jazdy
- dowód osobisty
- dokument poświadczający obywatelstwo



Weryfikacja adresu. Prosimy o przedstawienie kopii jednego z poniższych dokumentów:
- rachunek za media wystawiony w ciągu ostatnich 3 miesięcy
- rachunek podatkowy


Weryfikacja źródła płatności. Prosimy o przedstawienie kopii jednego z poniższych dokumentów:
- karta kredytowa zarejestrowana na Twoim koncie Tobet (awers i rewers
- wyciąg z konta karty kredytowej zarejestrowanej na koncie Tobet, wystawiony w ciągu ostatnich 3 miesięcy
- zrzut z ekranu przedstawiający profil konta MoneyBookers lub Neteller
 
nowaq69 21

nowaq69

Użytkownik
tak jest to standardowa weryfikacja i musi być spełniony każdy z podpunktów aby konto było zweryfikowane, sam dowód nie wystarczy
 
dudusss 138

dudusss

Użytkownik
Niesamowite jak ten bukmacher upadł...Na samo zatwierdzenie wypłaty czekam już prawie trzeci dzień, co kiedyś było kompletnie nie do pomyślenia. Konto mam już zweryfikowane od dwóch miesięcy. Nie są to może jakieś wielkie pieniądze w tym przypadku ale sam fakt czekania 3 dni na zatwierdzenie jest żenujący. Ktoś tutaj fajnie zauważył, że osoby tam pracujące zapomniały iż są jeszcze inne firmy na rynku.
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
No tu się zgodzę bo też czekałem kilka dni na wypłacenie 50 złotych, ale po napisaniu do supportu od razu zajęli się moją sprawą.
 
forin 450

forin

Użytkownik
zmienilo sie chyba, ale zalezy o jaka forme depozytu pytasz, poniewaz jak dobrze pamietam kiedys minimalny depozyt przez P24 bylo 40zl, a teraz zmienili na via moneybookers i minimalny depozyt wynosi jedynie 1PLN
 
forin 450

forin

Użytkownik
no to przelejesz, tylko musisz miec konto na moneybookers to jest warunek bo przelew idzie przez moneybookers.
 
Do góry Bottom