>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wpłaty/ Wypłaty pieniędzy

dacity 15

dacity

Użytkownik
Czy nie ma problemu z wypłatą pieniędzy na swoje konto po tym jak wpłacone zostały one przelewem pocztowym ? I czy nie będzie problemu jeśli konto założę już po wpłacie, ponieważ póki co nie potrzebuję, ale jeśli będzie konieczne do wypłaty to będę musiał je założyć ;)
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Konto bankowe możesz dopisać w każdej chwili po utworzeniu konta w Tobecie także tym się nie martw.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
C 9

charlierinkle

Użytkownik
Wpłaciłem pieniążki przez &quot;szybki przelew bankowy&quot;. Podałem nr konta i nr referencyjny w tytule. Nie jestem pewien czy ten przelew poszedł jako &quot;błyskawiczny&quot;. Minęła ponad godzina i pieniążków wciąż nie ma.
 
sebekkk3 0

sebekkk3

Użytkownik
Witam, jestem nowy ???? Temat już był poruszany nie raz nawet sam widziałem ale do końca nie rozumiem..
Dzisiaj zleciłem wpłatę na Tobet.com poprzez zwykły przelew na poczcie.. (nie posiadam konta bankowego) Teraz gdy chciałbym wypłacić pieniądzę mogę to zrobić na konto rodziców bądź znajomego? Bo z tego co wyczytałem w regulaminie to nie mogę.. A oni to jakoś sprawdzą na jakie konto wypłata?
Czy koniecznie muszę założyć konto w banku?
 
rio_grande 96

rio_grande

Użytkownik
No to możesz mieć kolego cyrk i to nie z wypłatą na konto bankowe dodatkowo jeszcze nie na swoje dane a przez wpłatę na poczcie. Ktoś się kiedyś wypowiadał ze wpłacał w ten sposób właśnie do tobeta i oni tą wpłatę cofnęli.Nie wiedział gdzie odebrać wycofaną kase bo tobet się tłumaczył że jest u &quot;pośrednika&quot; . Było to wałkowane żeby nie wpłacać przekazami pocztowymi , taki problem kupic paysafecard i założyc konto bankowe na swoje dane?
 
P 907

pawel-1

Użytkownik
Z mojej strony wieeelki plus dla Tobetu. Wczoraj wpłacałem pieniądze przez zwykły przelew, a dzisiaj rano zaksięgowane na koncie. Najszybsza tego rodzaju wpłata do buka jaką przeżyłem i jestem mile zaskoczony. ????
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Trafiło Ci się jak ślepej kurze ziarno ????
Nie chce Ci psuć radości ale nie licz na kolejne tego typu niespodzianki ;)
 
P 907

pawel-1

Użytkownik
Chciałbym wpłacić na Tobet pieniądze za pomocą Moneybookers. Na obu stronach konta są zarejestrowane na inne adresy e-mail. Czy mogę spodziewać się problemów z tego powodu?
 
F 72

filip11

Użytkownik
Czy podczas wpłaty pieniędzy za pośrednictwem moneybookers można bez problemu wypłacać na swoje konto bankowe?
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Jak najbardziej
Inteligo, mBank, BZ WBK, BPH, ING, KredytBank, InvestBank, Lukas Bank, Pekao, BGŻ, Millenium, PKO BP, MultiBank, BOŚ, Citi Handlowy, Nordea, Deutsche Bank, Fortis, Euro Bank, Raiffeisen, SGB, Alior, Bank Pocztowy, GetIn, Volkswagen Bank, Polbank, FM Bank, MeritumBank, Bank HSBC, Karty, PayPal, Moneybookers...
ze strony p24 ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
cien-27585 209

cien-27585

Użytkownik
wszyscy tak marudzą na Tobet ostatnio a tu proszę - wypłata na konto zlecona w poniedziałek o 13, o godz 15 zaakceptowana a we wtorek o13 na koncie , ✅ dla nich
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Próbowałem znaleźć odpowiedź na to pytanie, ale nie udało mi się.

O co chodzi z tą wypłatą standart? Dlaczego za każdym razem muszę wpisywać na nowo numer konta i wypłacać standart?
 
Do góry Bottom