>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wpłaty/ Wypłaty pieniędzy

G 0

gzj

Użytkownik
Ja mam oczywiście problem bo jak by inaczej. Ja wyslałem koperte z Urzędu Skarbowego i odrzucone. To co mam Wam wysłać, żebyscie zaakceptowali dowód zamieszkania?

Od razu mówię, że nie mam rachunków ani papierów podatkowych.
 
szybszy 45

szybszy

Użytkownik
Idz do gminy i wez zaświadczenie o zameldowaniu, na pewno się uda. Będą się pytać po co, to powiedz że do szkoły, lub ubezpieczenia. Tylko jak bedziesz im wysyłał, zakryj zbędne dane.
 
G 0

gzj

Użytkownik
Chyba, że wkleje nie samą koperte tylko list co w niej był a tam jest chyba adres. Przejdzie?

To są jaja typowe.
 
szybszy 45

szybszy

Użytkownik
Powinno przejść, ja kiedyś dawałem fakturę co był mój adres i wszystko grało, tylko że u innego buka ????
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Tylko jak bedziesz im wysyłał, zakryj zbędne dane.
Nie wiem czy to przejdzie. Ja zamazałem zdjęcie z dowodu swoje i kazali wysłać nie zamazane. Dziś zwryfikowałem konto, ale chyba najbardziej skomplikowana weryfikacja z jaką miałem doczynienia.
 
K 0

keyt74

Użytkownik
Mam pytanie nie mam żadnych rachunków na siebie do potwierdzenia weryfikacji adresu. Może być ewentualnie faktura od operatora komórkowego albo pismo np. ze straży miejskiej ;).
 
asator 33

asator

Użytkownik
Mam pytanie nie mam żadnych rachunków na siebie do potwierdzenia weryfikacji adresu. Może być ewentualnie faktura od operatora komórkowego albo pismo np. ze straży miejskiej ;).
Faktura od operatora komórkowego w zupełności wystarczy. Pamiętaj tylko, aby nie zamazywać swoich danych osobowych, bo nie zostanie zaakceptowane twoje zgłoszenie.
 
C 0

czesiek1985

Użytkownik
Witam mam pewien problem gdyz od 3 miesiecy na tobecie mam wyplate w trakcie.. caly czas wysylam im dowody platnosci i odrzucja co mam zrobic?? dzieki za info..
 
josef39 1,3K

josef39

Użytkownik
Wysłać taki którego nie odrzucą.I nie jest to złośliwa odpowiedź.Mój też odrzucili kilka miesięcy temu,spytałem dlaczego i wysłałem im taki który im pasował.
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Witam mam pewien problem gdyz od 3 miesiecy na tobecie mam wyplate w trakcie.. caly czas wysylam im dowody platnosci i odrzucja co mam zrobic?? dzieki za info..
Przy każdym odrzuceniu piszą maila... a już na pewno napisali przy pierwszym.
Sprawdź o co chodziło i wyślij odpowiedni screenshot/skan.
Nie będzie żadnych problemów.
 
G 4

grabuss

Użytkownik
Witajcie, dzisiaj rano przelałem pieniążki na konto w tobecie za pomocą funkcji Szybki przelew bankowy i niestety niewiem czy czegoś nie spartoliłem, były tam jakieś dane do przelewu ale raczej nie do internetowego przelewu, w tytule przelewu wpisałem swój numer ID, imię i nazwisko oraz numer referencyjny jednak w nazwie odbiorcy wpisałem po prostu Tobet a adres odbiorcy Warszawa i tak się zastanawiam czy tego nie spartoliłem .....
 
luqash 38

luqash

Użytkownik
próbuje wpłacic przez p24 i nie idzie. Ciagle wyskakuje komunikat please wait i po chwili znika
A po prostu nie możesz się zalogować na swoje konto iPKO, wpisać numer na jaki ma pójść dana kwota, nazwę odbiorcy i swój numer ID, po czym wprowadzić ile pieniędzy chcesz wpłacić, zdrapać jeden kod, wpisać go i na następny dzień masz pieniądze na koncie? Ja tak robię i bez problemowo :grin:
 
xxx777xxx 1

xxx777xxx

Użytkownik
Czy w przypadku gdy w tobet status konta jest zweryfikowany mogą znowu prosić mnie o jakieś dokumenty przy wypłacie na moneybookers? Moje konto przeszło weryfikacje jakiś rok temu ale jeszcze nigdy nie robiłem tam wypłat ponieważ tam nie grałem... Mogą robić jakieś problemy z wypłatą skoro konto jest zweryfikowane ale jest to pierwsza wypłata?
 
martus1205 1

martus1205

Użytkownik
Czy w przypadku gdy w tobet status konta jest zweryfikowany mogą znowu prosić mnie o jakieś dokumenty przy wypłacie na moneybookers? Moje konto przeszło weryfikacje jakiś rok temu ale jeszcze nigdy nie robiłem tam wypłat ponieważ tam nie grałem... Mogą robić jakieś problemy z wypłatą skoro konto jest zweryfikowane ale jest to pierwsza wypłata?
Prawo mają do wszystkiego. Kilka osób w temacie pisało już, że przechodzili weryfikacje, więcej jak jeden raz.
 
asator 33

asator

Użytkownik
Ile się teraz czeka na wypłatę na moneybookers?
Wyrabiają się przez 24 godziny?
Powinni bez problemu wyrobić się. Ja wczoraj przed południem zgłosiłem wypłatę, a dzisiaj już mam kasę. Wszystko zależy od tego, kiedy zlecisz wypłatę.
 
M 0

maloy

Użytkownik
Właśnie czekam na weryfikację :] o dziwo jest błąd z moją datą urodzenia i brakuje jednej literki w nazwisku! co nie jest z mojej winy! zawsze sprawdzam 2 razy zanim się zarejestruje:/ bo to jest podstawa do wypłaty... Mam nadzieję że nie padnę ofiarą oszustwa;/
 
Do góry Bottom