>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Wpłaty/ Wypłaty pieniędzy

C 9

cr7-81275

Użytkownik
Mam problem z weryfikacją konta. Administracja bukmachera chce ode mnie dokumentu potwierdzającego adres zameldowania (dowód nie wystarcza) Mam 19 lat i mieszkam jeszcze z rodzicami, więc rachunków na moje imię i nazwisko nie otrzymuje. Macie jakiś pomysł, aby rozwiązać ten problem?
 
firer 886

firer

Użytkownik
Mam problem z weryfikacją konta. Administracja bukmachera chce ode mnie dokumentu potwierdzającego adres zameldowania (dowód nie wystarcza) Mam 19 lat i mieszkam jeszcze z rodzicami, więc rachunków na moje imię i nazwisko nie otrzymuje. Macie jakiś pomysł, aby rozwiązać ten problem?
jak nie masz konta bankowego to jestes pozamiatany ;)
Bedą ci kazali iść do urzędu miasta by wystawili ci pismo ktore potwierdzi ze jestes tam zameldowany :grin:
 
O 3

obserwator22

Użytkownik
Czy te informacje dotyczące minimalnej wpłaty i wypłaty z pierwszego postu są aktualne? Czy dziś są być może już inne, chodzi mi oczywiście o kwoty w złotówkach.
 
T 4

theillest

Użytkownik
Mam pytanie. Czy przelewu na poczcie na konto bankowe musi dokonać osoba na którą zarejestrowane jest konto gracza w tobet czy nie koniecznie?
 
A 861

amigo007

Użytkownik
TheIllest a nie lepiej wybrać bukmachera, gdzie możesz wpłacić z paysafecard (karta pre-paid)? Szybko i bez czekania. Właściwie z wyjątkiem tobet większość firm bukmacherskiech obsługuje paysafecard. Pozatym upewniłeś się w tobet, że przyjmą taką wpłatę na poczcie? Czasem bukmacherzy robią z takimi wpłatami problemy. A czekać też długo się czeka na taką wpłatę, jakbyś dzisiaj wpłacił na poczcie to moooże do piątku dostałbyś kasę na konto tobet. A jeśli taki przelew na poczcie tobet przyjmie, to oczywiście kto go wyśle nie ma znaczenia.
 
T 4

theillest

Użytkownik
Dotąd grałem u 2 bukmacherów i żaden nie robił żadnych problemów z wpłatą przez pocztę, oby teraz też tak było. Na czasie specjalnie mi nie zależy, a o Tobet słyszałem dużo dobrego i stąd ten wybór.
 
loretin15 186

loretin15

Użytkownik
Witajcie mam pytanie czy jeśli wpłace do Tobetu przez Skrill to bedę mógł bez problemu przelać hajs na swoje konto w banku ?
Pozdrawiam
 
T 0

tommywawa

Użytkownik
Paranoja
to dlaczego jednego weryfikują od razu a inny czeka tydzień? to jest troche śmieszne lub nieprawdziwe,
To jest jakas paranoja! Wygralem w pokera dwa razy nie duza kaska bo 250 zł zlecilem wyplate dwa razy po 100 zł pierwsza 10.03 druga 11.03 wyslalem skan 1 i 2 strony dowodu i potwierdzenia dwoch w plat z WBK24 na ktore tez konto chce wyplaci teraz wyskakuje mi cos takiego :
Bardzo prosimy o przysłanie skanu ze strony profilowej Pańskiego konta Skrill. Skan ten może Pan wykonać przechodząc do zakładki My account =&gt; Profile w swoim koncie Skrill.
Jakas kompletana bzdura mam zaznoczone jako wyplata na konto bankowe! co mam zrobic? zły jestem na maksa.
 
T 0

tommywawa

Użytkownik
Czy te informacje dotyczące minimalnej wpłaty i wypłaty z pierwszego postu są aktualne? Czy dziś są być może już inne, chodzi mi oczywiście o kwoty w złotówkach.
Wypłata najmniejsza mozliwa napewno to 50 zeta i raz na siedem dni bez opłaty ( jesli chodzi o wyplate na konto bankowe ) do kazdej kolejnej w ciagu 7 dni pobieraja Ci 4 zł. Nie wiem co do minimalnej wplaty ale nie dawno przelewalem sobie 7 zł :p wiec wydaje mi sie ze jest mozliwa dowolna kwota ????
 
M 3

meliamne

Użytkownik
Mam kilka pytań:
-Ile trwała u was weryfikacja?
-Co wysłaliście na potwierdzenie adresu?
Ja wysłałem rachunek za prąd i nie zaakceptowali...
-Jak ma wyglądać screen z moneybookersa?
-Działa wam live chat?
-Czy wypłacaliście ostatnio kaskę bez problemów?
 
S 2

steelo1337

Użytkownik
Mam kilka pytań:
-Ile trwała u was weryfikacja?
-Co wysłaliście na potwierdzenie adresu?
Ja wysłałem rachunek za prąd i nie zaakceptowali...
-Jak ma wyglądać screen z moneybookersa?
-Działa wam live chat?
-Czy wypłacaliście ostatnio kaskę bez problemów?
-1 dzień
-Wyciąg z banku gdzie był widoczny mój adres imię naziwko etc.
Dziwne że nie zaakceptowali rachunku za prąd ? Może był starszy niż 3 miesiące?
-screen strony profilowej gdzie widać Twoje dane adresowe zakładka &quot;profile&quot;
-Tak, działa, ale w określonych godzinach. Są podane godziny.
- Wypłaciłem 2 tysiące, bez problemu, szybka wypłata ( jakoś 12 h na moneybookers) do 365 trcohę brakuje ale jest dobrze :]
 
M 3

meliamne

Użytkownik
Ehh... Robią straszne problemy.
Wysłałem rano 10.05 dokumenty screeny z moneybookersa i też jeszcze nie sprawdzone nawet na meila im pisałem że proszę o weryfikację konta... Na live chat próbowałem wchodzić w tych godzinach co były podane i wyskakiwało:
&quot;Przepraszamy, czat w języku angielskim jest w chwili obecnej niedostępny.&quot;
Co do rachunku to był z zeszłego miesiąca a wyciągu z banku nie wykombinuje za bardzo...
 
mistrzpawel 501

mistrzpawel

Użytkownik
U mnie weryfikacja trwała 2 godziny skan prawka screen moneybookers screen danych osobowych w zakładce ustawienia i konfiguracja w mbanku
 
U 0

uqasch

Użytkownik
najgorsze to jest to że pisze do nich na wszystkie możliwe sposoby po polsku angielsku jak sie tylko i gdzie sie tylko da a oni milczą... w sumie to nie mam już pomysłu jak sie z nimi skontaktować.
 
U 0

uqasch

Użytkownik
a udało wam sie z nimi pogadać na czacie ? bo ja próbuję od kilku dni i do tej pory mi sie nie udało ;/
 
Do góry Bottom