>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wpłaty/ Wypłaty pieniędzy

K 1,2K

kukla

Forum VIP
1. Wiele buków wymaga obrotu wpłaconą kwotą przed wypłatą
2. W Tobet akurat regułą jest konieczność wypłaty tą samą drogą jaką się wpłacało
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
jak masz Pekao to możesz użyć Instant Bank Deposit.
Kasa będzie równie szybko co przez p24.
Teraz do Tobet nie wpłacisz kasy przez p24 nie posiadając MB
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
No bo to dwa zupełnie inne banki...
Mając PKO BP też możesz skorzystać z Instant banking ale wpłata będzie trwałą 1 dzień roboczy
 
K 16

kinder-jajko

Użytkownik
Jak tam u nich z wypłatą na Moneybookers ostatnio.
Chodzi mi o tempo wypłat,ile czasu trwa wypłata?
Ciekawe czy w wekkendy też robią wypłaty na konta w MB?
Ja jeszcze przed ustawą wypłacałem do banku ( mieli dobry czas-kasa z dnia na dzień na koncie),ale teraz wiadomo jak jest bezpieczniej zlecać wypłatę.
 
B 0

bolshoi-booze

Użytkownik
Bonus musi zostać postawiony co najmniej sześć (6) razy co najmniej na trebla po łącznym kursie 1,80 lub wyższym, zanim możliwe będzie dokonanie wypłaty lub przelanie środków na inne konto Tobet. Minimalny kurs na każde z trzech zdarzeń zawartych w treblu wynosi 1,10.
żeby wyplacić kase to musze 6 razy obrócić bonus. a ile razy muszę obrócić kwotę którą wpłaciłem?
Szukałem tego ale nie mogłem znaleźć oprócz tego co wkleiłem wyżej.
 
kafarpl 26

kafarpl

Użytkownik
Ja ponawiam pytanie wyżej tzn. ile razy muszę obrócić zwykłą wpłatę bez żadnych bonusów, a oprócz tego jeszcze mam pytanie z jakiego konta dostaję wypłatę na moje konto w polskim banku (chodzi o to, czy to nie jest przelew zagraniczny bo wtedy płacę słono za odbiór)?
 
darmus 1

darmus

Użytkownik
Panowie (ewentualnie Panie),
Czy Tobet przelewa pieniądze z konta w polskim banku czy z jakiegoś zagranicznego ? Pytam, bo BET365 i Betclik przelewają z zagranicznych kont i wtedy bank pośrednik mnie okrada na 10 zł :/
 
L 0

laguna1414

Użytkownik
proszę o pomoc bo nigdzie nie moge uzyskac odpowiedzi a tobet tez nie raczy odpisać co nigdy wczesniej im sie to nie zdarzało. gram w tobecie ponad 2 lata i pierwszy raz nie moge przelac swojej wygranej na moje konto bankowe. transakcja jest cały czas odrzucana. nigdy wczesniej nie zdarzyła mi sie taka sytuacja. przychodzi tylko wiadomosc po angielsku że moja wypłata została odrzucona i pieniadze ponownie wracaja na moje konto w tobecie. pisałem do tobetu na podane adresy meilowe w celu wyjaśnienia jak do tej pory nie uzyskałem od nich zadnej odpowiedzi, gdzie wczesniej po kilku godzinach sie kontaktowali i wyjasniali rózne problemy..z gory dzekuje za pomoc
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Panowie (ewentualnie Panie),
Czy Tobet przelewa pieniądze z konta w polskim banku czy z jakiegoś zagranicznego ? Pytam, bo BET365 i Betclik przelewają z zagranicznych kont i wtedy bank pośrednik mnie okrada na 10 zł :/
Tobet robi wypłaty poprzez polski bank, więc nie musisz się martwić żadnymi prowizjami ;)
EDIT:
proszę o pomoc bo nigdzie nie moge uzyskac odpowiedzi a tobet tez nie raczy odpisać co nigdy wczesniej im sie to nie zdarzało. gram w tobecie ponad 2 lata i pierwszy raz nie moge przelac swojej wygranej na moje konto bankowe. transakcja jest cały czas odrzucana. nigdy wczesniej nie zdarzyła mi sie taka sytuacja. przychodzi tylko wiadomosc po angielsku że moja wypłata została odrzucona i pieniadze ponownie wracaja na moje konto w tobecie. pisałem do tobetu na podane adresy meilowe w celu wyjaśnienia jak do tej pory nie uzyskałem od nich zadnej odpowiedzi, gdzie wczesniej po kilku godzinach sie kontaktowali i wyjasniali rózne problemy..z gory dzekuje za pomoc
Mam ten sam problem. Właśnie moja wypłata została odrzucona i również przyszedł mail z tą informacją w języku angielskim. Dziwna sprawa...
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
L 0

laguna1414

Użytkownik
EDIT:

Mam ten sam problem. Właśnie moja wypłata została odrzucona i również przyszedł mail z tą informacją w języku angielskim. Dziwna sprawa...[/quote]

Najgorsze jest to że nie odpisują na żaden mail i nie wiadomo co jest przyczyna ..zaczyna mnie denerwować ta sytuacja tym bardziej, że nigdy nie było takich problemów. mi juz odrzucili po raz piaty
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Najgorsze jest to że nie odpisują na żaden mail i nie wiadomo co jest przyczyna ..zaczyna mnie denerwować ta sytuacja tym bardziej, że nigdy nie było takich problemów. mi juz odrzucili po raz piaty
Odpisali mi na maila:
&quot;Hi,
you have to request a payout to your moneybookers account regarding our rules:
Jeżeli udało Ci się wygrać, stawiając pieniądze wpłacone z konta Moneybookers, musisz dokonać wypłaty na to konto w takiej samej kwocie, zanim możliwy będzie przelew reszty wygranej na inne konto.
Have a nice day.&quot;


Wpłacałem 40zł z Moneybookers, więc wynika z tego,że aby wypłacić na konto bankowe, musiałbym wypłacić 40zł na Moneybookers, co jest o tyle ciekawe, że minimalna wypłata wynosi 100zł...
 
L 0

laguna1414

Użytkownik
Odpisali mi na maila:
&quot;Hi,
you have to request a payout to your moneybookers account regarding our rules:
Jeżeli udało Ci się wygrać, stawiając pieniądze wpłacone z konta Moneybookers, musisz dokonać wypłaty na to konto w takiej samej kwocie, zanim możliwy będzie przelew reszty wygranej na inne konto.
Have a nice day.&quot;

Wpłacałem 40zł z Moneybookers, więc wynika z tego,że aby wypłacić na konto bankowe, musiałbym wypłacić 40zł na Moneybookers, co jest o tyle ciekawe, że minimalna wypłata wynosi 100zł...
Ja nie wpłacałem przez moneybookers..wpłacałem przez swoje konto bankowe tak jak robię to przynajmniej od dwóch lat i nigdy nie było problemów..chyba zrezygnuje z tego buka
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Ja nie wpłacałem przez moneybookers..wpłacałem przez swoje konto bankowe tak jak robię to przynajmniej od dwóch lat i nigdy nie było problemów..chyba zrezygnuje z tego buka
Napisz do usera Tobet.com podajac swoj login. Na pewno Ci pomoze i szybciej odpisze.
 
L 0

laguna1414

Użytkownik
Panowie wplacilem 100zl poprzez mb i odrazu zlecilem wyplate na mbank lecz wyplata zostala anulowana dlaczego? Wie ktos?
też mi juz poraz piaty anulowało
Witam, mógłby mi ktoś pomoć, gdyż chciałbym wypłacić pieniążki z Tobet, ale cały czas dostaje email, o treści &quot;payout denided&quot;. Konto już dawno założyłem, obracałem wpłaconymi kwotami, a teraz chciałem pierwszy raz wypłacić i nie mogę:/. Czy status weryfikacji (niezweryfikowany) ma coś do rzeczy przy wypłacaniu?
witam...mam taki sam problem jak Ty nie moge przelac wygranej i tez dostaje mail po angielsku że pieniadze wracaja na moje konto bukmacherskie...czy juz dowiedziałes sie czegoś???w czym tkwi problem??
 
B 0

bolshoi-booze

Użytkownik
Bonus musi zostać postawiony co najmniej sześć (6) razy co najmniej na trebla po łącznym kursie 1,80 lub wyższym, zanim możliwe będzie dokonanie wypłaty lub przelanie środków na inne konto Tobet. Minimalny kurs na każde z trzech zdarzeń zawartych w treblu wynosi 1,10.
żeby wyplacić kase to musze 6 razy obrócić bonus. a ile razy muszę obrócić kwotę którą wpłaciłem?
Szukałem tego ale nie mogłem znaleźć oprócz tego co wkleiłem wyżej.
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
żeby wyplacić kase to musze 6 razy obrócić bonus. a ile razy muszę obrócić kwotę którą wpłaciłem?
Szukałem tego ale nie mogłem znaleźć oprócz tego co wkleiłem wyżej.
Kwoty wpłaconej już nie musisz dodatkowo obracać. Przykładowo promocja na podwojenie depozytu do 100zł. Wpłacasz 100zł, dostajesz 100zł bonusu. Obrócić (tzn. zagrać) musisz więc 600zł. Bukmacherzy różnie opisują ten obrót. Częściej spotykane jest stwierdzenie &quot;Bonus z depozytem muszą być obrócone 3 razy, zanim możliwa będzie wypłata&quot;. W obu przypadkach do obrócenia jest jednak tyle samo, czyli - patrząc na mój przykład - 600zł ;)
 
Do góry Bottom