>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wpłaty/ Wypłaty pieniędzy

coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
a chlopczaki, takie pytanie jeszcze, np, bede chcial wykonac normalny przelew kasy z konta bankowego na konto bukmachera, to zadne moneybooker konto nie jest potrzebne? tylko ze kasa bedzie szla te 2-3 dni robocze zgadza sie? . I to samo dotyczy sie wyplaty, jak bede chcial wyplacic prosto na konto to potrzebny ten moneybookers?
2. Czy ktos dokonywal z was wplaty na konto Tobet poprzez &#39;Instant Bank Deposit&#39; ? Coz to takiego?
Uwaga: użytkownik może dokonywać wpłat tylko na swoje konto Tobet i tylko z użyciem karty kredytowej, konta bankowego lub konta e-wallet, które są zarejestrowane na jego nazwisko.
Aby dokonać wpłaty na konto Tobet, wybierz jeden z podanych niżej banków.
Jeśli wybierzesz opcję „Inny bank”, przelew środków na konto potrwa 1-3 dni roboczych.
Stosowana opłata, Depozyt bankowy Instant 0 PLN.
Stosowana opłata, Inny Bank: 0 PLN.

dzieki z gory!
pozdro.
1) Tak nie będzie potrzebne, żadne konto w MB. Z wypłata podobnie, od razu na konto bankowe.
2) Z tym Ci nie pomogę, ja zawsze p24,
 
T 0

tevez00

Użytkownik
ja mam dosc typowa sprawe otoz mozna wplacic czy wyplacic pieniazki majac konto u buka na nazwisko np kowalski ale konto w banku na nowak? tylko nie pytajcie dlaczego po prostu sie zakrecilem mialem grac na konto szwagra ... czy potem beda sprawdzac konto i okaze sie ze jest inne nazwisko i ewentualnie nie beda chcieli wyplacic kasy dzieki
 
M 0

mecios

Użytkownik
Mam problem. Założyłem sobie konto na Tobecie 1 lipca ale dopiero wczoraj pierwszy zakład u tego buka puściłem, wpłaciłem 400 zł kartą kredytową i postawiłem na Urugwaj że zdobędzie puchar po kursie 1,5 i wygrałem 600 a jak próbuję zrobić wypłatę to cały czas jest odrzucono już 2 razy próbowałem
 
zapala81 228

zapala81

Użytkownik
Mam problem. Założyłem sobie konto na Tobecie 1 lipca ale dopiero wczoraj pierwszy zakład u tego buka puściłem, wpłaciłem 400 zł kartą kredytową i postawiłem na Urugwaj że zdobędzie puchar po kursie 1,5 i wygrałem 600 a jak próbuję zrobić wypłatę to cały czas jest odrzucono już 2 razy próbowałem
przeczytaj warunki obrotu - tzn jaki jest minimalny kurs ktory wlicza sie do obrotu + za jaką kwote musisz zagrac.
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
ja mam dosc typowa sprawe otoz mozna wplacic czy wyplacic pieniazki majac konto u buka na nazwisko np kowalski ale konto w banku na nowak? tylko nie pytajcie dlaczego po prostu sie zakrecilem mialem grac na konto szwagra ... czy potem beda sprawdzac konto i okaze sie ze jest inne nazwisko i ewentualnie nie beda chcieli wyplacic kasy dzieki
Nie można.
Czasem udaje się ludziom tak wypłacić (głównie gdy różnią się tylko imiona) ale generalnie jest to niemożliwe
 
F 0

filemon123

Użytkownik
Witam. Zaczynam dopiero grę w internetowych bukach i mam takie pytanie, zalozylem konto w Tobecie. Chce wykonac pierwsza wplate przez Mbank, ale nie wiem, co mam wpisac w tych polach:
-Rachunek odbiorcy
-Tytuł przelewu
-Nazwa/imię i nazwisko odbiorcy
-Adres odbiorcy (ulica)
-Kod pocztowy, miejscowość odbiorcy
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
uzyj opcji przelewy24 i bedziesz mial wszystko podane na tacy a przelew pojdzie niecała minute
 
4 96

46ckm

Użytkownik
o co chodzi z tymi przelewami 24 Moneybookers?? to nie da się już bezpośrednio przelewem24 z mbanku na konto Tobet tylko trzeba posiadać konto Moneybookers i wtedy z mbanku przelać na Moneybookers i stamtąd dopiero na konto Tobet??
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Pieniądze wędrują od razu z mbanku (i każdego innego banku) na konto do buka ale MB musi pośredniczyć w tej transakcji - czyli trzeba mieć tam konto.
Żadne opłaty nie są pobierane a wpłata jest traktowana jak do tej pory - pieniądze można wypłacić bezpośrednio na konto
 
4 96

46ckm

Użytkownik
Pieniądze wędrują od razu z mbanku (i każdego innego banku) na konto do buka ale MB musi pośredniczyć w tej transakcji - czyli trzeba mieć tam konto.
Żadne opłaty nie są pobierane a wpłata jest traktowana jak do tej pory - pieniądze można wypłacić bezpośrednio na konto
czyli jak mam to zrobić po wybraniu przelwwy24 Moneybookers wpisuje kwote którą chcę wpłacić zatwierdzam wyskakuje mi login i hasło do moneybookers mam sie tam zalogować?? a jak tak to po co nie mam tam kasy chce tylko bespośrednio z mbanku wpłacić na Tobet. Dajmy na to że się tam zaloguje i co dalej?
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
czyli jak mam to zrobić po wybraniu przelwwy24 Moneybookers wpisuje kwote którą chcę wpłacić zatwierdzam wyskakuje mi login i hasło do moneybookers mam sie tam zalogować?? a jak tak to po co nie mam tam kasy chce tylko bespośrednio z mbanku wpłacić na Tobet. Dajmy na to że się tam zaloguje i co dalej?
:|
A co ja wyżej napisałem?
Pieniądze wędrują od razu z mbanku (i każdego innego banku) na konto do buka ale MB musi pośredniczyć w tej transakcji - czyli trzeba mieć tam konto.
Nie korzystałem z takiej formy wpłaty dość długo ale skoro każą Ci się zalogować... to logiczne jest, że powinieneś co zrobić.
Zakładam, że po zalogowaniu do MB będziesz z automatu przeniesiony do zakładki z wpłatą która potem automatycznie wyląduje na Tobecie
 
P 0

pawelka

Użytkownik
Witam,panowie mam problem i proszę o pomoc.
Założyłem w poniedziałek konto w Tobecie i wpłaciłem sobie depozyt lecz nie zauważyłem ze trzeba wpłacać jedynie przez konto internetowe pieniędzy a ja wpłaciłem poprzez przelew pocztowy. Opisałem wszystko supportowi i ten przysłał mi odpowiedz w postaci lecz teraz ciężko się z nim skontaktować;
&quot;
Uprzejmie informujemy, że dokonał Pan wpłaty środków od osoby trzeciej co jest niezgodne z naszym regulaminem. Środki te zostały zwrócone na konto bankowe z którego to wpłata została dokonana. Prosimy o respektowanie zasad naszego regulaminu i wpłacenie środków z konta bankowego którego jest Pan właścicielem&quot;.

W takim razie gdzie teraz są moje pieniądze skoro wpłacałem je w punkcie opłat?
Proszę o pomoc!!
 
K 5

ksa

Użytkownik
Stary idz na poczte skad przesylales te pieniadze , wez ten kwit co ci dali z poczty o wplacie i tam wszystko wyjasnij , pieniadze powinny byc na poczcie
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Oczywiście. To się nie zmienia.
Tylko chcąc skorzystać z szybkiego przelewu trzeba mieć MB

edit: choć przeczytałem pytanie jeszcze raz i mam wątpliwości.
Jeśli chcesz iść do banku i w okienku zpałacić to nie ma takiej możliwości.
Jeśli jednak chcesz wpłacić z konta bankowego przelewem internetowym to oprócz p24 dla którego musisz mieć Moneybookers, jest też opcja Instant Bank Deposit w której przelew z Pekao jest natychmiastowy a z innego banku jest dopisany kolejnego dnia roboczego
 
T 0

turkov

Użytkownik
Witam, mógłby mi ktoś pomoć, gdyż chciałbym wypłacić pieniążki z Tobet, ale cały czas dostaje email, o treści &quot;payout denided&quot;. Konto już dawno założyłem, obracałem wpłaconymi kwotami, a teraz chciałem pierwszy raz wypłacić i nie mogę:/. Czy status weryfikacji (niezweryfikowany) ma coś do rzeczy przy wypłacaniu?
 
Do góry Bottom