>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Wpłaty/ Wypłaty pieniędzy

K 1,2K

kukla

Forum VIP
dokonałem wplaty wczoraj, lecz ona nie doszla na moje konto;/
kiedy moze mi dojsc ta gotowka ? Pilne bo chce zagrac na biathlon dzis ;]
Po pierwsze - pisz do supportu. Może to być błąd po ich stronie.
Po drugie - kontaktuj się z Moneybookers lub Przelewami24 (w zależności od tego jak wpłacałeś).
P24 czasem zdarzają się błędy i aby potwierdzić wpłatę trzeba im przesłać screena z potwierdzeniem przelewu.
Dopisanie kasy następuje wtedy w następny dzień roboczy.
 
mucios88 197

mucios88

Użytkownik
Pytanie do osób które wypłacały kiedyś pieniądze na konto bankowe ????
Ile trwa taka wypłata?? Na stronie jest napisane do 5 dni roboczych, a jak to wygląda w praktyce??
 
F 0

fojcieh

Użytkownik
Pytanie w sprawie wypłaty
Witam, mam pewne pytanie.
nie posiadam konta w banku, dostalem 5zl bonusu rejestracyjnego, mam skonczone 18 lat. Czy moge zarejestrowac kartę od taty na swoim koncie czy taka opcja odpada ? jak inaczej wyplacic gotowke ? Juz &#39;troche&#39; nagralem i szkoda by bylo zeby to przepadlo ????
 
bzium 0

bzium

Użytkownik
Przy wypłatach dopiero jak się pojawi &quot;Zatwierdzono&quot; wysyłane są pieniądze?
 
strzala 377

strzala

Użytkownik
Wczoraj zleciłem wypłatę, przed chwilą spojrzałem i ujrzałem na Tobecie że &quot; zatwierdzono &quot; ale kasy na koncie bankowym nie ma... Pierwszy raz wypłacam więc jestem zielony w tym :p. Zatwierdzono czyli że zatwierdzaja moją wypłatę i już niedługo się pojawi czy zatwierdzono że już wysłali i nie ma u mnie czyli lipa i kasy nie będzie ( negatywna wersja, bardzo...)
Proszę o pomoc...
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Wczoraj zleciłem wypłatę, przed chwilą spojrzałem i ujrzałem na Tobecie że &quot; zatwierdzono &quot; ale kasy na koncie bankowym nie ma... Pierwszy raz wypłacam więc jestem zielony w tym :p. Zatwierdzono czyli że zatwierdzaja moją wypłatę i już niedługo się pojawi czy zatwierdzono że już wysłali i nie ma u mnie czyli lipa i kasy nie będzie ( negatywna wersja, bardzo...)
Proszę o pomoc...
Zatwierdzono to znaczy, że wypłata jest w toku przelewu. Wypłata została zgonie z regulaminem wypłacona, obrót jakiś bonusów został spełniony, dane się zgadzają z kontem itp.
Przelew trwa najczęściej 2-3 dni.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
B 202

-bp-

Użytkownik
Zleciłem wczoraj z Tobet wypłate na konto bankowe ... zmieniłem na przelew lokalny zamiast miedzynarodowego czy to bez znaczenia ?

Edit: Juz nie wazne przelew zlecony wczoraj o 13 ... zatwierdzony o 15:18 dostalem dzisiaj na Inteligo 10:38 ;)
 
M 1

marcinj1910

Użytkownik
Mam pytanie przypadkowo zamiast numeru konta podalem numer karty kredytowej czy w tym przypadku wyplaci mi pieniadze?
Pieniadze zniknely z kata
 
bludek 367

bludek

Użytkownik
Napisz do supportu i wyjaśnij sprawę. Napisz, że się pomyliłeś i albo poproś o anulowanie wypłaty, albo podaj im poprawne dane. Mało prawdopodobne, żebyś dostał pieniądze na kartę, jeśli wybrałeś opcję przelewu bankowego. Im szybciej załatwisz z nimi sprawę, tym lepiej dla Ciebie.
 
panczas 117

panczas

Użytkownik
Mam na koncie w Tobet pare groszy, wpłacałem z banku poprzez Przelewy24, ale chciałbym je wypłacić na MB. I pomyślałem nad takim mykiem, żeby przelać kilka złotych z MB na Tobet, obrócić raz i wypłacić całość, łącznie z tymi pieniędzmi, które wcześniej przelałem przez P24. Wyszło by takie coś? Niestety support mają fatalny i nic się nie dowiedziałem.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Te &quot;kilka&quot; to tylko taki skrót myślowy, w sensie że najmniej ile jest możliwe...
Zamiast zadawać pytanie mogłeś zerknąć na pierwszy post w temacie.
http://forum.bukmacherskie.com/f142/wplaty-wyplaty-pieniedzy-40176.html#post1396079
Moneybookers Informacje o depozycie Jeżeli otworzyłeś konto Tobet w innej walucie, niż Twoje konto Moneybookers, kwota zostanie wymieniona zgodnie z obowiązującym danego dnia kursem. Depozyty Moneybookers nie są obciążane żadnymi opłatami. Minimalna kwota depozytu wynosi 10 USD/EUR/GBP lub 40PLN. Jeżeli depozyt złożono za pośrednictwem Moneybookers, środki będą musiały zostać wypłacone za pośrednictwem tego samego systemu.
A to informacje jak klikam na wpłatę przez MB
Wpłaty
Jeśli konto Tobet zostało otwarte w innej walucie niż Twoje konto Moneybookers, kwota zostanie przeliczona według aktualnego kursu. Od wpłat z Moneybookers nie jest pobierana prowizja. Minimalna kwota wpłaty wynosi 40 PLN.
Jeżeli środki zostały wpłacone za pośrednictwem Moneybookers, można je wypłacić tylko na konto Moneybookers.
Jeśli nie posiadasz konta Moneybookers, będzie ono wygenerowane automatycznie, kiedy dokonasz pierwszej wpłaty.

Uwaga: użytkownik może dokonywać wpłat tylko na swoje konto Tobet i tylko z użyciem karty kredytowej, konta bankowego lub konta e-wallet, które są zarejestrowane na jego nazwisko.
 
panczas 117

panczas

Użytkownik
Nie musiałeś się tak wysilać, wystarczyłoby żebyś udzielił mi odpowiedzi na moje pytanie czego nie uczyniłeś, więc może wytłumaczę to inaczej: Ugrałem na Tobet w jakimś czasie dajmy na to 1000 zł po wcześniejszej wpłacie poprzez Przelewy24 50 zł. Następnie poprzez MB przelewam kolejne 50 zł na Tobet, robię z tego 200 i mam na koncie 1200 zł. Czy mogę wszystko razem wypłacić na MB czy muszę oddzielnie 1000 na konto a 200 na MB?
 
dariusz1969 61

dariusz1969

Użytkownik
Chciałbym zapytać może ktoś z Was się orientuje dlaczego dzisiaj nie można było wpłacać przez P24 z konta w Citihandlowy.Ja próbowałem u wszystkich 4 buków gdzie mam konta i po przekierowaniu na serwis Przelewy 24 w oknie wpłat nie było opcji Citihandlowy( nawet w nieaktywnych bankach ) Zawsze ta opcja jest aktywna 24/7.Napisałem do P24 z prośbą o wyjaśnienie czy są jakieś problemy techniczne ,ale jeszcze mi nie odpowiedzieli.Ciekawe co się stał,ale najgorsze jest że typy ,które miałem upatrzone prawdopodobnie wejdą.
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Tak tu czytam i mam mętlik w głowie. Wczoraj założyłem sobie konto na Tobecie i chce w najbliższym czasie wpłacić pieniądze. I tu moje pytanie, którym sposobem lepiej?
1) Nie mam konta bankowego, spisuje dane polskiego konta Tobetu, ide do WBK i mówie pani w okienku że chce wpłacić X złotych na to konto.
2) Prosze tate, czy moge z jego konta w PKO przelać z 20 zł na konto Tobetu w WBK. Pragne dodać że wolałbym żeby tata nic nie wiedział no ale jak byłoby lepiej w ten sposób przelać to nie będzie raczej problemu.

Proszę o rade.
 
Do góry Bottom