>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wpłaty/ Wypłaty pieniędzy

lsc 18

lsc

Użytkownik
faktycznie dziwne, jak ja pytałem czy można pocztą kiedyś pisali że nie. Może w końcu nie przyjeli wpłat od kont trzecich. Pozzostaje się tylko dobijać do supporu...
 
mati9255 1

mati9255

Użytkownik
Ogólnie coś ostatnio są oni zakręceni. Mi np. ostatnio blokneli konto bo sobie dane pomylili.
Mimo to jeden z lepszych buków u jakich grałem.
 
money 52

money

Użytkownik
witam ile czekacie za zaksiegowaniem $ przy wplacie przez przelewy 24?wplacilem do Tobetu godzine temu i nic...gdzie w sportingbecie lub Bah trwa to 20 minut,pytam bo wpłacam tam pierwszy raz
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Ja czekam max 5 minut i kasa na koncie, wpłacałem rano, w nocy i zawsze to samo czyli bardzo szybko... coś jest u Ciebie nie tak.
 
money 52

money

Użytkownik
Witam dzisiaj Tobet sie pomylił na moją korzysć iz tego wzgledu mam tam na koncie 120 zl,korzystajac z prezentu od razu wypłaciłem i wyswietliło sie

&quot;Polecenie wypłaty zostało przekazane do działu finansowego w celu zatwierdzenia.&quot;

pytanie do wypłacających z Tobetu,to zawsze jest taka informacja po wypłacie


Edit:
Własnie moj stan konta w Tobecie wynosi -115 zł ????
 
A 1

aras86

Użytkownik
Panowie powiedzcie mi ile powinno trwać przelanie pieniędzy przez Przelew24?
W bah trwa to dosłownie 5minut a w Tobecie już drugi raz czekam ponad 30min i dalej nic. Nie wiem czy za każdym razem mam pisać do supportu.normalnie maskara...
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Widocznie jakiś błąd wyskakuje podczas wpłat przez przelew24, gdyż taka operacja (niezależnie od firmy bukmacherskiej) powinna trwać około 5 minut. Nie pozostało Ci nic innego jak pisanie do supportu.
Pozdrawiam
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Panowie powiedzcie mi ile powinno trwać przelanie pieniędzy przez Przelew24?
W bah trwa to dosłownie 5minut a w Tobecie już drugi raz czekam ponad 30min i dalej nic. Nie wiem czy za każdym razem mam pisać do supportu.normalnie maskara...
Widocznie jakiś błąd wyskakuje podczas wpłat przez przelew24, gdyż taka operacja (niezależnie od firmy bukmacherskiej) powinna trwać około 5 minut. Nie pozostało Ci nic innego jak pisanie do supportu.
Pozdrawiam
Oczywiście zgadzam się z Marcinem, jednak warto zauważyć, że niektóre firmy mają częściej problemy niż inne :p
Z tego co wiem (a dowiedziałem się od supportu przelewów), czasem są problemy na linii p24 - bukmacher. Mimo, że przelew został zaakceptowany to u buka kasa pojawia sięz opóźnieniem.
Dlatego warto spisać sobie zawsze numer transakcji i hasło.
Jeśli mija te 15 czy 20 minut możemy spróbowac jeszcze raz - dokonując &quot;przedpłaty&quot; i wpisując wspomniane dane.
 
zambi 0

zambi

Użytkownik
Zamierzam zrobić taki myk.
Wypłacić kasę (nie duża suma) z bet365 do MB i całość wpłacić do Tobet, z którego, to bym przelał bezpośrednio na swoje konto w mBanku.
Przejdzie to? Czy w Tobecie jak i w bet365, że wypłacać można tylko z tego samego &#39;medium&#39; co się wpłaciło?
Wie ktoś może?
Pozdrawiam ????
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Tobet na pewno nie zgodzi się na takie rozwiązanie. Na MB musisz wypłacić co najmniej tyle, ile stamtąd wpłaciłeś.
 
speedwaykk 6

speedwaykk

Użytkownik
Czy przy wypłacaniu w Tobet pieniądze muszą trafić na moje konto? Pytam, bo zarobiłem trochę pieniędzy i chciałbym jakąś część już wypłacić. Jednak po wejściu do zakładki &quot;Wypłata&quot; nie mogę zmienić właściciela konta bo z góry jest napisane moje imię i nazwisko. Problem jest w tym że nie posiadam własnego konta i chciałbym wypłacić pieniądze do kogoś z rodziny. Musze specjalnie założyć swoje konto bankowe czy jest jakiś sposób by to &quot;obejść&quot; ?
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Czy przy wypłacaniu w Tobet pieniądze muszą trafić na moje konto? Pytam, bo zarobiłem trochę pieniędzy i chciałbym jakąś część już wypłacić. Jednak po wejściu do zakładki &quot;Wypłata&quot; nie mogę zmienić właściciela konta bo z góry jest napisane moje imię i nazwisko. Problem jest w tym że nie posiadam własnego konta i chciałbym wypłacić pieniądze do kogoś z rodziny. Musze specjalnie założyć swoje konto bankowe czy jest jakiś sposób by to &quot;obejść&quot; ?
Możesz zawsze wypłacić na MB.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Czy przy wypłacaniu w Tobet pieniądze muszą trafić na moje konto? Pytam, bo zarobiłem trochę pieniędzy i chciałbym jakąś część już wypłacić. Jednak po wejściu do zakładki &quot;Wypłata&quot; nie mogę zmienić właściciela konta bo z góry jest napisane moje imię i nazwisko. Problem jest w tym że nie posiadam własnego konta i chciałbym wypłacić pieniądze do kogoś z rodziny. Musze specjalnie założyć swoje konto bankowe czy jest jakiś sposób by to &quot;obejść&quot; ?
Zasadą u bukmacherów jest, że wpłaty można dokonywać z dowolnego konta osób trzecich.
Jednakże wypłaty należy robić na własne konto.
Polecam założyć konto bankowe... to w niektórych bankach nic nie kosztuje.
Możesz zawsze wypłacić na MB.
Konto MB bez konta bankowego? Trochę średnio to widzę...
Poza tym nie wypłaci na MB jeśli nie wpłacał tą metodą.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Oj zawsze można pokombinować z MB i wypłacić te pieniądze, ale zgadzam się z Tobą w 100%. Teraz są darmowe konta, więc wypłacenie pieniędzy powinno być po prostu czystą przyjemną formalnością ;-).
 
E 0

esiek12

Użytkownik
Chcę dokonać przelewu na konto w Tobet!
W polu tytuł przelewu mam wpisać nazwisko i nazwę użytkownika!!
Ale ja nie wiem jaką mam nazwę użytkownika!!!
Czy to jest czasem ten Identyfikator użytkownika???
 
T 98

tomisdz

Użytkownik
Witam
Mam takie pytanie. Jak wygląda sprawa z przelaniem wpłaty po przez Przelewy24 następuje to po jakim czasie bo z tego co wiem ostatnio były problemy jak sytuacja ma sie na chwile obecną?
 
Do góry Bottom