>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wpłaty/ Wypłaty pieniędzy

zfnp 15

zfnp

Użytkownik
Bank:Bank Pekao SA
Rachunek:19124010401111001026130175
Nazwa:Glue Finance AB
Tytuł płatności:3421707970← Ważna informacja! Ten numer jest ważny tylko dla jednego depozytu.
Więc jak pójdę do banku PKO aby pani wpłaciła tam pieniądze ( ja jej dam do ręki ) To tylko tylę muszę podać ? Czy jeszcze jakieś ID gracza, Imie i nazwisko ? Czy tylko to co powyżej ?
 
zfnp 15

zfnp

Użytkownik
Bank:Bank Pekao SA
Rachunek:19124010401111001026130175
Nazwa:Glue Finance AB
TytuÅ‚ pÅ‚atnoÅ›ci:3421707970← Ważna informacja! Ten numer jest ważny tylko dla jednego depozytu.
Więc jak pójdę do banku PKO aby pani wpłaciła tam pieniądze ( ja jej dam do ręki ) To tylko tylę muszę podać ? Czy jeszcze jakieś ID gracza, Imie i nazwisko ? Czy tylko to co powyżej ?
 
V 0

vikem

Użytkownik
witam!
Mam sobie konto na tobecie, nie mam konta na moneybookers, nie bede tam zakładał konta. Czy jest możliwość, żeby osoba mająca tam konto może przelac mi pieniądze na moje konto w tobecie? (Osoba ta ma inne nazwisko) Czy bedą się czepiać, przy np wypłacie (wypłata może iść na to samo konto co pieniądze były wpłacone (czyli w tym przypadku na moneybookers)).
Ponadto pytanie z innej beczki : Ile można maksymalnie obstawić w okręgówkach angielskich?
 
cypis78 15

cypis78

Użytkownik
ktos cos wie co sie z Nimi dzieje, wyplata idzie mi juz ponad 36godzin, zero kontaktu z ich strony na e-maila, cos mi sie to nie podoba bo poszla 3 wyplata w miesiacu po pare zlotych i zero kontaktu i jak narazie kasy
 
J 0

jurybart

Użytkownik
ktos cos wie co sie z Nimi dzieje, wyplata idzie mi juz ponad 36godzin, zero kontaktu z ich strony na e-maila, cos mi sie to nie podoba bo poszla 3 wyplata w miesiacu po pare zlotych i zero kontaktu i jak narazie kasy
czy chodzi Ci o instant bank deposit? zrobiłem rano przelew z pekao i podobno miało być po kilku minutach ;/ do tej pory nie mam pieniędzy na tobecie ;/ przed chwilą zrobiłem z p24 i było po 3 minutach.
 
M 835

miesza7

Użytkownik
Witam,
wypłata zlecona w Niedzielę o godz. 9:00 - status w trakcie
Poniedziałek o godz. 16:00 - status zatwierdzona
Wtorek o godz. 12:00 - zaksięgowane - pekao s.a.
Także wszystko w jak najlepszym porządku ;) pozdrawiam
 
brzeku 19

brzeku

Użytkownik
Wie ktoś czy można zrobić tak żeby zleconą wypłatę &quot;w trakcie&quot; jeszcze nie jest zatwierdzona przez pracownika można było jakoś anulować,żeby pieniążki jeszcze wróciły na konto?
Z góry dzięki
 
M 0

mateuszksiazek

Użytkownik
Siema! Chciałem wypłacić pieniądze i przysłali mi coś takiego żebym zweryfikował :
Weryfikacja tożsamości. Prosimy o przedstawienie kopii jednego z poniższych dokumentów (musi on zawierać zdjęcie):
- paszport
- prawo jazdy
- dowód osobisty
- dokument poświadczający obywatelstwo




Weryfikacja adresu. Prosimy o przedstawienie kopii jednego z poniższych dokumentów:
- rachunek za media wystawiony w ciągu ostatnich 3 miesięcy
- rachunek podatkowy


Weryfikacja źródła płatności. Prosimy o przedstawienie kopii jednego z poniższych dokumentów:
- karta kredytowa zarejestrowana na Twoim koncie Tobet (awers i rewers
- wyciąg z konta karty kredytowej zarejestrowanej na koncie Tobet, wystawiony w ciągu ostatnich 3 miesięcy
- zrzut z ekranu przedstawiający profil konta MoneyBookers lub Neteller


Mam pytanie, jak coś takiego zweryfikować:- rachunek za media wystawiony w ciągu ostatnich 3 miesięcy
- rachunek podatkowy


skoro nie mam na siebie rachunków itp: jak możecie to pomóżcie:
 
sylar 87

sylar

Użytkownik
Odpowiedź to: rachunek rodziców, jeśli mieszkasz z nimi albo nawet jeśli nie mieszkasz a adres zamieszkania zgadza się z Twoim na dowodzie to napisz im, że mieszkasz z rodzicami i aktualnie nie posiadasz na siebie żadnych rachunków i wysyłasz im rachunek mamy/taty i tyle ???? nie ma problemu ;)
 
sylar 87

sylar

Użytkownik
Zrzut z ekranu MB: logujesz się na MB później po lewej stronie klikasz profil i tam masz Twoje dane tzn imię, nazwisko, adres, robisz print screen i zapisujesz w paincie jako jpg.
Co do wysyłki to proponuję Ci zwykłą drogą mailową, nie w koncie. Jeśli nie masz rachunku na siebie tylko rodziców to wypadało by im o tym powiedzieć, tzn napisać/wytłumaczyć że wysyłasz im rachunek ojca/matki bo nie masz rachunków na siebie (adres na rachunku musi zgadzać się z Twoim na dowodzie) załączyć pliki do maila i wysłać ????
 
mara_1986 3

mara_1986

Użytkownik
Odpowiedź to: rachunek rodziców, jeśli mieszkasz z nimi albo nawet jeśli nie mieszkasz a adres zamieszkania zgadza się z Twoim na dowodzie to napisz im, że mieszkasz z rodzicami i aktualnie nie posiadasz na siebie żadnych rachunków i wysyłasz im rachunek mamy/taty i tyle ???? nie ma problemu ;)
A jeśli ktoś nie ma możliwości przesłania rachunków rodziców, można to jakoś obejść? np. wysyłając rachunek z innym adresem, odpowiednio to motywując?
 
L 147

luminat

Użytkownik
A jeśli ktoś nie ma możliwości przesłania rachunków rodziców, można to jakoś obejść? np. wysyłając rachunek z innym adresem, odpowiednio to motywując?
Masz tyle lat i piszesz takie bzdury. Po co im rachunek z innym adresem i nazwiskiem? Przecież tu chodzi o potwierdzenie adresu i tożsamości jakie podałeś przy rejestracji...
 
mara_1986 3

mara_1986

Użytkownik
Przykład dość niefortunny to fakt ale Panie kochany jeśli nie chcesz pomóc odpowiadając na pytanie: Czy można to obejść? to osobiste wytyki schowaj sobie do szuflady.
 
E 318

eric99

Użytkownik
Kiedyś ktoś pisał że potrzebowali od notariusza podpisów, lecz na ogół pieczątka i podpis starczy, np, na fakturze masz stempel sklepu i podpis, na rachunku zapłaconym w banku lub na poczcie itp ja nie raz wysyłałem rachunek za telefon, a że płacę przez neta to nie mam pieczątki i podpisu, bez problemu poszło, ta cała veryfikacja jest do potwierdzenia adresu i pełnoletności, w większości przypadku scan karty kredytowej, tylko trzeba zamazać kilka cyfr, zawsze przejdzie, ponieważ małolatowi karty kredytowej bank nie wyda ????
 
Do góry Bottom