>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Wpłaty i wypłaty w Unibet

damianprz 3,8K

damianprz

Użytkownik
Z tego co pamiętam to grałem w Unibecie rzadko, było Trustly, wpłacałem szybko jakieś niewielkie kwoty. Teraz tego nie ma. Portfeli nigdy nie używałem. Chce wpłacić minimalne 40 PLN z konta pekao SA lub z karty kredytowej MasterCard od Pekao SA i mieć możliwość bezproblemowej wypłaty 1k lub nawet 2k na konto, bo będę grał długoterminowki 2021-2022
Post automatycznie złączony:

A dodam że nie kojarzę żebym wypłacał kiedykolwiek z Unibeta, a jeśli już to do 100 czy 200 zł ale nie pamiętam jak to się odbywało.
Ponoć mogą być problemy bo rząd coraz częściej kładzie łapę na kasę wypłacaną z nielegalnych w PL buków
 
damianprz 3,8K

damianprz

Użytkownik
Ecopayz
min wpłata 45,53 zł (10 euro)
plus prowizja (min. 3,87 zł w PaySafe Card czyli 8,5% a reszta 1 euro)

Myślałem że 40 zł to 40 zł
 
damianprz 3,8K

damianprz

Użytkownik
Panie nie dla Ciebie granie w necie , pograj sobie dla zabawy w naziemnych
Mastercard @WizzYourMastercard
40 zł na koncie Unibet
Pobrano z karty kredytowej 42,21 zł (5,5% prowizji?)

Grałem kiedyś na Bet365, ale jak weszły ustawy hazardowe to zrezygnowałem z kombinowania i zacząłem grać u polskich buków. Bezproblemowe wpłaty i wypłaty. Spokój, że skarbówka nie siądzie nagle na kasie u nielegalnego buka. Chcę spróbować w Unibet bo mają fajną ofertę długoterminową. Na co dzień nie bawię się z portfelami Revolutami itp.
 
L 76

lukas1981

Użytkownik
Muchbetter masz za free wpłacasz do portfela blikiem za darmo i za darmo z MB do Unibetu. O% prowizji. Chyba najlepsza na tą chwilę opcja po wycofaniu się Trustly.
 
damianprz 3,8K

damianprz

Użytkownik
a można wpłacać kartą jak ja lub MuchBetter a wypłacić na EcoPayz?

Wpłata kartą - dziwna sytuacja
Pobrało 42,21 zł a po 1 dniu widzę
Enycash strasbourg FRA - 43,75 zł (9,21 EUR)
Raz zaksięgowany przelew może się zmienić/zaktualizować?
 
L 76

lukas1981

Użytkownik
Do wypłat także MB jest dobry z buka do MB także masz za darmo do tego wyrabiasz sobie kartę za free i wszystko masz bez żadnych prowizji i opłat. Chyba, że chcesz gotówkę to przelew na konto czy wypłata w bankomacie to 2%, ale teraz bez gotówki można się obyć bez problemu
 
psychol32 424,9K

psychol32

Użytkownik
Do wypłat także MB jest dobry z buka do MB także masz za darmo do tego wyrabiasz sobie kartę za free i wszystko masz bez żadnych prowizji i opłat. Chyba, że chcesz gotówkę to przelew na konto czy wypłata w bankomacie to 2%, ale teraz bez gotówki można się obyć bez problemu
Czyli co przykładowo mam na koncie w MuchBetter trzymać 20 tysięcy bo z gotówki się nie korzysta? Limity wypłat w bankomacie to 300 zł dziennie, 2 tysiące miesięcznie, 18 tysięcy rocznie.
 
Z 2,5K

ziemba

Użytkownik
Czyli co przykładowo mam na koncie w MuchBetter trzymać 20 tysięcy bo z gotówki się nie korzysta? Limity wypłat w bankomacie to 300 zł dziennie, 2 tysiące miesięcznie, 18 tysięcy rocznie.
Psychol, Ty to naprawde jestes Psychol😁 Gosc pisze o 40zl. 2tys to on nigdy nie ugra na uni a Ty o 20k piszesz😁 A z drugiej strony, mozesz zalatwic konta skoro piszesz o takich kwotach? Bo teraz standard to kilka tys i limit.
 
psychol32 424,9K

psychol32

Użytkownik
Psychol, Ty to naprawde jestes Psychol😁 Gosc pisze o 40zl. 2tys to on nigdy nie ugra na uni a Ty o 20k piszesz😁 A z drugiej strony, mozesz zalatwic konta skoro piszesz o takich kwotach? Bo teraz standard to kilka tys i limit.
Chyba u Ciebie ja gram jakieś wietnamskie kosze i bez limitów, a nawet jak czasami jest limit choć i tak nie są one wysokie to po zmianie kursu dalej można ładować. Z rok temu zlimitowali mnie dość mocno ale po zmianie adresu strony limit znikł. Poza tym odpowiadałem na post kogoś innego a nie gościa od 40zł.
 
Do góry Bottom