>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Wpłaty i wypłaty w Unibet

Z 2,5K

ziemba

Użytkownik
Z ecopayz nie jest tez tak do konca jak piszecie. Jak bedziesz wplacal kase na eco i wyplacal ja w bankomacie to Ci zablokuja konto podejrzewajac pranie pieniedzy. Najlepiej zamowic karte i uzywac eco jak normalnego konta bankowego a nie wyplacac wszystko.
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Ziemba nie wprowadzaj w błąd! Ty piszesz o sytuacji, kiedy wpłacasz do ecopayz i bez żadnej gry natychmiast idziesz do bankomatu i wypłacasz pieniądze. To mają może zabronione w regulaminie. Tylko kto tak robi, i po co? Wpłaca się dokładnie tyle, ile potrzebujemy przelać do bukmachera.
 
Z 2,5K

ziemba

Użytkownik
Ziemba nie wprowadzaj w błąd! Ty piszesz o sytuacji, kiedy wpłacasz do ecopayz i bez żadnej gry natychmiast idziesz do bankomatu i wypłacasz pieniądze. To mają może zabronione w regulaminie. Tylko kto tak robi, i po co? Wpłaca się dokładnie tyle, ile potrzebujemy przelać do bukmachera.
Nie nie. Ja mowie o sytuacjii gdy wyplacasz kase od buka na eco i czesc z niej chcesz zaraz wyplacic w bankomacie. Wtedy potrafia robic duze problemy. Tylko ostrzegam a nie wprowadzam w blad. Zeby puzniej zdziwienia nie bylo jakie mialem ja i wielu ktorzy tak zrobili. Maja zapis w regulaminie, ze tak nie wolno robic.
Amigo, ja od bukow tylko wyplacam, nie przelewam nic do nich😉
 
Ostatnia edycja:
J 613

jarek23v

Użytkownik
Nie nie. Ja mowie o sytuacjii gdy wyplacasz kase od buka na eco i czesc z niej chcesz zaraz wyplacic w bankomacie. Wtedy potrafia robic duze problemy. Tylko ostrzegam a nie wprowadzam w blad. Zeby puzniej zdziwienia nie bylo jakie mialem ja i wielu ktorzy tak zrobili. Maja zapis w regulaminie, ze tak nie wolno robic.
Amigo, ja od bukow tylko wyplacam, nie przelewam nic do nich😉
Przy wypłacie na konto też tak jest, nie ukrywam wolałbym uniknąć zamrożenie pieniędzy, a często wypłacam od buka i na konto całość
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Ja kartą to dość intensywnie przez dłuższy czas po prostu płaciłem wszędzie w sklepach, i nigdzie nie było problemu. Kolega Ziemba, to miał też może jakiegoś pecha. Może coś za dużo tranzakcji w krótkim czasie. Różnie te algorytmy bezpieczeństwa działają, nie znamy dokładnej historii jego tranzakcji. Przelew na konto, to oczywiście bez żadnych problemów. W sumie najwięcej wypłacałem, coś trochę ponad 2k pln. Ale bez problemu. Jedyny minus, to czas oczekiwania na zatwierdzenie przelewu. O ile nic się nie zmieniło (jakiś czas temu), to czekamy pełne 3 dni robocze na ZATWIERDZENIE przelewu. Specjalnie pewnie to robią, aby zachęcić do korzystania z karty płatniczej.

Ps. Ziemba pokaż punkt w regulaminie, który o tym mówi. Bo przecież ogromna ilość graczy po prostu wypłaca wygrane w bankomacie. Acha do minusów ecopayz, to dodaję jeszcze obsługę klienta na czacie praktycznie wiecznie nie dostępna. Zbyt małą mają obsługę, na ogromną ilość graczy z różnych krajów. W razie jakichś kłopotów z kontem, to czekamy sobie czasem kilka ładnych dni na odpowiedź. Niestety.
 
Ostatnia edycja:
Z 2,5K

ziemba

Użytkownik
Amigo, nie ja mam pecha tylko chyba Ty szczescie. Juz Ci pisalem, ze wiele osob z mojej grupy mialo ten sam problem. Nie bede szukal tego punktu bo mi sie nie chce. Takie info uzyskalem od ich suportu jak mi konto zablokowali. Ze lame ich regulamin i jak jeszcze raz tak zrobie to zablokuja mi calkowicie konto. Chodzi o przeciwdzialanie praniu pieniedzy. Przy przelewach nie ma najmniejszego problemu. Na revoluta wplata natychmiastowa wiec nie wiem jak Ty czekasz trzy dni. U mnie to minuta. Problemy sa tylko przy wyplatach z bankomatu.
 
A 861

amigo007

Użytkownik
3 dni robocze było na zatwierdzenie standardowej wypłaty na polskie konto bankowe. Nie na revolut. Ale to już ponad rok temu było, może coś się zmieniło. Jak mam kartę eco PLN (wcześniejsza euro), to zwyczajnie teraz nią się posługuję. Grając częściej rekreacyjnie za mniejsze stawki, to szkoda mi płacić 45zł za wypłatę na konto bankowe. Lepiej to wydać kartą :)
 
T 25

tomciopogrom

Użytkownik
Jaką znacie najszybszą drogę wypłaty bez przypału z unibetu jeśli nie mam karty fizycznej ecopayz ani revolut? Czy jest możliwość wpłaty i wypłaty wirtualną revolut (czytałem że wypłata na revolut to 2-3h) i potem np. wirtualną wpłacić na totalbet da radę? I już z totalbet po obrocie szybko na polski bank.
 
G 9,4K

gzjjr

Użytkownik
Amigo, nie ja mam pecha tylko chyba Ty szczescie. Juz Ci pisalem, ze wiele osob z mojej grupy mialo ten sam problem. Nie bede szukal tego punktu bo mi sie nie chce. Takie info uzyskalem od ich suportu jak mi konto zablokowali. Ze lame ich regulamin i jak jeszcze raz tak zrobie to zablokuja mi calkowicie konto. Chodzi o przeciwdzialanie praniu pieniedzy. Przy przelewach nie ma najmniejszego problemu. Na revoluta wplata natychmiastowa wiec nie wiem jak Ty czekasz trzy dni. U mnie to minuta. Problemy sa tylko przy wyplatach z bankomatu.
W jaki sposób wypłata na Revolut w minute masz? Mówisz o wypłacie na angielskie konto które mamy przypisane w revolut?
 
Z 2,5K

ziemba

Użytkownik
W jaki sposób wypłata na Revolut w minute masz? Mówisz o wypłacie na angielskie konto które mamy przypisane w revolut?
Teraz to juz konto Litewskie. Karta wplaca i kasa jest odrazu.
Post automatycznie złączony:

Czy obecnie ecopayz to najlepsza forma wpłat/wypłat "bez przypału"? Czy to to samo co revolut?
Revolut to bank. Zagraniczny ale jednak bank. Eco to portfel. Jezeli go uzywasz z glowa, czyli nie wplacasz/wyplacasz pieniedzy z/na konto to jest na 99% bezpieczny. Revo oczywiscie tez jest ok ale jak ktos sie mocno doczepi to znajdzie Twoje konto na revo. Ja osobiscie polecam eco, jeton i psc. Psc jest drogie ale moim zdaniem jest najbezpieczniejszym portfelem ze wsztstkich wiec koszt oplat traktuje jako koszty bezpieczenstwa😉
 
Ostatnia edycja:
SolarisPL 111,9K

SolarisPL

Użytkownik
Pytanie do tych, którzy wypłacali z unibeta za pomocą normalnego przelewu bankowego.
Ile najwiecej wypłacaliście bez żadnego przypału, ile czekaliście na przelew od momentu zlecenia w Unibecie?
 
L 76

lukas1981

Użytkownik
Gra ktoś i wpłaca/wypłaca z Polskiego RORu do Unibetu albo do innego buka??? Banki tego nie blokują? Gdzieś czytałem, że z kont w polskich bankach typu PKO Santander ING Inteligo mBank i inne nie da się wpłacić/wypłacić bo przelewy od buków są automatycznie odrzucane.
 
Z 2,5K

ziemba

Użytkownik
Gra ktoś i wpłaca/wypłaca z Polskiego RORu do Unibetu albo do innego buka??? Banki tego nie blokują? Gdzieś czytałem, że z kont w polskich bankach typu PKO Santander ING Inteligo mBank i inne nie da się wpłacić/wypłacić bo przelewy od buków są automatycznie odrzucane.
Ludzie bajki opowiadaja. Mam jeden z wymienionych i wplary, wyplaty sa bezproblemowe. Jednak ja bym zalecal uzywac portfela a nie na konto wyplacac.
 
L 76

lukas1981

Użytkownik
Chciałbym porównać 2 portfele muchbetter i ecopeyz i wybrać lepszy. Mógłby ktoś napisać jakie są koszty wpłaty 2k do jednego i drugiego oraz ile wynosi koszt wypłaty 10k z jednego oraz drugiego portfela. Interesuje mnie także proces weryfikacji w obu portfelach ile trwa i co trzeba im przesłać.
 
bighead 0

bighead

Użytkownik
Chciałbym porównać 2 portfele muchbetter i ecopeyz i wybrać lepszy. Mógłby ktoś napisać jakie są koszty wpłaty 2k do jednego i drugiego oraz ile wynosi koszt wypłaty 10k z jednego oraz drugiego portfela. Interesuje mnie także proces weryfikacji w obu portfelach ile trwa i co trzeba im przesłać.
ja zakladalem konto w muchbetter i wszystko trwa 5 min , dane plus skan dowodu z 2 stron , reszta bez problemu
 
psychol32 423,7K

psychol32

Użytkownik
Pytanie do tych, którzy wypłacali z unibeta za pomocą normalnego przelewu bankowego.
Ile najwiecej wypłacaliście bez żadnego przypału, ile czekaliście na przelew od momentu zlecenia w Unibecie?
Z tego co ostatnio gadałem z kolesiówą w banku to wpływy powyżej 15k Euro są z automatu zgłaszane do US. Druga sprawa taka że jak kiedyś wyjdzie jakaś afera i zaczną się bliżej przyglądać to do odpowiedzialności mogą pociągnąć każdego bez względu na to kto ile wpłacał.
Sam mam do wypłaty w jednym z buków kilka tysięcy. Wszystkie metody wypłaty mi odrzucają, zostało tylko spróbować na konto ale na razie czekam.
 
toper86 32

toper86

Użytkownik
Witam. Mam pytanie . Czy da się zasilenie portfela Ecopeyz za pomoca kart Mastercard ?
bo Skrilla zasilic sie nie da notorycznie jest odrzucene. Pozdrawiam.
 
Do góry Bottom