>>> 600 zł CASHBACK + 50 zł EUROFREEBET! <<<<

Bukmacher Wpłaty i wypłaty w Unibet

J 422

jarek23v

Użytkownik
Miasto
ja mam wiedziec
Właśnie nie. U buka mam w złotych, w MuchBetter w złotych.
Tylko MuchBetter wysyła przelew w euro i bank sobie to przelicza. Musiałbym konto w banku mieć w euro

B 132

basketballer

Użytkownik
Co sie stało z unibetem że w zaledwie trzy dni nagle wypłaty są w euro na konto bankowe i kasa przychodzi nie z polskiego banku a z holandi??? wysyłali oni w ogóle informacje jakieś informujące nas o takiej zmianie?

poniedziałek robiłem wypłate na polskie konto po staremu, w złotówkach i przyszły tego samego dnia.Wczoraj chce zrobić wypłate i musiałem wpisywać od nowa numer konta i teraz patrze na konto a tam kasa przyszła i mi potrąciło za przewalutowanie.Zawsze przychodziło w złotówkach z polskiego konta

L 16

lukas1981

Użytkownik
Trustly wycofało się ze współpracy z Unibet i chyba innymi bukami. Jak wpłacałeś przez Trustly to wypłacić już przez nie nie dasz rady.

G 37

general1973

Użytkownik
Trustly wycofało się ze współpracy z Unibet i chyba innymi bukami. Jak wpłacałeś przez Trustly to wypłacić już przez nie nie dasz rady.
Własnie wszedłem na Uni i też nie mam opcji wypłaty przez trustly,od kiedy zablokowali?

edit: Katarzyna: Zgodnie z informacjami od Trustly, wpłaty i wypłaty na konto gracza w Unibet zostają wstrzymane.

Tyle babka z czatu napisała.

Ostatnia edycja:
G 37

general1973

Użytkownik
Ty tak poważnie? Sam o tym dwa tygodnie temu pisałeś
Kolego,jak nie wiesz do końca o co chodziło to nie zabieraj glosu.Problem miałem taki,że nie mogłem wypłacić na NOWO założone konto bankowe.
Teraz problemu już nie ma bo nie można wypłacic przez trustly w ogóle:D
Pozdrawiam serdecznie

Q 0

qrchuck1983

Użytkownik
Wrzucilem do betssona ale apka zamula niemilosiernie. Poszukam innych opcji, troche mnie nie bylo na forum ale po nicku chyba pare osob pozna, tylko jak patrze teraz jest wszedzie problem z depo.

marek1945 258

marek1945

Użytkownik
Czy też macie problem z wypłatami na konto bankowe? Już 4 razy zlecałem i 4 razy pieniądze wróciły z powrotem na konto. Niby wypłata została zaakceptowana, a po 3 dniach komunikat: "

Witaj,
Twoja wypłata została anulowana.
Wypłata została odrzucona przez naszego dostawcę płatności. Upewnij się, że dane dotyczące wypłaty są prawidłowe i kompletne, a następnie poproś o kolejną wypłatę.
Z poważaniem,
Zespół Unibet

Jak poruszyłem temat na live czacie to otrzymałem informację, że to wina banku co jest kompletną bzdurą, bo w erze Trustly pieniądze były w kilka godzin na koncie. Nawet dzwoniłem do banku zapytać czy taka sytuacja jest możliwa na co uzyskałem odpowiedź, że nie było próby wypłaty na konto, a Unibet twierdzi swoje...

G 37

general1973

Użytkownik
Czy też macie problem z wypłatami na konto bankowe? Już 4 razy zlecałem i 4 razy pieniądze wróciły z powrotem na konto. Niby wypłata została zaakceptowana, a po 3 dniach komunikat: "

Witaj,
Twoja wypłata została anulowana.
Wypłata została odrzucona przez naszego dostawcę płatności. Upewnij się, że dane dotyczące wypłaty są prawidłowe i kompletne, a następnie poproś o kolejną wypłatę.
Z poważaniem,
Zespół Unibet

Jak poruszyłem temat na live czacie to otrzymałem informację, że to wina banku co jest kompletną bzdurą, bo w erze Trustly pieniądze były w kilka godzin na koncie. Nawet dzwoniłem do banku zapytać czy taka sytuacja jest możliwa na co uzyskałem odpowiedź, że nie było próby wypłaty na konto, a Unibet twierdzi swoje...
A wpłacałeś z tego konta do Unibetu?
Miałem sytuację,że założyłem nowe konto bankowe na które chciałem wypłacić,lecz wypłata została cofnięta jako,że z tego nowego konta nie dokonałem depozytu.
Po depozycie,kanał na wypłaty na nowe konto został odblokowany.

marek1945 258

marek1945

Użytkownik
A wpłacałeś z tego konta do Unibetu?
Miałem sytuację,że założyłem nowe konto bankowe na które chciałem wypłacić,lecz wypłata została cofnięta jako,że z tego nowego konta nie dokonałem depozytu.
Po depozycie,kanał na wypłaty na nowe konto został odblokowany.
Wpłacałem za pośrednictwem Trustly więc siłą rzeczy wpłata szła z mojego konta. W momencie kiedy wspomniany dostawca płatności się wycofał pojawił się problem. Konto bankowe mam z 15 lat więc wypłat z Unibetu dokonałem na prawdę sporo więc tutaj nie szukałbym problemu. Dziwnym zbiegiem okoliczności problem pojawił się całkiem niedawno.

G 37

general1973

Użytkownik
Wpłacałem za pośrednictwem Trustly więc siłą rzeczy wpłata szła z mojego konta. W momencie kiedy wspomniany dostawca płatności się wycofał pojawił się problem. Konto bankowe mam z 15 lat więc wypłat z Unibetu dokonałem na prawdę sporo więc tutaj nie szukałbym problemu. Dziwnym zbiegiem okoliczności problem pojawił się całkiem niedawno.
jeśli dokonałeś depozytu z tego konta i wypłata została cofnięta,to nie wiem gdzie jest problem

L 16

lukas1981

Użytkownik
Problem jest w tym, że "nasze" banki blokują wpłaty i wypłaty od "nielegalnych" buków. Spróbuj dokonać wpłaty inną metodą minimalną ilość hajsu, dokonaj obrotu i wypłacić całość.

marek1945 258

marek1945

Użytkownik
Wiem, wiem tylko jak wypłacałem bezpośrednio na konto (przez trustly) to unikałem prowizji i przewalutowania. Spróbowałem przez Ecopayz to zabrali mi koło 30 zł. Teraz nie mam wyjście i spróbuję przez Muchbetter. Dzięki za pomoc

pejtas 464

pejtas

Użytkownik
Miasto
Kepno
Trustly widzę że się wycofuje już ze wszystkich buków widocznie nie chcą mieć z nimi nic do czynienia. Ja osobiście gram na Betsson i od dłuższego już czasu wszystkie transakcje wykonuję za pomocą MuchBetter. Mam konto walutowe w Santander nie ma problemu z założeniem takiego konta i kasa przychodzi mi w Euro ,sam sobie wymieniam w wirtualnym kantorze Santandera gdzie kursy mam takie same jak w zwykłych kantorach. Jeśli dostajecie przelew z MuchBetter na zwykłe konto w PLN to musicie się liczyć z stratami kasy bo banki bardzo zaniżają kursy walut przy zwykłych przelewach.
Z drugiej strony powiem wam, że nawet to konto walutowe nie daje mi możliwości dostanie całej kasy jaką wypłacam na czysto od Bukmachera. MuchBetter bierze prowizje od każdej wypłaty na konto 2%. Ostatnio przy wypłaceniu kwoty z Betsson 5700PLN , na moje konto walutowe na czysto dotarło 1195,40 EUR , po wymianie w kantorze po kursie 4,44 na czysto w PLN dostałem 5308,17 PLN, czyli na takiej transakcji tracę 392PLN....

J 422

jarek23v

Użytkownik
Miasto
ja mam wiedziec
Wiem, wiem tylko jak wypłacałem bezpośrednio na konto (przez trustly) to unikałem prowizji i przewalutowania. Spróbowałem przez Ecopayz to zabrali mi koło 30 zł. Teraz nie mam wyjście i spróbuję przez Muchbetter. Dzięki za pomoc
Jeśli wypłacisz w MuchBetter to zanim dotrą pieniądze na Twoje konto w sumie niecałe 10% pójdzie na opłaty niestety.
2% pobiera MuchBetter ale więcej strat jest z przewalutowania. Bo MuchBetter wysyła pieniądze w euro i jak masz konto w złotych to niestety tak jest.

Unibet - MuchBetter - konto bankowe = niecałe -10% kwoty wypłaconej z Unibetu

A 542

amigo007

Użytkownik
Miasto
Polska
Trustly widzę że się wycofuje już ze wszystkich buków widocznie nie chcą mieć z nimi nic do czynienia. Ja osobiście gram na Betsson i od dłuższego już czasu wszystkie transakcje wykonuję za pomocą MuchBetter. Mam konto walutowe w Santander nie ma problemu z założeniem takiego konta i kasa przychodzi mi w Euro ,sam sobie wymieniam w wirtualnym kantorze Santandera gdzie kursy mam takie same jak w zwykłych kantorach. Jeśli dostajecie przelew z MuchBetter na zwykłe konto w PLN to musicie się liczyć z stratami kasy bo banki bardzo zaniżają kursy walut przy zwykłych przelewach.
Z drugiej strony powiem wam, że nawet to konto walutowe nie daje mi możliwości dostanie całej kasy jaką wypłacam na czysto od Bukmachera. MuchBetter bierze prowizje od każdej wypłaty na konto 2%. Ostatnio przy wypłaceniu kwoty z Betsson 5700PLN , na moje konto walutowe na czysto dotarło 1195,40 EUR , po wymianie w kantorze po kursie 4,44 na czysto w PLN dostałem 5308,17 PLN, czyli na takiej transakcji tracę 392PLN....
Kurde Pejtas chłopie, tyle kombinowania i ostatecznie taka wielka strata. Prawie 400zł straty. A wystarczy, że byś korzystał z ecopayz w PLN. I z ecopayz, albo 6 wypłat z bankomatu kartą ecopayz (5x 1000zł, + 1x 700zł) i koszt 2% od każdej wypłaty, łącznie 114zł. ALBO NAJTANIEJ przelew z ecopayz na polskie konto bankowe w PLN. I opłata jednorazowa za przelew równowartość 10 euro. Czyli te powiedzmy 45zł opłaty. Czyli 5655zł miałbyś na koncie bankowym korzystając z ecopayz. Warto tak było kombinować? Przez to straciłeś prawie 350zł więcej. Złodziejskie te przewalutowania, nawet wymieniając po lepszym kursie.

pejtas 464

pejtas

Użytkownik
Miasto
Kepno
Kurde Pejtas chłopie, tyle kombinowania i ostatecznie taka wielka strata. Prawie 400zł straty. A wystarczy, że byś korzystał z ecopayz w PLN. I z ecopayz, albo 6 wypłat z bankomatu kartą ecopayz (5x 1000zł, + 1x 700zł) i koszt 2% od każdej wypłaty, łącznie 114zł. ALBO NAJTANIEJ przelew z ecopayz na polskie konto bankowe w PLN. I opłata jednorazowa za przelew równowartość 10 euro. Czyli te powiedzmy 45zł opłaty. Czyli 5655zł miałbyś na koncie bankowym korzystając z ecopayz. Warto tak było kombinować? Przez to straciłeś prawie 350zł więcej. Złodziejskie te przewalutowania, nawet wymieniając po lepszym kursie.
Ok. Zrobiłem konto na ecopaz i wysłałem dokumenty do weryfikacji. Wiecie I może zająć weryfikacja moich dokumentów? Zrobią to w ciągu jednego dnia?

G 37

general1973

Użytkownik
Ok. Zrobiłem konto na ecopaz i wysłałem dokumenty do weryfikacji. Wiecie I może zająć weryfikacja moich dokumentów? Zrobią to w ciągu jednego dnia?
Ja im wysyłałem dokumenty 3 lub 4 razy(dowód,wyciąg z banku,selfie z dowodem przy twarzy).Chcieli się upewnić ,że ja to ja.Po weryfikacji zamówiłem kartę,która przyszła po 10 dniach.