>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Wpłaty i wypłaty w Unibet

toper86 32

toper86

Użytkownik
Hej witam. Mam pytanie. Czy wpłacajac kartą Visa czy Mastercard do Unibety nie bedzię jakiegoś problemu ? Tzn czy bank nie bedzie robił jakich kolwiek problemów z przelewem ?
Ewentualnie przy przelewię z Unibetu obędzie się bez "przypału" Pozdrawiam.
 
quattro 98

quattro

Użytkownik
Witam mam pytanie odnosnie wyplaty przez ecopayz. Czy unibet sprawdza na kogo konto jest wyplacane? Wplacalem raz na swoje konto teraz z tego samego konta na dzoewczyne i czy przy wyplacie oni widza ze to moje dane a nie jej? Numer ecopayz oczywiscie podalem inny jak wplacalem bo mozna dodawac tylko dane konta sa te same a numer inny.
 
N 2,9K

najtmar

Użytkownik
Ma ktoś problemy w wpłatami z konta Revolut na Unibet ?
Od jakiegoś czasu pokazuje mi taką wiadomość na stronie Unibetu: " Przepraszamy, nie możemy zrealizować Twojej transakcji. Jeżeli poprawnie uzupełniłeś dane swojej karty a pomimo tego transakcja została odrzucona, proszę skontaktuj się ze swoim bankiem."
Na aplikacji Revolut wszystko wygląda normalnie. Akceptuje ją i wyświetla się informacja o tym, że płatność jest potwierdzona. Uinbet sugeruje, że wina po stronie banku.
 
L 41,8K

lubuszanin

Użytkownik
Muszę zareklamować kupon ,ale niestety nie otwiera się od niedzieli okienko w aplikacji (Pomocy)Ma ktoś do nich aktualny adres mailowy.
 
G 3,3K

general1973

Użytkownik
Informujemy, że od 14 maja 2021 metoda płatności Trustly nie będzie dostępna dla graczy Unibet.
Zgodnie z informacjami od Trustly, wpłaty na konto gracza w Unibet zostaną wstrzymane, natomiast wypłaty przy użyciu tej metody na chwilę obecną nie ulegną zmianie.

Wypłacać niby można dalej,pewnie też już niedługo.Szkoda bo Trustly akurat było ok.

Pytanko dla zorientowanych. Co lepsze EcoPayz czy MuchBetter do wpłat,wypłat?(wypłaty rzędu po kilkaset złotych)
 
L 76

lukas1981

Użytkownik
A ten HiPay oraz Wizz dostępny na ich stronie to coś takiego jak Trustly ??? czy coś w rodzaju portfela internetowego typu skrill czy ecopayz ??
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom