>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Bukmacher Wpłaty i wypłaty w Unibet

mike123 217

mike123

Użytkownik
To nie bukmacherzy rezygnują tylko operatorzy płatności się wycofują tak jak było w przypadku trustly.
Nie zgodze się. Aktuanie na taką sytuację mają nowe przepisy AML (przeciwko praniu brudnych pinendzy). Lepiej się wycofać niż, pokazać wszystkie wały albo prosić wszystkich klientów o uzasadnienie przypływu środków. Być może to za dużo pracy albo rzeczy o których nigdy się nie dowiemy. Generalnie jesteśmy jak owce przepychają nas do coraz mniejszych ogrodzeń aż ostatecznie będziemy w 100% transparentni. Czy chcemy czy nie będziemy musieli się na to zgodzić. Ta taktyka jest bardzo sprytna
 
K 451

kolba121

Użytkownik
U przed kilkoma minutami zaczęły się problemy z logowanie do Unibet, chciałem szybko wypłacić na eco. Wyświetla się komunikat :
"
Whitelabel Error Page
This application has no configured error view, so you are seeing this as a fallback.

Thu Sep 02 15:32:55 GMT 2021
[ed708efe-152945915] There was an unexpected error (type=Service Unavailable, status=503). "
Jak tam u Was, też takie problemy ???
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
U przed kilkoma minutami zaczęły się problemy z logowanie do Unibet, chciałem szybko wypłacić na eco. Wyświetla się komunikat :
"
Whitelabel Error Page
This application has no configured error view, so you are seeing this as a fallback.

Thu Sep 02 15:32:55 GMT 2021
[ed708efe-152945915] There was an unexpected error (type=Service Unavailable, status=503). "
Jak tam u Was, też takie problemy ???
Tak
 
N 89

naza13

Użytkownik
Co do wypłat jeśli ktoś wpłacał przez Eco, to polecam wypłacić wszystko do jutra. Ta sama sytuacja ma Betsson i tak na czacie właśnie pytałem jakie będą możliwości wypłat jeśli wpłacało się przez Eco, to kręcili, że jutro po wycofaniu już Eco, będą wiedzieli jakie będą możliwe wypłaty, ale jest możliwość że zostanie jedyna opcja wypłaty na bank. Więc ja lepiej wypłaciłem dziś wszystko, po co się potem użerać. A dopiero od niedawna mam kartę Eco i teraz praktycznie żaden buk z tego nie korzysta xD
 
Otrzymane punkty reputacji: +89
ranczo0123 454,2K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Co do wypłat jeśli ktoś wpłacał przez Eco, to polecam wypłacić wszystko do jutra. Ta sama sytuacja ma Betsson i tak na czacie właśnie pytałem jakie będą możliwości wypłat jeśli wpłacało się przez Eco, to kręcili, że jutro po wycofaniu już Eco, będą wiedzieli jakie będą możliwe wypłaty, ale jest możliwość że zostanie jedyna opcja wypłaty na bank. Więc ja lepiej wypłaciłem dziś wszystko, po co się potem użerać. A dopiero od niedawna mam kartę Eco i teraz praktycznie żaden buk z tego nie korzysta xD
Dzieki za info. Mialem tylko czesc wyplacic ale w takim razie wyplacam calosc. Te barany z Uni o ile sie nie myle przelewaja hajs w euro i jak sie ma pln to sie traci na przewalutowaniu.
 
psychol32 414,2K

psychol32

Użytkownik
Co do wypłat jeśli ktoś wpłacał przez Eco, to polecam wypłacić wszystko do jutra. Ta sama sytuacja ma Betsson i tak na czacie właśnie pytałem jakie będą możliwości wypłat jeśli wpłacało się przez Eco, to kręcili, że jutro po wycofaniu już Eco, będą wiedzieli jakie będą możliwe wypłaty, ale jest możliwość że zostanie jedyna opcja wypłaty na bank. Więc ja lepiej wypłaciłem dziś wszystko, po co się potem użerać. A dopiero od niedawna mam kartę Eco i teraz praktycznie żaden buk z tego nie korzysta xD
Można wypłacać również innymi metodami. Wystarczy tylko raz dokonać depozytu.
 
F 0

ffallen

Użytkownik
Pytanie do tych, którzy grali w Unibet. Jak będziecie teraz wpłacać? Da się jakkolwiek? Używał ktoś tego MuchBetter bo kartą to wiadomo, że chyba się nie da...
 
psychol32 414,2K

psychol32

Użytkownik
jak usuwali ecopayz na 22bet też mieli zastąpić zaraz skrillem na czacie taka informacja do dziś nie ma dodali paysafecard jedynie. Także tutaj bym tonował optymizm
Dostałem taką wiadomość więc napisałem. Natomiast te wszystkie ruskie gówna nie brałbym za poważne źródło informacji.
 
Z 2,5K

ziemba

Użytkownik
Znowu ktos napisze ze jestem cham i wogole no ale czesc z was jest jakas niedorozwinieta i nie dziwie sie, ze buki zarabiaja taka kase. Wystarczy wejsc w opcje depozytu na unibet i wszystkie opcje sa pokazane. Jest muchbeter, revolut, bank.... Ale lepiej plakac jak 6latek na forum "co teraz bedzie"?
A co do nazwywania 22beta gownem, to uni ze swija oferta i limitami jest gownem zmieszanym z blotem.
 
psychol32 414,2K

psychol32

Użytkownik
Znowu ktos napisze ze jestem cham i wogole no ale czesc z was jest jakas niedorozwinieta i nie dziwie sie, ze buki zarabiaja taka kase. Wystarczy wejsc w opcje depozytu na unibet i wszystkie opcje sa pokazane. Jest muchbeter, revolut, bank.... Ale lepiej plakac jak 6latek na forum "co teraz bedzie"?
A co do nazwywania 22beta gownem, to uni ze swija oferta i limitami jest gownem zmieszanym z blotem.
Ruskie ścierwo nic innego. W Uni owszem oferta tragiczna na wiele sportów ale jak limity mi wyskakiwały to przy stawkach 5 czy 8 tysięcy, a że takie stawki gram od święta to dla mnie limitów tam nie ma. Natomiast w 22bet tylko pierwszy zakład udało się zagrać a przy drugim konto zlimitowane do zera.
 
Z 2,5K

ziemba

Użytkownik
Ruskie ścierwo nic innego. W Uni owszem oferta tragiczna na wiele sportów ale jak limity mi wyskakiwały to przy stawkach 5 czy 8 tysięcy, a że takie stawki gram od święta to dla mnie limitów tam nie ma. Natomiast w 22bet tylko pierwszy zakład udało się zagrać a przy drugim konto zlimitowane do zera.
Heh, bo zapewne limity przeszly z innego ruskiego buka. Ja kupuje nowa karte z netem, telefon i smigam na ryskim juz 3 tydzien bez limitow. A jestem sporo do przodu i czesto gram niszowki. Wiec problem lezy u Ciebie a nie u bukmachera.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
W 418

waniu1992

Użytkownik
A takie pytanie bo cały czas grałem na uni poprzez kartę SIM na dane z uk z tą końcówka ale odkąd mi zablokowali płatność kartą z lloydsa nie gram. Teraz jakbym chciał założyć na polskie dane konto na tym ich specjalnym dla Polaków serwerze to zgłosić im by zamknęli tamto czy zakładać bez? oczywiście nie chce z żadnych bonusów korzystać czy coś.
 
Z 2,5K

ziemba

Użytkownik
A takie pytanie bo cały czas grałem na uni poprzez kartę SIM na dane z uk z tą końcówka ale odkąd mi zablokowali płatność kartą z lloydsa nie gram. Teraz jakbym chciał założyć na polskie dane konto na tym ich specjalnym dla Polaków serwerze to zgłosić im by zamknęli tamto czy zakładać bez? oczywiście nie chce z żadnych bonusów korzystać czy coś.
Naprawde myslisz, ze dadza Ci zalozyc drugie konto na te same dane?🙉😁
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
A takie pytanie bo cały czas grałem na uni poprzez kartę SIM na dane z uk z tą końcówka ale odkąd mi zablokowali płatność kartą z lloydsa nie gram. Teraz jakbym chciał założyć na polskie dane konto na tym ich specjalnym dla Polaków serwerze to zgłosić im by zamknęli tamto czy zakładać bez? oczywiście nie chce z żadnych bonusów korzystać czy coś.
Zapytaj na chacie i opisz swoja sytuacje. Kiedys mialem konto na Uni na polskiego maila i maila mi nie dochodzily z przypominaniem hasla chyba albo login zapomnialem w kazdym razie jakis problem byl z mailam interii. Zapytalem co mam zrobic. Zamkneli mi konto i pozwolili otworzyc nowe na gmaila. Rzecz dziala sie w 2018 roku a konto mialem od 2009, ale maly obrot. I tak niczym nie ryzykujesz skoro tego nie mozesz uzytkowac nie? Ewentualnie skorzystaj z innej dostepnej metody platnosci.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
Do góry Bottom