>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Wpłaty i wypłaty w Unibet

H 430

hanii

Użytkownik
Jeśli chodzi o muchbetter przy wpłacie trzeba zaznaczyć do czego wykorzystasz środki - hazard/inne.

Aplikacja całkiem ok, natomiast trochę zraża mnie nadmierna kontrola.

Właśnie doładowałem revolut kartą z eco payz natomiast środki są przetwarzane, zapewne hajs dzisiaj nie dojdzie.
 
xamon 134,7K

xamon

Użytkownik
Właśnie doładowałem revolut kartą z eco payz natomiast środki są przetwarzane, zapewne hajs dzisiaj nie dojdzie.
hmm dziwne , ja wplaciłem koło 15 opłatę do revo za tą ich kartę fizyczną, prawie 80zł wymagali żeby zasilić - także kartą ecopayz i przeszło od razu.

i podobne pytanie tyle że czy można doładować skrilla ecopayz ?
skrilla kartą ecopayz doładujesz spokojnie , robiłem tak wiele razy , inaczej się nie da.
 
H 430

hanii

Użytkownik
hmm dziwne , ja wplaciłem koło 15 opłatę do revo za tą ich kartę fizyczną, prawie 80zł wymagali żeby zasilić - także kartą ecopayz i przeszło od razu.



skrilla kartą ecopayz doładujesz spokojnie , robiłem tak wiele razy , inaczej się nie da.
1.Doszło po paru h, 2-5 cieżko powiedzieć.
2.A orientujesz się czy działa to w drugą strone? Czy można wypłacać na kartę eco, nigdy nie próbowałem.
 
xamon 134,7K

xamon

Użytkownik
2.A orientujesz się czy działa to w drugą strone? Czy można wypłacać na kartę eco, nigdy nie próbowałem.
też nie próbowałem , ale wątpliwe żeby się dało wypłacać na tą kartę, pewnie wyskoczy informacja , że zablokowane przez operatora czy coś takiego.
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Szkoda ecopayz. Już się przyzwyczaiłem zamiast trustly. Jednocześnie zniknęło u wszystkich nielegalnych "łatwiej dostępnych". Także w betsafe i sportingbull. Też rozmawiałem z supportem unibet. I to jest ta sama sytuacja co z trustly. To operator rezygnuje ze współpracy, nie bukmacher. Co teraz? Much Better u mnie odpada, z tego co i w tym wątku czytałem wychodzi bardzo drogo. Zresztą nie mam ochoty bawić się z kolejną portmonetką, i przechodzić te weryfikację. A później płacić bardzo wysokie prowizje od wypłat. Czym się różni depozyt Visa od depozytu "karta aplikacji mobilnej" (zarówno Visa jak i Mastercard) ? Wiadomo że jest już większe ryzyko, niż przy trustly i ecopayz. Ktoś testował te 2 metody? Jak później z wypłatami?
 
Ostatnio zmieniony przez ranczo0123:
psychol32 423,7K

psychol32

Użytkownik
Szkoda ecopayz. Już się przyzwyczaiłem zamiast trustly. Jednocześnie zniknęło u wszystkich nielegalnych "łatwiej dostępnych". Także w betsafe i sportingbull. Też rozmawiałem z supportem unibet. I to jest ta sama sytuacja co z trustly. To operator rezygnuje ze współpracy, nie bukmacher. Co teraz? Much Better u mnie odpada, z tego co i w tym wątku czytałem wychodzi bardzo drogo. Zresztą nie mam ochoty bawić się z kolejną portmonetką, i przechodzić te weryfikację. A później płacić bardzo wysokie prowizje od wypłat. Czym się różni depozyt Visa od depozytu "karta aplikacji mobilnej" (zarówno Visa jak i Mastercard) ? Wiadomo że jest już większe ryzyko, niż przy trustly i ecopayz. Ktoś testował te 2 metody? Jak później z wypłatami?
Nie większe prowizje niż w ecopayz. Przy wypłacie z bankomatu 99 groszy za każde 100 zł.
 
W 418

waniu1992

Użytkownik
ale z Much Better są problemy dość często płatności są odrzucane w sklepach . Ja kartę zablokowałem i poleciała w kosz wiem że pewno większość ma odmienne zdanie i nie ma problemów ale u mnie były dość często dlatego nie polecam.
Na czacie w Betsson babeczka powiedziała że dość intensywnie prowadzą prace nad przywróceniem Skrill i neteller. W najbliższym czasie powinny się pojawić te platnosci . Ecopayz sam zrezygnował znikną i bezpowrotnie . Już lepsza opcja niż
Much Better myślę że jest revolut + jeton walet.
 
mike123 217

mike123

Użytkownik
ale z Much Better są problemy dość często płatności są odrzucane w sklepach . Ja kartę zablokowałem i poleciała w kosz wiem że pewno większość ma odmienne zdanie i nie ma problemów ale u mnie były dość często dlatego nie polecam.
Na czacie w Betsson babeczka powiedziała że dość intensywnie prowadzą prace nad przywróceniem Skrill i neteller. W najbliższym czasie powinny się pojawić te platnosci . Ecopayz sam zrezygnował znikną i bezpowrotnie . Już lepsza opcja niż
Much Better myślę że jest revolut + jeton walet.
Nie rozumiem, przecież możesz sobie doładować inna kartę przedpłaconą i po problemie
 
W 418

waniu1992

Użytkownik
może i macie rację z tym muchbetter choć być może akurat miałem pecha że jak kilka razy robiłem zakupy w markecie to akurat wtedy mieli awarie. Ale z bankomatu jak nieraz chciałem wypłacić to też transakcje często odrzucali . Wkurza samo to że tych eportfeli człowiek ma tyle że nie sposób zapamiętać już nawet pinów do kart.
Na uni ani na Betsson depozytu za pomocą karty eco też nie chce przejsc.
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Ja właśnie się zdziwiłem 4 dni temu, że gość na czacie unibet wspominał coś również o revolut. Później patrzę, nie ma. Sam jeszcze w żaden sposób nie wpłacałem. Zawsze wpłacam pod konkretny bonus. Na razie żadnego takiego nie mam. Wczoraj gadałem z babką na czacie. I dopytywałem o depozyt "karta aplikacji mobilnej". Czym on się różni od zwykłej visa (gdzie jest depozyt w euro, z przewalutowaniem). To niby, z tego co mówiła. To w opcji "karta aplikacji mobilnej", depozyt z karty z polskiego banku nie przejdzie. Znaczy z tego co mówiła, może mi zabrać pieniądze z karty. A nie dodać do bukmachera (po kilku/kilkunastu dniach depozyt jest zwracany). I właśnie niby w opcji "karta aplikacji mobilnej" należy użyć revolut. Alpejskie kombinacje. Ktoś to już testował? Ps co do samej standardowej wpłaty visa, to oprócz przewalutowania wiele banków już ma opłaty za wpłaty do bukmacherów/kasyn/totalizatorów. Inne będą pewnie miały. Ostatni kiedyś całkowicie darmowy nest bank, od 1 listopada będzie miał opłatę za depozyty do kasyn 4% min 10zł. Kuźwa to od 1 listopada. Taki 1000zł wpłaty opcją VISA to 40zł opłaty jeszcze bez przewalutowania. Koszt przewalutowania sprawdzałem akurat kiedyś w mBank było to 5,90% bodajże. Czyli jak najbardziej będzie prawdopodobne, używając opcji VISA wpłacając z polskiego banku (pomijam już kwestie, że może to być dla nas potencjalnie niebezpieczne), to wpłacając 1000zł do bukmachera z konta bankowego może nam ściągnąć 1100zł nawet. Trochę kiepsko. Z much better nie chcę korzystać. Więc zostaje tylko sama goła VISA z przewalutowaniem. Albo "karta aplikacji mobilnej". Próbował ktoś z was wpłacić przez opcję "karta aplikacji mobilnej", kartą MasterCard lub VISA wydanych z polskich banków? Rzeczywiście się nie da?
 
M 0

marudzinski

Użytkownik
Ja cały czas wpłacam czy wypłacam ta metodą "karta aplikacji mobilnej" przez Revolut , dla mnie najlepsza opcja żadnych opłat , wpłaty natychmiastowe, wypłaty do 2 godzin.
 
Do góry Bottom