>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Wpłaty i wypłaty w Unibet

D 0

dawidos5

Użytkownik
Cześć
Grałem sobie od jakiegoś czasu za jakieś drobne kwoty na unibecie i zawsze wygrane wypłacałem na konto bankowe, ale teraz udało się wygrać trochę grubszą kasę i boje się wypłacić je bezpośrednio do banku. Poczytałem trochę o tych wszystkich portfelach i z tego co rozumiem to została tylko opcja z muchbetter tak?

Muchbetter z tego co wiem ma bardzo małe limity jeśli chodzi o gotówkę w bankomatach. A może lepiej założyć rezoluta i pieniądze z muchbetter przesłać na revoluta? Czy urząd skarbowy ma wgląd w takiego rezoluta czy jest to bezpieczna opcja do przelania kasy z zagranicznego buka? Jaka jest generalnie najbezpieczniejsza droga żeby wypłacić grubszy grosz rzędu 15 000 euro ? z góry dzięki za pomoc
 
E 383

Eljot1411

Użytkownik
Cześć
Grałem sobie od jakiegoś czasu za jakieś drobne kwoty na unibecie i zawsze wygrane wypłacałem na konto bankowe, ale teraz udało się wygrać trochę grubszą kasę i boje się wypłacić je bezpośrednio do banku. Poczytałem trochę o tych wszystkich portfelach i z tego co rozumiem to została tylko opcja z muchbetter tak?

Muchbetter z tego co wiem ma bardzo małe limity jeśli chodzi o gotówkę w bankomatach. A może lepiej założyć rezoluta i pieniądze z muchbetter przesłać na revoluta? Czy urząd skarbowy ma wgląd w takiego rezoluta czy jest to bezpieczna opcja do przelania kasy z zagranicznego buka? Jaka jest generalnie najbezpieczniejsza droga żeby wypłacić grubszy grosz rzędu 15 000 euro ? z góry dzięki za pomoc
Witam.
Polecam MuchBetter wyplacic w kilka dni max limity , napisać do supportu z prośbą o podniesienie limitów to chyba najbezpieczniejsza opcja. Pozdrawiam
 
mateusz-kocur 1,2K

mateusz-kocur

Użytkownik
Pisałem tutaj kiedyś ale do końca nie zostało wyjaśnione. Wpłaciłem na unibet z mBanku i poszła automatyczna blokada zablokowali mi kartę musiałem dzwonić żeby mi odblokowali co zrobić żeby tu na Unibet grać bez żadnej blokady karty??
 
G 0

gubernator_nh

Gość
minęło 15 dni i nadal nie mam zwrotu moich pieniędzy tj. 900 zł, które utknęły u pośrednika (wpłata kartą) i do unibetu nie dotarły. Miało minąć do 10 dni roboczych,do tylu dni miał być zwrot, tyle minęło a nawet więcej. Podobno pośrednik miał dokonać zwrotu, ale chyba coś mu nie poszło. Chyba tą kasę niosą na nogach tzw. wycieczką pieszą. Właśnie napisałem do nich co dalej. Żenada to jest.
 
G 0

gubernator_nh

Gość
wyciąg chcą


Witam Serdecznie,







Panie ....,

Rozumiem Pana rozczarowanie związane z brakującą transakcją i proszę mieć na uwadze, że we wcześniejszym terminie zgłosiliśmy to u dostawcy konta i otrzymaliśmy informację, że środki winny być zwrócone na Pana konto do 10 dni roboczych.

Jeżeli nadal środki nie pojawiły się na Pana koncie, zwracam się z prośbą o przesłanie Pańskiego wyciągu bankowego w celu ustalenia, że środki nie zostały zwrócone. Proszę o przesłanie pliku PDF z wyciągiem bankowym od dnia 26/11/2021 do dnia dzisiejszego.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności i dziękujemy za wyrozumiałość.
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
G 0

gubernator_nh

Gość
AKTUALIZACJA: powyższe nie aktualne, już wyjaśniam :) :

Pracownik banku może nie wprowadził mnie w błąd, ale nie dopowiedział jednej rzeczy.
Powiedział, że operacja prawidłowa, że wyszła kasa z konta, natomiast nie dopowiedział, że srodki zablokowane. Ja widziałemw historii minus, w następnym dniu także, później nie sprawdzałem. Robiłem afere, a teraz patrze i ta kwota minusowa zniknęła z historii. Teraz zauważyłem :)

bank pisał:
W historii konta pojawiają się jedynie zrealizowane operacje. Widze że ten punkt w dniu wykonania płatności zablokował tą kwotę na koncie ale następnego dnia zdjął blokadę. Oznacza to że operacja nie została zrealizowana z konta środki nie opuściły rachunku. Dlaczego punkt wycofał operację na to pytanie bank nie odpowie. Bank nie wycofał tej operacji tylko punkt który założył blokade.

Została poprawnie zablokowana. Sklep ma 7 dni na rozliczenie operacji i pobranie środków lub na anulowanie operacji.

W momencie dokonywania płatności punkt blokuje środki na koncie co widzi Pan w historii. Blokada jednak nie jest to pobranie środków. Jeśli punkt w terminie 7 dni anuluje blokadę to operacja nie dochodzi do skutku, środki nie są pobierana z konta a blokada znika z rachunku.

Tak byłoby gdyby punkt rozliczył operację i dokonał np. Zwrotu. Tutaj jednak operacja nie doszła do skutku gdyż punkt wycofał blokadę w określonym terminie. Dlatego nie ma obciążenia ani uznania na rachunku

Przepraszam za rozmówce z 26.11 który nie napisał że jest to blokada.
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
R 3

Rafilks 1926

Użytkownik
Witam właśnie zleciłem wypłatę z unibeta bezpośrednio na konto bankowe ,kwota wypłaty 1100 może ktoś się orientuje jaka kwotę mi pobiorą z tych 1100 zł za to transakcje mam konto bankowe z PKO BP
 
N 0

Nixon12

Użytkownik
Siema, mam pytanko dla zorientowanych. Ostatnio na uni udało mi się wygrać większą sumę (kilkanaście tys zł) które już przelałem na ten much better i pytanie czy przelewając z MB finalnie na konto w mBanku może być jakiś przypał czy to raczej sobie urzędy nie zawracają głowy takimi sumami? Czy może lepiej kilka przelewów na mniejsze sumy ? I przeszedłem w MB ten dziwny proces identyfikacji włącznie z selfie... i mam opcje przelania dalej.
 
psychol32 423,7K

psychol32

Użytkownik
Siema, mam pytanko dla zorientowanych. Ostatnio na uni udało mi się wygrać większą sumę (kilkanaście tys zł) które już przelałem na ten much better i pytanie czy przelewając z MB finalnie na konto w mBanku może być jakiś przypał czy to raczej sobie urzędy nie zawracają głowy takimi sumami? Czy może lepiej kilka przelewów na mniejsze sumy ? I przeszedłem w MB ten dziwny proces identyfikacji włącznie z selfie... i mam opcje przelania dalej.
Obowiązek zgłoszenia do US jest od 15k Euro. Czy mniejsze zgłaszają wyrywkowo? Tego nie wiem.
 
K 451

kolba121

Użytkownik
Siema, mam pytanko dla zorientowanych. Ostatnio na uni udało mi się wygrać większą sumę (kilkanaście tys zł) które już przelałem na ten much better i pytanie czy przelewając z MB finalnie na konto w mBanku może być jakiś przypał czy to raczej sobie urzędy nie zawracają głowy takimi sumami? Czy może lepiej kilka przelewów na mniejsze sumy ? I przeszedłem w MB ten dziwny proces identyfikacji włącznie z selfie... i mam opcje przelania dalej.
Jak nie zależy Ci na czasie to MB można poprosić o kartę kredytową i nią sobie powoli wypłacać. Prowizja w bankomacie chyba 1 %.
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Sorry jeśli już było pytanie. Ktoś się orientuję w jakim czasie wypłacają pieniądze z unibet na MuchBetter? W jakim czasie? Ktoś ostatnio takim sposobem wypłacał?
 
XvAK 19,4K

XvAK

Użytkownik
Tak jak kolega wyżej napisał, u mnie osobiście max. 24 godziny, właściwie tylko pod Unibet założyłem MuchBetter i sobie chwalę.
 
Do góry Bottom