>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Wpłaty i wypłaty w Unibet

S 163

santi90

Użytkownik
Wczoraj rano zleciłem wypłate na konto bankowe.Tego samego dnia wieczorem miałem juz pieniadze na koncie.Jedyny minus to ze przelew wyszedł w walucie euro.Wypłaciłem 14000 zł dostałem 3080 euro ( 4.55 ) gdzie sredni kurs wczoraj wynosił 4.51.Tragedii nie ma
 
F 0

ffallen

Użytkownik
Jak wygląda obecnie sprawa wypłaty z Unibet na fizyczną czarną kartę Revolut mastercard? Da się? A jeśli tak jaki jest czas oczekiwania?
I czy da się wypłacić na konto IBAN które Revolut oni daje w Euro?
 
Ostatnia edycja:
D 9

denixior

Użytkownik
Jeśli ktoś się zastanawia czy wypłacać na Revolut czy zwykłym przelewem to wczoraj o 15 zleciłem wypłatę na Revolut i doszła po 2h a na przelew jeszcze czekam.

edit.
Rano zleciłem następną wypłatę na kartę Mastercard(Revolut) i pojawił się komunikat, że zwrot z First Clear potrwa do 5 dni roboczych...Nie wiem od czego to zależy że poprzednia wpłata doszła w 2h a ta nadal nie.
 
Ostatnia edycja:
E 383

Eljot1411

Użytkownik
Jeżeli MuchBetter masz w takiej samej walucie jak konto u buka to nie ma żadnych przewalutowań. Płacisz tylko prowizję przy wypłatach. Przy wypłacie 300 z bankomatu biorą niecałe 3zł także niecały 1%.
Witam. Mam obecnie walutę w aplikacji i kartę w USD. Prowizja w bankomacie to ok 5%. Jeśli support zmieni mi na PLN wówczas prowizja wyniesie 1%? Z góry dziękuję
 
Do góry Bottom