>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Wpłaty i wypłaty w Unibet

jaszczii 370K

jaszczii

Użytkownik
Zaakceptowali wyplate? 3 dni czy 3 dni robocze? :) banki realizuja przelewy w dni robocze (chyba, ze z tego samego banku sie wysyla lub przelew ekspresowy jesli bank jest w systemie przelewow ekspresowych). To sie odbywa wg sesji eliksir i tutaj nikt Cie w konia nie zrobi.

"

Ile idzie przelew z zagranicy do ING?


W przypadku przelewu w walucie euro na terenie Jednolitego obszaru płatności w euro (obszar SEPA), jest to następny dzień roboczy po dacie przyjęcia zlecenia. W przypadku pozostałych przelewów walutowych jest to drugi dzień roboczy po dacie przyjęcia zlecenia.
"
Czekam co mi innego pozostało, mam nadzieje że nie "zginą" pieniądze ;)
 
Z 5,6K

zabix00

Użytkownik
Panowie nie mogę zweryfikować konta, podaje prawidłowo swoje zdjęcie dokumentu oraz biometrie twarzy i napisane, ze za 10 minut dostanę odpowiedz po czym nadal nie mam weryfikacji ..
 
A 11,1K

andyvelxaero

Użytkownik
Jak wyglądają aktualnie wypłaty na polskie konto bankowe z Unibet? Pytam bo mam pewną solidną kwotę na Muchbetter i szkoda mi trochę płacić 2% prowizji. Wiem że mogę wypłacać z mniejszą prowizją z bankomatu, ale nadal to problematyczne. Jakieś rady?
 
psychol32 419,8K

psychol32

Użytkownik
Jak wyglądają aktualnie wypłaty na polskie konto bankowe z Unibet? Pytam bo mam pewną solidną kwotę na Muchbetter i szkoda mi trochę płacić 2% prowizji. Wiem że mogę wypłacać z mniejszą prowizją z bankomatu, ale nadal to problematyczne. Jakieś rady?
Grasz w buku bez podatku. Zaoszczędzasz minimum 12% i mówisz że szkoda 1% na prowizję przy wypłacie z bankomatu?
 
A 11,1K

andyvelxaero

Użytkownik
Oczywiście, bo jak ktoś optymalizuje, to próbuje maksymalnie optymalizować. Np. jeśli mam zagrać kurs 1,20 a mogę 1,21 to dlaczego mam wybrać 1,20?
 
L 0

LeopoldCh

Użytkownik
Witam. Mam następujący problem. Używałem do tej pory Revoluta do korzystania z Uni. Skończyła się przed paroma dniami ważność karty, otrzymałem nową natomiast w przypadku próby depozytu nową kartą (transakcje online są włączone, sprawdziłem to) pojawia się komunikat o "odmowie uwierzytelniania karty". Tym samym nie mogę ani środków wpłacić ani wypłacić. Spotkał się już ktoś z taką sytuacją? Z góry dziękuję za wszelkie podpowiedzi/porady. Pozdrawiam!
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Witam. Mam następujący problem. Używałem do tej pory Revoluta do korzystania z Uni. Skończyła się przed paroma dniami ważność karty, otrzymałem nową natomiast w przypadku próby depozytu nową kartą (transakcje online są włączone, sprawdziłem to) pojawia się komunikat o "odmowie uwierzytelniania karty". Tym samym nie mogę ani środków wpłacić ani wypłacić. Spotkał się już ktoś z taką sytuacją? Z góry dziękuję za wszelkie podpowiedzi/porady. Pozdrawiam!
Zapewne standardowo do pierwszej transakcji musisz użyć kodu PIN.
 
L 0

LeopoldCh

Użytkownik
Zapewne standardowo do pierwszej transakcji musisz użyć kodu PIN.
To też nie to, bo do aktywowania karty potrzebne było jej użycie z kodem PIN, co uczyniłem. Blokada hazardowa też jest wyłączona, gdyż sprawdziłem przed momentem. Głupi jestem o co może chodzić prawdę mówiąc.
Post automatycznie złączony:

To też nie to, bo do aktywowania karty potrzebne było jej użycie z kodem PIN, co uczyniłem. Blokada hazardowa też jest wyłączona, gdyż sprawdziłem przed momentem. Głupi jestem o co może chodzić prawdę mówiąc.
Co ciekawe, płatność bez problemu przeszła w przypadku iforbet.
 
Ostatnia edycja:
B 1,7K

bulik9596

Użytkownik
Spróbuj tak, usuń starą kartę z opcji depozytów i wprowadz dane nowej, ja tak zrobiłem i zero problemów z nową wymienioną .
 
Otrzymane punkty reputacji: +50
L 76

lukas1981

Użytkownik
Wypłacał ktoś z Unibetu na zwykły ROR w banku? Na przelewie jest napisane Unibet czy FirstClear Ltd tak jak na MuchBetterze?
A drugie pytanie to całe FirstClear to jakiś pośrednik jak wcześniej TRUSTLY ? Trzecie pytanie da się zmienić te limity na karcie 4,5 na dzień 22,5 na miesiąc i 90 na rok??
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Robiąc pierwszy depozyt 50zł przez AstroPay,dostaję sie bonus 50zł .
Przetestowałem,działa.
Warto dodać, że ten bonus jest na konto Astropay, a nie Unibet. Musieli tam zmienić, bo teraz przez to Astropay można od 50zł wpłacać, a jeszcze parę dni temu było to 65zł i wtedy żadnych bonusów nie przyznawali. W każdym razie wróciła opcja wpłat i wypłat do Unibet w polskiej walucie bez strat za przewalutowanie. Wpłacałem przez Astropay, a wypłacałem na kartę Revolut i wszystko bez problemu i bez prowizji.
 
Do góry Bottom