>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Wokół Mundialu - dyskusje ogólne o składach, informacje, pytania...

Status
Zamknięty.
E 0

elcomendante

Użytkownik
W przerwie finału NBA chciałbym dorzucić swoje trzy grosze na temat pogody w RPA. Od dłuższego czasu, co rusz, jeden z drugim podają informacje, że pogoda i klimat będzie sprzyjać drużynom afrykańskim. Otóż jest to dla typowania nadzwyczaj ważna informacja. Stwierdzam, więc stanowczo, że przekazywanie takiego info to jakaś bzdura wierutna. Przykładowo prognoza na 11.06.10 Johannesburg: godz. 11-17 Temp. +7-+15, wilgotność 49%, ciśnienie 604 mmHg, wiatr 5-7 m/s; godz.17-23 Temp. +8-+15, wilgotność 78%, ciśnienie 605 mmHg, wiatr 3-5 m/s. I dla porównania Warszawa 11.06: godz. 11-17 Temp. +29-+32, wilgotność 41%, ciśnienie 749 mmHg, wiatr 4-6 m/s; godz. 17-23 Temp. +22-+31, wilgotność 58%, ciśnienie 748 mmHg, wiatr 3-5 m/s. Jak, więc widać w RPA - ponieważ mamy tam obecnie porę zimową w naszej nomenklaturze - będzie na pewno chłodno, panować będzie niskie ciśnienie przy średniej wilgotności i umiarkowanym wietrze. Prognozy takie nie są anomalią i różnią się drobiazgowo, co do okresu całego następnego tygodnia. Warunki takie na pewno nie będą, więc sprzyjać drużynom afrykańskim {przyzwyczajonym do innych temperatur i poziomu wilgotności}, chyba że gospodarzom. Warunki klimatyczne nie będą też sprzyjać drużynom z AŁ, choć nie wskazuje, że będą pomagać. Jeśli komuś mogą takie warunki sprzyjać to Angolom, jeśli akurat się rozpada. Wrzucam takie info, żeby nikt nie miał złudzeń niepotrzebnych.
 
1 0

123owca321

Użytkownik
Lekarze czynią cuda! Drogba wyzdrowieje
Dla normalnego człowieka złamanie przedramienia oznacza co najmniej kilka miesięcy w gipsie. Didier Drogba w piątek doznał takiego urazu w spotkaniu sparingowym z Japonią, dzień później przeszedł operację, a dzisiaj zostanie włączony ponownie do składu WKS. Medycyna sportowa potrafi czynić cuda.
Na razie nie jeszcze pewne, czy najlepszy zawodnik Afryki będzie gotowy na pierwsze spotkanie mistrzostw z Portugalią w przyszłym tygodniu.
- Jego rekonwalescencja przebiega zaskakująco szybko. Wszystko wskazuje na to, że nasz kapitan będzie w stanie ponownie pojawić się na murawie szybciej niż się wydawało. Wszystkie znaki na to wskazują - powiedział rzecznik prasowy reprezentacji Słoni.

No i może zagra na mistrzostwach ;)
 
hardsystem 23

hardsystem

Użytkownik
Podejrzewam, że Drogba zostanie napakowany jakimiś środkami przeciwbólowymi, dostanie opaskę uciskową i wybiegnie w koszulce WKS&#39;u. Pewnie za parę lat, jak sobie ktoś złamie nogę podobnie jak Wasilewski, wystarczy parę tygodni i wybiegnie znów na boisko
 
danon 0

danon

Użytkownik
nie wiem jak was, ale mnie najbardziej zainteresował skład Anglii... wszyscy powołani grają w Premier League? To ciekawe, że Anglicy najlepiej czują się u siebie :razz: swoją drogą naprawdę ciekawa rozpiska...
 
1 0

123owca321

Użytkownik
Nani nie zagra w MŚ
Portugalski skrzydłowy Nani odniósł podczas piątkowego treningu kontuzję ramienia, która wykluczyła go z mistrzostw świata w RPA. &quot;Po licznych badaniach zmuszeni jesteśmy ogłosić, że Nani nie zdoła dojść do zdrowia w najbliższym czasie. Jego udział w mistrzostwach jest wykluczony&quot; - ogłoszono.
 
brat-boom 0

brat-boom

Użytkownik
Wie ktoś może kiedy będzie ceremonia otwarcia MŚ? w ten sam dzień co pierwszy mecz czy może dzień wcześniej? i najważniejsze : czy TVP będzie ją transmitować? bo przeszukując program tv jakoś nie mogę się tego dopatrzeć.
 
kulas122 0

kulas122

Użytkownik
Ja mam pytanie dotyczące ekipy Holandii a dokładniej jej podstawowego zawodnika Robbena. Jak wiadomo w meczu z Węgrami doznał kontuzji. Czy ktoś wie czy Arjen wystąpi w meczu z Danią, czyli pierwszym meczu Holandii na mundialu. Czy jest szansa, że wyjdzie w pierwszym składzie, albo będzie dostępny do zmiany ? Zastanawiam się nad zagraniem tego meczu a obecność Robbena może mieć kluczowe znaczenie.
 
enjoi 0

enjoi

Użytkownik
Zastanawiam się nad zagraniem tego meczu a obecność Robbena może mieć kluczowe znaczenie.
Nie sadzę, że obecność Robbena w tym meczu będzie miała kluczowe znaczenie. Według mnie Holandia jest dużo lepszym zespołem niż Dania i powinna sobie poradzić nawet bez Robbena.
 
belchior89 269

belchior89

Użytkownik
Wie ktoś może kiedy będzie ceremonia otwarcia MŚ? w ten sam dzień co pierwszy mecz czy może dzień wcześniej? i najważniejsze : czy TVP będzie ją transmitować? bo przeszukując program tv jakoś nie mogę się tego dopatrzeć.
MŚ 2010 rozpoczynamy można rzec w czwartek. O godzinie 20:00 odbędzie się w Soweto Kick Off Celebration. (Patrz na filmik). Transmisja TVP HD 19:00 (studio).
http://www.youtube.com/watch?v=hW8q-FJdDgI
Wystąpią:
Alicia Keys
Angelique Kidjo
Amadou &amp; Mariam
Black Eyed Peas
Blk Jks
Freshlyground
Hugh Masekela
John Legend
Juanes
K&#39;Naan
Mzansi Youth Choir
Shakira
Soweto Gospel Choir
The Parlotones
Tinariwen
Vieux Farka Toure
Vusi Mahlasela

W piątek już na dobre ruszymy od ceremonii otwarcia, która rozpocznie się o 14:10. Transmisja TVP HD. Musisz sprawdzić czy jest też na TVP 1 lub TVP 2.
 
snap8 12

snap8

Użytkownik
Ja mam pytanie dotyczące ekipy Holandii a dokładniej jej podstawowego zawodnika Robbena. Jak wiadomo w meczu z Węgrami doznał kontuzji. Czy ktoś wie czy Arjen wystąpi w meczu z Danią, czyli pierwszym meczu Holandii na mundialu. Czy jest szansa, że wyjdzie w pierwszym składzie, albo będzie dostępny do zmiany ? Zastanawiam się nad zagraniem tego meczu a obecność Robbena może mieć kluczowe znaczenie.
Arjen Robben nie zagra w meczu z Danią
http://www.futbolnews.pl/informacje/flesz-news/art,6278,arjen-robben-nie-zagra-w-meczu-z-dania.html
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Podejrzewam, że sędziowie są wybierani na poszczególne spotkania jakieś 24h przed meczem.
Gdzie można znaleźć informacje na temat sędziów w danych spotkaniach?
Rawszan Irmatow z Uzbekistanu poprowadzi mecz otwarcia tegorocznego mundialu pomiędzy RPA a Meksykiem - taką decyzję podjęła FIFA. Znane są już nazwiska arbitrów, którzy będą gwizdać w spotkaniach pierwszej kolejki fazy grupowej.

Grupa A:
11.06, RPA - Meksyk, Irmatov Ravshan (Uzbekistan)
11.06, Urugwaj - Francja, Nishimura Yuichi (Japonia)
Grupa B:
12.06, Argentyna - Nigeria, Stark Wolfgang (Niemcy)
12.06, Korea Południowa - Grecja, Hester Michael (Nowa Zelandia)
Grupa C:
12.06, Anglia - USA, Simon Carlos (Brazylia)
13.06, Algieria - Słowenia, Pozo Pablo (Chile)
Grupa D:
13.06, Niemcy - Australia, Rodriguez Marco (Meksyk)
13.06, Serbia - Ghana, Baldassi Hector (Argentyna)
Grupa E:
14.06, Holandia - Dania, Lannoy Stephane (Francja)
14.06, Japonia - Kamerun, Benquerenca Olegario (Portugalia)
Grupa F:
14.06, Włochy - Paragwaj, Archundia Benito (Meksyk)
15.06, Nowa Zelandia - Słowenia, Damon Jerome (RPA)
Grupa G:
15.06, Wybrzeże Kości Słoniowej - Portugalia, Larrionda Jorge (Urugwaj)
15.06, Brazylia - Korea Południowa, Kassai Viktor (Węgry)
Grupa H:
16.06, Honduras - Chile, Maillet Eddy (Seszele)
16.06, Hiszpania - Szwajcaria, Webb Howard (Anglia)
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Widać humor w Argentynie odpowiada zobaczymy po 2 kolejkach jak będzie. Uważam że na rozpoczęcie można zaryzykować na Meksyk wkońcu grają z RPA a Meksykanie w bardzo dobrej formie.... jednak co gospodarz to gospodarz.
 
K 0

kako1337

Użytkownik
Czy w Tobet niema opcji zagrania dwoch meczow jednej druzyny na jednym kuponie? np. Hol vs jap i hol vs denmark na jednym kuponie? Wyskakuje mi blad...widzialem ze ludzie na forum podawali takie kupony
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom