>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Wokół Mundialu - dyskusje ogólne o składach, informacje, pytania...

Status
Zamknięty.
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Oficjalny skład Włochów
Bramkarze
Buffon, Marchetti, De Sanctis
Obrońcy
Zambrotta, Cannavaro, Chiellini, Criscito, Maggio, Bonucci, Bocchetti
Pomocnicy
Camoranesi, De Rossi, Gattuso, Marchisio, Montolivo, Pirlo, Palombo, Pepe
Napastnicy
Gilardino, Di Natale, Quagliarella, Iaquinta, Pazzini
Wypadli: Sirigu, Cassani, Cossu, Rossi i Borriello
To że nie pojedzie Borriello to oki był najsłabszym z powołanych napastników ale Rossi ;(
Moim zdaniem zagrają
Buffon - Maggio, Cannavaro, Chiellini, Criscito - De Rossi, Pirlo, Marchisio - Camor, Gilardino, Di Natale
Ewentualnie Zambrotta na bok do obrony, Gattuso w miejsce Marchisio w którego Lippi wciąż wierzy
[*], Quaglia/Iaq na prawo za Mauro, no i Pazzini na środek.
Na trzeźwo max ćwierćfinał, po paru piwach nie widzę godnego rywala na drodze do mistrzostwa ;D
 
daw 0

daw

Użytkownik
Bardzo dziwi mnie brak Theo na MS ???? Co do ataku Anglii to na moje oko Rooney i Defoe (odpowiednio 26 i 18 bramek w tym sezonie w lidze). Heksey - 31 meczy w lidze 3 bramki :/ Zalosne.. Crouch drewniany.. Dobrze, ze maja chociaz tych 2 napastnikow.. Tylko 2 - ale jakich ????
 
brat-boom 0

brat-boom

Użytkownik
Bardzo dziwi mnie brak Theo na MS ???? Co do ataku Anglii to na moje oko Rooney i Defoe (odpowiednio 26 i 18 bramek w tym sezonie w lidze). Heksey - 31 meczy w lidze 3 bramki :/ Zalosne.. Crouch drewniany.. Dobrze, ze maja chociaz tych 2 napastnikow.. Tylko 2 - ale jakich ????
Dziwi cię brak Theo? a oglądałeś mecze Anglików z Meksykiem i Japonią?
Walcott grał w nich po prostu żałośnie i pewnie to zaważyło o tym że nie jedzie na mundial , poza tym gdzie on niby miał by grać?
Anglia ma dużo lepszych skrzydłowych w postaci Lennona , SWP czy J.Cola.
Crouch może i drewniany ale w walkach o górne piłki jest nie zastąpiony i na pewno się przyda.
 
L 0

loocas

Użytkownik
Daw, widzę że masz słabe pojęcie o reprezentacji Anglii, Capello od dawna podkreślał, że chce mieć silnego napastnika, który będzie odgrywał piłki do tego drugiego i do pomocników. Takie kryteria spełniają właśnie Crouch i Heskey. Tu nie chodzi tylko o strzelanie bramek. Crouch miał w tym sezonie masę asyst a i z bramkami nienajgorzej.
 
gaga 10

gaga

Użytkownik
Nie załapał się po prostu do kadry Capello. W sumie to wydaje mi się, że słusznie. Trener Anglików preferuje w ataku grę Rooneyem i wysokim napastnikiem. Na mundialu będzie dwóch zawodników mogących grać u boku gwiazdy Anglików - Heskey i Crouch. W obwodzie zostaje mający za sobą świetny sezon Jermain Defoe. Myślę, że to wystarczy ;)
 
gaga 10

gaga

Użytkownik
Dokładnie, a co ciekawsze zespoły ze Starego Kontynentu aż sześć razy przegrywały w finale. Najbliżej byli chyba Włosi w 1994 w USA, ale przegrali po karnych.
To dość ciekawe i nie musi być bezwartościowe, jeśli chodzi o ten mundial. Myślę, że może to się powtórzyć, że drużyna z Europy przegra w finale. Ale zobaczymy jak będzie.
 
M 2,5K

mati89

Forum VIP
Dokładnie, a co ciekawsze zespoły ze Starego Kontynentu aż sześć razy przegrywały w finale. Najbliżej byli chyba Włosi w 1994 w USA, ale przegrali po karnych.
To dość ciekawe i nie musi być bezwartościowe, jeśli chodzi o ten mundial. Myślę, że może to się powtórzyć, że drużyna z Europy przegra w finale. Ale zobaczymy jak będzie.
A ja wlasnie sadze ze umiarkowany klimat RPA sprawi ze wygra druzyna z Europy, poza tym mysle ze utrzyma sie klatwa zwyciezcy pucharu konfederacji :]
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Reprezentacja Nigerii będzie poważnie osłabiona podczas zbliżających się Mistrzostw Świata. Jej gwiazda, pomocnik John Obi Mikel opuścił swoją drużynę, nie chcąc ryzykować obciążania operowanego niedawno kolana.
23-letni piłkarz dołączył tym samym do swoich kolegów z Chelsea Londyn: Michaela Ballacka i Michaela Essiena, którzy również z powodu kontuzji nie wezmą udziału w Mundialu. Zagrożony jest także występ Didiera Drogby.
– Straciliśmy Mikela ze składu po tym, jak oznajmił, że nie chce ryzykować swojej dalszej kariery; boi się o swoje kolano, które miał ostatnio operowane – doniósł przedstawiciel reprezentacji Nigerii, Emmanuel Attah.
Na razie nie poinformowano, kto zastąpi Obi Mikela.


Wielkie osłabienie Nigerii ta wiadomośc jest już wszędzie a tutaj z Onetu.pl
 
koper 29

koper

Użytkownik
Reprezentacja Nigerii będzie poważnie osłabiona podczas zbliżających się Mistrzostw Świata. Jej gwiazda, pomocnik John Obi Mikel opuścił swoją drużynę, nie chcąc ryzykować obciążania operowanego niedawno kolana.
A Więc rosną szanse ARGENTYNY. Powiem krótko Maradona to cienias jeśli chodzi o trenerke, ale naprawdę to nie aż tak istotne. Jak się ma tyle gwiazd to nawet moja babcia z jednym zebem poprowadziła by ARGENTNYE na mistrza.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
A Więc rosną szanse ARGENTYNY. Powiem krótko Maradona to cienias jeśli chodzi o trenerke, ale naprawdę to nie aż tak istotne. Jak się ma tyle gwiazd to nawet moja babcia z jednym zebem poprowadziła by ARGENTNYE na mistrza.
wydaje Ci się ;) a ja właśnie wolał bym mieć pakę bez gwiazd ale żeby była drużyną a nie repre naładowaną gwiazdami i gwiazdkami i nie widadomo by było jak ich ogarnąć czy coś.
 
K 0

krycha1101

Użytkownik
wydaje Ci się ;) a ja właśnie wolał bym mieć pakę bez gwiazd ale żeby była drużyną a nie repre naładowaną gwiazdami i gwiazdkami i nie widadomo by było jak ich ogarnąć czy coś.
Otóż to. Dobry trener to podstawa. Zawodnicy sami nie będą grać. Świetnym przykładem jest Real i odpadnięcie w Pucharze Hiszpanii i LM, bo przegrana z Barceloną w lidze to akurat wstyd nie jest.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
to czy poleci na mundial czy nie jeszcze nie wiadome. Jutro dopiero ma mieć szczegółowe badania lekarskie. Ja tam sądzę że jednak Arjen pojedzie. Może nie zagra w 1 lub 2 spotkaniach ale Holendrzy celują na tyle wysoko że w fazie pucharowej Robben im sie przyda.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Pech to pech, van Marwijk oszczędzał zdrowie Robbena. W meczu z Węgrami wpuścił go dopiero po przerwie, a i tak doznał urazu... Robben ma podejrzenie zerwania ścięgna :/ A wydawał się taki super mecz w wykonaniu Holendrów. Wysokie prowadzenie, świetna gra. Robben chciał zagrac pod publiczke, nikt go nie atakował. Chciał zagrac piętą do wychodzącego na prawą strone van der Wiela i jakby źle stanął i nie wygląda to najlepiej... Zreszta obejrzyjcie to sami ..
http://www.youtube.com/watch?v=HcI2Rx7zgC0
Na dany moment to Arjena nie ma w samolocie, który jutro leci do RPA. Robben przejdzie szczegółowe badania i potem zdecydują.
Oby to nie podłamało Pomarańczowych bo w sparingach prezentowali się niesamowicie dobrze! W sumie ma go kto zastąpic, ale czy zmiennicy wytrzymają kiedy dojdzie do tych trudniejszych meczów...
 
S 381

szczurek

Użytkownik
Ja pierdziele co to za turniej będzie... Najlepsi zawodnicy się wykruszają... Robben, Drogba, Ferdinand, Obi Mikel, Essien, Ballack, Diarra... :/
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom