>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Wokół Mundialu - dyskusje ogólne o składach, informacje, pytania...

Status
Zamknięty.
E 0

elcomendante

Użytkownik
W przerwie finału NBA chciałbym dorzucić swoje trzy grosze na temat pogody w RPA. Od dłuższego czasu, co rusz, jeden z drugim podają informacje, że pogoda i klimat będzie sprzyjać drużynom afrykańskim. Otóż jest to dla typowania nadzwyczaj ważna informacja. Stwierdzam, więc stanowczo, że przekazywanie takiego info to jakaś bzdura wierutna. Przykładowo prognoza na 11.06.10 Johannesburg: godz. 11-17 Temp. +7-+15, wilgotność 49%, ciśnienie 604 mmHg, wiatr 5-7 m/s; godz.17-23 Temp. +8-+15, wilgotność 78%, ciśnienie 605 mmHg, wiatr 3-5 m/s. I dla porównania Warszawa 11.06: godz. 11-17 Temp. +29-+32, wilgotność 41%, ciśnienie 749 mmHg, wiatr 4-6 m/s; godz. 17-23 Temp. +22-+31, wilgotność 58%, ciśnienie 748 mmHg, wiatr 3-5 m/s. Jak, więc widać w RPA - ponieważ mamy tam obecnie porę zimową w naszej nomenklaturze - będzie na pewno chłodno, panować będzie niskie ciśnienie przy średniej wilgotności i umiarkowanym wietrze. Prognozy takie nie są anomalią i różnią się drobiazgowo, co do okresu całego następnego tygodnia. Warunki takie na pewno nie będą, więc sprzyjać drużynom afrykańskim {przyzwyczajonym do innych temperatur i poziomu wilgotności}, chyba że gospodarzom. Warunki klimatyczne nie będą też sprzyjać drużynom z AŁ, choć nie wskazuje, że będą pomagać. Jeśli komuś mogą takie warunki sprzyjać to Angolom, jeśli akurat się rozpada. Wrzucam takie info, żeby nikt nie miał złudzeń niepotrzebnych.
 
1 0

123owca321

Użytkownik
Lekarze czynią cuda! Drogba wyzdrowieje
Dla normalnego człowieka złamanie przedramienia oznacza co najmniej kilka miesięcy w gipsie. Didier Drogba w piątek doznał takiego urazu w spotkaniu sparingowym z Japonią, dzień później przeszedł operację, a dzisiaj zostanie włączony ponownie do składu WKS. Medycyna sportowa potrafi czynić cuda.
Na razie nie jeszcze pewne, czy najlepszy zawodnik Afryki będzie gotowy na pierwsze spotkanie mistrzostw z Portugalią w przyszłym tygodniu.
- Jego rekonwalescencja przebiega zaskakująco szybko. Wszystko wskazuje na to, że nasz kapitan będzie w stanie ponownie pojawić się na murawie szybciej niż się wydawało. Wszystkie znaki na to wskazują - powiedział rzecznik prasowy reprezentacji Słoni.

No i może zagra na mistrzostwach ;)
 
hardsystem 23

hardsystem

Użytkownik
Podejrzewam, że Drogba zostanie napakowany jakimiś środkami przeciwbólowymi, dostanie opaskę uciskową i wybiegnie w koszulce WKS&#39;u. Pewnie za parę lat, jak sobie ktoś złamie nogę podobnie jak Wasilewski, wystarczy parę tygodni i wybiegnie znów na boisko
 
danon 0

danon

Użytkownik
nie wiem jak was, ale mnie najbardziej zainteresował skład Anglii... wszyscy powołani grają w Premier League? To ciekawe, że Anglicy najlepiej czują się u siebie :razz: swoją drogą naprawdę ciekawa rozpiska...
 
1 0

123owca321

Użytkownik
Nani nie zagra w MŚ
Portugalski skrzydłowy Nani odniósł podczas piątkowego treningu kontuzję ramienia, która wykluczyła go z mistrzostw świata w RPA. &quot;Po licznych badaniach zmuszeni jesteśmy ogłosić, że Nani nie zdoła dojść do zdrowia w najbliższym czasie. Jego udział w mistrzostwach jest wykluczony&quot; - ogłoszono.
 
brat-boom 0

brat-boom

Użytkownik
Wie ktoś może kiedy będzie ceremonia otwarcia MŚ? w ten sam dzień co pierwszy mecz czy może dzień wcześniej? i najważniejsze : czy TVP będzie ją transmitować? bo przeszukując program tv jakoś nie mogę się tego dopatrzeć.
 
kulas122 0

kulas122

Użytkownik
Ja mam pytanie dotyczące ekipy Holandii a dokładniej jej podstawowego zawodnika Robbena. Jak wiadomo w meczu z Węgrami doznał kontuzji. Czy ktoś wie czy Arjen wystąpi w meczu z Danią, czyli pierwszym meczu Holandii na mundialu. Czy jest szansa, że wyjdzie w pierwszym składzie, albo będzie dostępny do zmiany ? Zastanawiam się nad zagraniem tego meczu a obecność Robbena może mieć kluczowe znaczenie.
 
enjoi 0

enjoi

Użytkownik
Zastanawiam się nad zagraniem tego meczu a obecność Robbena może mieć kluczowe znaczenie.
Nie sadzę, że obecność Robbena w tym meczu będzie miała kluczowe znaczenie. Według mnie Holandia jest dużo lepszym zespołem niż Dania i powinna sobie poradzić nawet bez Robbena.
 
belchior89 269

belchior89

Użytkownik
Wie ktoś może kiedy będzie ceremonia otwarcia MŚ? w ten sam dzień co pierwszy mecz czy może dzień wcześniej? i najważniejsze : czy TVP będzie ją transmitować? bo przeszukując program tv jakoś nie mogę się tego dopatrzeć.
MŚ 2010 rozpoczynamy można rzec w czwartek. O godzinie 20:00 odbędzie się w Soweto Kick Off Celebration. (Patrz na filmik). Transmisja TVP HD 19:00 (studio).
http://www.youtube.com/watch?v=hW8q-FJdDgI
Wystąpią:
Alicia Keys
Angelique Kidjo
Amadou &amp; Mariam
Black Eyed Peas
Blk Jks
Freshlyground
Hugh Masekela
John Legend
Juanes
K&#39;Naan
Mzansi Youth Choir
Shakira
Soweto Gospel Choir
The Parlotones
Tinariwen
Vieux Farka Toure
Vusi Mahlasela

W piątek już na dobre ruszymy od ceremonii otwarcia, która rozpocznie się o 14:10. Transmisja TVP HD. Musisz sprawdzić czy jest też na TVP 1 lub TVP 2.
 
snap8 12

snap8

Użytkownik
Ja mam pytanie dotyczące ekipy Holandii a dokładniej jej podstawowego zawodnika Robbena. Jak wiadomo w meczu z Węgrami doznał kontuzji. Czy ktoś wie czy Arjen wystąpi w meczu z Danią, czyli pierwszym meczu Holandii na mundialu. Czy jest szansa, że wyjdzie w pierwszym składzie, albo będzie dostępny do zmiany ? Zastanawiam się nad zagraniem tego meczu a obecność Robbena może mieć kluczowe znaczenie.
Arjen Robben nie zagra w meczu z Danią
http://www.futbolnews.pl/informacje/flesz-news/art,6278,arjen-robben-nie-zagra-w-meczu-z-dania.html
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Podejrzewam, że sędziowie są wybierani na poszczególne spotkania jakieś 24h przed meczem.
Gdzie można znaleźć informacje na temat sędziów w danych spotkaniach?
Rawszan Irmatow z Uzbekistanu poprowadzi mecz otwarcia tegorocznego mundialu pomiędzy RPA a Meksykiem - taką decyzję podjęła FIFA. Znane są już nazwiska arbitrów, którzy będą gwizdać w spotkaniach pierwszej kolejki fazy grupowej.

Grupa A:
11.06, RPA - Meksyk, Irmatov Ravshan (Uzbekistan)
11.06, Urugwaj - Francja, Nishimura Yuichi (Japonia)
Grupa B:
12.06, Argentyna - Nigeria, Stark Wolfgang (Niemcy)
12.06, Korea Południowa - Grecja, Hester Michael (Nowa Zelandia)
Grupa C:
12.06, Anglia - USA, Simon Carlos (Brazylia)
13.06, Algieria - Słowenia, Pozo Pablo (Chile)
Grupa D:
13.06, Niemcy - Australia, Rodriguez Marco (Meksyk)
13.06, Serbia - Ghana, Baldassi Hector (Argentyna)
Grupa E:
14.06, Holandia - Dania, Lannoy Stephane (Francja)
14.06, Japonia - Kamerun, Benquerenca Olegario (Portugalia)
Grupa F:
14.06, Włochy - Paragwaj, Archundia Benito (Meksyk)
15.06, Nowa Zelandia - Słowenia, Damon Jerome (RPA)
Grupa G:
15.06, Wybrzeże Kości Słoniowej - Portugalia, Larrionda Jorge (Urugwaj)
15.06, Brazylia - Korea Południowa, Kassai Viktor (Węgry)
Grupa H:
16.06, Honduras - Chile, Maillet Eddy (Seszele)
16.06, Hiszpania - Szwajcaria, Webb Howard (Anglia)
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Widać humor w Argentynie odpowiada zobaczymy po 2 kolejkach jak będzie. Uważam że na rozpoczęcie można zaryzykować na Meksyk wkońcu grają z RPA a Meksykanie w bardzo dobrej formie.... jednak co gospodarz to gospodarz.
 
K 0

kako1337

Użytkownik
Czy w Tobet niema opcji zagrania dwoch meczow jednej druzyny na jednym kuponie? np. Hol vs jap i hol vs denmark na jednym kuponie? Wyskakuje mi blad...widzialem ze ludzie na forum podawali takie kupony
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom