>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wimbledon 2016 - turniej główny

Status
Zamknięty.
madritista94 571

madritista94

Użytkownik
Oczywiscie, duzo meczy w stanach i obecny sezon na trawie, co raz bardziej mi si3 podoba ten zawodnik dlatego go sledze. Napisalem ze jego backhand jest dosc porzadny bo i taki jest szczegolnie na trawie tutaj to widac gdzie puszcza pileckzi bardzo nisko przy ziemi a pisze ze porzadny bo mocno sie poprawil i powoli robi sie all-rounderem a nie tylko porzadnym graczem na hardzie. Po to jest forum zeby siebwymirniac spostrzezeniami i uwagami, dzieki za to, kazdy poczyta i oceni! Btw napisalem o jego zagrywkach tez dlatego ze zaczalem czytac opinie ekspertow tenisowych o jego grze, zawsze to robie zanim napisze jaka kolwiek opinie. Po za tym ostatnio z ojcem-trenerem tenisa mocno cwiczyl te zagrania. Powodzenia w typowaniu. Duzych wygranych zycze! Sry za literowki napierdzielam z fonu i na silke lece ;)
no oczywisice mam podobnie zdanie ze po to jest forum ;) dlatego wyrazilem po prostu swoje zdanie co sadze o tym zawodniku. I nie ganie twojego typu choc osobiscie grał bym w strone Francuza ale Tobie powodzenia roweniz zycze :razz:
 
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Isner John - Baghdatis Marcos
Unibet 3:0, 3.25
7:6,7:6 6:3 ✅
Pozdrawiam napinaczy ;)
W bezpośrednich pojedynkach prowadzi Isner 6:0 gdzie wszystkie mecze były rozgrywane na kortach twardych. Bagietka urwał 3 sety,a ostatni raz spotkali się rok temu w Atlancie w finale gdzie padł wynik 6:3, 6:3 dla Amerykanina. Jankes w tym roku na trawie grał słabo bo wygrał tylko jeden mecz ale z Del Potro 2:0 i później odpadł z Mullerem 2:1. Później wystąpił w turnieju pokazowym ale tego nie biorę na serio. Skreczował z Chardym ale tylko dlatego, że ciągle padał deszcz i nie chciało mu się co chwilę wracać na kort, facet jest zdrowy.
Cypryjczyk w tym roku ma bilans na trawie 4/3 gdzie odpadł że Struffem, Ceuvasem i Zverevem a pokonał Querrego, Berdycha czy Browna. Oglądałem mecz z Berdychem to Czech grał jak na kortach ziemnych a nie na trawie, zagrał fatalnie a Marcos to wykorzystał. Bagieta to uniwersalny tenisista który potrafi grać wszędzie no ale ewidentnie gra z Isnerem mu nie leży. Dzisiaj też będzie cholernie ciężko, bo przełamać Johna na trawie to praktyczne nie możliwe.
Moim zdaniem maszynka do serwowania tutaj może wygrać 3:0 lecz łatwo nie będzie. Liczę na wynik typu 7:6, 7:6, 6:4.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
roxed94 308

roxed94

Użytkownik
Seppi - Raonic
Raonic 3:0 1.93 Unibet

H2H 0:2 dla Raonicia, Wloch ugral tylko seta trzy lata temu na hardzie, on tego czasu Milos sie bardzo rozwinol, poprawil gre przy sieci i gra madrze. Seppi meczyl sie z Sela i przegral z Johnsonem ja tutaj nie widze dla niego szans, Raonic gra zawsze na maksa, pelne skupienie i bedzie staral sie wykorzystac wszystkie sytuacje aby wygrac ten mecz jak najszybciej. Glebokie returny Rao i slaby drugi serwis Seppiego bedzie kopalnia punktow dla Kanadyjczyka.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Zgadzam się z powyższym postem, skoro Seppi nie mógł zreturnowac serwisów Seli w Nottingham to co ma być w starciu z Rao? ???? Bitch please.
 
marylka 5,4K

marylka

Użytkownik
Mógł by mi ktoś bardziej doświadczony powiedzieć czy warto grać Ferera po kursie 1.60?
Jasne . Ferrer w ostatnich latach ogral na trawie Sele i Careno Buste. Mahut wygrywal sporadycznie z ogorkami typu Wawrinka , Goffen czy Muuler. Ferrer jest w zyciowej formie od dekady , korty trawiaste mu leza. Mahut to ogorek , typowy deblista , przewyzszajacy technicznie Hiszpana w kazdym elemencie. Ale wchodz w to smiala. Bog z Toba.
 
matilebron 1,1K

matilebron

Użytkownik
Mahut to zawodnik jednego turnieju, na Wimbledonie wygrał dwa mecze ostatnio 10 lat temu i skoro przytaczasz mecze sprzed 3 lat to Ferrer właśnie trzy lata temu był tutaj w ćwierćfinale. Co z tego, że nie ma formy, ale to dalej jest Ferrer będzie wracała większość piłek na stronę Francuza, który nie ma jakiegoś kosmicznego serwisu, porządny i nic więcej. Jak David wciągnie Mahut w wymiany to ten zacznie popełniać sporo błędów swoim drewnianym bekhendem i zacznie być mijany przy siatce przez brak innych opcji na rozwiązanie akcji. Dla mnie Ferrer bierze ten mecz.
David Ferrer @1,67 Unibet
 
weedplaja 152

weedplaja

Użytkownik
Johnson to nie jest dobry pomysł za wygrany turniej trzeba zapłacić jeśli ni odpadnie teraz to w kolejnym meczu.
Aha no tak... kazdy typuje zeby zarobic... tutaj dales tyle argumentow za i przeciw zw nornalnie chyba wycofam kupon i nikt juz nie zagra na Johnsona! Bo moze odpadnie w nast rundzie ?! A moze w nast turnieju w Newport odpadnie w 1/8 bo na wimbie dojdzie np do 1/8... super typ-anty typ?
Bez sensu nie wiem za co tak wysoka reputacja. Zapraszam do dyskusji-merytorycznej i bardziej rozwinietej. To teraz moj typ w Twoim stylu;
Uwazajcie na Willisa odpadnie w nast rundzie ale pewniebodpadnie teraz bo gra z Federerem!
 
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Mahut to zawodnik jednego turnieju, na Wimbledonie wygrał dwa mecze ostatnio 10 lat temu i skoro przytaczasz mecze sprzed 3 lat to Ferrer właśnie trzy lata temu był tutaj w ćwierćfinale. Co z tego, że nie ma formy, ale to dalej jest Ferrer będzie wracała większość piłek na stronę Francuza, który nie ma jakiegoś kosmicznego serwisu, porządny i nic więcej. Jak David wciągnie Mahut w wymiany to ten zacznie popełniać sporo błędów swoim drewnianym bekhendem i zacznie być mijany przy siatce przez brak innych opcji na rozwiązanie akcji. Dla mnie Ferrer bierze ten mecz.

David Ferrer @1,67 Unibet
Jakie bzdury. Mahut na trawie jest o wiele lepszym graczem niż na innych. Ma bilans 106/51, a Ferrer 43/20. Taak, większość piłek na trawie będzie wracać nieźle ???? Mahut nie ma serwisu,jaja jak berety.... Totalnie mnie nie zdziwi jak Mahut wygra jakieś 3:1. Co z tego,ze Ferrer pokonał Sele w super stylu jak ten mecz będzie miał inną charakterystykę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Nikt za darmo reputy nie daje co w oczy kole?

Johnson to zawodnik opierający gre głównie na serwisie co przy intensywnosci gry takiej ze przed szlemem wygrywa turniej co kosztuje go zdrowie bo nikt łatwo nie wygrywa żadnego turnieju może się odbic zmęczeniem na zawodniku.Zmeczenie u servicmena=koniec kariery.
Drugi aspekt to miłość publiki po takim sukcesie każdy pamięta że Johnson to kozak przecież wygrał turniej poprzedzający.
Pamiętam formę Chardego sprzed roku na Wimbledonie.

Zagram chętnie:
Chardy win
2.490
Pinnacle
 
G 370

golkiper

Użytkownik
Tie Break oglądąłeś wczoraj tego Sijslinga z Veselym ? Jest jakaś szansa, żeby to ogarnął ? Bo pograłem ten twój typ i na razie słabo to wygląda. Do tego mam Verdasco pogranego. Mam nadzieję, że obaj dobrze wejdą w spotkania, szczególnie, że Sisjing się ogarnie.
 
dindek 41

dindek

Użytkownik
Jasne . Ferrer w ostatnich latach ogral na trawie Sele i Careno Buste. Mahut wygrywal sporadycznie z ogorkami typu Wawrinka , Goffen czy Muuler. Ferrer jest w zyciowej formie od dekady , korty trawiaste mu leza. Mahut to ogorek , typowy deblista , przewyzszajacy technicznie Hiszpana w kazdym elemencie. Ale wchodz w to smiala. Bog z Toba.
Kursy według mnie są dobrze wystawione, jest to trawa, na clayu byłyby kursy 1.15, ale zgodzę się kurs chyba nie warty ryzyka, Francuz potrafi grać na trawie, Ferrer nie błyszczy, pamiętajmy jest to jednak wielki szlem, pit Bull będzie walczył ;) podobny kurs Isner tam według mnie więcej argumentów ma Jankes.
 
rafaelinho 643

rafaelinho

Użytkownik
Mahut wygra z Ferrerem. Duzo lepsza dyspozycja Francuza, lepszy serwis i styl gry. Panowie David gra fatalny sezon. Jesli na maczce nie dawal rady to na trawie z gosciem ktory tu potrafil grac kiedys w ostatnim secie 70 swoich gemow. Latwiej punkty bedzie wygrywal Mahut bo serwis volley. Dorzucic do tego regularnosc i recepta na sukces.
Mahut 2.30 bet365
✅✅
Z Ferrerem było jechane przez Mahuta i to ostro. David to już sezon maks pociągnie, trzeba jeszcze wykorzystać ostatnie wiatry kiedy jest obstawiany jako faworyt

Co do Willisa to ja bym jakas dyszke rzucil ze wygra pierwszego seta. Kort centralny, magiczne miejsce. Moze na fantazji pierwszego seta wyciagnie bo pozniej paliwa w baku powinno zbraknac
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
A 498

adziu32

Użytkownik
Karlovic - Lacko 2 @4.50
Szalony typ albo się skompromituje albo trafi sie ślepej kurze ziarno.
Ivo charakteryzowac nie trzeba bo wylalbym rzeke banału w tym poscie. Skupie sie na Słowaku. 28 latek w przeszlosci dochodzil juz do 3 rundy na wielkich szlemach w 2013 roku byl nawet w top 50 ATP. Obecnie gra w challengerach ogólnie ma słaby sezon. Na Wimbledonie jego droga do meczu z Ivo byla nastepujaca: Niedowiesow, Sidorenko, Kamke, Lorenzi. Nie bylo trudno rywale na jego poziomie. Mam głeboka wiare ze moze byc mega niespodzianka w wykonaniu Lacko..
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
matilebron 1,1K

matilebron

Użytkownik
Jakie bzdury. Mahut na trawie jest o wiele lepszym graczem niż na innych. Ma bilans 106/51, a Ferrer 43/20. Taak, większość piłek na trawie będzie wracać nieźle ???? Mahut nie ma serwisu,jaja jak berety.... Totalnie mnie nie zdziwi jak Mahut wygra jakieś 3:1. Co z tego,ze Ferrer pokonał Sele w super stylu jak ten mecz będzie miał inną charakterystykę.
Gdzie napisałem, że nie ma serwisu? Napisałem, że nie jest wystarczająco dobry żeby klepać wszystkie gemy do zera i do 15, warto rozróżniać słowo słaby i porządny. Twój klasyczny argument bilans wzięty z tennisexplorera, dla przykładu Luke Saville ma bilans 39/20 na trawie, czyli Saville = Ferrer? Jesteś ostatnią osobą na tym forum, która powinna się czepiać czyichś analiz, piszesz jakieś wypracowania na dwie strony, które zawierają tak nieistotne rzeczy jak: ranking, ZAWSZE bilans z tennisexplorera, pierdoły typu &quot;najlepiej czuje się na hali, bo mój kochany tennisexplorer pokazuje, że rozegrał tutaj najwięcej meczów&quot; i ogólne lanie wody. Przytoczę ostatni bet na Sijslinga, który jest aktualnie beznadziejny, no, ale przecież Vesely ma mało meczów na trawie, co z tego, że potrafi serwować i ma kończące uderzenie, przecież Sijsling ma bilans w tym roku 4/3, a Vesely 3/3, więc chyba wiadomo kto wygra. Pokonał kilku wieśniaków z ITF-ów w kwalifikacjach, więc z pewnością jest super ograny. I do tego legendarny cytat o Goffinie &quot;ma dobry skręt tułowia&quot; no po prostu kwintesencja dobrej analizy. Kiedyś napisałem analizę w twoim stylu http://forum.bukmacherskie.com/f152/atp-tour-memphis-buenos-aires-rotterdam-08-02-14-02-2016-a-129274-2.html#post5934231 becik wszedł bez problemu, więc może ja też powinienem dostać rangę znawca? W końcu jeśli piszę tak dobrze jak mistrz zasługuję na nią.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
weedplaja 152

weedplaja

Użytkownik
Nikt za darmo reputy nie daje co w oczy kole?

Johnson to zawodnik opierający gre głównie na serwisie co przy intensywnosci gry takiej ze przed szlemem wygrywa turniej co kosztuje go zdrowie bo nikt łatwo nie wygrywa żadnego turnieju może się odbic zmęczeniem na zawodniku.Zmeczenie u servicmena=koniec kariery.
Drugi aspekt to miłość publiki po takim sukcesie każdy pamięta że Johnson to kozak przecież wygrał turniej poprzedzający.
Pamiętam formę Chardego sprzed roku na Wimbledonie.

Zagram chętnie:
Chardy win
2.490
Pinnacle
Kuje ? Wiad9mo repki nie ma sie za darmo i fajnia ze ja masz i dlatego dziwi mnie, ze ktos z duza repka obniza swoj poziom i pisze jedno zdanie na temat spoykanie, niebpoparte argumentacja. Ja tu nie pisze dla repki tylko dla mamony jak kazdy, a ze na wimbie do tej pory mialem jeden blad to postanowilrm sie podzielic wiedza i w zasadzie rozwinieciem konwersacji w sensie co do typu. Chyba kazdy chce tu zarobic nie? Pozdrawiam kolege, dzieki za argu wkoncu. Wiec kibicujemy versus ;) ps johnson ichlonie przez te pare dni i go sprzatnie
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom