>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Wimbledon 2016 - turniej główny

Status
Zamknięty.
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Tenis to nie moja flagowa dyscyplina ale lubię to grać jak chyba każdy bo mecze sa ciągle ;)
Pisanie analiz to tez nie jest moja najmocniejsza strona chyba ze ktos wywola mnie do tablicy.
Ciekawe czy dzisiaj w ogóle cos pograją pogoda nie wygląda za obiecująco...
Z tego co widzę to caly dzień opady dzisiaj będzie lipa trzeba czekać do jutra ma być lepiej.
 
R 0

robak89

Użytkownik
Moi mili racja, nie pograja dziś ale na Centralnym będą rozegrane 3 mecze. Zacznie Isia z Ukrainką, potem brytyjska sensacja z Federerrem, no i Djoko na koniec. Może w analizach bardziej skupić sie na tych analizach by móc tak nie mrozić hajsiwa?
 
slomiany400 37,2K

slomiany400

Użytkownik
Bez przesady w te patrzenie na pogodę, u nich zmienna jest jak kobieta w ciąży. Coś tam powinni pograć, a pogoda zrobi psikusa i może cały dzień pozwoli pograć, dajmy spokój z tym mrozeniem kasy. Wydaję mi się, że warto pograć Thiem 3-0 lub Mayer 3-0 któryś z nich pójdzie w tą stronę, albo Thiem spuchnie, bo póki co na trawie to on kotem nie jest, albo Mayer gdzie wiele osób na niego liczy jednak zawiedzie, granie na swoim to co innego niż Wimbledon. Dodatkowo tak jak mówicie o tej pogodzie to może jakieś wybijanie z rytmu przez schodzenie do szatni. Tylko nie mam dostępu do kursów, ale to takie moje małe przemyślenie od siebie dla was. Pozdrowki
 
jozzy22 617,5K

jozzy22

Użytkownik
Moi mili racja, nie pograja dziś ale na Centralnym będą rozegrane 3 mecze. Zacznie Isia z Ukrainką, potem brytyjska sensacja z Federerrem, no i Djoko na koniec. Może w analizach bardziej skupić sie na tych analizach by móc tak nie mrozić hajsiwa?
Najpierw Djoko później Roger
 
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Jakie bzdury. Mahut na trawie jest o wiele lepszym graczem niż na innych. Ma bilans 106/51, a Ferrer 43/20. Taak, większość piłek na trawie będzie wracać nieźle Mahut nie ma serwisu,jaja jak berety.... Totalnie mnie nie zdziwi jak Mahut wygra jakieś 3:1. Co z tego,ze Ferrer pokonał Sele w super stylu jak ten mecz będzie miał inną charakterystykę.
Już wczoraj pisałeś ze Vesely to nie jest gracz na trawe a dzisiaj śmiesz pisać że piłki nie będą wracały na drugą stronę? Kto Ci dał taką reputację? Mahut w wymianach jest żałośnie słaby jeśli będzie wygrywał punkty to w większości po serwisach a returnera ma znakomitego naprzeciw siebie, przegra 75% wymian a przy sieci będzie mijany nie róbcie z Mahuta mega kozaka bo tak na prawdę tylko w Holandii wygrywa w niszowym turnieju bez większych nazwisk i cały sezon baty od ogórkow jeszcze w Rotterdamie coś tam zagrał ale miał samych leszczy bez formy. Tyle z mojej strony. Graj sobie Isnera 3:0 zobaczysz jak na tym wyjdziesz tak jak na Sijslingu i wielu innych typach.
 
I 25

isacgk1993

Użytkownik
Gawronix - nie mogę jeszcze pisać pv, więc tu odezwę się - na forum zagranicznym oficjalnego turnieju (nazwy nie będę podawać) chłopaki dali aktualkę na żywo, że dziś nici z meczy. I przełożono na jutro, chyba, że pogoda pozwoli to dziś skończą, ale małe szanse.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
domell 454

domell

Użytkownik
Jakie bzdury. Mahut na trawie jest o wiele lepszym graczem niż na innych. Ma bilans 106/51, a Ferrer 43/20. Taak, większość piłek na trawie będzie wracać nieźle ???? Mahut nie ma serwisu,jaja jak berety.... Totalnie mnie nie zdziwi jak Mahut wygra jakieś 3:1. Co z tego,ze Ferrer pokonał Sele w super stylu jak ten mecz będzie miał inną charakterystykę.
Wydaje mi się że niektórzy żyją na innej planecie.
Uważasz Mahuta za specjalistę gry na trawie, przytaczasz jego bilans pojedynków na trawie. Zadam Ci zatem pytanie, skoro Mahut jest takim specjalistą od tej nawierzchni to dlaczego przez ostatnich 9 lat kończył udział na Wimbledonie w 1 bądź 2 rundzie? (5 razy odpadł w 1R, 4 razy w 2R). Owszem, to tylko statystyka, mógł mieć ciężką drabinkę i tak dalej. Zgłębię Ci zatem ostatnie jego wyniki na Wimbledonie. Tak więc rok temu odpadł z Berdychem (0-3) co nie jest niespodzianką. Rok 2014 i porażka z wybitnym specjalistą gry na grassie Marcelem Granollersem (1-3), rok wcześniej odpadł w drugiej rundzie z kolejnym specjalistą Tommim Robredo (0-3), w roku 2012 odpadł z kolejnym &quot;specem&quot; a więc Alejandro Falla (2-3), był to pojedynek 2R bo w pierwszej ograł kolejnego wybitnego gracza trawiastych nawierzchni Paolo Lorenziego (3-2). Dwa wcześniejsze lata eliminował go Isner.
Spójrzmy również na to jakich zawodników eliminował Nico na Wimbledonie w ostatnich latach. Rok temu w 1R ograł Krajinovica (3-1) dla którego awans do 1R jest życiowym rekordem na Wimbledonie. Pokonał również Jana Hajka (3-0) w 2013 roku dla którego 1R Wimbla również jest życiowym wynikiem. Na koniec wspomniany wyżej Lorenzi który również nigdy nie przeszedł 1R tego turnieju.
A Ferrer? Jak jemu poszło w ostatnich edycjach? Pomimo że Ferrer najlepiej gra na mączce nie oznacza że na innych nawierzchniach nie ma argumentów! To po pierwsze, po drugie to że ma mniej rozegranych spotkań nie oznacza że nie ma na tej nawierzchni doświadczenia! Jest to dwukrotny ćwierćfinalista tego turnieju.
Więc tak, dwa lata temu w 1R pokonał Carreno-Bustę (3-1), w 2R przegrał z Kuznetsovem (2-3). w 2013 ograł Alunda, Bautistę, Dolgopolova i Dodiga odpadał dopiero w ćwiartce z Delpo. Rok wcześniej znów odpadła w ćwiartce z Murrayem (3 TB decydowały o zwycięstwie 1-3 dla Andiego), po drodze pokonał Delpo (na trawie wyśmienity gracz - półfinalista Wimbla), Roddicka (równieśnik Mahuta, o jego grze na trawie nie trzeba mówić, 3 razy w finale tego turnieju), czy De Scheppera oraz Browna. Dalszych wyników przytaczał nie będę, dopiszę tylko że jeśli Ferrer odpadał z Wimbeldonu to z takimi zawodnikami jak Tsonga czy Stepanek.
Gra na trawie to nie tylko serwis (jak większość myśli). A jedyne w czym Mahut jest lepszy to tylko i wyłącznie serwis!
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
pazzini 213

pazzini

Użytkownik
Ale co ma do tego z kim odpadali zawodnicy 9 lat temu? Nawet 2-3 lata, to już prehistoria. Aktualna sytuacja wygląda tak, że Ferrerowi nie poszło na mączce, na trawie ograł póki co 2x Dudiego Selę. Mahut wygrał w Hertogenbosch co zaskoczeniem nie jest, bo co roku gra tam dobrze, w Londynie przegrał 6-7, 6-7 z Murrayem, w drugim secie serwując nawet przy stanie 5-3. Nie zauważyłem, żeby aż tak dramatycznie jak mówicie odstawał w wymianach, mecz mógł się podobać. Kursy są dobrze wystawione, i tak jak mówiłem nie ryzykowałbym tutaj pieniędzy na typowanie zwycięzcy. Ferrer może równie dobrze wygrać tu 3-0 w każdym secie bijąc Mahuta do 3 jeśli Nico nie będzie siedział serwis, ale jeśli Francuz utrzyma to, co pokazywał do tej pory to może być dosyć zacięte spotkanie.
 
domell 454

domell

Użytkownik
Ale co ma do tego z kim odpadali zawodnicy 9 lat temu? Nawet 2-3 lata, to już prehistoria. Aktualna sytuacja wygląda tak, że Ferrerowi nie poszło na mączce, na trawie ograł póki co 2x Dudiego Selę. Mahut wygrał w Hertogenbosch co zaskoczeniem nie jest, bo co roku gra tam dobrze, w Londynie przegrał 6-7, 6-7 z Murrayem, w drugim secie serwując nawet przy stanie 5-3. Nie zauważyłem, żeby aż tak dramatycznie jak mówicie odstawał w wymianach, mecz mógł się podobać. Kursy są dobrze wystawione, i tak jak mówiłem nie ryzykowałbym tutaj pieniędzy na typowanie zwycięzcy. Ferrer może równie dobrze wygrać tu 3-0 w każdym secie bijąc Mahuta do 3 jeśli Nico nie będzie siedział serwis, ale jeśli Francuz utrzyma to, co pokazywał do tej pory to może być dosyć zacięte spotkanie.
Pewnie że nie ma to znaczenia ale jeśli ktoś analizy zaczyna od h2h to widocznie dla niego ma to znaczenie.
Tak samo jak branie na poważnie turniejów przed WS. To jest wielki szlem, turniej zupełnie innego kalibru!
Doskonale wiesz że Andy znany jest z lekceważenia i &quot;zabawy&quot; na korcie. Dla Ferrera każdy punkt ma znaczenie (choć ostatnio nieco spuścił z tonu).
 
S 13

sheltie3706

Użytkownik
Jakieś oficjalne wiadomości do kiedy gry wstrzymane ? ostatnie info że do 14:30 ich czasu a teraz nic nie mogę znaleźć a nie wiem czy czekać bo musze na live postawić jak rozpoczną
juz mam do 15:30 czasu miejscowego wszystko zawiesozne
 
madman01 12,5K

madman01

Użytkownik
Na acccuweather jest podane że przez 2 godziny nie będzie padać, więc może pograją? Na livesporcie jeszcze mecze wiszą tzn. nie przenieśli na jutro?
 
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Płachty okrywające korty zostały zdjęte ???? Więc tylko czekać aż na kortach pojawią się zawodnicy i i zaczną się rozgrzewać ????
 
M 1

marekmarc

Użytkownik
Zverev wygrał na miękko, Thiem też jedzie ostro Mayera czyli młodzi pewniaczki. Mam pytanie co do jutrzejszego meczu Nishikoriego kurs 1.10, przeciwnik kompletnie bez szans? To samo pytanie o Cilicia kurs 1.20, przeciwnik może coś zagrozić? Kursy z be365, pozdro.
 
F 1

fighterx

Użytkownik
Zarówno Benneteau jak i Stakhovsky są to zawodnicy, którzy szczególnie na tej nawierzchni mogą zepsuć trochę zdrowia faworytom. Odradzałbym ruszania Cilica, bo ostatnimi czasy formą nie grzeszy i o podobnym kursie jest wiele pewniejszych spotkań w tej fazie turnieju. Za Nishikoriego też o wiele rozsądniejszym wydaje się być pogranie Kyrgiosa, Gasqueta czy Tsongi. Natomiast zamiast Cilica proponowałbym dr. Ivo. Kurs podobny, a o ile bardziej pewny mecz. Dodatkowo jest Raonic, Sock, Goffin, więc naprawdę jest z czego wybierać. Do taśmy rzecz jasna...
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom