>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Wimbledon 2016 - turniej główny

Status
Zamknięty.
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
???? Del-Potro J. - Wawrinka S.
Wawrinka S. -2 gemy ::: 1,81 ::: 1/3 Pinek ⛔
H2H 3:2 z lat 2006-2012, tylko teraz sytuacja jest zupełnie inna. Już nie wspomnę o tym, że Wawrinka już raz wygrał na trawie z Argentyńczykiem. JMDP wraca do gry, ale nie oszukujmy się, nie gra swojego najlepszego tenisa co potwierdzają tylko jego dość przeciętnie wyniki. Za to w mojej opinii co już pisałem Wawrinka może wygrać nawet ten turniej, ale do tego baaardzo daleka jeszcze droga.
2014 - Australian Open
2015 - French Open
2016 - Wimbledon ???
Co tu dużo pisać, jest lepszy. W 2012 przegrał z JMDP tylko z tego? Zmienił trenera, wygrał dwa szlemy, a Argentyńczyk z kontuzjami, kurs 1,60 to mogę powiedzieć, że dość fajnie tutaj wygląda, nie zdziwię się nawet 3:0 dla Szwajcara. Wydaje mi się, że Wawrinka niezwykle mobilizuje się na takich graczy bardziej &quot;topowych&quot;, czy znanych, a teoretycznie &quot;mniejszych&quot; zlewa co owocuje czasami straty w setach.
Tak z ciekawostek to warto wspomnieć o tym, że w 2012 roku JMDP pokonał w meczu o brązowy medal Djokovica podczas Igrzysk Olimpijskich w Londynie, a w półfinale 3-set przegrał z Federerem 19-17. Odnośnie porażki Rogera w finale o złoto była to moim zdaniem jedna z większych sensacji, bo kilka tygodni wcześniej zlał niemiłosiernie Murraya w Wimbledonie po czym przegrał z nim w tym samym miejscu 6:2 6:1 6:4.
Wynik: 3:6 6:3 7:6(2) 6:3
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Marin Cilic -2,5 seta 1,75 STS✅✅✅
Takiemu dziadowi jakim jest Lacko wystarczy trochę poprzebijać i się gubi, jeśli Chorwat straci seta z tym nieudacznikiem będzie mega frajerem.... Stakhovsky to nie Lacko i seta ugrał choć Marin mu go sprezentował... Mam nadzieję że w tym spotkaniu będzie w 100% skupiony i odprawi w 3 setach Słowaka...

Andrey Kuznetsov +2,5 seta 1,65 STS⛔⛔⛔
Nishikoriemu coś dolegało niby w meczu z drewnem Grotem jednak wygrał, w starciu z Benetu w 1 secie stracił seta,w Halle z miernym na trawie Pouille stracił seta i czuję że z Rosjaninem będzie tak samo, będzie to mecz wymian i zwrotów akcji, wątpię aby Japończyk wygrał tutaj 3:0... Kursy spadają na Rosjanina, coś musi być na rzeczy...W wymianach trochę lepszy powinien być Japończyk serwisy porównywalne, kurs wystawiony za nazwisko...
Edit: Słabo to widzę, może po przerwie deszczowej Rosjanin zacznie lepiej grać a Japończyk sprezentuje mu seta.

Dennis Istomin +2,5 seta 1,65 STS✅✅✅
Goffin (przez wielu na tym forum porównywany do Boga) to nie jest gracz na trawiaste korty, w moim odczuciu najlepiej czuje się na mączce ewentualnie hali i to w tym spotkaniu powinno wyjść, pierwsze dwie rundy wygrane z patałachami i nie ma się czym zachwycać, Istomin wręcz przeciwnie na trawie pokazuje swój najlepszy tenis i w wymianach nie powinien zbytnio odstawać od Goffina, serwis lepszy ma uzbek i to zdecydowanie kurs na Belga jest papierowy i jeśli ma wygrać tutaj 3-0 to mi kaktus na ręku wyrośnie. Uzbek odżył na Wimbledonie wyciągnął mecz z serwismenem Andersonem i wczoraj pewnie pokonał zawsze groznego na każdej nawierzchni Almagro, turnieje przed Wimbem miał nieudane i wypadł z pierwszej setki ale jak widać zalążki lepszej formy przyszły na ważniejszy turniej, może się powtórzę Goffin to nie jest gracz na trawiaste korty i to w tym spotkaniu powinno wyjść.
Donald Young 1,88 Bah ???? Chora głowa...
Young powinien poskładać Francuza jeśli będzie skoncentrowany w 100% i będzie grał podobnie jak z Mayerem, mecz oglądałem dosyć obszernie bo ciągle go przerywano, Amerykanin leworęczny co będzie przynosiło dużo punktów serwisem, rewelacja tego sezonu Pouille nie jest dobrym zawodnikiem na szybszych kortach i to w tym meczu powinno wyjść, Young odbierał prawie każdy serwis Mayera a ten dysponuje niezłym podaniem dużo lepszym niż Pouille i ja tutaj upatruje wielu punktów dla Donalda, Pouille pokonał challengerowca Copila który w wymianach jest zerowy i nie ma się czym podniecać tym zwycięstwem,kurs spada na Francuza i takie coś mi jeszcze bardziej podpowiada że wygra Young
Co do spotkań deblowych to popieram posta Moderatora Macko18 z 1 strony można spróbować zagrać
Monroe/Young Bah 4,17⛔⛔⛔ - tak jak wspomniałem Young da sporo punktów returnem w tym spotkaniu, cegłotłuk jakim jest Kontinen nie będzie sobie dobrze radził na trawie, jesli Monroe będzie dobrze serwował może być niespodzianka od niego tutaj wiele zależy jeśli nie będzie odstawał od Younga to Amerykanie mogą wygrać
 
dx2 242,1K

dx2

Użytkownik
Sock-Raonic 2 @1.15
Raonic (-4,5gema) @1.61 bet365
Nie podobala sie komus wczoraj propozycja z kursem 1.2 na ten mecz to bedzie po 1.15 dzis.
Raonic jest tu zdecydowanym faworytem. Zarowno forma przed Wimbledonem w Queens, jak i tutaj wydaje sie sugerowac, ze bedzie on liczaca sie postacia tego turnieju, chociaz prawdziwy testy zaczna se od nastepnej rundy. Proponuje Raonica z handicapem. Sock tez niezly serwis, ale w porownaniu do Kanadyjczyka to i tak w tyle. Taki hc 4,5 gema w mojej opinii jak najbardziej do zrobienia.
Poza tym jak maja kasowac posty z typami i argumentacja to mowiac kolokwialnie &quot;pie...e, nie pisze&quot;. Na razie typow nie podaje. Co najwyzej jakis sporadycznie sie podczas Wimbledonu pojawi, jezeli bede uwazac ze atrakcyjny.
 
M 1

marekmarc

Użytkownik
Ktoś tu z Thiema chyba za szybko drugiego Federera zrobił... Dzisiaj mam pytanie o Berdycha 1.11, Kyrgiosa 1.10, Tsonga 1.14, Zvereva 1.20 i Mahuta 1.30. Kury bet365.
 
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Del Potro Juan-Martin - Wawrinka Stan
2 handicap -1.5 seta, Unibet 1.91

3:1 ⛔
Na wstępie pozdrawiam napinaczy, którzy twierdzili, że Ferrer wygra łatwo z Mahutem, a Isner nie wygra 3:0! ;)
Dzisiejszy mecz mógłby być finałem każdego wielkiego szlema,a tutaj mamy taki piękny mecz w tak szybkiej fazie turnieju. W bezpośrednich pojedynkach prowadzi Del Potro 3:2 gdzie ostatni raz spotkali się w 2012 roku grając na nawierzchni ziemnej i tam padł wynik 7:6, 6:4 dla Argentyńczyka. Na pięć spotkań aż cztery razy spotykali się właśnie na Clayu, a raz na trawie w 2008 roku gdzie wygrał Stan 3:0. Sporo meczów było dawno temu i dzisiaj będzie nowa historia. Juan-Martin miejmy nadzieję, że w końcu wrócił na dobre po kontuzjach stawu nadgarstkowego. Te jego powroty miały różne charakterystyki, ponieważ potrafił wygrać z Thiemem 2:0 a potrafił przegrać też z Zeballosem również 2:0. Jak prezentuje się w obecnym roku na trawie? Moim zdaniem słabo. W Stuttgarcie pokonał w pierwszej rundzie Dimitrova 6:4, 6:2 ale Bułgar od kilku sezonów w ogóle się nie rozwija, a w ręcz cofa się w rozwoju. Pokonanie Milmana to raczej formalność, później grał z Simonem gdzie wygrał po męczarniach 6:7,6:3, 6:0. Piszę po męczarniach, ponieważ Del Po mógł polecieć tam w dwóch setach, ale później Simon spuchł i Argentyńczyk dokończył dzieła. Odpadł z Kolbą 6:3, 6:4, ale Niemiec tam zagrał kapitalnie na returnie. Przegrał jeszcze z Isnerem 7:6, 6:4. Ogólnie miał w tych kilku meczach wiele dobrych momentów, ale miał również sporo bardzo złych i ewidentnie widać, że nie wrócił jeszcze do pełni formy. W tym turnieju pokonał dziadka Roberta 6:1, 7:5, 6:0 gdzie Francuz nie ogarnia gry na trawie. Argentyńczyk najdalej doszedł do półfinału Wimbledonu w 2013 roku, wcześniej były to czwarte rundy. Ale nie można zapomnieć o tym, że również na swoim koncie ma brąz z Igrzysk Olimpijskich z 2012 roku. Juan-Martin prezentuje jeden z najbardziej agresywnych stylów gry (przynajmniej tak było przed kontuzją). Piłki uderza bardzo mocno, płasko a na trawie często dla rywala jest to cios ostateczny. Oczywiście dzięki serwisowi ma mnóstwo łatwych punktów i wychodzi z opresji. Mimo wszystko ciągle nie jest w swojej optymalnej formie.
Jego rywalem będzie piąta rakieta świata, czyli Stan Wawrinka który w tym sezonie spisuje się poniżej swoich możliwości. Wygrał niby trzy turnieje (Chennai, Dubaj, Geneva), ale nie miał on tam rywali z najwyższej półki. Podczas Austrlian Open doszedł zaledwie do 4 rundy, French Open półfinał i porażka z Murrayem 3:1 także dobry wynik. Ale niestety Stan w tym roku miał wiele meczów, które po prostu przesypiał. Sześć to na spokojnie można mu wypomnieć, w tym ostatni z Verdasco w Queens gdzie poległ 6:2, 7:6. W tym turnieju pokonał młodego i gniewnego Fritza 3:1 i tak naprawdę stratę seta w taju można wybaczyć, ponieważ tam często liczy się też element szczęścia. Wawrinka najdalej doszedł w tym turnieju do ćwierćfinału i miało to miejsce w 2014 i 2015 roku. Nie od dzisiaj wiemy, że Stasio jest tenisistą kompletnym, który może wygrać z każdym tenisistą. W końcu ma na swoim koncie już 2 tytuły wielkiego szlema. Tylko trawa jakoś nigdy za bardzo mu nie leżała. Ale w jego tenisie w ciągu wielu lat wiele się zmieniło. Szwajcar tak samo, jak i jego przeciwnik prezentuje bardzo agresywny tenis. Moim zdaniem Stan pod względem obrony i szybkości jest lepszy. Według mnie to właśnie dzisiaj wygra Wawrinka 3:0 albo 3:1, ponieważ rywal ciągle nie jest w najlepszej formie co pokazywał w ciągu ostatnich tygodni.
Ten mecz będzie na pewno rozegrany dzisiaj!
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
matilebron 1,1K

matilebron

Użytkownik
Na wstępie pozdrawiam napinaczy, którzy twierdzili, że Ferrer wygra łatwo z Mahutem, a Isner nie wygra 3:0! ;)
Sam się zacząłeś spinać gościu i wyjeżdżać z jakimś bilansem z tennisexplorera, a jak ktoś Ci odpowiedział to nagle zacząłeś siedzieć cicho. Czemu nie rozliczyłeś betu na Sijslinga, w końcu jest super ograny to chyba wygrał, co nie? O tym już nie wspomnisz?

Żeby nie było spamu:

Marach/Martin @1,22 Bet365 ✅

Można dorzucać do taśm itd. grają z parą, która poza azjatyckimi turniejami na twardych nawierzchniach nie istnieje, na trawie przegrywają z kim popadnie, jedyne zwycięstwa z parami, które nie wiedziały, że w deblu jest powiększone boisko i można kończyć piłki w korytarzu deblowym. Martin super serwis, Marach doświadczenie, na trawie przegrywają rzadko i tylko z dobrymi parami.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
magik90 3K

magik90

Użytkownik
Johnson vs Dimitrov
Dimitrov |1,66| bet365⛔

Dziś mocno wchodzę w Bułgara. &quot;Federer&quot; wygrał tutaj pewnie 3:0 z Franta co oczywiście było do przewidzenia. Wczoraj pewnie pokonał Simona w czterech setach. Stivi wiadomo, pierwszy turniej ATP wygrany w Nothingam i oczywiście jak najbardziej zasłużenie. Pokonał tutaj pewnie 3:0 Chardego. Jak Dima zagra jak z Simonem to nie ma czego szukać Stivi. Obaj panowie bardzo dobry serwis, ale w wymianach zdecydowanie większe szanse daję Bułgarowi. Johnson będzie często grał tym swoim slajsem, ale dla Dimy nie będzie to zbytnio sprawiało problemu bo jak nie forhendem którym fajnie operuje to tym bh &quot;Rogera&quot;. Myślę, że Bułgar będzie rozciągał Stivia ile wlezie i Amerykanin całe spotkanie tak nie wytrzyma. Dla mnie zdecydowanie więcej atutów po stronie Dimy i jak najbardziej zasłużenie jest w tym spotkaniu faworytem.

Kuznetsov vs Nishikori
over 35.5 |1,83| bet365⛔

Drugi typ, w który wchodzę solidnie. Rosjanin wczoraj pokonał 3:0 Mullera co było do przewidzenia, że się postawi, ale nie sądziłem że Luksemburczyk nie ugra ani jednego seta. Wiadomo, szybka, płaska gra spokojnie wystarczyła na Mullera. Kuzi lubi szybkie nawierzchnie i to potwierdza. Dziś na pewno napsuje krwi Japończykowi. Kei wczoraj wygrał 3:1 z Benneteau. Wiadomo, że Japończyk serwisem nie zaskoczy Rosjanina a w wymianach na pewno nie będzie Kuzi odstawał. Nie po raz pierwszy udowadnia, że nie przypadkowo przechodzi do kolejnej rundy. W tamtym roku na Wimbledonie pokonał specjalistę od trawy Evansa i Ferrera, ale wiadomo, że Hiszpan na trawie to trochę tylko &quot;nazwisko&quot;. Wiadomo, nałogowiec kocha cegiełkę. Spotkanie nie może zakończyć się inaczej niż overem, przynajmniej w moich oczach.
 
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Też muszę chyba zacząć korzystać z żałosnego tennis explorera i wklejać zdjęcia, używać ładniejszych słów podczas analiz, wklejać analizy w Typy Dnia aby dostawać reputację to też będę rangą &quot;znawcy&quot; jak pan powyżej.
Inglot/Nestor 1,39 Bah
Brytyjczyk w parze z Kanadyjczykiem powinni sobie poradzić, Seppi marniutki na returnie nie potrafił zreturnować podań Seli podczas turnieju w Nottingham nie wspominając już o meczu z Raonicem, może Brytol i Kanadyjczyk nie dysponują takimi serwisami jak Rao ale wygrany turniej bez straty seta w Nottingham to dobry prognostyk przed Wimbledonem,pokonali tam dobre pary jak Dodig/Melo czy Gonzalez/Lipsky, Fognini marniutki serwis będzie sporo punktów dla przeciwników, para Brytyjsko-Kanadyjska jest słusznie faworytem w tym meczu i myślę że zasługują spokojnie na ćwierćfinał na tym turnieju, mocno się zdziwię jeśliby przegrali ten mecz.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
R 813

robssson

Użytkownik
Fognini F. - Lopez F.
Fognini +2,5 seta 1,5 STS ✅
Między sobą panowie rozegrali tylko jeden mecz 10 miesięcy temu, Lopez wygrał go 3:0. Idę w stronę Fabio pomimo jego zdolności do &quot;słabej&quot; gry ;)
Włoch wczoraj po 5-setówce pokonał Delbonisa. Trzeba jednak pamiętać, że gemy wyglądały następująco: 4:6, 6:1, 7:6, 2:6, 3:6. Więc jakby nie patrzeć, nie było tych gemów jakoś dużo zważywszy na ilość setów. Lopez wygrał we wtorek z Ram łatwo 3:0. Czy aby na pewno tak łatwo? Amerykanin miał duże szansę na wygranie jednego seta, jednak nie zdołał ich wykorzystać. Lopez powinien ten mecz wygrać, jednak 3:0 w jego stronę, nie widzę po prostu tego. Uważam, ze Fognini jest w stanie nawiązać walkę i urwać chociaż tego 1 seta.
 
Otrzymane punkty reputacji: +38
juras420 126

juras420

Użytkownik
John Isner - Matthew Barton ----&gt; Isner 3:0 @1,44 BET365 +++++++
Amerykanin powinien spokojnie pokonać Australijczyka. Nie widzę tu nic innego jak 3;0, wiadomo nie od dziś, że Isner głównie skupia się na swoim serwisie, który trzeba przyznać ma bardzo dobry. Wątpię czy Barton poradzi sobie z odebraniem piłki, a nawet jeżeli dojdzie do tie breaka, Amerykanin powinien sobie poradzić. Co tu więcej pisać Isner na pewno będzie chciał powalczyć w tej edycji Wimbledonu, a takich przeciwników się &quot;jedzie&quot; na 3:0
JEŻELI POMOGŁEM DAJ REPUTKE ????
Proszę dopisać bukmachera./Macko18
 
Otrzymane punkty reputacji: +38
ludy 59

ludy

Użytkownik
Alexander Zverev - Mikhail Youzhny
Rusek + 2,5 seta ???? @ 1,7 @ betano


Miachałek w tym roku grał więcej w czelkach. Śmiało można go zaliczyć do grona dziadków, jednak po zakończonym RG forma wzrosła. Ograł groźnego na trawie Lopeza, Stasia i urwał seta Thiemowi. W Nottingham uległ Mullerowi w 3 setach. Jednoręcznym backhandem jeszcze niejednego zaskoczy. Zverevowi będzie trudno utrzymać koncentrację przez 3 sety.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
madritista94 571

madritista94

Użytkownik
bezsensu moim zdaniem jest dawanie ciagle nr 1 na kort cetralny ... oni zaraz bd w 4 rundach a nie ktorzy meczy w 2 rundzie nie maja rozegranych
 
nynek92 121,2K

nynek92

Użytkownik
Macie jakąś stronę ze statystykami rozegranych już spotkań?
Chodzi mi głównie o asy serwisowe, a na Livesports(FlashScore) nie podają takiej informacji.
 
juras420 126

juras420

Użytkownik
Steve Johnson - Grigor Dimitrov - WIN STEVE JOHNSON @2.00 BET365
Według mnie Amerykanin ma duże szanse na wygraną, jest w dobrej formie w ostatniej rundzie wyeliminował Chardy pokonując go gładko 3:0, dodatkowo miał dobry występ na turnieju w Nottingham, więc ja dzisiaj stawiam na Steve&#39;a ????
JEŻELI WESZŁO POZOSTAW COŚ PO SOBIE NP. REPUTKE ????
 
S 68

skoti96

Użytkownik
Co sądzicie jutro o Veselym? Oglądałem mecz z Thiemem i zagrał naprawdę dobrze, szczególnie na serwisie. Thiem to nie byle kto i to zwycięstwo naprawdę robi wrażenie. Rywalem będzie Sousa, którego nie znam aż tak dlatego pytam o opinię.
Oglądałem również mecz Millmana z Paire. Australijczyk naprawdę posyłał świetne piłki i to bet z handicapem na niego +8.5 gema wydaje się być zacny. Mam nadzieję, że Murray trochę odpuści.
 
nynek92 121,2K

nynek92

Użytkownik
Na Expekt kurs na to, że Djokovic wygra Wimbledon wzrósł do 2.75. Na Murraya spadł (taki sam kurs). Biorąc pod uwagę możliwości Novaka i kurs przed turniejem (1.75) to całkiem śmiało można pograć. Mało kto chyba wierzy, że Sam jest w stanie ugrać tego trzeciego seta ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom