>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Wimbledon 2016 - turniej główny

Status
Zamknięty.
magik90 3K

magik90

Użytkownik
Zverev wygrał na miękko, Thiem też jedzie ostro Mayera czyli młodzi pewniaczki. Mam pytanie co do jutrzejszego meczu Nishikoriego kurs 1.10, przeciwnik kompletnie bez szans? To samo pytanie o Cilicia kurs 1.20, przeciwnik może coś zagrozić? Kursy z be365, pozdro.
Chodź przeciętny serwis, ale Japończyk bierze to na 100%
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
V 1,1K

viren

Użytkownik
Goffina mozecie zaczynac ogrywac od 1/4 1/2 finalu przyjacielska rada
Obok Thiema bedzie tu napewno rewelacja
Zreszta to scisla czolowka od poltora roku zaden przypadkowy zawodnik
Zvereva nie ma sie co napalac za duzo dobrego zostalo napisane na jego temat a jak przychodzi zagrac z jakim starym cwaniakiem to spuszcza uszy po sobie jak trzasniety kot
Del Potro - Wawrinka 2,35 unibet
Po prostu zakladam ze jak juz wraca Del Potro do wielkiego tenisa to cos pokaze. Wawrinka od dluzszego czasu pokazuje niewiele z odskokami. Nie ma co zwracac uwage na h2h pomiajajac jakies ewidentne kompleksy jak Federer/Nadal w 2008 roku Del Potro mial chyba 19 lat i ogrywali go starzy cwaniacy jak Zvereva ostatnimi czasy ( jaki bilans ma verev z Nadalem? Del Potro wraca i tanio skory nie sprzeda, wynuik bedzie porownywalny do tego sprzed dwoch lat
Aha i widzialem spor czy wygra Ferrer czy Mahut.
Odpowiadam: wygra Ferrer. Sami znajdzcie kursy i bukmacherow
 
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Ponawiam posta żeby ludzie korzystali.
Wimbledon dzień czwarty.

Ferrer 1,60 BaH Ferrer emerytura ⛔⛔⛔
Ferrer w 1 rundzie zdemolował Sele i myślę że z Mahutem może być tak samo, jest to zawodnik o klasę lepszy, w wymianach zje Mahuta, będzie go mijał jak chciał, jedyne łatwe punkty dla Francuza to może być serwis i niektóre returny bo Hiszpan super serwisem nie dysponuje jednak i tak trawiaste korty pomagają mu w zdobywaniu kilku punktów w secie samym serwisem, Francuz w starciu z pół amatorem Kleinem nie popisał się, tracił też swoje podanie i nie wyglądało to zbyt dobrze, dla mnie pewny win Ferrera choć myślę że seta Mahut może uskrobać.


Andrey Kuznetsov 2,40 BaH✅✅✅

Skoro taki cegłotłuk jak Giraldo uskrobał dwa sety z Mullerem to znaczy że Kuznetsov powinen to wygrać, jednak mecz meczowi nierówny, jeśli Mullera opuści serwis to nie mam wątpliwości kto tutaj wygra, Rusek gra płasko agresywnie, potrafi dosłownie wszystko w wymianach lepszy o klasę jak nie dwie, w tym meczu wszystko będzie zależało od serwisu Mullera ameryki tutaj nie odkryłem, h2h 1;1 ale Rusek wygrał dwa lata temu na szybkiej hali w Kazaniu a to raczej dobry prognostyk przed dzisiejszym meczem, kurs jak najbardziej warty gry i zaczyna powoli spadać...

Ps. Kuznetsov to nie Giraldo który przegrywa z pół amatorami na clayu.


Aliksandr Bury/Igor Zelenay 2,15 BaH⛔⛔⛔

Dlaczemu akurat ta para? Podczas turnieju w Holandii prawie naciąłem się na tym meczu zagrałem Dodiga z Ramem i oglądałem mecz, Bury z Zelenayem są w dobrej formie świetnie trzymali serwis, pod siecią też bardzo pewnie, gdyby nie błysk Dodiga przy niektórych returnach wygrali by ten mecz, a Chorwat to wybitny deblista, forma jest jak widać, w Prostejovie na mączce nie dali powąchać nawet breakpointa rywalom, Koolhof z Midelkoopem wygrali turniej na trawie w Ilkel ale grali tam z samymi patałachami a mimo to tracili sety i prawie każdy mecz kończył się super tie breakiem, jak widać trawka i szybsze nawierzchnie im nie leżą, grali ze sobą w Marsylii i 2-0 wygrali Białorusin i Czech, ogromne value w tym kursie

Albert Ramos +2,5 seta 1,50 STS✅✅✅
Kurs na Troickiego który może przegrać z każdym tak na prawdę to jakaś kpina, mecz będzie pełen wymian i zwrotów akcji, na pewno Albert Ramos nie jest bez szans, w 1 rundzie pokonał Pospisila w 4 setach i pewnie zameldował się w drugiej rundzie, oglądałem fragmenty meczu i Hiszpan wyglądał naprawdę solidnie, jedyną przewagą Trociny będzie serwis, w wymianach porównywalni, 1,25 to jakaś zakrawa i ten kurs mówi mi wiele co tutaj może się wydarzyć, set jak najbardziej do gry na Hiszpana a kurs fajny i ja go pobieram.
Joao Sousa 1,41 BaH✅✅✅
Widziałem cały mecz Novikova z Saville i tak na prawdę mógł on się potoczyć w dwie strony, w drugim secie Saville prowadził 3:1 i serwował, Novikov nie serwował zbyt dobrze, szybka ręka i płaska gra kątowa to będzie raczej za mało na tak doświadczonego gracza jakim jest Jao Sousa który będzie dużo dłużej trzymał piłkę w korcie i dużo lepiej poruszał się po korcie niz Saville, do tego niezła defensywa Portugalczyka będzie tutaj kluczem do zwycięstwa, Amerykaninowi zdarzają się przestoje w grze i sporo niedokładności, myślę ze Jankesa stać tutaj na seta jednak górą będzie Portuglaczyk który w 1 rundzie pokonał w 5 setach bardzo doświadczonego i bardziej sprytnego gracza na trawie jakim jest Tursunov i myślę że taki mecz może mu tylko pomoc w starciu z nieopierzonym jeszcze Amerykaninem.
 
nitros14 6K

nitros14

Użytkownik
Bautista + Nishikori + Goffin + Tomic + Raonic = @1.70 Bet365
Co o tym sądzicie, nie mam żadnych argumentów opowiadających się za ich przeciwnikami, by ci wyeliminowali któregoś z tych faworytów. Wiadomo, że to tylko sport i wszystko jest możliwe.
 
M 1

marekmarc

Użytkownik
Bautista + Nishikori + Goffin + Tomic + Raonic = @1.70 Bet365
Co o tym sądzicie, nie mam żadnych argumentów opowiadających się za ich przeciwnikami, by ci wyeliminowali któregoś z tych faworytów. Wiadomo, że to tylko sport i wszystko jest możliwe.
Sam chcę pograć kilka pewniaków jutro, ale ciągle myślę jaki zestaw dobrać. Ciągle mam w świadomości, że któryś z tych koksów pewnie przegra, tylko który... Ja osobiście odrzucam Nishikori 1.10, Bautista 1.12, Raonic 1.12. Pewny jest raczej Kyrgios 1.10, Gasquet 1.10, Tsonga 1.14 chyba też. Nie wiem co sądzić o Berdychu 1.12 w piątek, ostatnio jest jakiś podejrzany. A no i zapomniałbym o grubym pewniaku jakim jest Thiem 1.11. Tomic 1.10 w sumie też lekko powinien Albota rozgromić. Za każde wskazówki będę nagradzał plusem, pozdrawiam. kursy bet365
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Stakhovsky+2.5 seta z Cilicem.. 1.9 Sportingbet
Obserwuje Cilica i gra strasznie nierowno.. Swietne zagrania laczy ze slabymi.. Jak dla mnie faworytem jest Marin, jednakze ciezko bedzie mu wygrac do 0 w setach ..
3:1 Cilic ✅✅✅

Dzumhur+2.5 seta z Herbert 1.5 Sportingbet

Kolejny mecz gdzie bedzie walka.. Herbert faworyt, lecz nie gra rownego meczu przez caly czas, wystarczy, ze nie pojdzie mu w jakims gemie serwisowym i Dzumhur to wykorzysta, a takich gemow bedzie kilka na pewno.. Dzumhur jest waleczny i stac go na seta..
3:1 Herbert ✅✅✅

Dzis wygra jeszcze Gilles Muller z Kuznetsovem 1.5 i Troicki z Ramosem 1.2 Obaj sa lepsi na trawie od swych rywali..
Sportingbet GIlles Muller dał ciała, a Troicki bodaj bedzie zaraz pieciosetowka..⛔


A no i Thiem bedzie grozny..Jedynym tenisista, ktory moze wygrac tu z Domino jest Novak i Murray.. Domino w formie, zarowno STasia wyrzuci jak i Rogera.. Chlopak jak Nole bedzie pokazywal oznaki starosci, wygra jakis Szlem, dopoki jest Nole w finalach bedzie mu ciezko, nawet Murraya w finale moglby ograc ..
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
maykixd 1,7K

maykixd

Użytkownik
Sam chcę pograć kilka pewniaków jutro, ale ciągle myślę jaki zestaw dobrać. Ciągle mam w świadomości, że któryś z tych koksów pewnie przegra, tylko który... Ja osobiście odrzucam Nishikori 1.10, Bautista 1.12, Raonic 1.12. Pewny jest raczej Kyrgios 1.10, Gasquet 1.10, Tsonga 1.14 chyba też. Nie wiem co sądzić o Berdychu 1.12 w piątek, ostatnio jest jakiś podejrzany. A no i zapomniałbym o grubym pewniaku jakim jest Thiem 1.11. Tomic 1.10 w sumie też lekko powinien Albota rozgromić. Za każde wskazówki będę nagradzał plusem, pozdrawiam. kursy bet365
Ja też gram taśmę, drugi raz z rzędu, rychu, rao, kei, ivo, Goffin, daje nam to 1.88 w bet 365, rychu, kei, Goffin, wiadomo, klasę lepsi zawodnicy, zresztą grają z mniej znanymi i bez większych sukcesów, mimo, że to grass, a oni serwisów super nie mają, to jak się nie przydarzy kataklizm to będzie lekko i przyjemnie, dwóch pozostałych to serwis meni, jasna sprawa wg mnie, tb będzie bez dwóch zdań, a na przeciw siebie mają raczej słabo returnujacych, więc również nie widzę innych opcji ???? aczkolwiek to tylko tenis, jak już niedawno wspominałem ????
 
magik90 3K

magik90

Użytkownik
Kuznetsov vs Muller
over 39.5 |1,73| Sportingbet⛔
Jak dla mnie to super linia, w którą jak najbardziej wchodzę. Muller,, który w ostatnim czasie prezentuje świetną grę na trawie. W pierwszej rundzie wymęczył zwycięstwo z Giraldo 3:2 i nie ma co ukrywać, że nikt się nie spodziewał takich męczarni Luksemburczyka. Muller trzyma świetnie swój serwis, którym często się ratuje w decydujących momentach. Mocny serwis i na volej do sitaki. W spotkaniu Mullera nie trudno o over z o wiele gorszymi zawodnikami niż Rosjanin. Kuznetsov już do tego młodego pokolenia nie należy, ale zrobił progres w ostatnim czasie i to widać w grze jak i zdecydowanie lepszej pozycji w rankingu. Rosjanin gra fajny tenis, na pewno taki z którym będzie miał problemy Muller. Gra bardzo płasko i szybko i Muller na pewno zdaję sobie z tego sprawę. 4ro lub 5cio setówka jak najbardziej prawdopodobna.

Benneteau vs Nishikori
Nishi 3:0 |1,73| Sportingbet⛔
Dziś widzę pewne zwycięstwo Japończyka. Wiadomo można mówić, że Nishikori nie ma powalającego serwisu, ale nie oszukujmy się, że w wymianach Francuz nie ma czego szukać. Julien w tamtym roku nie grał teoretycznie wcale. Najlepsze lata ma już za sobą, zn się najlepsze, on nigdy Topowym graczem nie był bo przez jeden sezon bodajże zajmował 25 pozycję. Na trawie nigdy świetnie nie grał a co dopiero teraz. W tym sezonie dwa mecze na trawie. Porażka 2:0 z Dodigiem i zwycięstwo tutaj z Marchenko 3:0. Japończyk dobre spotkanie zagrał z Ryśkiem, tak tak to spotkanie towarzyskie, ale do 2 i 1 go rozpykał. Tutaj wygrał pewnie z Grothem 3:0.
Japończyk bierze to w 3 setach bo Francuz nie ma zbytnio argumentów i w wymianach będzie bez większych szans.
 
I 30,7K

iti

Użytkownik
Chodź przeciętny serwis, ale Japończyk bierze to na 100%
A ty to ogladal Keia w pierwszym meczu? Bo bylo widac, ze gra z kontuzja i nie gra na 100%. Bral medicala i bylo widac w grze, ze cos mu dokucza. Jak trafi na kogos powaznego to wyleci, pytanie czy Benek do takich nalezy. Moim zdaniem nie, ale granie 1,10 na kontuzjowanego Japonca to czysta glupota.
Edit: widze, ze pojawiaja sie kolejne bety na pewne zwyciestwo Nishikoriego. Odpuscilbym na waszym miejscu.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Dla stawiających deble :
Wimbledon have announced that due to inclement weather and poor forecast over the coming days the Men’s First Round Doubles matches will be best of 3 Sets instead of the usual best of 5 Sets.
 
A 79

apiotrek

Użytkownik
Dzisiaj powinno być raczej bezproblemowo: &quot;Largely dry day with smal risk of showers in the afternoon&quot;, Wimbledon. Taki komunikat - generalnie sucho, z małymi możliwościami mżawki po południu.
 
weedplaja 152

weedplaja

Użytkownik
Ja mysle ze te tasmy z gownianymi kursami sa do pogrania ja na paru juz ladne kokosy zbilem. Ale nie widze sensu grania ich za mniej niz np 1000zl. Mysle ze Nishikori spokojnie to ogarnie, a jezeli naprawde nie bedzie mu szlo i medicale nie pomoga to wezmie krecza nawet w ost. gemie. Japoniec juz tak ma i nie jedno spotkanie ogladalem gdzie kreczowal
 
machiavelli 1,5K

machiavelli

Użytkownik
Troicki vs Ramos 2 @ 4.0 Bet365✅✅✅

Uwielbiam grać przeciwko Serbowi, a tu kurs zachęcający. Serb to zawodnik o wielkich umiejętnościach i bardzo słabej głowie do tego dochodzi podejrzenie o ustawianie meczów, które ma każdy i nie raz było o tym mówione na forum. W pierwszym meczu gładkie 3:0 z ogórkiem, ale teraz zawodnik, który potrafi zaskakiwać z czołówką. Każdy pamięta mecz z Fedexem i kurs 17 ???? . Ramos jest bardzo uniwersalny i wbrew pozorom potrafi grać na każdej nawierzchnii. Ogromna cierpliwość w wymianach co będzie główną bronią przeciwko Troickiemu, który często gotuje się i wyrzuca w out albo siatkę. Jedyne czego brakuje Ramosowi to kończącego uderzenia niestety w porównaniu do Serba. Dla mnie kursy ogromnie przesadzone ja tu widzę 50/50.
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
M 1

marekmarc

Użytkownik
Panowie na szybko, ogląda ktoś Karlovicia? On chyba nie ma szans wygrać tego meczu Lacko postawił się ostro, nie wiem czy kontrować, ostatni mecz...
 
M 493

milo93

Użytkownik
Panowie na szybko, ogląda ktoś Karlovicia? On chyba nie ma szans wygrać tego meczu Lacko postawił się ostro, nie wiem czy kontrować, ostatni mecz...
On dzisiaj ma gorszy dzień z głową przy bp trzęsie sie jak galareta
 
valentine28 2,3K

valentine28

Forum VIP
Oglądam od początku.
Najprawdopodobniej to przegra i nie ma na co tutaj raczej liczyć.
Ale sposób w jaki się połamał, Swoje podanie, 40:0 i Karlovic przegrywa (PRZY SWOIM PODANIU I 40:0) Przecież to jest jakiś kryminał.
Sam mam chorwata na kuponach... Teraz już i tak kurs na lacko 1.05
 
A 498

adziu32

Użytkownik
Proponowałem win Lacko po @4.50 i chyba się uda :p
Na teraz najlepiej zagrać takie:
Murray - Lu +8,5 gema na Lu @1,83. - Bez problemu to zrobi doświadczony Yen Sen, jeszcze w tamtym roku panowie spotkali się w Londynie Andy wygrał 7-5 6-4. Dla Lu trawa to zbawienie, Andy na pewno nie bedzie miał łatwej drogi w tym meczu, a że lubi sobie robić kłopoty Szkot udowodnił na niedawnym Rolandzie Garrosie
Sousa - Novikov 2 @2,75. - Sousa to nie jest gość stworzony do gry na trawie po za tym ma dość kiepski sezon. W poprzedniej rundzie męczarnie z Tursunowem z kolei Novikov gra swój najlepszy tenis. W poprzedniej rundzie odprawił Saville 3-1 jego gra może się podobać. Można śmiało ryzykować dwójeczkę, handi +4,5 @1,59 w fortunie do taśmy jak znalazł na bet365 obecnie +3,5 po @1.90
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom