>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Wimbledon '13 - turniej główny mężczyzn

Status
Zamknięty.
gemsetmecz 927

gemsetmecz

Użytkownik
A co znawcy myślą o typie over 10,5 gema w 1 secie @ 2,40 w Unibet w meczu Sijsling vs Dodig ?
Obaj to świetni serwismani, których nie tak łatwo przełamac. Wydaje mi się, że po takim kursie warto spróbowac choc zaznaczam, że nie znam się aż tak na tenisie dlatego proszę o opinię innych użytkowników.
Taka gra to loteria, ale jak najbardziej prawdopodobne. Bardziej mi się widzi stawianie na tie-breaka w którymś ze setów, niż pojedyncze strzelanie w któregoś z nich z gemami. Niby stawka niższa, ale jednak bardziej prawdopodobne. Dodig jak i Sijsling swoje serwisy utrzymują regularniej, więc ten typ jest jak najbardziej do gry. Ale tak jak wcześniej wspomniałem, jeden gorszy gem któregoś z nich i pozamiatane.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
kasztanowy 1,2K

kasztanowy

Użytkownik
Monaco - De Schepper @2.97 Pinnacle​
✅ niespodziewanie łatwo ????
Wydaje mi się, że Francuz może powalczyć z chimerycznym Argentyńczykiem. Kenny słynie z dobrego serwisu, pisałem już o tym przy meczu z Lorenzim, wysoki wzrost ułatwia mu serwowanie tych potężnych bomb. Nawierzchnia zdecydowanie sprzyja młodszemu z graczy, trawa dla gracza prezentującego taki styl to jest idealna opcja. Monaco zaś jak wiadomo preferuje nawierzchnie wolne, lepiej gra na przerzut, potrafi trzymać piłkę w korcie i odkręcać rotacje, technicznie jest to najwyższa półka. Jednak na trawie gra wygląda trochę inaczej. Więcej szybkich, krótkich wymian, mniej topspinu przy uderzeniach, częściej piłki grane płasko. Z tym Juan może mieć spory problem, biorąc pod uwagę to, że jest to bardziej zawodnik defensywny, lubiący dłuższe wymiany. Kenny w polu serwisowym też może sporo namieszać, jak mu siedzi serwis to serwuje asa za asem, z Lorenzim w 3 setach trafił 22 asy, ładnie też prezentuje się stosunek W/UE, bo kończącym uderzeń zaliczył 61 przy 29 niewymuszonych, nie powstydziłby się tego gracz z TOP10. Myślę, że ma spore szanse na ugranie czegoś, a kurs jest wyśmienity, polecam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
W 181

wyar

Użytkownik
Te 3 pogrubienia pokazują jak bardzo znasz się na tenisie. Może i Malisse ma troszkę za dużo wagi, ale czy to ma aż taki wpływ na kondycję?
Nie,panie Znawco,nie ma wplywu waga ciala na kondycje. Co najlepiej obrazuja setki tegich sportowcow,nie mowiac juz o maratonczykach,ktorzy slyna przeciez z tuszy a la slon.
Pomijam juz,skad wyprowadziles ten wniosek - kolega napisal bowiem,ze Malisse jest troszke przygrubawy i slaby kondycyjnie,co ujawnilo sie p opobieganiu troszke w 1 secie. Nie napisal bo ale i - to roznica.
Do skasowania pozniej,ale czasem trzeba cos napisac,zeby ukrocic wypisywanie glupot...
 
gemsetmecz 927

gemsetmecz

Użytkownik
Nie,panie Znawco,nie ma wplywu waga ciala na kondycje. Co najlepiej obrazuja setki tegich sportowcow,nie mowiac juz o maratonczykach,ktorzy slyna przeciez z tuszy a la slon.
Pomijam juz,skad wyprowadziles ten wniosek - kolega napisal bowiem,ze Malisse jest troszke przygrubawy i slaby kondycyjnie,co ujawnilo sie p opobieganiu troszke w 1 secie. Nie napisal bo ale i - to roznica.
Do skasowania pozniej,ale czasem trzeba cos napisac,zeby ukrocic wypisywanie glupot...
No tak, wszytko ok, ale to tenis, a nie maraton...
Widziałeś tęgiego tenisistę? Sorry w czołowej 100 nie pamiętam od lat takiego gracz, więc kto tutaj pisze głupoty. Widzę operatory logiczne :O
Post do usunięcia. Jeżeli mod uzna to za spam, spoko przyjmuję do wiadomości.
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
B. Paire - Ł. Kubot (1.30)
jeszcze pare dni temu na Francuza kurs był 1.19.. nie wiem czemu trochę podrosło, ale to sam fakt, że trochę kurs już lepszy. Z całym szacunkiem dla Polaka, ale myślę, że dziś to będzie jego ostatni singiel w Wimbledonie. Po drugiej stronie siatki, spokojna głowa, spokojny umysł, Francuz, który techniką wabi zawodników na potęgę. Już w Paryżu pokazał jaki ma w sobie potencjał przegrywając 3:0 przez Kubota w trzecim secie, i jeszcze podanie było Polaka i zdobyć 4 gemy pod rząd! Dzisiaj grają co prawda w Londynie, ale Francuz lubi takową nawierzchnie, rok temu w Eastbourne, również zaszedł daleko.. raczej powinien sobie spokojnie poradzić, w najgorszym wypadku oddać jedynego seta.
/ Unibet !
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Może i Malisse ma troszkę za dużo wagi, ale czy to ma aż taki wpływ na kondycję?
Oj uwierz, że w profesjonalnym sporcie 2-3 kg więcej to jest znacząca różnica. Wpływająca i na kondycję i na szybkość i na zwinność i na w zasadzie wszystko. Oczywiście są przypadki, które mimo lekkiej nadwagi graja tak samo, ale wg mnie są to jednostki. W nożnej, tenisie, koszykówce widać to najbardziej. Nie wiem ile Malisse ma nadwagi, ale wpływ na jakość gry ma to na pewno.
 
gemsetmecz 927

gemsetmecz

Użytkownik
Oj uwierz, że w profesjonalnym sporcie 2-3 kg więcej to jest znacząca różnica. Wpływająca i na kondycję i na szybkość i na zwinność i na w zasadzie wszystko. Oczywiście są przypadki, które mimo lekkiej nadwagi graja tak samo, ale wg mnie są to jednostki. W nożnej, tenisie, koszykówce widać to najbardziej. Nie wiem ile Malisse ma nadwagi, ale wpływ na jakość gry ma to na pewno.
Akceptuję te uwagi, tylko nie rozumiem dlaczego mówicie, że akurat w tym turnieju odegrało to taką rolę? Przytył przed Wimbledonem 10 kg? Wagę pewnie od kilku miesięcy utrzymuje podobną i nie powinno to wpływać na jego grę. Ja ze swojej strony już nic nie dodaję, bo niedługo warny się zaczną sypać za spam ;) Pozdro
 
kirgassin 95

kirgassin

Użytkownik
Ja dzisiaj zagram taki typ w spotkaniu Dodig - Sijsling:
2 lub więcej TB @4,00 William Hill
Obaj panowie potrafią wyśmienicie utrzymywać swoje podanie,szczególnie,jeśli mówimy o nawierzchni trawiastej. Spodziewam się tu co najmniej 4 setów,a im więcej setów,tym większe szanse na tie-breaki, zwłaszcza w meczu dwóch serwisowców. Bez wątpienia zawodnicy będą skupiać się na utrzymaniu swego serwisu. Warto nadmienić,że Holender jeszcze nie został przełamany na tym turnieju,a serwis Dodiga nie został utrzymany w 3 gemach,lecz w 2 z nich przełamanie nastąpiło po równowagach. To już o czymś świadczy. Obaj dżentelmeni mają wysoki procent wygranych piłek po pierwszym serwisie,niestety nie mogę tutaj przytoczyć odpowiednich danych(nie mogę znaleźć stronki z takowymi),jednak ta wartość oscyluje w granicach 90-78%,co podpowiada mi jeszcze jeden ciekawy zakład,mianowicie:
wynik po 2 gemach (1. set) : 1-1
@1,30William Hill
Zarówno Holender,jak i Chorwat wyjdą na kort maksymalnie skoncentrowani,spodziewam się dwóch szybkich gemów trwających mniej niż 5 min. Miejmy nadzieję,że w ciągu tych 5 min zarobię 30% kwoty włożonej na ten zakład ????
 
daniel-7 888

daniel-7

Użytkownik
Igor Sijsling - Ivan Dodig 2 @1,83 ZWROT (ale pusiak z Sijslinga...)
Chorwat na fali wznoszącej, jego forma systematycznie idzie w górę. Dodig to specjalista od gry na trawie. Mocny serwis pozwala mu osiągać całkiem dobre wyniki na tej nawierzchni. W Eastbourne doszedł do półfinału pokazując się z bardzo przyzwoitej strony. Teraz miał wolne w pierwszej rundzie gdyż Kohlschreiber poddał mecz walkowerem, więc jest o jeden mecz świeższy niż rywal. Rywal który dopiero pierwszy raz w karierze wyszedł poza pierwszą rundę Wimbledonu, który raczej woli grywać na twardej nawierzchni, a tym roku sprzyjała mu łatwa drabinka. Wystawione kursy są mniej-więcej równe, dlatego spróbuję uderzyć w Dodiga.

Kevin Anderson - Tomas Berdych 2 @1,16 ✅
Podbicie kursu do dubla, moim zdaniem peffffka. Anderson już z Przysiężnym strasznie męczył kapucyna, ratując się jedynie dobrym serwisem i słabością przeciwnika. Teraz trafia na rywala z o wiele wiele wyższej półki. Rywala, który bardzo dobrze radzi sobie na trawie, który dysponuje równie dobrym (jak nie lepszym) serwisem. Czech jest regularniejszy, pewniejszy, lepiej skoordynowany, lepiej gra przy siatce, lepiej prowadzi wymiany. Anderson nie powinien mieć nic do powiedzenia, jeśli zaprezentuje taką formę jak w 2 rundzie.
 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
A ja się zastanawiam czy nie warto dziś iść w kierunku Verdasco? Gulbis z Vasselinem dał bodaj 12 okazji do breaka rywalowi, z Tsongą mimo że ten miał kontuzję tego podania też jakoś wybitnie pewnie nie trzymał. A Verdasco odprawił Malisse na którego wszyscy się podniecają jak tylko pojawia się trawa na kortach tracąc ledwie 1 gema przy swoim podaniu jak dobrze patrzę, z Benneteau podobnie. W tvp do znudzenia powtarzają Jasiny i inne szpece tekst &#39;woda na młyn&#39; tak tutaj wszyscy co chwilę piszą że Verdasco jest bez formy, a oglądałem jego mecz z Lopezem w Eastbourne i trochę krwi mu napsuł. Wydaje mi się że te wyniki i forma od Madrytu nie jest aż taka słaba żeby nie powalczył z Łotyszem. Gulbisa dawno nie widziałem więc poprawcie mnie jak się mylę bo jakimś szczególnym znawcom tenisa nie jestem ale po suchych wynikach i po tym co ostatnio pokazuje Hiszpan to chyba opcja jest warta uwagi?
 
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Styl gry Gasqueta bardzo dobrze przypasowuje się na tego typu nawierzchnie; gra ofensywnie , po krotkich kontach, nieźle przy siatce i potrafi dopasować tutaj swój mocny fh i kąśliwy bh. Styl Australijczyka jest dość specyficzny, lubi zawojować, często wygląda to wszystko od niechcenia i niestety potrafi być typem gracza, który przez gości pokroju Gasqueta mogą się dać prosto zdominować, szczególnie jeśli zdecyduje się na &#39;wojne&#39; slajsową, co nie będzie tutaj wskazanę.

Mimo wszystko Bernie rozgrywa dobry turniej, ostatni mecz z Jamesem Blake odsłonił jego agresywność i dobre proporcje ofensywne, tak więc jeśli utrzyma podobną dyspozycje, jestem pewien , że Richie który dotychczas tracił dokładnie po 1 secie w ostatnich spotkaniach, trafi na jeszcze większą przeszkodę.

Warto tutaj też wziąć pod uwagę istotny fakt, że mecz rozgrywany będzie na korcie centralnym, a B-Nard kocha przyciągać uwagę , duże sceny i tłum. To powinno go dodatkowo zmotywować i szczerze mówiąc widzę tutaj spory potencjał na 4-5 setów z korzyścią dla młodego Aussie.

Bernard Tomić +4,5g - Richard Gasquet [1,89] PinnacleSports ✅ (7-6, 5-7, 7-5, 7-6)
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
gemsetmecz 927

gemsetmecz

Użytkownik
A ja się zastanawiam czy nie warto dziś iść w kierunku Verdasco? Gulbis z Vasselinem dał bodaj 12 okazji do breaka rywalowi, z Tsongą mimo że ten miał kontuzję tego podania też jakoś wybitnie pewnie nie trzymał. A Verdasco odprawił Malisse na którego wszyscy się podniecają jak tylko pojawia się trawa na kortach tracąc ledwie 1 gema przy swoim podaniu jak dobrze patrzę, z Benneteau podobnie. W tvp do znudzenia powtarzają Jasiny i inne szpece tekst &#39;woda na młyn&#39; tak tutaj wszyscy co chwilę piszą że Verdasco jest bez formy, a oglądałem jego mecz z Lopezem w Eastbourne i trochę krwi mu napsuł. Wydaje mi się że te wyniki i forma od Madrytu nie jest aż taka słaba żeby nie powalczył z Łotyszem. Gulbisa dawno nie widziałem więc poprawcie mnie jak się mylę bo jakimś szczególnym znawcom tenisa nie jestem ale po suchych wynikach i po tym co ostatnio pokazuje Hiszpan to chyba opcja jest warta uwagi?
Gdzieś wcześniej masz moje kilka uwag dotyczących tego meczu. Sądzę, że Verdasco powinien wygrać mecz i jak dobrze zauważyłeś Gulbis nie jest w znakomitej formie. Dużo szans na breaki i przede wszystkim nierówna gra to będzie klucz w tym spotkaniu. Hiszpan prezentuje się naprawdę świetnie i jeżeli utrzyma taki styl powinien wygrać w 3-4 setach. Spotkanie zostało przełożone z wczoraj, więc poszukaj kilka słów wcześniej na temat tego spotkania.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
hogan 1,4K

hogan

Użytkownik
Akceptuję te uwagi, tylko nie rozumiem dlaczego mówicie, że akurat w tym turnieju odegrało to taką rolę? Przytył przed Wimbledonem 10 kg? Wagę pewnie od kilku miesięcy utrzymuje podobną i nie powinno to wpływać na jego grę. Ja ze swojej strony już nic nie dodaję, bo niedługo warny się zaczną sypać za spam Pozdro
akurat w tym turnieju odegrało to taką rolę bo to jest wielki szlem i gra się do 5 setów. jak nie rozumiesz takich rzeczy to nie ma o czym dyskutować.
tak Benek jest w słabej formie bo tak jak mówię, oglądałem jego mecz z Kamke i męczył się niemiłosiernie i popełniał głupie błędy, więc skoro widzę coś to to opisuję.
co do Verdasco, jest dość uniwersalnym graczem bo potrafi grać i na betonie i na clayu i na trawie, ale zobacz sobie ile wygrał tytułów na trawie, a ile na clayu czy też ile zaliczył finałów, a wtedy sobie sam odpowiesz która nawierzchnia jest dla niego.
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Ferrer- Dolgopolov over 38,5 gema 1,85
bwin

Mysle, ze bedzie to zacięty i dośc długi mecz a co za tym idzie spora ilość gemów. Ferrer to jednak nie Nadal ( z czasów zdrowych), ze potrafiłby przebijać na innych nawieerzchniach ale i na Wimbledonie jak trzeba to pod siatką zachować się jak profesor. Dolgopolov gra w tym turnieju solidnie, agresywnie a Ferrer stracił juz po jednym secie ze słabiutkimi rywalami więc z Alexem tez powinien minimum jednego stracic a to sprawi, ze over bedzie na wyciagniecie ręki. Ferrer tez niedoskonałośći na trawie bedzie nadrabiał walecznością wiec mysle, ze warto isc w strone tego typu
 
t.gogo 1K

t.gogo

Użytkownik
Ferrer- Dolgopolov over 38,5 gema 1,85

bwin


Mysle, ze bedzie to zacięty i dośc długi mecz a co za tym idzie spora ilość gemów. Ferrer to jednak nie Nadal ( z czasów zdrowych), ze potrafiłby przebijać na innych nawieerzchniach ale i na Wimbledonie jak trzeba to pod siatką zachować się jak profesor. Dolgopolov gra w tym turnieju solidnie, agresywnie a Ferrer stracił juz po jednym secie ze słabiutkimi rywalami więc z Alexem tez powinien minimum jednego stracic a to sprawi, ze over bedzie na wyciagniecie ręki. Ferrer tez niedoskonałośći na trawie bedzie nadrabiał walecznością wiec mysle, ze warto isc w strone tego typu
Ja bym tutaj próbował nawet granie na Ukraińca. Ferrer jest naprawdę przeciętny na tej nawierzchni i to, że jest tak daleko zawdzięcza świetnej drabince. Kursy na Alexa dochodzą nawet do 3!
 
gemsetmecz 927

gemsetmecz

Użytkownik
Ja bym tutaj próbował nawet granie na Ukraińca. Ferrer jest naprawdę przeciętny na tej nawierzchni i to, że jest tak daleko zawdzięcza świetnej drabince. Kursy na Alexa dochodzą nawet do 3!
Z czego wnioskujesz, że Ferrer jest przeciętny na trawie? 23-7 na tej nawierzchni to bardzo dobry bilans. W zeszłym sezonie przegrał tylko dwa razy, z Murkiem i Nishikorim. W tym poniósł porażkę z Malisse, który potrafi grać na trawie. Dolgopolov to przeciętniak, nie Ferrer. Tutaj nie widzę opcji by Ukrainiec zdołał wygrać. Over jak najbardziej prawdopodobny, ale takie stwierdzenia nie na miejscu.
 
mariuszm127 134

mariuszm127

Użytkownik
Igor Sijsling - Ivan Dodig 2 @1,83
Chorwat na fali wznoszącej, jego forma systematycznie idzie w górę. Dodig to specjalista od gry na trawie. Mocny serwis pozwala mu osiągać całkiem dobre wyniki na tej nawierzchni. W Eastbourne doszedł do półfinału pokazując się z bardzo przyzwoitej strony. Teraz miał wolne w pierwszej rundzie gdyż Kohlschreiber poddał mecz walkowerem, więc jest o jeden mecz świeższy niż rywal. Rywal który dopiero pierwszy raz w karierze wyszedł poza pierwszą rundę Wimbledonu, który raczej woli grywać na twardej nawierzchni, a tym roku sprzyjała mu łatwa drabinka. Wystawione kursy są mniej-więcej równe, dlatego spróbuję uderzyć w Dodiga.
Stos bzdur. Kohlschreiber nie oddał meczu walkowerem, tylko poddał go w piątym secie przy stanie 2*:1 dla Chorwata.
Sijslingowi sprzyjała drabinka? Zwycięstwo w drugiej rundzie z Raoniciem, w Queens walka z Tsongą.
Dodig wyszedł po raz drugi poza pierwszą rundę Wimbledonu, i co? Czy to ma aż tak ogromne znaczenie?
Typu nie neguję, ale radzę troszkę staranniej pisać analizy. Ja osobiście gram Sijsling @ 1.80
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
gemsetmecz 927

gemsetmecz

Użytkownik
#8#
Feliciano Lopez - Tommy Haas
Kurs: 2.62​

Po niepowodzeniach z zeszłego roku (obaj odpadli w I rundzie), w III rundzie Wimbledonu zobaczymy bardzo pasjonujący pojedynek. Zarówno Niemiec jak i Hiszpan są w bardzo wysokiej dyspozycji. Na trawie grają świetnie i o wyniku zadecydują szczegóły. Mecz typu 50/50, lecz przy takich kursach aż szkoda nie zagrać Lopeza. Feliciano w tym sezonie na tej nawierzchni przegrał tylko raz (z Cilicem). Wydaje mi się, że po prostu była to mała wpadka. Niemiec również uznał wyższość jednokrotnie, ale było to w spotkaniu z Federerem, który na grassie gra fenomenalnie.
Dotychczas rozegrali po dwa mecze i trzeba przyznać, że przygotowania nie poszły w las. Lepszych przeciwników miał Lopez, który ograł Simona oraz Mathieu (krecz po prawie 2 setach gry). Niemiec jeszcze nie miał prawdziwej próby w Londynie. Mecze z Wangiem czy Tursonovem do najbardziej wymagających nie należały. W lepszym nastroju przyleciał na pewno Hiszpan, który zwyciężył w Eastbourne. Z drugiej strony H2H jest na korzyść Haasa, jednak spotkania były rozgrywane bardzo dawno i wątpię, aby był sens je analizować. Możliwe, że mała przewaga psychiczna z tego aspektu będzie na korzyść turniejowej &quot;trzynastki&quot;.
Styl gry obu panów jest podobny, długie wymiany, dobry serwis i mało własnych błędów. Nie wydaje mi się, żeby któryś z nich chciał skracać wymiany. Walka będzie do ostatniej piłki i widzę tutaj spory potencjał na pięciosetową walkę. Podania obu tenisistów są bardzo stabilne i będzie bardzo trudno o przełamanie w jakąkolwiek stronę. Zapowiada się naprawdę bardzo emocjonujący mecz i liczę, że Lopez będzie w stanie wygrać spotkanie z Haasem.
 
B 2,2K

barichello

Użytkownik
Stos bzdur. Kohlschreiber nie oddał meczu walkowerem, tylko poddał go w piątym secie przy stanie 2*:1 dla Chorwata.
Sijslingowi sprzyjała drabinka? Zwycięstwo w drugiej rundzie z Raoniciem, w Queens walka z Tsongą.
Dodig wyszedł po raz drugi poza pierwszą rundę Wimbledonu, i co? Czy to ma aż tak ogromne znaczenie?
Typu nie neguję, ale radzę troszkę staranniej pisać analizy. Ja osobiście gram Sijsling @ 1.80
jak już się czepiasz o staranność czyjeś analizy to chociaż swoją zrób starannie. Kolega ma racje pisząc o szczęśliwej drabince, bo Kuznetsov na trawie radzi sobie kiepsko, a forma Raonica tragiczna, więc ogranie go w tym momencie to nie jest wielki wyczyn. W gwoli ścisłości Dodig także ograł Raonica w poprzednim turnieju w Eastbourne. Wspominasz, że Sijsling powalczył z Tsongą, a Dodig rok temu w Lonynie wygrał z Tsongą. Do tego ma na swoim koncie finał w Hertogenbosch, półfinał w Londynie, a Sijsling najwyżej 1/4 na szczeblu ATP. Więc Chorwat osiągnął więcej na trawce niż Holender.
 
berdshit 2K

berdshit

Użytkownik
David Ferrer- Aleksandr Dolgopolov over 38,5 1,833 Sportingbet
David jak na razie nie zachwyca swoja gra, w obu poprzednich meczach stracil po secie, i mysle ze dzisiaj z Dolgopolovem bedacym lepszym graczem od Alunda i Bautisty bedzie podobnie, co prawdopodobnie spowoduje pokrycie tej ilosci gemow w meczu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom