>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wimbledon '13 - turniej główny mężczyzn

Status
Zamknięty.
daniel-7 888

daniel-7

Użytkownik
Nicolas Almagro - Jerzy Janowicz 2 @1,72 ✅
Masuffffka. Ale no jak nie skorzystać, skoro wszelkie znaki na niebie i ziemi wskazują na Polaka, a kurs bardzo zachęcający. Słowo klucz - TRAWA. Nie odkryję Ameryki jeśli stwierdzę że wszyscy Hiszpanie od małego szkoleni są przede wszystkim do gry na mączce. Almagro, Robredo, Verdasco, Ferrer, Nadal... cała chmara Hiszpanów którzy są świetni na clayu, ale na Wimbledońskiej trawie się rozsypują. Specyfika gry różni się diametralnie. Tutaj bieganie i żelazna kondycja w wymianach nie jest tak ważna jak serwis i gra przy siatce. Janowicz (wiem, powtarzam sie :p) jest najmocniej serwującym graczem w tourze, a przy swoim wzroście jest na tyle skoordynowany by móc grać serwis-wolej. Zamaszysty forehand jeśli jest dobrze wycelowany, niezwykle utrudnia przeciwnikowi grę. Do tego młody Jerzyk głodny jest sukcesu, zwłaszcza w sytuacji gdy drabinka tak się wyczyściła, że bez większych przeszkód można dość nawet do półfinału!

Jurgen Melzer - Sergiy Stakhovsky 2 @1,72 ⛔
Grę Ukraińca można określić jednym pojęciem: &quot;serv &amp; volley&quot;. Niby proste i nieskomplikowane, ale na trawie to wystarczyło nawet do pokonania w wielkim stylu samego Federera. Nie skłamię, jeśli stwierdzę że Serhiej wydaje się być w życiowej formie, i ma szansę na życiowy sukces. Zrobi wszystko żeby jej nie przepuścić. Melzer to tenisista solidny, doświadczony, grający bez fajerwerków. Gdy przeciwnik jest słabszy, Jurgen go pokonuje, lecz gdy trafia na kogoś z &quot;wartością dodaną&quot; zazwyczaj schodzi z kortu pokonany. Stawiam na będącego w życiowej formie Stachowskiego.
 
B 2,2K

barichello

Użytkownik
Dodig Sijsling
Fajny kurs na Dodiga, który przewyższa umiejętnościami swojego rywala. Sijsling sporo szczęścia w drabince. Pierwsza runda i pojedynek z Kuznetsovem, który na trawie zazwyczaj ma problem, by przejść kwalifikacje do turnieju głównego. Druga runda i starcie z Raonicem, który ma możliwości, ale forma słaba, więc po raz kolejny żegna się szybko z następnym turniejem. Dodig powinien postawić poprzeczkę znacznie wyżej, jak dla mnie na tyle wysoko, że ten etap będzie nie do przejścia dla Holendra.
Dodig 1.75
 
acetate 474

acetate

Użytkownik
T. Robredo vs A. Murray - 1 (+2.5 Sets) @ 3.30 (Pinnacle) ⛔ 2:6, 4:6, 5:7
Widze, ze sporo osob typuje tutaj w strone Hiszpana. Czy slusznie? Powiem tak, kurs na urwanie seta jest na pewno w jakims stopniu value.
Murray na trawie gra wspaniale, ale nawet tutaj traci sety lub przegrywa (rzadko bo rzadko, ale jednak).
Zwyciestwa nie odwaze sie typowac (no, moze gdyby kurs byl +30 to wtedy tak), gdyz juz pisalem na samym poczatku Wimbledonu, ze to wlasnie Szkot i Serb beda w finale, wiec tego sie trzymam.
Natomiast uwazam, ze dzis Hiszpan urwie przynajmniej seta, a przekonaly mnie do tego dwa argumenty:
-wygrana z Mahutem w 3 setach (!), a przypominam, ze Mahut wygral caly turniej przed Wimbledonem,
-H2H, gdzie Hiszpan wygral 2 razy ze Szkotem na... hardzie, a wiec nawierzchni szybkiej! Jest to bardzo ciekawe, zwlaszcza, ze na maczce juz z nim przegral.
Czyzby na szybkiej nawierzchni gralo mu sie dobrze ze Szkotem? Fakt, byly to spotkania bardzo dawno, ale jednak cos tam mowia...
---PODSUMOWANIE DOTYCHCZASOWE WIMBLEDON 2013---
Player To Win - Novak Djokovic @ 2.17 ???
B. Reynolds/S. Johnson - over 41 @ 2.00 ✅
I. Dodig/P. Kohlschreiber - over 39.5 @ 1.935 ZWROT
R. Nadal vs S. Darcis - 2 (+2.5 Sets) @ 3,85 ✅
R. Nadal vs S. Darcis - 2 @ 34.00 ✅
B. Tomic/S. Querrey - over 42.5 @ 1.971 ✅
M. Klizan vs T. Berdych - 1 (+ 2.5 Sets) @ 2.88 ⛔
S. Giraldo/A. Dolgopolov - over 38.5 @ 1.855 ⛔
V. Troicki vs M. Youzhny - 1 @ 2.37 ???
T. Robredo vs A. Murray - 1 (+2.5 Sets) @ 3.30 ⛔
 
pato210 3,9K

pato210

Użytkownik
Tenis – Wimbledon
Mannarino A - Brown D
Typ: 2
Kurs 1,70
Buk: Pinnacle
Data : 28.06.13 14:45
Dziś o godz. 14:45 odbędzie się mecz w III rundzie Wimbledonu pomiędzy Brownem a Mannarino mecz zapowiada sie bardzo ciekawie w rankingu ATP wyżej jest Mannarino lecz specjalistą od gry na trawie jest Niemiec po jego stronie stoi świetna gra przy siatce, niesamowita sprawność fizyczna oraz atomowy i mega dokładny serwis od początku turnieju pokonywał graczy którzy byli faworytami w pierwszej rundzie ograł Garcia-Lopeza i to dość szybko sprawnie i przyjemnie w drugiej rundzie byl skazany na pożarcie przez będącego ostatnio w swietnej formie Hewitta niespodziewanie ograł Australijczyka dosyc pewnie i awansował do III rundy w której według mnie będzie zdecydowanym faworytem. Jego rywalem będzie 111 rakieta w rankingu ATP, Włoch rozegrał póki co praktycznie jeden mecz ponieważ z Isnerem wygrał juz po dwóch gemach a w pierwszej rundzie ograł Hiszpanskiego tenisiste Andujara który jeszcze nigdy w zawodowym turnieju nie wygrał meczu na trawie. Oglądając ostatni mecz Browna z Hewittem uważam że nie powinien mieć mieć on problemu ograć Mannarino
__________________
 
hohlik 3,8K

hohlik

Użytkownik
Niestety prognozy pogody dla Londynu nie są niestety najlepsze. Póki co opady deszczu są dość intensywne. Mają zelżeć dopiero około godziny 16, a około 19 znów ma zacząć padać trochę mocniej.
 
psotnick 845,3K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Adrian Mannarino – Dustin Brown
Typ: Powyżej 39.5 @ 1.80 tobet ⛔ (6- 4 6- 2 7-5 ) :kwasny4565: zgodnie z przewidywaniami Brown miał pod górę o początku do końca, ale nie sądziłem, że Mannarino będzie miał tak łatwo..

Też uważałbym z tym optymizmem w kierunku Browna, bo jak na razie to on do każdym meczu łącznie z kwalifikacjami przystępował z pozycji doga. Teraz jest sporym faworytem, dodatkowo po wtopach faworytów drabinka się otworzyła nawet na półfinał i wcale nie jestem pewien jak sobie poradzi z presją must win game. Tym bardziej, że Mannarino stoi przed dokładnie taką samą szansą na życiowy wynik, a akurat na trawie całkiem nieźle się spisuje. Dobry technik z pewnym plasowanym serwem, lubi mieszać na korcie, a akurat z takim wieżowcem jak Brown taka gra powinna przynieść sporo korzyści. Francuz jak na razie szybko pogonił Andujara oddając mu 6 gemów (34 winnery przy ledwie 14 błędach własnych), z Isnerem nagrał się całe 2 gemy, więc jest wypoczęty aż do przesady i gotowy na walkę. A jeśli dodamy, że w dwóch ostatnich meczach Adrian ograł dredmena do zera, to widać, że to nie będzie łatwy mecz dla faworyta. Dla mnie to mecz bez wyraźnego faworyta, za to z dużym potencjałem na długą i zaciętą batalię, dlatego racjonalnym wyborem wydaje się być over gemowy.
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Ernest Gulbis - Fernando Verdasco (1.73)

A ja dziś idę w kierunku młodego Łotysza, który z meczu na mecz czuje się bardziej pewnie. Rok temu w pierwszej rundzie, w trzech TB! pokonał Czecha, Thoma Berdycha. Dziś po drugiej stronie, leworęczny Hiszpan, który posiada równie mocny serwis, ale Ernest, jeśli tylko zobaczy, że u Hiszpana pojawiają się notoryczne błędy, to spokojnie to wykorzysta. Z pewnością Ernest będzie grywał piłki na narożnikach kortu, tak jak on to w zwyczaju lubi, a Verdasco, nie należy raczej do tych co lubią dużo biegać.. Kluczem wygrania tego meczu, będzie z pewnością serwis, będzie wygrywał swoje podanie, to w TB nie będzie miał żadnych problemów Gulbis.​

WilliamHill

Niestety nie wiadomo kiedy mecz będzie, bo w Londynie deszcz leje... i raczej nie zapowiada się na słońce.
 
wrobel2006 1,3K

wrobel2006

Użytkownik
Gulbis- Verdasco 2,10 ✅
Obaj Panowie grali ze soba 4 krotnie. Bilans 3-1 dla hiszpana. W tym roku na Wimbledonie gra jak maszyyna. Oglądałem mecz pierwszej rundy z X-manem, w którym pograłem na belga i niestety sie zawiodłem. Verdasco poza pierwszym setem robił co chciał, uderzenia były mocne i dokładne. Nie pozostawił złudzeń kto jest lepszy i wyeliminował Mallise (typowego grass-mena). W drugiej rundzie natomiast gładko ograł francuza Benneteu, który wydawał się być w całkiej dobrej formie. Nie widziałem tego spotkania, przypuszczam że znowu dobre spotkanie zagrał hiszpan i zdeklasował francuza. Dziś spotkanie z Gulbisem, który w tym sezonie rozegrał 4 mecze na trawie. Win-Bagieta, Lose-Haas, Win-Wasselin, Win i krecz-Tsonga. Wydaje mi sie, że hiszpan musiał czegos dobrego sie najesc, bo i sylwetka atletyczna, uderzenia jeszcze mocniejsze.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
A 6,6K

alex.bp

Użytkownik
Ten turniej zaczyna być powoli jedną wielką kupą śmiechu, faworyci na każdym kroku są niemiłosiernie bici przez przeciętnych grajków (bo taki Stakhovsky czy Darcis są przeciętniakami) albo łapią kontuzje. Buki już się konkretnie obłowiły. Dziś do domu jedzie Dimitrov porównywany jak najbardziej trafnie do Federera (oczywiście tylko i wyłącznie tego z RG i trwającego Wimbledonu, a nie do wielkiego mistrza). Zapewne dziś znów będą niespodzianki, np. nie zdziwiłbym się, gdyby Monaco poleciał z de Shepperem. Ja osobiście uderzam w Jerzyka. Almagro na trawie żadnym mistrzem nie jest. Świadczą o tym choćby jego 2 poprzednie mecze, a mianowicie męczarnie ze słabym Zoppem czy utrata seta z Rufinem. Jerzyk gra świetnie, młody Edmund odprawiony bez problemów, Stepanek niby krecz, ale od samego początku widać było, że gra Janowicza była na o wiele wyższym poziomie. Serwis dopisuje. Jest trudny do przełamania. Co do Hiszpana, jestem pewien, że jakieś bp ze strony Polaka się pojawią. Gdyby grali na cegle, typowałbym odwrotnie, a tak z dużą dozą pewności gram naszego rodaka.
Janowicz - Almagro 1 1.7 Expekt ✅
 
J 9,8K

jozin28

Użytkownik
I w końcu obyło się bez kreczu Haas Wang under 31 gemów +++
Na jutro proponuję Ferrer D. (Esp) - Dolgopolov A. (Ukr) 1 kurs 1,3 buk Pinnacle. Myślę, że spokojnie jak wyjdzie jakieś handi -3 , -4 gemy można grać.
Do tego dokładam naszego Jerzyka, świetny mecz z cyganem, jeśli dadzą jakieś 1,4 na czysty win można pograć nawet handi lekkie ????
 
A 6,6K

alex.bp

Użytkownik
Zaraz jeszcze Jerzyk popłynie z Melzerem patrząc na to, co dzieje się w tym debilnym turnieju. A tak na poważnie to pyknie Austriaka gładko 3-0. Dziś Melzer pokonał cieniasa Stakhovskiego i moim zdaniem Ukrainiec właśnie dziś pokazał swoją prawdziwą twarz, a nie w meczu z Federerem. Tam zagrał mecz życia, i zapewne gdyby zagrali następne 99 meczów, to 99 Ukrainiec by przegrał i to gładko. Dla mnie Wygrana Austriaka nie świadczy o niczym i nadal uważam, że w obecnej chwili żaden z niego wielki gracz. Tak więc można śmiało atakować 3-0 Jurka.
Swoją drogą wielka szkoda, że odpadają dobrzy gracze z takimi ogórkami, bo Ci zazwyczaj po wygranych meczach dają totalnie dupy i tylko należy żałować, że nie oglądamy dalej prawdziwych tenisistów, a tylko przeciętnych grajków, którym raz w życiu się udało (kolejny przykład Brown).
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
B 0

bl4dy

Użytkownik
F. Lopez - T. Haas 3,00⛔
Zaskoczyły mnie kompletnie te kursy, spodziewałem się, że będą bardziej wyrównane. Hiszpan jest w świetnej formie i myślę, że niemiec jest w jego zasięgu, na pewno nie będzie to tak łatwy mecz jak poprzednie ale skończyć się może tylko i wyłacznie na korzyść Lopeza. Duże value jak dla mnie więc w to wchodze. Polecam;)

Zaraz jeszcze Jerzyk popłynie z Melzerem patrząc na to, co dzieje się w tym debilnym turnieju. A tak na poważnie to pyknie Austriaka gładko 3-0. Dziś Melzer pokonał cieniasa Stakhovskiego i moim zdaniem Ukrainiec właśnie dziś pokazał swoją prawdziwą twarz, a nie w meczu z Federerem. Tam zagrał mecz życia, i zapewne gdyby zagrali następne 99 meczów, to 99 Ukrainiec by przegrał i to gładko. Dla mnie Wygrana Austriaka nie świadczy o niczym i nadal uważam, że w obecnej chwili żaden z niego wielki gracz. Tak więc można śmiało atakować 3-0 Jurka.
Popieram tutaj typ na Jurka w 100%. Oglądałem dzisiaj jego mecz z Almagro i zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie, grał po prostu świetnie. Mocny serwis, bogaty wachlarz zagrań, dobre poruszanie się po korcie, walka o każdą piłkę... Zresztą mina Hiszpana po niektórych zagraniach Jerzyka mówiła sama za siebie. Myślę, że scenariusz w którym Janowicz spotyka się z Murrayem w półfinale jest jak najbardziej realny a jak wiadomo już raz z nim wygrał więc może to zrobić jeszcze raz, zwłaszcza w tym turnieju gdzie jest tak wiele niespodzianek. Ale żeby tego dokonać musi najpierw odprawić Austriaka i myślę, że zrobi to w 3, maksymalnie w 4 setach.
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
nie rozumiem kompletnie kursów w meczu Nishikoriego z Seppim.
Japończyk jak pisałem przy okazji turnieju w Halle to gracz, który nie ma za wiele do zaoferowania na trawie. Ofensywna gra to naprawdę nie wszystko, a Japończyk też nie ma jakiejś niesamowitej mocy uderzeń, z racji gabarytów. Tutaj na razie pewne dwa zwycięstwa bez straty seta, ale rywale żadni.
Seppi z kolei dał mega wyrównaną 5-setówkę z Istominem, ale naprawdę Uzbek na grassie to nie parówa i potrafi fajnie grać na tej nawierzchni. W kolejnym meczu Andreas odprawił faworyzowanego Llodrę, który skreczował po pierwszym przegranym secie.
Włoch to tenisista z naprawdę szerokim wachlarzem zagrań, sporym potencjałem, tylko słabiutką psychiką jak przystało na Włocha. Potrafi przejść kompletnie obok meczu, a jak wejdzie w rytm to i tak rzadko kiedy potrafi cały mecz zagrać na tym samym poziomie. Na wielkich szlemach gra dlatego najczęściej 5-setówy.
Kei na pewno solidniejszy, równiejszy, ale jeżeli chodzi o sam poziom sportowy to wyżej cenię Seppiego. Kursy są tu mega przesadzone dla mnie. Żaden tenisista nie powinien tego wygrać do 0, dlatego pobieram over 3 setów po dobrym kursie + typ na zwycięstwo Seppiego, bo jeśli głowa nie zawiedzie to daję mu większe szanse niż Nishikoremu.
over 3,5 sets @ 1,60 Betsafe✅
A. Seppi @ 3,10 Betsafe✅ / Seppi +2,5 sets @ 1,46 Pinnacle✅
&lt;= wydaje mi się bardzo pewne
e: HAHA, brawo Andreas! Mistrz 5-setówek. Potwierdziło się, że jak zwykle problemy z utrzymaniem równej gry, bo w tych w których był górą było widać różnicę klas.
Co powiecie o Dodigu? Chorwat od turnieju w Eastbourne w dobrej formie. Kursy raczej nie wyglądałyby tak, gdyby nie 3-0 Holendra z Raoniciem, ale czy właśnie ten mecz nie zamazuje trochę rzeczywistości? Milos ostatnimi czasy w tragicznej formie.. Sijsling tak średnio pasuje na trawę, a wiadomo - Chorwat czuje się jak ryba w wodzie na grassie. Kursy blisko 50/50 to wydaje mi się całkiem sympatyczna propozycja od buków.
 
sheym88n 52

sheym88n

Użytkownik
hiszpański dubelek Lopez &amp; Verdasco 2,75*2,25 = ako 6,18
Obaj hiszpańscy tenisiści w gazie, dobrze wygladają od początku trawiastego sezonu - w przeciwieństwie do przeciwników.
W obu kursach jak dla mnie spore value. Lopez świetnie serwisowo, jego ulubiona nawierzchnia, Haas spory regres formy, porażka z Ebdenem w pokazówce, z Fedexem zagrał bardzo słabo w Halle.
Lopez kosi wszystko i wszystkich, i to raczej on zamelduje się w kolejnej rundzie.
Dasco natomiast wrócił do swojej dyspozycji, gra bardzo dobrze, regularnie, trzyma podanie. Gulbis gorąca głowa, na trawie nie jest aż tak groźny. Także dostrzegam value w tym kursie.
 
S 1

s_smoovie

Użytkownik
Sheym88n co Ty piszesz chłopie... ;( Lopez i Dasco w gazie w przeciwienstwie do przeciwnikow= Haas i Gulbis. PADŁEM! Serio obejrzyj sobie staty i skroty jak gral Ernest z Jo- Wilfridem Tsonga a potem pisz te głupoty. Co do Dasco to nie sadze aby byl on jutro w stanie powalczyc z Łotyszem, kompletnie nie widze Dasco bo wygrana z przereklamowanym Mallisem i po dwoch tiebreakach z Benneteau sie udala ale czy wystarczy na Gulbisa?
Ja jutro stawiam na Gulbisa bo przede wszystkim swietnie sie porusza na korcie o wiele lepiej od Dasco. Gra bardzo ofensywnie i lubi przejmowac inicjatywe i spychac rywala do deffu co Dasco uczyni i przegra.
Swietnie serwowal i returnował a przy szerokim wachlarzu zagran stanowi to mieszanke wybuchowa jutro rowniez podporka handicapem Lopeza bo mecz z tych 50/50 i obecnej formie Lopeza bedzie go bardzo ciezko przelamac. Do tego Haas ma juz swoje lata wiec im dluzej w mecz tym in plus dla Hiszpana.
Rowniez mimo kiepskiego meczu warto pograc na Ferrera z Ukrainską panienką..
 
hogan 1,4K

hogan

Użytkownik
W obu kursach jak dla mnie spore value. Lopez świetnie serwisowo, jego ulubiona nawierzchnia, Haas spory regres formy, porażka z Ebdenem w pokazówce, z Fedexem zagrał bardzo słabo w Halle.
no tak, porażka w pokazówce i porażka z Federerem 1-2 to rzeczywiście kapitalny wyznacznik.


Pisanie o tym, że Haas ma już swoje lata i im dłużej w mecz tym gorzej jest ***** warte, bo to jest trawa i tutaj nie ma tyle biegania co na mączce, a jeszcze miesiąc temu Haas sobie hasał na Roland Garros aż miło i to w bardzo długich meczach. Tutaj nie będzie praktycznie wymian bo Lopez wszystko będzie sprowadzał do s&amp;v. Lopez jest w bardzo dobrej formie, to prawda, sam na niego stawiałem w poprzednich rundach i jestem zadowolony, jednak teraz przeciwnik jest innego kalibru. Lopez pokonał słabiutkiego na trawie przebijacza Simona i Mathieu który z resztą kreczował po pierwszym secie. Żaden z tych graczy nie umywa się nawet do Haasa w najistotniejszych elementach jutrzejszego meczu, czyli serwisach, returnach i passing shotach. Haas ma bardzo dobry return i bardzo dobrze mija rywali przy siatce, swój serwis ma także świetny i uważam, że ciężej będzie Lopezowi przełamać Haasa niż w drugą stronę. Lopez tak jak mówiłem, forma bardzo dobra ale tak naprawdę, ani na Wimbledonie, ani w wygranym turnieju w Eastbourne nie był pod ścianą, a myślę, że wszyscy znają słabiutką główkę Feliciano. Jak dla mnie w tym meczu:
-Haas @1.50 Pinnacle ✅✅✅
-tiebreak w meczu - TAK @1.40 bet365
⛔ - choć tutaj trochę niski kurs i nie warto dużo w niego inwestować bo value brak.



na celownik można także wziąć mecz Igora Sijslinga z Ivanem Dodigiem, ale pod kątem overa gemowego, a nie typowania zwycięzcy bo tutaj jest 50-50, tak jak z resztą prezentują się kursy. obaj panowie trzymają swój serwis bardzo dobrze, Sijsling pięknie pojechał Raonica w poprzedniej rundzie, bardzo żałuję, że nie wszedłem w ten typ grubiej tylko był posłany na akumulatorze i coś innego wtopiło. Igor ostatnio świetne mecze na trawie, z resztą styl gry pasuje na grass idealnie, mocny, dobry i trudny do odebrania serwis, dobry slajs, dobra gra przy siatce. Dodig także bardzo dobry serwis, gra przy siatce też niezła i chyba trochę solidniejszy z końcowej linii od holendra. W każdym razie, przełamań tutaj zbyt wiele nie będzie (z resztą jak w poprzednich ich meczach), 3-0 także nie powinno się w żadną ze stron skończyć, TB tutaj widzę jak w mordę strzelił, a możliwe, że będzie więcej niż jeden. jeżeli miałbym typować zwycięzcę to chyba jednak Sijsling, ale nic tylko bić w overka.
-over 40.5 gemów @1.72 bet365 - zwrot
-tiebreak w meczu - TAK @1.44 bet365 - zwrot
-tiebreak w pierwszym secie - TAK @3.40 bet365 - zwrot
- ale to już rekreacyjnie.


do tego wklejam typy z poprzedniej strony które zostaną rozegrane dopiero dzisiaj:

Łukasz Kubot - Benoit Paire over 37.5 gema @1.85 Unibet ⛔

stawianie w tym meczu na Paire po takim kursie jaki teraz jest, jest zupełnie nieopłacalne, value jest przy Łukaszu. ale nie bawiąc się w tym meczu w przewidywanie zwycięzcy można wytypować oferowany nam over gemowy. Łukasz w pierwszym meczu pewnie pokonał słabiutkiego Andreeva, natomiast zamiast grać drugi sobie odpoczywał bo Darcis poddał go bez wychodzenia na kort. Paire z kolei stracił seta z Ungurem co jest wstydem zważywszy na nawierzchnię, natomiast w meczu ze swoim rodakiem Robertem nie połamał się ani razu co u tego gościa jest jakimś białym krukiem bo zazwyczaj jego mecze są pełne przełamań. Przyznam, że nie oglądałem meczów żadnego z nich w tym turnieju, natomiast spotkali się panowie na Roland Garros, dość gładko wygrał Paire, lecz wcale tak być nie musiało, bo Kubot prowadził w trzecim secie już z dwoma przełamaniami (później klasycznie &quot;spusiaczył&quot;), a w pierwszym secie o wszystkim decydował TB. Tamto spotkanie jednak było na mączce czyli nawierzchni w ogóle nie pasującej do stylu gry Kubota. Tutaj mamy trawkę która jest idealna dla jego s&amp;v i mamy Wimbledon na którym Łukasz czuje się dobrze co pokazał w zeszłym roku. Czuję, że zobaczymy tutaj minimum 4 zacięte sety i całkiem niewykluczone jest, że wygra Kubot, a po kursie @4.0 jaki proponuje Unibet jest to na pewno warte paru złotych. do tego w tym meczu proponuje: będzie tiebreak - TAK @1.57 Bet365 ⛔




zupełnie nie rozumiem tego hurraoptymizmu w stawianiu na Verdasco. Gulbis już go pojechał w tym roku na mączce, więc dlaczego by nie miał tego zrobić na trawie? wygrał seta z Tsongą kiedy ten jeszcze był zdrowy, bombarduje serwisem i uderzeniami z głębi kortu, porusza się całkiem nieźle i ostatnio nic takiego nie odwalił jak to mu się dawniej zdarzało. Verdasco natomiast wygrał z dobrym na trawie Malissem który jednak jest już troszeczkę przygrubawy i słaby kondycyjnie co pokazał po wygranym pierwszym secie w którym trochę pobiegał. Wygrał także z Benneteau który był w słabiutkiej jak dla mnie formie (oglądałem cały mecz z Kamke). Gulbisowi nie braknie sił po pierwszym secie i będzie tak samo bombił przez 2,3, może i więcej setów, to nie jest nawierzchnia dla Dasco i skoro pokonał go Gulbis nawet na mączce to tutaj daję Fernando jeszcze mniejsze szanse na pokonanie będącego w dobrej formie Łotysza.

Gulbis @1.80 Sportingbet ⛔⛔

 
seboes 507

seboes

Użytkownik
Spotkanie: Łukasz Kubot - Benoit Paire 12:30

Typ: Kubot +3.5 gem ✅ izi ✅
Kurs: 2,32
pinnacle


Spotkanie trzeciej rundy turnieju na kortach Wimbledonu. Nasz rodak powalczy o awans do kolejnej rundy na korcie 18 o godzinie 12 30, oczywiście jeżeli pozwoli na to pogoda. Kubot niestety poleciał znacznie w rankingu po słabym jak dotąd sezonie. Co ciekawe panowie grali między sobą nieco ponad roku temu na korcie trawiastym turnieju w Hertogenbosch. Wtedy Łukasz był faworytem a w rankingu plasował się na 48 pozycji, ale uległ Francuzowi w 3 setach. Polak lubi tą nawierzchnie. Wiadomo jak dobrym jest on deblistą i niemal w każdej akcji widzimy go w ofensywnej akcji przy siatce. W pierwszej rundzie tegorocznego Wimbledonu pokonał on Andreeva w stosunku 6-1 7-5 6-2. W tym spotkaniu nieźle funkcjonwał serwis. Wygrywał 68 % piłek po swoich serwisach wliczając także drugie serwisy. Dobrze wyglądała ta bardzo ważna u niego statystyka w grze przy siatce 28 of 37 = 76 %. Rywal polaka jest 7 lat młodszy, ma dobre warunki fizyczne i napewno bardzo ciężko odebrać mu serwis. Jeżeli chodzi o jego dyspozycję to ciężko coś stwierdzić ponieważ Ungur i Robert to nie są przeciwnicy z najwyższej półki. Nie najlepiej zaczął sezon na kortach trawiastych. Porażka w drugiej rundzie turnieju w Londynie z Kudlą po dwóch setach, a następnie krecz w pierwszym secie kolejnego z turniejów. To pozwala z pewnym optymizmem patrzeć na to spotkanie. Kubot powinien powalczyć, ten mecz nie powinien skończyć się w trzech setach, a jeżeli nasz tenisista się nie spali to powinien to handi pokryć dobrą grą w swoich gemach serwisowych.
 
gemsetmecz 927

gemsetmecz

Użytkownik
zupełnie nie rozumiem tego hurraoptymizmu w stawianiu na Verdasco. Gulbis już go pojechał w tym roku na mączce, więc dlaczego by nie miał tego zrobić na trawie? wygrał seta z Tsongą kiedy ten jeszcze był zdrowy, bombarduje serwisem i uderzeniami z głębi kortu, porusza się całkiem nieźle i ostatnio nic takiego nie odwalił jak to mu się dawniej zdarzało. Verdasco natomiast wygrał z dobrym na trawie Malissem który jednak jest już troszeczkę przygrubawy i słaby kondycyjnie co pokazał po wygranym pierwszym secie w którym trochę pobiegał. Wygrał także z Benneteau który był w słabiutkiej jak dla mnie formie (oglądałem cały mecz z Kamke). Gulbisowi nie braknie sił po pierwszym secie i będzie tak samo bombił przez 2,3, może i więcej setów, to nie jest nawierzchnia dla Dasco i skoro pokonał go Gulbis nawet na mączce to tutaj daję Fernando jeszcze mniejsze szanse na pokonanie będącego w dobrej formie Łotysza.
Te 3 pogrubienia pokazują jak bardzo znasz się na tenisie. Może i Malisse ma troszkę za dużo wagi, ale czy to ma aż taki wpływ na kondycję? Nie można też zapomnieć o tym, że to Dasco wygrał ten mecz, a nie X-Man go przegrał. Na prawdę dobre spotkanie w wykonaniu Hiszpana. Xavier po prostu zagrał jeden słabszy mecz i tyle w temacie.
Benek w słabej formie? Pokonanie choćby Andersona w Eastbourne to już jakiś pokaz umiejętności. Reprezentant RPA jest na podobnym poziomie co Fernando, tylko z innymi predyspozycjami do gry. Francuz go pokonał 2:0 co przypadkiem nie było. Trzy sety z Tomicem to też dobry wynik, młody jest w dobrej formie i na trawie potrafi grać co udowadnia właśnie tutaj.
Trzeci argument to już w ogóle mnie powalił. Jak można pisać, że to nie nawierzchnia dla Verdasco? Chociażby jego ofensywny styl gry i bardzo dobry serwis dają mu dużą przewagę nad niektórymi zawodnikami. To, że nie lubi jej tak bardzo jak mączka, to nie znaczy, że nie może grać równie dobrze.
Typu na Gulbisa nie neguję, bo mecz jest prawie równy, chociaż z mojej perspektywy to Hiszpan wyjdzie z tego pojedynku górą, co opisałem kilka postów wyżej. A teraz, żeby nie było spamu mój typek na dzisiaj:
#7#
Igor Sijsling - Ivan Dodig
Kurs: 1.90
Na dzisiaj wybrałem o to ten mecz. Oceniam go na 60/40 na korzyść mojego &quot;faworyta&quot;, czyli Dodiga. Tenisiści grają w ostatnich tygodniach na bardzo zbliżonym poziomie, jednak lepszych graczy pokonywał Chorwat. Wyeliminowanie Raonica z Eastbourne, czy Kohlschreibera z Wimbledonu to nie byle jakie wyniki. Sijsling również może pochwalić się wygraną nad Kanadyjczykiem, jednak drugiego tak znanego nazwiska w ostatnich jego zwycięstwach nie znajdziemy.
Panowie mają bardzo podobny styl gry. Silny serwis, dobry forehand i skracanie wymian. Bardziej regularny w swoich zagraniach wydaje mi się Ivan, dlatego też mój typ na dzisiaj kieruję w jego stronę. Spotkanie zadecyduję się zapewne w niewymuszonych błędach oraz liczbie piłek wygrywających. Na trawie obaj czują się bardzo dobrze, więc jakakolwiek przewaga z tego tytułu nie przysługuje żadnemu z nich.
Moim zdanie skończy się na pięciu setach i gra na over gemowy jest także jak najbardziej na miejscu. Buki oferują linię 40,5 co zdaje mi się, że zostanie przekroczone już po czwartej serii. Spodziewam się przynajmniej jednego tie-breaka, a więc stwarza nam się okazja na następny typ. Ja mimo to zostaję przy wygranej Dodiga i mam nadzieję, że Chorwat nie zawiedzie w tym spotkaniu.​
 
J 9,8K

jozin28

Użytkownik
Lopez czy Haas ? Co analiza to różne zdania. Ja osobiście zagrałem na Lopeza +2,5 seta kurs 1,36 Pinnacle. Over 3,5 seta 1,44 Bet365 też do pogrania. Skoro obaj Panowie w formie to myślę, że warto taką opcję mimo iż kurs nie powala.
 
dzipkis 897

dzipkis

Użytkownik
A co znawcy myślą o typie over 10,5 gema w 1 secie @ 2,40 w Unibet w meczu Sijsling vs Dodig ?
Obaj to świetni serwismani, których nie tak łatwo przełamac. Wydaje mi się, że po takim kursie warto spróbowac choc zaznaczam, że nie znam się aż tak na tenisie dlatego proszę o opinię innych użytkowników.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom