>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wimbledon '13 - turniej główny mężczyzn

Status
Zamknięty.
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Brown - Mannarino 1 1,64 4/10

Podoba mi sie gra Jamajczyka. Po nim nigdy nie wiadomo czego sie spodziewac ale wiadomo, ze Szlem i spora kasa to co innego niz amrny challenger. Rasta rozegral znakomity mecz z Hewittem. Lleyton wcale nie gral jakos fatalnie, Murzyn zepchnal go do defensywy, atakowal, mocne pilki fh bh, voleje. Swietnie to wygladalo. Mannarino tez potrafim atakowac ale jego talent jest ograniczony a poziom gry nizszi niz Browna.

Stachowski - Melzer 1 1,93 3/10

Swietny mecz Stacha z Federerem i jesli zagra napodobnym poziomie z Melzerem to bedzie 3-0, 3-1. Jurgen ma najgorszy sezon od wielu lat. Fatalna dyspozycja z glebi kortu, mnostwo bledow wlasnych, szarpana gra bez pomyslu. Siergiej swietnie serwuje, mnostwo atakow, super woleje. Nawet ten szarpany bh fajnie funkcjonowal. Ma spora szanse na swietny wynik przy takiej drabince wiec czemu nie? Sporo atutow w przeciwienstwie do rywala. Melzer to obecnie juz tylko fh i pierwszy serwis ale i to czesto zawodzi.
 
S 269

sztywny

Użytkownik
17:13Michael Llodra has been explaining why he pulled out of the singles earlier - only to reappear in the doubles later on. The Frenchman said he picked up a hamstring problem at the French Open and he knew it would be difficult to complete his singles match. Once he lost the first set, he wanted to concentrate on the doubles - as he and Nicolas Mahut &quot;have a goal here to play and try to win.&quot; The pair were runners- up in Paris.

Takie coś znalazłem na oficjalnym blogu Wimbledonu . Po prostu Lodra skupia się bardziej na deblu , widzi , że mają z Mahutem szanse coś ugrać .

Z drugiej strony nie wiem czy ze zdrowiem Mahuta jest wszystko ok ... Jeśli będą duże kursy skłaniałbym się do typowania przeciwko Francuzom .
 
S 12

sirarcher

Użytkownik
Typy na jutro:
Janowicz vs Almagro 1,66 Bet365
Kubot vs Paite 4,00 Bet365
Gulbis vs Verdasco 2,10 Bet365

Janowicz ma szansę osiągnąć wielki sukces w turniejach wielkoszlemowych. Może nawet dojść do połfinału jak zagra swój najlepszy tenis. Zdziwił mnie kurs na Kubota powinien być w okolicach 2,60 - Kubot znakomicie czuje się na kortach wimbledońskich. Kurs taki bo przegrał 4 razy z Paire. Verdasco to co pokazał na turnieju to WIELKA KLASA. Ograł belga, następnie francuza, najprawdopodniej wpadł w trans i może ograć Gulbisa, ten natomiast ma słabą pscychikę, gdyby nie kontuzja tsongi, wyleciał by z turnieju. Jeśli ktoś się nie zgadaza, wyraźcie swoja opinię. GL ALL !
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
gemsetmecz 927

gemsetmecz

Użytkownik
#5#
Ernests Gulbis - Fernando Verdasco
Kurs: 2.10​

Jak pierwszy typ był przeciwko Hiszpanowi, tak teraz przekonał mnie do swojej gry i jak na razie nie zawiódł. Pierwszy mecz z Malisse na wysokim poziomie, tak samo jak z Benkiem. Teraz przyszło teoretycznie najłatwiejsze zadanie. Gulbis nie gra rewelacyjnie na trawie, mało spotkań, w Wimbledonie maks to druga runda. W poprzednim roku wyeliminował Berdycha, by później przegrać z Jerzykiem. Tym razem zdołał pokonać Rogera-Vasselina, a później dzięki kontuzji Tsongę. W otwierającym meczu pokazał się całkiem dobrze, jednak z bardziej doświadczonym Francuzem miał mniej do powiedzenia i nie wiadomo co by było gdyby nie krecz.
Obaj tenisiści dysponują dobrym serwisem, jednak bardziej regularny w tym aspekcie jest Hiszpan. Fernando na prawdę potrafi wykorzystać atut podania i sprawia wielkie kłopoty swoim rywalom. Do tego jest graczem leworęcznym co sprawia dodatkową trudność dla niektórych graczy. Gulbis przeplata podwójne błędy z asami, co w pewnym momencie może odbić się negatywnie na wyniku. Technicznie na pewno lepszy jest Verdasco i to Ernests będzie musiał jak najszybciej kończyć wymiany. Z drugiej jednak strony częste błędy gracza z półwyspu Iberyjskiego dostarczą mu punkty za darmo. Mimo to bardziej ofensywnie nastawiony powinien być Łotysz.
W H2H prowadzi Dasco, jednak żadne ze spotkań nie zostało rozegrane na trawie. Ostatni raz rywalizowali ze sobą w Barcelonie, gdzie zaskakująco wygrał Gulbis po dwóch setach. Tym razem uważam, że to Fernando pokaże w jak dobrej jest dyspozycji i pokona swojego przeciwnika po 4 setach. Obaj gracze są chimeryczni i do końca nie można przewidzieć wyniku, jednak tak jak wcześniej wspomniałem regularniejszy na pewno w ostatnich tygodniach jest Hiszpan. Come on Dasco!
#6#
Adrian Mannarino - Dustin Brown
Kurs: 2.50​

W tym spotkaniu widzę duże value na korzyść Francuza. Przez bukmacherów jest niedoceniany, a może to Brown jest uważany za przesadnego faworyta po zwycięstwie nad Hewittem. Niemiec w dobrym stylu pokonał Australijczyka, jednak nic nadzwyczajnego nie pokazał. Dał aż 10 szans na breaka, co jak na ATP to duża ilość. W I rundzie Dustin ograł pewnie Garcie-Lopeza. Tam można było zauważyć lepszą grę niż w pojedynku z Lleytonem. Mannarino natomiast dzięki szczęściu awansował dalej. Krecz Isnera już po 2 gemach i gra w III rundzie stała się faktem. W otwierającym meczu na Wimbledonie pokazał jak dobrze jest przygotowany. Zmiótł z kortu Andujara oddając mu zaledwie 6 gemów.
Szansę na zwycięstwo Francuz musi szukać przy drugim serwisie rywala. Brown nie jest technikiem, lecz raczej będzie chciał skończyć akcję serve&amp;volley. Właśnie tutaj także można upatrywać cienia szansy, że zbyt duża ilość takich akcji może skończyć się dla niego bardzo źle. Wiadomo, że prób będzie wiele, a Adrian potrafi mijać zawodników wchodzących pod siatkę. Mannarino nie ma takiego problemu jak nie trafi pierwszego podania, jest stabilny przy obu serwisach i to będzie jego ogromnym atutem. Return rywala jest przeciętny, więc nie ma czego się obawiać.
W H2H korzystniej wygląda Francuz, jednak tak jak we wcześniej analizowanym spotkaniu nie brałbym tych rywalizacji za kluczowe wydarzenia. Co prawda ostatnie ich spotkanie miało miejsce niecałe 4 miesiące temu, lecz było rozgrywane w hali. Po dwóch tie-breakach triumfował 25-letni zawodnik. Trzeba podkreślić, że był to finał, więc o jakimkolwiek odpuszczaniu nie ma mowy. Komfort psychiczny będzie na pewno po stronie Mannarino.
Formą obaj nie błyszczą, jednak na trawie lepiej gra Francuz. Większa ilość spotkań na pewno przełoży się korzystniej dla niego. Również sezon ma bardziej udany od rywala, chociaż ostatnie tygodnie pokazują, że to Brown jest na fali wznoszącej. Na Wimbledonie to Niemiec zagrał więcej meczów i na pewno zdążył się przyzwyczaić do nawierzchni. Mimo wszystko uważam, że Adrian jest w stanie sprawić &quot;niespodziankę&quot; i wygrać spotkanie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
B 2,2K

barichello

Użytkownik
Mannarino Brown
Idzie masówa na Browna, fajnie pogrywa, ograł Garcia Lopeza oraz Hewitta, ale byłbym ostrożny przy graniu go po takim kursie. Myślę, że gdyby nie wyeliminowanie tej dwójki, kursy rozkładały by się mniej więcej po równo. Mannarino to nie pionek na trawie i tak szybko bym go nie skreślał i nie bagatelizował. Osobiście dostrzegam value w kursach na Francuza
Mannarino 2.20
 
mad3rs 2,6K

mad3rs

Użytkownik
???? Mannarino A. v Brown D. ✅
2,50 Bet365
O tym meczu wiele zostało napisane, praktycznie najciekawsze jutrzejsze spotkanie. Mannarino na pewno na trawie gra lepiej. Brown swą grę opiera na serwisie, którego jeśli jutro nie będzie, nie będzie żadnej walki. Bilans pojedynków bezpośrednich na korzyść Francuza, 2-1 jednak mecz gdy wygrał Brown został rozegrany w 2007 roku. Mecz z serii 50/50 z kilku względów. Za Mannarino przemawiają umiejętności bo bez wątpienia jest on lepszym zawodnikiem. Po stronie Browna są znów wyniki, jednak to może działać w dwie strony. Brown jest zawodnikiem nie przewidywalnym, jeden słabszy set na początku meczu może wszystko zniszczyć. Na dodatek Brown rozegrał tutaj w Londynie już dużo meczy, młodym zawodnikiem nie jest więc zmęczenie powoli musi o sobie dawać znać. Jak dla mnie Mannarino nie powinien być w tym meczu skreślany, szanse oceniam na 50/50.
???? Kubot Ł. v Paire B.
1,30 Pinnacle Sports
Gram tutaj przeciwko naszemu rodakowi, dla którego nie widzę tutaj zbyt dużo szans. Paire gra życiowy sezon, widziałem jego wczorajszy mecz z rodakiem Robertem, trzy szybkie sety, bardzo dobra gra. A Kubot? Kubot miał duże szczęścia w Londynie, najpierw bardzo mało wymagający rywal, potem walkower Darcisa i tak znalazł się w trzeciej rundzie Wimbledonu. Bilans pojedynków bezpośrednich na korzyść Benoita, cztery zwycięstwa, żadnej porażki, mecze bardzo aktualne, mamy nawet jeden mecz na trawie z ubiegłego roku. Kubot nigdy na trawie dobrze nie grał, może poza 2011 rokiem i dobrym wynikiem na Wimbledonie. Tak jak pisałem wyżej Paire jest w gazie i nie widzę tutaj żadnych argumentów po stronie Polaka, który nadal jest wielką niewiadomą. Jedyne co może zawieść Francuza to nadmierna pewność siebie, jednak jeśli podejdzie do meczu na maksa skoncentrowany to po Polaku nie będzie co zbierać.
 
kain. 2,2K

kain.

Użytkownik
Janowicz - Almagro 1 1.769 Pinnacle ✅

Jerzyk z meczu na mecz znajduje się na fali wznoszącej. Zauważają to również bukmacherzy, którzy z każdym meczem zaczynają faworyzować naszego rodaka. W jutrzejszym meczu zmierzy się ze specjalistą kortów ziemnych. Almagro nie posiada porażających wyników na szybszych nawierzchniach, nie jest tam zawodnikiem tak mocnym jak na wcześniej wspomnianym clayu. Za Janowiczem jak zwykle będzie przemawiał jego serwis oraz dobry return, który w mojej ocenie powinien dać Janowiczowi przepustkę do 1/16 Wimbledonu. Jak widać organizatorzy również doceniają formę Polaka, ponieważ zagra jutro na Korcie Centralnym co jest dla niego sporym wyróżnieniem.

Gulbis - Verdasco 2 2.050 Pinnacle ✅

W następnym jutrzejszym meczu zobaczymy oprawcę Tsongi, który zmierzy się ze starym wyjadaczem Verdasco. Zaskakuje mnie tutaj faworyzowanie Łotysza, który jak wiadomo jest zawodnikiem, który gra bardzo chimerycznie. Potrafi przegrywać wygrane mecze tylko i wyłącznie przez swoją głowę i w tym elemencie według mnie Verdasco powinien zdecydowanie przeważać. Dasco ostatnimi czasy zaczął grać pewnie i zarazem regularnie. Świadczą o tym dobre wyniki w ostatnich meczach. Najlepszym obrazem gry Verdasco jest pokonanie Xaviera Malisse, który znajduje się w topie graczy trawiastych. Dołożył do tego wygraną z dobrze prezentującym się na trawie Benneteau. W obu tych spotkaniach stracił zaledwie 1 seta. Z drugiej strony mamy Gulbisa, który w turnieju w Halle miał trudną 3 setową przeprawę w meczu z beznadziejnym ostatnio Baghdatisem, a następnie porażka w 2 setach w meczu z solidnym Haasem. Na Wimbledonie wygrana ze średniej klasy zawodnikiem Rogerem-Vasselinem, a następnie zwycięstwo z faworyzowanym Tsongą, który przegrał przez krecz. Nie oszukując się Tsonga w pełnej dyspozycji wciągnąłby nosem Gulbisa, który popełnia rażące błędy, które jutro Verdasco powinien skrzętnie wykorzystać i przeważyć szalę wygranej na swoją stronę.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
S 4

saszka87

Użytkownik
A ja całkowicie mam odmienne zdanie na ten temat i szedłbym w stronę łotysza po 1,75. Ogladałem mecze Verdasco i owszem prezentował się niezle ale bez szału wygrana z Francuzem po 2 tie breakach i w ostatnim 6-4 mecz równy wcale go nie zdominował i rownie dobrze mógł polec. A Gulbis to inny typ zawodnika niż dotychczasowi rywale hiszpana gra zdecydowanie bardziej agresywnie i uderza mocniej co nigdy hiszpaną nie leży. Mysle ze Ernest poradzi sobie bez problemu z Verdasco
 
N 1

nikobellic1

Użytkownik
Czy może mi ktoś powiedzieć dokładnie o której jutro będą wznawiane mecze które dzisiaj z powodu deszczu zostały przerwane ? Na bet365 jest że niby o 10 na livesports że o 12.30. Nie powiem że zamroziłem trochę kasy w meczach i fajnie by było gdyby rozegrane zostały minimalnie trochę wcześniej niż inne przewidziane na ten dzień.
Stakhovsky i Verdasco według mnie to najlepiej zapowiadający się zawodnicy na jutrzejszy dzień względem kursu na nich. Nie spodziewałem się że bukmacherzy aż takie wystawią... Nie zamierzam tego przepuścić.
 
bartezz 33

bartezz

Użytkownik
Czy może mi ktoś powiedzieć dokładnie o której jutro będą wznawiane mecze które dzisiaj z powodu deszczu zostały przerwane ? Na bet365 jest że niby o 10 na livesports że o 12.30. Nie powiem że zamroziłem trochę kasy w meczach i fajnie by było gdyby rozegrane zostały minimalnie trochę wcześniej niż inne przewidziane na ten dzień.
Stakhovsky i Verdasco według mnie to najlepiej zapowiadający się zawodnicy na jutrzejszy dzień względem kursu na nich. Nie spodziewałem się że bukmacherzy aż takie wystawią... Nie zamierzam tego przepuścić.
Wszystkie przerwane mecze o 12.30
http://www.wimbledon.com/en_GB/scores/schedule/index.html
 
hogan 1,4K

hogan

Użytkownik
Łukasz Kubot - Benoit Paire over 37.5 gema @1.85 Unibet
stawianie w tym meczu na Paire po takim kursie jaki teraz jest, jest zupełnie nieopłacalne, value jest przy Łukaszu. ale nie bawiąc się w tym meczu w przewidywanie zwycięzcy można wytypować oferowany nam over gemowy. Łukasz w pierwszym meczu pewnie pokonał słabiutkiego Andreeva, natomiast zamiast grać drugi sobie odpoczywał bo Darcis poddał go bez wychodzenia na kort. Paire z kolei stracił seta z Ungurem co jest wstydem zważywszy na nawierzchnię, natomiast w meczu ze swoim rodakiem Robertem nie połamał się ani razu co u tego gościa jest jakimś białym krukiem bo zazwyczaj jego mecze są pełne przełamań. Przyznam, że nie oglądałem meczów żadnego z nich w tym turnieju, natomiast spotkali się panowie na Roland Garros, dość gładko wygrał Paire, lecz wcale tak być nie musiało, bo Kubot prowadził w trzecim secie już z dwoma przełamaniami (później klasycznie &quot;spusiaczył&quot;), a w pierwszym secie o wszystkim decydował TB. Tamto spotkanie jednak było na mączce czyli nawierzchni w ogóle nie pasującej do stylu gry Kubota. Tutaj mamy trawkę która jest idealna dla jego s&amp;v i mamy Wimbledon na którym Łukasz czuje się dobrze co pokazał w zeszłym roku. Czuję, że zobaczymy tutaj minimum 4 zacięte sety i całkiem niewykluczone jest, że wygra Kubot, a po kursie @4.0 jaki proponuje Unibet jest to na pewno warte paru złotych. do tego w tym meczu proponuje: będzie tiebreak - TAK @1.57 bet365


zupełnie nie rozumiem tego hurraoptymizmu w stawianiu na Verdasco. Gulbis już go pojechał w tym roku na mączce, więc dlaczego by nie miał tego zrobić na trawie? wygrał seta z Tsongą kiedy ten jeszcze był zdrowy, bombarduje serwisem i uderzeniami z głębi kortu, porusza się całkiem nieźle i ostatnio nic takiego nie odwalił jak to mu się dawniej zdarzało. Verdasco natomiast wygrał z dobrym na trawie Malissem który jednak jest już troszeczkę przygrubawy i słaby kondycyjnie co pokazał po wygranym pierwszym secie w którym trochę pobiegał. Wygrał także z Benneteau który był w słabiutkiej jak dla mnie formie (oglądałem cały mecz z Kamke). Gulbisowi nie braknie sił po pierwszym secie i będzie tak samo bombił przez 2,3, może i więcej setów, to nie jest nawierzchnia dla Dasco i skoro pokonał go Gulbis nawet na mączce to tutaj daję Fernando jeszcze mniejsze szanse na pokonanie będącego w dobrej formie Łotysza.
Gulbis @1.80 Sportingbet

Co do meczu naszego Jurka to nie mówię, że on nie wygra i bardzo bym chciał żeby wygrał, ale te kursy to jest zupełnie nieporozumienie. @1.61 na Jurka w bet365? kursy powinny być co najmniej wyrównane, już bliżej do tego Unibetowi który ma @1.80. Dla mnie w tym meczu będzie under 163.5 minuty @1.85 Unibet✅✅✅, będzie dużo asów, mało długich wymian bo zazwyczaj będą się one kończyły winnerem albo błędem jednego z graczy.
GL
 
jrb 21

jrb

Użytkownik
Gulbis E. (Lat)-Verdasco F. (Esp)
Typ:Verdasco game hp(-3,5) Paddy Power 2,75✅ spoko
Uważam że w tym meczu duże szanse na zwycięswto ma Hiszpan ostatnio jego forma jest leprza widać że mu zależy i chce wrócić do najwyższej formy,oglądałem jego kilka ostatnich meczy i w każdym prezentuje się coraz lepiej .Potrafi grać z Gulbisem już z nim wygrał 2 krotnie .Sądze że jeżeli ma wygrać to - 3,5 gema jest wielce prawdopodobne po niezłym kursie .Powodzenia!!

Troicki V. (Srb)-Youzhny M. (Rus)⛔ Rusek wzioł czas i to napewno mu pomogło;/
Typ: win Troicki 2,20 Paddy Power
W drugim meczu postanowiłem zaufać Serbowi który puki co śmiało poczynał sobie ze swoimi rywalami nie stracił jeszcze seta pewnie trzyma serwis i widać ze ma pomysł na gre .Youhzny w moim odczuciu może już czuć lekkie zmęczenie po ostatnio świetnych występach w Halle czy też RG.Nawet niedawny mecz z Pospillem kosztował go wilele sił.Im dłuższe bedzie spotkanie tym na korzyść Troickiego .Powodzenia !!!
 
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
zupełnie nie rozumiem tego hurraoptymizmu w stawianiu na Verdasco. Gulbis już go pojechał w tym roku na mączce, więc dlaczego by nie miał tego zrobić na trawie? wygrał seta z Tsongą kiedy ten jeszcze był zdrowy, bombarduje serwisem i uderzeniami z głębi kortu, porusza się całkiem nieźle i ostatnio nic takiego nie odwalił jak to mu się dawniej zdarzało. Verdasco natomiast wygrał z dobrym na trawie Malissem który jednak jest już troszeczkę przygrubawy i słaby kondycyjnie co pokazał po wygranym pierwszym secie w którym trochę pobiegał. Wygrał także z Benneteau który był w słabiutkiej jak dla mnie formie (oglądałem cały mecz z Kamke). Gulbisowi nie braknie sił po pierwszym secie i będzie tak samo bombił przez 2,3, może i więcej setów, to nie jest nawierzchnia dla Dasco i skoro pokonał go Gulbis nawet na mączce to tutaj daję Fernando jeszcze mniejsze szanse na pokonanie będącego w dobrej formie Łotysza.
Gulbis @1.80 Sportingbet
Świetnie opisał to kolega Hogan,Ernests to wg mnie materiał na gracza pierwszej piątki,właściwie się składa że oglądałem ich mecz na clayu i tam Fernando był bezradny to jakim cudem ma wygrać na grassie? To że pokonał emeryta Malisse i Benetu dla mnie nic nie znaczy bo Belg za bardzo wyeksploatował swój organizm w Hertogenbosch bo łyknąłby Hiszpana na miękko,Hiszpan był bezradny w starciu z Dolgopolovem(chodzi o 1 set), dopiero w 2 secie Aleksander zaczął wszystko wyrzucać po autach (czyżby tak chciał?). Jeśli Łotysz wytrzyma to spotkanie psychicznie jestem pewny że zamelduje się w next rundzie bo możliwości i predyspozycje gry na trawie ma dużo większe.
Typ Gulbis 1,80 Pinnacle
 
zuchman 4,2K

zuchman

Użytkownik
Wpadł mi w oko typ over 28.5 gemów ✅ (30) w meczu Robredo - Murray. Może ktoś króciutko napisać jak wyglądał mecz Robredo z Mahutem. Tommy nie stracił podania w meczu, więc mnie zastanawia czy tak dobrze trzymał serwis, czy było czekanie do tb. Obaj w sumie całkiem gładko wygrywali własne serwisy.
Haas + JJ + Stahovsky + over 28.5 Murray AKO 4.98 w bet365
Oby nie było płaczu na HP jutro ;)
 
aqu 48

aqu

Użytkownik
T. Robredo (+8,5) - A. Murray
kurs: 2.00, bet365
Wpadł mi dzisiaj w oko taki handicap na Robredo, myślę że jak najbardziej do pokrycia nawet przy wygranej Szkota w 3 setach. Hiszpan to taki cwany lis, który potrafi każdemu napsuć krwi, ostatnio bardzo dobrze mu idzie, na RG doszedł daleko, odpadł dopiero z późniejszym finalistą Ferrerem. Na trawie też gładkie 3:0 najpierw z Bogomolovem, a później z Mahutem. Murray przed Wimbledonem grał w Londynie i dał sobie urwać seta z Tsongą, a później z Cilicem. Na Wimbledonie w pierwszej rundzie z Beckerem skończył 9 gemów na plusie, później z Lu 8 gemów do przodu. Stąd też pewnie linia handi 8,5 gema dla Robredo dzisiaj.
Myślę, że to dobry typ, tym bardziej że w momencie słabszej gry Murray&#39;a, Tommy na pewno pokusi się o urwanie seta. Po drugie ta edycja Wimbledonu jest pełna niespodzianek i jak na razie nie warto cisnąć w faworytów, zwłaszcza gdy po drugiej stronie siatki jest stary wyjadacz Tommy Robredo ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Stak przy swoim old school &quot;s&amp;v&quot; zdeklasował w najlepszym znaczeniu tego słowa wielkiego mistrza - Federera, tym samym kończąc jego nieprzerwany streak, przy którym osiagał minimum ćwierćfinał tej imprezy od 2003 roku. Niesamowite.
Ukrainiec zagrał na prawdę dobry mecz, jak nie najlepszy w swojej karierze.. ale czy będzie w stanie dziś pociągnąć ten cały ciężar, presję ? Wydaje mi się, że nie ma już nic do stracenia, bo ogrywając Federera na centralnym osiągnął zenit.
Melzer to solidny, doświadczony tenisista, który ma wiele w zanadrzu jeśli chodzi o return, dobre uderzenie czy chociażby dyspozycje przy siatce - w końcu to urodzony deblista. Tak więc nie ma sensu tutaj porównywać Ukraińca do tego jak wyszedł w starciu ze Szwajcarem, bo będąc obiektywnym - nie sądzę, by powtórzył taki wyczyn i dziś prawdopodobnie zobaczymy przeciętnego Sergieya, na którego Melzer powinien znaleźć sposób.
Jurgen Melzer - Sergyi Stakhovsky [2,18] PinnacleSports
Jurek być może jest tutaj słusznym faworytem, patrząc przez pryzmat chociażby tego , że grass to najmniej lubiana nawierzchnia przez Almagro. Hiszpan jednak posiada spore urozmaicenie, skill i na pewno większe doświadczenie, także przy jego odpowiedniej dyspozycji dnia, zdecydowanie ma szansę z Jerzym na wyrównany mecz, a nawet na zwycięstwo.
Ostatni ich miting miał miejsce na początku roku podczas Aussie Open, gdzie Nico wygrał bez większych problemów w 3 setach.
Po takim kursie próbuję w strone Hiszpana...

Nicolas Almagro - Jerzy Janowicz [2,17] PinnacleSports
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Tenis, ATP Wimbledon 15:00 28.06
Verdasco - Gulbis
typ: 1
2,16
Pinnacle
Analiza
Dzis rozpoczynamy spotkania trzeciej rundy singla panow podczas tegorocznego Wimbledonu, naprzeciw siebie stana, Lotysz Ernests Gulbis i Hiszpan, Fernando Verdasco. Nie jestem fanem stylu gry Gulbisa, choc wielu wypatruje w nim sporego talentu, ja tego nie widze. Nie sadze, aby mial kiedykolwiek przebic sie wyzej, niz jest teraz. Gulbis w pokonanym polu pozostawil juz dwoch Francuzow, Rogera Vasselina oraz Tsonge, ktory skreczował w czwartym secie. Lotysz to zawodnik bardzo himeryczny i nie rowny, wezmy chocby Wimbledon rok temu, zwyciestwo nad Berdychem w trzech setach, a pozniej porazka z Janowiczem. Gulbis nie czuje sie zbyt komfortowo na trawie, zdecydowanie bardziej preferuje nawierzchnie twarde. Hiszpan natomiast gra jak do tej pory w tym turnieju swietnie. Widzialem jego spotkania z Malisse i Benneteau i wygladal naprawde bardzo dobrze. Swietny serwis, znakomita gra z glebi kortu, dobre poruszanie sie na trawie i czeste wypady do siatki, wydawacby sie moglo zawodnik kompletny na grass i chyba tak w rzeczywistosci jest. W obecnej dyspozycji Hiszpana naprawde nie widze wiekszych szans w tym pojedynku dla Lotysza.
 
gamesetmatch 538

gamesetmatch

Użytkownik
Witam bliźniaka :cool:
Brown gra jak w transie, jednak pamiętajmy. To jest Brown. Świetnie gra mu się jak nie jest faworytem, a jak nim jest to różnie to bywa. Trzeba uważać, ale mam nadzieję, że Dustin zagra na 100%. Podejdzie do meczu na tyle poważnie, żeby wygrać. 1.6 to niezły kurs, ale nie w przypadku Browna ???? Mimo wszystko uważam, że wygra, ale porażka nie zdziwi - wiadomo dlaczego.
 
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Spotkanie: Juan Monaco - Kenny de Schepper
Typ: 2
Kurs: 3.25
Bukmacher: William Hill
Mecz w którym spodziewam się niespodzianki. Juan Monaco jakoś nigdy nie kojarzył mi się z dobrą grą na trawą. Przez wiele lat na trawie grał jedynie podczas Wimbledonu i jego przygoda kończyła się już na pierwszej przeszkodzie. III runda to powtórzenie przez Argentyńczyka swojego najlepszego wyniku na kortach w Londynie sprzed roku. Czy jednak jest wstanie ten wynik poprawić?
Wbrew kursom jakie wystawili buce na to spotkanie to ja osobiście uważam, że Kenny de Schepper jest wstanie nie tylko przeciwstawić się Argentyńczykowi ale również go pokonać.
Francuz w tym roku sporo już grał na trawie i chyba można napisać, że ta nawierzchnia sprzyja jego grze. W Nottingham Challenger był w półfinale, na kortach Queens Club była III runda, natomiast w Eastbourne porażka w I rundzie. Ogólny bilans tego zawodnika na trawie w tym sezonie to 10 zwycięstw i 3 porażki. Dla porównania Monaco na trawie w tym roku zagrał 3 mecze 2 wygrał i 1 przegrał.
Napisałem, że nawierzchni trawiasta sprzyja grze Francuza, można to wnioskować po pierwszej rundzie gdzie pokonał Paolo Lorenziego, widać, że de Schepper ma bardzo dobry serwis (w III setach zaserwował rywalowi 22 asy). Na pewno nie jest to zawodnik, którego łatwo przełamać szczególnie na tej nawierzchni. Warto również zauważyć, że Francuz w II rundzie odpoczywał ponieważ jego niedoszły rywal Marin Cilic oddał mecz walkowerem.
Co do Monaco to jak na razie nie miał jeszcze naprawdę ciężkiego przeciwnika: I runda Bastian Knittel, II runda Rajeev Ram. Na pewno nie dysponuje tak dobrym serwisem jak jego dzisiejszy oponent. Myślę, że dziś Monaco może mieć spore problemy z wygraniem meczu i jeżeli pogoda nie przeszkodzi to zobaczymy naprawdę ciężką przeprawę Argentyńczyka. Myślę, że jednak nie zakończoną Happy Endem. Mój typ to wygrana Kenny de Schepper&#39;a.
 
john90 115

john90

Użytkownik
Spotkanie: Robredo - Murray
Typ: Robredo +8.5 gema ✅ 2-6; 4-6; 5-7 -&gt; 8 gemów; szczęśliwie ale weszło.
Kurs: 1.85
Bukmacher: Expekt
Tommy to dużo lepszy i bardziej doświadczony zawodnik niż poprzedni rywale Murraya (linia gemowa wynosiła 8 i 9 gemów na korzyść Murraya). Ja osobiście spodziewam się ugrania seta przez Robredo, albo przynajmniej jakiegoś tiebraku, więc tak duże handi w stronę Robredo uważam za bardzo duże value.
Spotkanie: Kubot - Paire
Typ: Paire -5 gemów
Kurs: 1.85
Bukmacher: Expekt
Paire to młody bardzo zdolny tenisista. Ma za sobą świetny sezon i naprawdę bardzo dobre wyniki. Łukasz doszedł do tego etapu bardzo szczęśliwie. Nie widzę większych szans dla Polaka w tym spotkaniu (dotychczasowe pojedynki obu zawodników 4-0 na korzyść Francuza). Moim zdaniem tę linię gemową Francuz spokojnie pokryje.
Ponadto:
Janowicz - 1.70 Expekt ✅
O tym spotkaniu zostało już wszystko napisane. Spodziewam się trudnego pojedynku, ale zwycięstwa w 3,4 setach Polaka ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom