>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wimbledon '13 - turniej główny mężczyzn

Status
Zamknięty.
B 2,2K

barichello

Użytkownik
Analiza: [/size]
Ok, Francuz ostatnio wymiata na trawie i gra ciekawie i przyjemnie dla oka, a jego rywalem będzie dziś gracz z Hiszpanii, który na trawie gra rzadko i bez większych sukcesów, ale... Ale moim zdaniem jest value w grze na Robredo. Dlaczego:
1) ranking ATP Robredo (29.) - Mahut (124.)
2) H2H 2:1 Robredo - dawno temu i nie na trawie, ale jednak
3) Hiszpan ma bardzo dobry sezon i gra solidny tenis, a Mahut dopiero teraz na trawie się objawił
4) Robredo to mega walczak, co udowodnił na RG i nie ma z nim łatwych meczów (chyba, że nazywasz się Nadal lub Ferrer), a w tym roku dobrze zaczął na trawie pokonując Tsongę i na lajcie Bogomolova Jr.
5) Mahut kiedyś musi w końcu mieć słabszy dzień i zmęczenie da o sobie znać (od 11-go czerwca zagrał 11 meczów w 3 różnych lokalizacjach)
a od kiedy to ranking gra?
h2h nie na trawie, więc po co je przytaczać
podajesz przykłady walki na ulubionej nawierzchni dla Robredo, a na trawie już takim walczkiem nie jest i jak sam podkrśliłeś bez sukcesów
ja sugerowałem się zmęczeniem Mahut w 1 rundzie, ale przeszedł gładko, więc póki co odstawiam kwestię świeżości na dalsze rudny, bo Robredo też nie powinien go wymęczyć



Co do Ferrera, to go odpuszczam jednak, bo uwadze umknął mi fakt, że wywrócił się w pojedynku z Alundem i zwijał z bólu, więc nie mam pewności co do jego stanu zdrowia i nie warto wchodzić po takim kursie
 
toolmajster 1,2K

toolmajster

Użytkownik
a od kiedy to ranking gra?
h2h nie na trawie, więc po co je przytaczać
podajesz przykłady walki na ulubionej nawierzchni dla Robredo, a na trawie już takim walczkiem nie jest i jak sam podkrśliłeś bez sukcesów
ja sugerowałem się zmęczeniem Mahut w 1 rundzie, ale przeszedł gładko, więc póki co odstawiam kwestię świeżości na dalsze rudny, bo Robredo też nie powinien go wymęczyć
Wszystkie wymienione przeze mnie punkty dotyczyły tego, co nazywamy VALUE. Ranking nie gra, ale grając się go zdobywa. Moim skromny zdaniem kursy w tym meczu są zbyt mocno ustawione w stronę Mahuta i warto popróbować grę w kierunku Hiszpana.

edit to Barichello: Twój post został usunięty, ale i tak Ci odpowiem, bo nie lubię niedokończonych dyskusji. Mahut odpalił w czerwcu, gra pięknie, wygrał turniej w Holandii, ma swoje 5 minut - świetnie, ale ... patrz na kursy obiektywnie. Gra dziś z nieobliczalnym graczem z top30, w Hertogenbosch z wysoko postawionych pokonał tak naprawdę Wawrinkę, który jest obecnie w kiepskiej formie na trawie. W pozostałych meczach grał z zawodnikami z kolejnych dziesiątek (Kubot,Berankis, Kuznetsov,Donskoy, Malisse). Na mnie te wygrane nie robią takiego wrażenia. Robredo to solidna firma. Zagrał z Tsongą świetny mecz w Hurlingham i wygrał po zaciętej walce, mimo że także był skazywany na porażkę (3,75 Bet365). Na Wimbledonie pogonił już Bogo juniora i dziś na bank zapowiada się mecz walki. Gdybym ja miał ustawiać kursy na ten mecz, to biorąc pod uwagę wszystkie wspomniane w moim poście czynniki byłoby to 1,8-1,95 na obu. Na Robredo jest ponad 3, więc biorę, bo dla mnie to jest value.

e:✅✅✅ 7:6,6:1,7:6 Robredo
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
szpil 313

szpil

Użytkownik
Haase R./Sijsling I. - Schwank E./Zeballos H. 1 @ 1.44 Bet365

Para na którą stawiam od jakiegoś czasu gra razem z całkiem fajnymi wynikami. Do tego dobrze grają na trawie, co pokazują ich ostatnie wyniki w solowych meczach.
Druga para bez szaleństwa, w deblu próbują się spełniać, ale co chwilę zmieniają partnerów, co skutkuje brakiem wyników. Do tego 2 para to typowe ziemniaki, z trawą mają tyle wspólnego co nic.
 
D 6

davvido

Użytkownik
Tsonga J.W. -5.5g - Gulbis E. / 2.25 / fortuna / 6:3 3:6 3:6 krecz Tsonga J.W. / zwrot

Zdecydowanym faworytem dla mnie jest Tsonga. Argumentów jest kilka: znakomity serwis, długi i płaski forhend, dobra gra przy siatce. Nie bez znaczenia jest też historia meczów na grass&#39;ie (34 - 12, w tym roku 4-1). Porażka z Murrayem wstydu nie przynosi. Dodatkowo J.W. broni punktów za zeszłoroczny SF (zameldował się także w 2011 roku).
Gulbis na grasie jest poprostu słaby. W tym sezonie 2-1 (3-6 ogólnie). Z Baghdatisem, który jest pod formą stracił seta, porażka z Haasem do zaakceptowania. Nie widziałem jego meczu w 1R, ale wątpie aby sprawił większe problemy J.W. Linia nie wysoka, powinna wejść.

Cilic M. -6.5g - De Schepper K. / 1.70/ fortuna / walkower Cilic M. / zwrot

&quot;Ciekawe&quot; historie w dniu dzisiejszym...
 
lukkaz 577

lukkaz

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis –Wimbledon
Spotkanie: Serhij Stachowski -Roger Federer
Typ: under 27 gemów
Kurs: 2,26
Buk: Pinnacle
Data i godzina: 26.06.13 17:05

Dziś o godz. 17:05 w II rundzie Wimbledonu zmierzą się reprezentant Ukrainy Serhij Stachowski i Szwajcar Roger Federer. Stachowski to 116. Rakieta Świata, Król Roger jest aktualnie 3. w rankingu ATP.

Zacznę od Ukraińca – w pierwszej rundzie pokonał reprezentanta Brazylii Dutrę Da Silvę 0:3 (4:6 0:6 4:6). Stachovski rozegrał przed turniejem 6 pojedynków na trawie, 4 z nich zakończyły się jego zwycięstwem. Ukrainiec ma 193 cm wzrostu, jest praworęczny, posługuje się jednoręcznym backhandem. Najlepszym rezultatem na Wimbledonie jest awans do drugiej rundy w 2011 i 2013 roku. Zwycięzca 4 turniejów w grze pojedynczej był najwyżej sklasyfikowany w rankingu ATP na 33. Miejscu – miało to miejsce we wrześniu 2010 roku. W niedawnym Roland Garros Stachovski odpadł w I rundzie ulegając Richardowi Gasquetowi 3:0.

Król Roger jest w kapitalnej formie. Wygrał turniej ATP w Halle po raz szósty, po raz trzynasty wygrał turniej na trawie, a łączna ilość wygranych turniejów Rogera to 77. W Halle Szwajcar ograł Cedrika-Marcela Stebe 6:3 6:3 w nieco ponad godzinę gry, potem pokonał 6:0 6:0 Misze Zvereva. Zwycięstwo ćwierćfinałowe zajęło Federerowi ledwie 40 minut! W półfinale Roger pokonał Tommy’ego Haasa 2:1 (3:6 6:3 6:4). W finale ograł Michaiła Jużnego 2:1 (6:7 6:3 6:4).

W I rundzie Wimbledonu Roger rozprawił się w nieco ponad godzinę z 48. w rankingu Rumunem Victorem Hanescu 0:3 (3:6 2:6 0:6).

Roger mierzy 185 cm wzrostu, jest graczem praworęcznym, z jednoręcznym backhandem.

Nie ukrywam tego, iż jestem ogromnym fanem Rogera Federera. Stawiam na niego dla tego, iż wydaje mi się że wchodzi w mistrzowską formę. Według mnie ogranie słabszego od poprzedniego rywala Ukraińca w trzech setach to oczywista oczywistość. Roger nie powinien pozostawić złudzeń naszemu wschodniemu sąsiadowi kto jest Królem Wimbledonu. Z solidnym Hanescu uporał się w 23 gemy. Myślę, że będziemy świadkami podobnego pogromu w II rundzie.

Z jednej strony potężna wichura, łamiąc duże drzewa, trzciną zaledwie tylko kołysze. Myślę jednak że ani zmiłowania, ani łaski nie będzie. Król jest tylko jeden!
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
dexter_romanista 17

dexter_romanista

Użytkownik
Pospisil- Youzhny 2,5
mecz trwa, ale warto pograć na Kanadyjczyka
Misza jak to on, miał swoje okazje, które spartolił i czeka go 5. set, a tam nie ma TB
Pospisil 1. podanie to w zasadzie punkt, a i po drugim nie radzi sobie źle. W wymianach widać lepsze wyszkolenie Rosjanina, ale nie jest to miażdżąca przewaga...
Youzhny bierze teraz jeszcze masażystę...wg mnie to tylko umacnia typ, bo nie było widać grymasu podczas gry, jeśli bez bóli sobie średnio radził, to mały uraz nie pomoże..
Vaska nie lubię, dla mnie to gracz średnio myślący na korcie na poziom CH, ale dzisiaj mega skupiony, serwis siedzi, gra z głębi też... warto spróbowac
 
hugues 4,8K

hugues

Użytkownik
R.Gasquet vs G.Soeda. Total Games: Over 30.5 Price: 1.97 ✅
Bardzo przyjemna linia, ktora mysle, ze zostanie lekko pokryta. Go to swietny walczak, kwalifikacje przeszedl praktycznie jak burza, wczoraj takze bez problemu poradzil sobie z Mauerem. Richard wirtuozem trawy nie jest. Bardzo watpie by jutro Gasquet seryjnie przelamywal Japonczyka, mysle, ze bedzie sporo walki i sety bardziej overowe. 6:4 6:4 7:5 juz kryje linie, a ja twierdze, ze Go seta spokojnie ugra.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
A 21

adrianziomek18

Użytkownik
Pospisil- Youzhny 2,5
mecz trwa, ale warto pograć na Kanadyjczyka
Misza jak to on, miał swoje okazje, które spartolił i czeka go 5. set, a tam nie ma TB
Pospisil 1. podanie to w zasadzie punkt, a i po drugim nie radzi sobie źle. W wymianach widać lepsze wyszkolenie Rosjanina, ale nie jest to miażdżąca przewaga...
Youzhny bierze teraz jeszcze masażystę...wg mnie to tylko umacnia typ, bo nie było widać grymasu podczas gry, jeśli bez bóli sobie średnio radził, to mały uraz nie pomoże..
Vaska nie lubię, dla mnie to gracz średnio myślący na korcie na poziom CH, ale dzisiaj mega skupiony, serwis siedzi, gra z głębi też... warto spróbowac
sam tak zagrałem ale było bardzo blisko niestety słaba główka i beznadziejne błędy Kanadyjczyka sprawiły że Rosjanin gra dalej i już tutaj polecam pograć jego porażkę w kolejnej rundzie u buka który krecz rozlicza jaka wygraną o ile rosjanin nei odda walkovera w następnym spotkaniu....
PS. a to co Kandayjczyk zrobił woła o pomste do nieba. żeby nikt nie myslał że to rosjanin się obudził....to kandyjczyk oddawał punk za punktem po masakrycznych błędach....
 
kasztanowy 1,2K

kasztanowy

Użytkownik
Llodra - Seppi @1.57 Bet365 KRECZ ZWROT
Michael jest stworzony do gry na szybkich nawierzchniach, bardzo dobrze plasowany serwis, świetne krycie siatki i czucie przy uderzeniach z powietrza, skuteczna gra S&amp;V oraz dobre, atakujące slajsy poprzedzające wypady do siatki to spore atuty doświadczonego Francuza, które na trawie mają jeszcze większą moc. Francuz w 1 R przejechał się po Nieminenie, mimo że nie był aż tak zdecydowanym faworytem w tamtym spotkaniu. Nie było z tamtego meczu przekazu na żywo, jednak wnioskując po liczbach, Francuz jest dobrze przygotowany do tego turnieju, jest w stanie tu osiągnąć dobry wynik. W meczu z Finem zagrał 43 winnersy, przy 15 UE, to wynik napawający optymizmem przed kolejnymi rundami. Do tego trzeba dodać, że zaserwował 17 asów, a po 1 serwisie wygrywał kolejno 85 %, 73 &amp;, 94 % piłek. Wynik bardzo przyzwoity, jak przystało na znakomitego deblistę. Rywal Llodry zaś od początku sezonu wydaję mi się jakiś bezbarwny, niezły wynik w AO, ale później już bez błysku. Z Istominem w 1 R potrzebował aż 5 setów, by przechylić szalę na swoją stronę, duża liczba niewymuszonych błędów. Jutro Llodra powinien go odprawić, jeśli zagra swój tenis.
 
J 9,8K

jozin28

Użytkownik
Witam obserwuję to forum od jakiegoś czasu. Jest tu kilka osób z fajnymi analizami są też no gorsze:smile: Jako, że sam gram ostanimi czasy tylko tenis spróbuję napisać coś od siebie. Nie będę się rozpisywał w analizach bo często gram na czuja patrząc na formę zawodników i od kilku miesięcy wychodzę na plus:wink: Aha gram tylko w Pinnacle i stąd kursy.
Dziś proponuję:
Feliciano Lopez - Mathieu under 40 gemów kurs 1,68
Stawka 7/10
Francuz w fatalnej formie i wygrana z Berankinsem wcale mu wielkiej formy nie wróży nawet jeśli będzie 4 sety mogą się panowie zmieścić w tym underze.
 
Y 0

yetix

Użytkownik
nie no ten turniej jest nieprzewidywalny:
z Hewitem wygrywa niemiecki murzyn w dredach (!!)
szybkie wtopy:
Federer, Nadal, Wawrinka, Sharapova
walkowery:
Azarenka, Darcis (po meczu życia z Nadalem), Cilic, Shvedova
krecze:
Tsonga, Kohlschreiber, Isner, Stepanek
no i Tomy Robredo w 3 rundzie na trawie, WTF! ...
nie pamiętam takiego wielkiego szlema ;)
 
dx2 224,6K

dx2

Użytkownik
Raonic-Sijsling 2 @2.8
Narazie ciezko okreslic tutaj jakis konkret, bo moze bedzie fajny hc gemowy w strone Holendra, gdyz spodziewam sie relatywnie wyrownanych setow. Sijsling dobrze gra od dluzszego czasu, Raonic niekoniecznie. Trawa bywa dziwna. Zdecydowanie najlepszy sezon Holendra w tourze, dobry kurs do ataku, chociaz moze cos pojdzie wykombinowac pod katem hc. Narazie proponuje jednak tak, skoro za duzo nie wiadomo o tych hc.
 
qbali 3,5K

qbali

Forum VIP
Llodra - Seppi @1.57 Bet365
Michael jest stworzony do gry na szybkich nawierzchniach, bardzo dobrze plasowany serwis, świetne krycie siatki i czucie przy uderzeniach z powietrza, skuteczna gra S&amp;V oraz dobre, atakujące slajsy poprzedzające wypady do siatki to spore atuty doświadczonego Francuza, które na trawie mają jeszcze większą moc. Francuz w 1 R przejechał się po Nieminenie, mimo że nie był aż tak zdecydowanym faworytem w tamtym spotkaniu. Nie było z tamtego meczu przekazu na żywo, jednak wnioskując po liczbach, Francuz jest dobrze przygotowany do tego turnieju, jest w stanie tu osiągnąć dobry wynik. W meczu z Finem zagrał 43 winnersy, przy 15 UE, to wynik napawający optymizmem przed kolejnymi rundami. Do tego trzeba dodać, że zaserwował 17 asów, a po 1 serwisie wygrywał kolejno 85 %, 73 &amp;, 94 % piłek. Wynik bardzo przyzwoity, jak przystało na znakomitego deblistę. Rywal Llodry zaś od początku sezonu wydaję mi się jakiś bezbarwny, niezły wynik w AO, ale później już bez błysku. Z Istominem w 1 R potrzebował aż 5 setów, by przechylić szalę na swoją stronę, duża liczba niewymuszonych błędów. Jutro Llodra powinien go odprawić, jeśli zagra swój tenis.
???? J. Blake vs B. Tomic dla Mecz (1.694) WYNIK 36 46 57 ✅
???? M. Llodra vs A. Seppi dla Mecz (1.602) WYNIK 57 i krecz - to już przegięcie !! ????cyrk nie tenis!!
KURS: 2.713
Stawka: 80 | Do wygrania: 137.22 PLN
PinnacleSports

Podpisuję się pod typem na Llodre zdecydowanie i wg mnie też nie powinien Seppiemu pozostawić złudzeń. Kasztanowy bardzo fajnie i przede wszystkim trafnie opisał ten typ więc w zasadzie nie mam nic do dodania !! Well Done !!
Jednak w takim turnieju jak ten (&quot;
Strangest Wimbledon ever&quot;) w zasadzie już mnie nic nie zdzwi ???? Nie będę przytaczał przykładów, bo każdy widzi co się dzieje, nie wiem jak to komentować, ale coś za dużo tych kreczy, niespodzianek czy VO... Coś z tym federacja będzie musiała zrobić, bo to wypacza sportową rywalizację - ale nie o tym ????
Jeżeli chodzi o Tomica, to na pewno większość pamięta sensacyjny QF Wimbledonu w 2011 - rok temu było słabo bo odpadł w pierwszej rundzie - ale teraz znów szansa na dobry wynik. Rywal jak najbardziej w zasięgu młodego &quot;kangura&quot;, który w zasadzie w R2 jest dzięki temu, że trafił na De Bakkera :p Holender bardzo słabo zagrał z dziadeczkiem Blakiem (Blake miał aż 17 break pointów, De Bakker 23% return points won -drama!). Tomic natomiast miał bardzo groźnego rywala, który fantastycznie serwował w tamtym meczu - 36 asów Sama to imponujący wynik !! Tomic jednak potrafił w ostatnim secie wytrzymać i wygrał po 5 setowej walce. Młodzian z Australii miał ostatnio gorszy okres, szybko odpadał w większości turniejów, zawirowania a ojcem itp. NA pewno takie akcje nie sprzyjają dobrym wynikom, co poskutkowało spadkiem Tomica na 59 miejsce w ATP. Wg mnie stać go na znacznie więcej a sezon na trawie to jak najlepsza szansa na odbudowanie się! Rodzi się pytanie - kiedy jak nie teraz - w R3 prawdopodobnie Gasquet, rywal cięzki ale nie takie cuda się w tym turnieju już działy. Co to Blake jeszcze to ostatnie 4 lata na Wimledonie to porażki w pierwszych rundach - kolejno z Seppim, Haase, Bagietką i Beckerem. W ogóle Blake na Wimbledomie zaliczał znacznie więcej sensacyjnych porażek (Seppi, Schuettler, Ferrero) niż spektakularnych zwycięstw...
Tomic jak marzy o powrocie choćby do TOP30 (czyli pozycji sprzed roku) to musi takich rywali jak Blake w takim turnieju pokonywać - podobnie jak inne &quot;młode wilczki&quot;. Pinnacle ciągle ma fajny kurs na Tomica, więc ja korzystam ????
 
B 2,2K

barichello

Użytkownik
aż strach coś ruszać ;)
Monaco - De Schepper
Konsekwentnie przeciwko Monaco, który nie jest na tyle pewny na trawiastej nawierzchni, by go tak faworyzować, więc po raz kolejny dostrzegam value w kursie na jego rywala
De Schepper
Kubot Paire
Paire bardzo szczęśliwa droga do trzeciej rundy. Najpierw Ungur, który z trawą nie ma wiele wspólnego, a mimo to urywa mu seta, następnie rodak Robert, który na trawie też nie ma wiele do powiedzenia. Łukasz to będzie z pewnością najbardziej wymagający rywal z dotychczasowych. Paire już raz pokonał Kubota, ale nie jest to dla mnie wyznacznik, że teraz musi być tak samo. Kubot wszedł pewnie w turniej, więc powinien powalczyć. Skoro Ungur zdołał urwać seta, to Kubot też powinien to zrobić na luzaku. Zwłaszcza, że Paire nie ma poważnych nazwisk na rozkładzie pod względem trawki
Kubot minimum set
Kubot
Youzhny Troicki
Youzhny w 3 rundzie dzięki Pospisilovi, który w końcówce popełniał podobno rażące błędy i mnóstwo wyrzucał. Ostatnie dwa spotkania czy to na mączce czy to na hardzie padły łupem Troickiego. Biorąc pod uwagę ilość niespodzianek na turnieju, męczarnie Youzhnego w poprzednim meczu oraz &quot;dominację&quot; Troickiego w ostatnich starciach doszkuję się value w kursach na Serba
Troicki minimum set - pewno będzie niski kurs, ale do składaka pewno dorzucę
Troicki
Melzer Stakhovsky
Melzer balansuje tu na krawędzi. Już się wydaje, że popłynie, a ten odradza się jak feniks z popiołu. Po tym jak się odprawia Ferdera, nie odpada się z tak rozregulowanym Melzerem
Stakhovsky
 
K 82

kupson141

Użytkownik
???? J. Blake vs B. Tomic dla Mecz (1.694) WYNIK ?
???? M. Llodra vs A. Seppi dla Mecz (1.602) WYNIK ?
KURS: 2.713
Stawka: 80 | Do wygrania: 137.22 PLN
PinnacleSports

Podpisuję się pod typem na Llodre zdecydowanie i wg mnie też nie powinien Seppiemu pozostawić złudzeń. Kasztanowy bardzo fajnie i przede wszystkim trafnie opisał ten typ więc w zasadzie nie mam nic do dodania !! Well Done !!
Jednak w takim turnieju jak ten (&quot;
Strangest Wimbledon ever&quot;) w zasadzie już mnie nic nie zdzwi ???? Nie będę przytaczał przykładów, bo każdy widzi co się dzieje, nie wiem jak to komentować, ale coś za dużo tych kreczy, niespodzianek czy VO... Coś z tym federacja będzie musiała zrobić, bo to wypacza sportową rywalizację - ale nie o tym ????
Jeżeli chodzi o Tomica, to na pewno większość pamięta sensacyjny QF Wimbledonu w 2011 - rok temu było słabo bo odpadł w pierwszej rundzie - ale teraz znów szansa na dobry wynik. Rywal jak najbardziej w zasięgu młodego &quot;kangura&quot;, który w zasadzie w R2 jest dzięki temu, że trafił na De Bakkera :p Holender bardzo słabo zagrał z dziadeczkiem Blakiem (Blake miał aż 17 break pointów, De Bakker 23% return points won -drama!). Tomic natomiast miał bardzo groźnego rywala, który fantastycznie serwował w tamtym meczu - 36 asów Sama to imponujący wynik !! Tomic jednak potrafił w ostatnim secie wytrzymać i wygrał po 5 setowej walce. Młodzian z Australii miał ostatnio gorszy okres, szybko odpadał w większości turniejów, zawirowania a ojcem itp. NA pewno takie akcje nie sprzyjają dobrym wynikom, co poskutkowało spadkiem Tomica na 59 miejsce w ATP. Wg mnie stać go na znacznie więcej a sezon na trawie to jak najlepsza szansa na odbudowanie się! Rodzi się pytanie - kiedy jak nie teraz - w R3 prawdopodobnie Gasquet, rywal cięzki ale nie takie cuda się w tym turnieju już działy. Co to Blake jeszcze to ostatnie 4 lata na Wimledonie to porażki w pierwszych rundach - kolejno z Seppim, Haase, Bagietką i Beckerem. W ogóle Blake na Wimbledomie zaliczał znacznie więcej sensacyjnych porażek (Seppi, Schuettler, Ferrero) niż spektakularnych zwycięstw...
Tomic jak marzy o powrocie choćby do TOP30 (czyli pozycji sprzed roku) to musi takich rywali jak Blake w takim turnieju pokonywać - podobnie jak inne &quot;młode wilczki&quot;. Pinnacle ciągle ma fajny kurs na Tomica, więc ja korzystam ????
Wszystko super tylko Australijczyk przerwał mecz deblowy z powodu kontuzji ścięgna. Ciekawe, czy jutro wyjdzie na kort w singlu…
 
qbali 3,5K

qbali

Forum VIP
???? M. Raonic vs I. Sijsling dla Mecz. WYNIK 57 46 67 ✅ zgodnie z planem
KURS: 3.180
Stawka: 60 | Do wygrania: 130.80 PLN
PinnacleSports

Oj wg mnie za wysoki ten kurs na Holendra...
GRASS to nie jest ulubiona nawierzchnia Roanica. Niby super serwis, niby dobre uderzenie końcowe ale ... ale on ma słabą koordynację ruchową, a na trawie to podstawa! Trzeba umieć po tej nawierzchni biegać, żeby liczyć na dobre wyniki. Raonic nie za bardzo to potrafi o czym świadczą jego wyniki jak i styl porażek. W tym roku przed Wimbledonem dwie gładkie porażki z Dodigem i Monfilsem. W poprzednich dwóch latach na Wimbledonie TYLKO druga runda i przegrane odpowiednio z Querrym oraz Mullerem - jak na takiego zawodnika to zdecydowanie poniżej oczekiwań... Tutaj owszem pewnie wygrał z Berlocqiem, no ale nie oszukujmy się - Argentyńczyk na trawie to nie jest groźny rywal. Sijsling na grassie natomiast jest baaaardzo wymagający. Ładnie pokazał się w Londynie pokonując Istomina i Ito a przegrał po walce z Tsongą urywając mu seta. Wcześniej też całkiem fajna dyspozycja, bo na RG powalczył z Robredo, wcześniej SF w Dusseldorfie - na pewno zatem ostatnie tygodnie niezłe.
Moim zdaniem stać Igora na pokonanie Raonica - Holender miewa przebłyski super formy (pokonanie Tsongi w Rotterdamie np) i jak najbardziej szansa na pokonanie Kanadyjczyka jest. Owszem, na pewno ciężko będzie przełamać atomowy serwis Kanadyjczyka, ale przy drugim serwisie będą szanse na udane akcje. Po takim kursie wg mnie warto spróbować.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
qbali 3,5K

qbali

Forum VIP
Tomic uskarażał sie na bóle mięsnia uda i zrezygnował bo nie chciał przesadzać przed meczem z Blaikiem
Wszystko super tylko Australijczyk przerwał mecz deblowy z powodu kontuzji ścięgna. Ciekawe, czy jutro wyjdzie na kort w singlu…
Nie wiem na ile ten uraz jest groźny, ale nawet jak nie wyjdzie na kort to najwyżej będzie ZWROT. Mógł przecież poczuć delikatny ból i odpuścił debel, który dla niego nie jest bardzo istotny...
 
eror26 39

eror26

Użytkownik
Mecz: Santiago Giraldo - Alexandr Dolgopolov
Buk: bet365
Typ Dolgopolov HC -4,5 gema
✅ 4-6,5-7,3-6 ????
Kurs:1.72

Kolejnym spotkaniem, które wybrałem jest mecz Dolgopolova(24) z Giraldo (91). Widziałem spotkania obu panów w pierwszej rundzie i dla mnie zdecydowanie faworytem jest Ukrainiec, który znakomicie czuję się na londyńskiej trawie. Giraldo to gracz lubiący grać na nawierzchni ziemnej. Trawiasta nawierzchnia to nie jest jego specjalizacja i było to widać w ciężkim boju pierwszej rundy z Zeballosem, zmęczenie zapewne też będzie miało wpływ na końcowy rezultat. Dwa tygodnie temu obaj spotkali się w Eastbourne gdzie górą w 3 setach był Dolgopolov, także stawiam na Alexandra, ja jednak zaryzykuje i zagram że wygra handicapem ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom