>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wimbledon '13 - turniej główny mężczyzn

Status
Zamknięty.
daniel-7 888

daniel-7

Użytkownik
John Isner - Adrian Marranino 1 @1,22 ZWROT
Nie ma co się silić na oryginalność. Isner to jeden z najlepiej serwujących tenisistów w tourze, a na tej nawierzchni to ma fundamentalne znaczenie. Pierwszą rundę przeszedł całkowicie bezboleśnie, i wydawał się być w dobrej formie. Francuz spoza pierwszej setki nie powinien potrafić stawić mu oporu.

Radek Stepanek - Jerzy Janowicz 2 @1,62 ZWROT
Koledzy wyżej napisali wiele o tym meczu więc nie ma sensu się powtarzać ???? . Walka dwóch świetnie serwujących zawodników, więc mecz może się dłużyć. Pamiętajmy jednak że Stepanek jest już raczej po drugiej stronie rzeki, a Janowicz dopiero wchodzi na salony. Przy swoim wzroście jest świetnie skoordynowany więc w grze kortowej czy w wymianach zza linii powinien przeważać nad Czechem. Serwisem także go przebija, w końcu ma najmocniejszy serwis z całego touru. Do tego w przypadku długiego meczu młodość powinna pozwolić mu pokonać kondycyjnie wiekowego Czecha. Nieco masówka, ale myślę że tym razem nas nie zawiedzie.

Tommy Robredo - Nicolas Mahut 2 @1,40 ⛔
Robredo na clayu, a Robredo na grassie to dwaj inni tenisiści. Hiszpan ostatni raz grał na Rolandzie, gdzie doszedł do ćwierćfinału, ale tak jak pisałem - na trawie traci cały swój ząb. Zmierzy się z potężnie serwującym Francuzem, ktory dodatkowo wydaje się być w dobrej formie. Zwyciężył w ostatnim turnieju przed Wimbledonem rozgrywanym w holenderskim &#39;s-Hertogenbosch. Sądzę że bezboleśnie pokona Hiszpana.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
tikanes 246

tikanes

Użytkownik
Ja podziwiam wszystkich, którzy stawiają na JJ. Nie neguję tego typu, ale podam kilka powodów, dla których wg mnie nie należy upatrywać porażki u Stepanka.
Mówicie, że JJ ma lepszy serw. Silniejszy z pewnością, z celnością już trochę gorzej. JJ celuje w wewnętrzne sklepienie, a zazwyczaj serw idzie na środek pola serwisowego co czyni łatwiejszy do zreturnowania serwis. Zresztą widać po ilości asów, że jego serwis nie jest genialny. Stepanek uważam, że serwuje mądrzej i bardziej z głową.
Mówicie, że JJ młodszy, dobry forhend, wytrwalszy na dłuższych wymianach. Wszystko się zgadza, ale trzeba być całkowitym ignorantem jeśli się myśli, że Stepanek będzie wchodził w długie wymiany z JJ. Kilka piłek i do siatki będzie podchodził przy której gra zdecydowanie lepiej o JJ. Nie wspomnę już o tym, że JJ i mijanie graczy przy siatce ma całkowicie nieopanowane, często wali z całej siły albo w siatę albo na zawodnika.
Dla mnie typ 50/50 i im dłużej będzie trwał mecz tym oczywiście na korzyść JJ. Tyle ode mnie. Ja osobiście nie ruszam tego typu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
qbali 3,5K

qbali

Forum VIP
Ja podziwiam wszystkich, którzy stawiają na JJ. Nie neguję tego typu, ale podam kilka powodów, dla których wg mnie nie należy upatrywać porażki u Stepanka.
Mówicie, że JJ ma lepszy serw. Silniejszy z pewnością, z celnością już trochę gorzej. JJ celuje w wewnętrzne sklepienie, a zazwyczaj serw idzie na środek pola serwisowego co czyni łatwiejszy do zreturnowania serwis. Zresztą widać po ilości asów, że jego serwis nie jest genialny. Stepanek uważam, że serwuje mądrzej i bardziej z głową.
Mówicie, że JJ młodszy, dobry forhend, wytrwalszy na dłuższych wymianach. Wszystko się zgadza, ale trzeba być całkowitym ignorantem jeśli się myśli, że Stepanek będzie wchodził w długie wymiany z JJ. Kilka piłek i do siatki będzie podchodził przy której gra zdecydowanie lepiej o JJ. Nie wspomnę już o tym, że JJ i mijanie graczy przy siatce ma całkowicie nieopanowane, często wali z całej siły albo w siatę albo na zawodnika.
Dla mnie typ 50/50 i im dłużej będzie trwał mecz tym oczywiście na korzyść JJ. Tyle ode mnie. Ja osobiście nie ruszam tego typu.
Oczywiście - zawsze z danym typem można się nie zgodzić - ale argumenty, które podałeś wg mnie nie są trafione...

&quot;JJ celuje w wewnętrzne sklepienie, a zazwyczaj serw idzie na środek pola serwisowego co czyni łatwiejszy do zreturnowania serwis&quot;
- chyba kolega raczy sobie żartować !! Nawet jak serwis jest celowany na środek pola serwisowego (co się zdarza żadko u Janowicza, bo zwykle serwis pada albo w linie środkową, albo boczną pola serwisowego) to i tak przy prędkości 230km/h wg Ciebie jest on łatwy do zreturnowania ?? ???? Wolne żarty... Stepanek wg mnie wcale nie serwuje ani mądrzej, ani bardziej z głową...
&quot;Nie wspomnę już o tym, że JJ i mijanie graczy przy siatce ma całkowicie nieopanowane, często wali z całej siły albo w siatę albo na zawodnika&quot; - też nie jest to do końca prawdą. Owszem Janowicz może i do najlepszych mijaczy nie należy, ale pisać że ten element ma całkowicie nieopanowany jest sporym przegięciem. Polecam oglądnięcie meczu z Tsongą czy z Gasquetem z Rzymu tego roku - może zmienisz zdanie co do tego elementu gry.
Dla mnie typ nie jest 50/50 - Janowicz jest faworytem, ale Stepanek zawsze gra solidnie na Wielkich Szlemach, wiec kursy są tak a nie inaczej ustawione. Jeżeli Janowicz myśli o TOP20 to takich zawodników jak Stepanek powinien ogrywać. Wiadomo, że łatwo pewnie nie będzie, ale wg mnie Jerzyk to wygra.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
midq 677

midq

Użytkownik
Gdyby nie mecz Darcisa z Nadalem to faworytem meczu byłby Kubot. Dla mnie klapek dalej jest faworytem. Fakt, Darcis pokonał w 1r Nadala 3-0 co jest WIELKIM zaskoczeniem, jednak po pierwsze - Nadal grał fatalnie, po drugie - Darcis jest bardzo nierównym zawodnikiem. W tamtym roku Rosol tez pokonał Nadala i odpadł w kolejnym meczu. Jest takie niepisane prawo, że bohaterowie wielkich zwycięstw najczęściej przegrywają następny mecz. Kubot na trawie gra dobrze, osiągał tu najlepsze wyniki i do dziś nie wiem jakim cudem przegrał ten mecz 4r z Lopezem w 2011. Ma tu Łukasz duże szanse i myślę, że nawet jeśli nie wygra, to będzie sporo okazji do kontry.
Kubot @ 2,26 marathonbet
 
gemsetmecz 927

gemsetmecz

Użytkownik
#1#
Jerzy Janowicz - Radek Stepanek
Kurs: 1.57​

Dużo już osób napisało co jest silnymi stronami obu tenisistów, trzeba także wspomnieć o tym, że ich pierwsze mecze były bardzo podobne. Łatwe wygrane z obu stron, krótki czas spędzony na korcie. Janowicz zagrał bardzo dobrze, mało błędów, świetny forehand oraz zadowalające i regularne odbicia ze strony backhandowej.
Stepanek będzie na pewno chciał skracać wymiany, bo im dłużej piłka w korcie, tym mniejsze szanse dla niego na zdobycie punktu. Szybki server&amp;volley to jego najlepsze zagrania i będzie pewnie mnożył takie akcje.
Serwis jest siłą obu stron, jednak o wiele lepiej w statystykach wypada JJ. Siła, a przede wszystkim precyzja będzie miała w tym meczu największe znaczenie.
Jedynie czym góruje nad naszym reprezentantem Radek to doświadczenie w Wielkich Szlemach. Rozegrał już ich 41, więc przewaga jest oszałamiająca. Oczywiście mowa jest tylko o singlu, a przecież Czech znany jest też jako wspaniały deblista.
Podsumowując mecz będzie na pewno ciekawszy niż ten z I rund, mam nadzieję, że zakończy się wygraną Jerzyka, jednak liczę na piękne widowisko. Przewiduję przynajmniej 4 sety.
#2#
Fernando Verdasco - Julien Benneteau
Kurs: 1.72​

Spotkanie dwóch weteranów na korcie, co ciekawe Hiszpan pokonał zawsze dobrze grającego na kortach trawiastych Xaviera Malisse. Zagrał w meczu perfekcyjnie, serwis i pierwsze podanie stało na bardzo wysokim poziomie i tutaj trzeba szukać przewagi nad Julienem. Francuz męczył się z Tobiasem Kamke, jednak zdołał wyjść z opresji i wygrać 3:1. Nie zaimponował mi w tamtym meczu, lecz jest zawsze bardzo dobrze przygotowany do Wielkich Szlemów. Wimbledon może nie jest jego ukochanym turniejem, ale na pewno stać go na dobry wynik.
W poprzednim roku oboje dotarli do III rund, gdzie przegrali odpowiednio z Xavier Malisse oraz Rogerem Federerem.
Prezentują podobny styl gry, długie wymiany, ofensywa oraz silny forehand. Technika również nie ułatwia nam wyboru, drop shoty, czy volley&#39;e to dla nich nie kłopot.
Mecz będzie trzymał zapewne w napięciu do ostatniej chwili. Uważam, że rozegranych zostanie 5 setów, po których zwycięsko wyjdzie Verdasco.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Stepanek zawsze gra solidnie na Wielkich Szlemach
Zdecydowanie nie zgadzam się z tym co napisałeś. Stepanek to jeden z tych graczy, którzy notorycznie w Szlemach zawodzili. Wyników żadnych nie zrobił, mimo, że były ku temu okazje. Za to często rozgrywał 5-setówki ze znacznie słabszymi rywalami.
Wimbledon najdalej to 5 meczów w 2006 roku ogrywając 2 Hiszpanów po 5-setówkach i równiez w 5 przegrana z Bjorkmanem. Wczesniej 2 runda, 2 runda, 3 runda, 3 runda. Kazdego z tych rywali powinien pokonać. 2007 pierwsza runda 0-3 z Mathieu, 2008 5-setówka z Troickim i potem wtopa znow w 5 z Juznym. 2009 niby 4 runda ale ogral Starace i Ferrera oczywiscie oba mecze 5 setowe. 2011 pierwsza runda znow 5 setówka z Verdasco.
Inne turnieje wygladaly podobnie, masa 5-setowek zmeczenie i kolejne zawody.
Do 2009 roku Radek nie potrafil przejsc 3 rund US Open, raz się to udało i potem znów 1 runda, 2 runda, 1 runda.
French Open praktycznie to samo. 10 wystepów, aż 4 razy pierwsza runda, 2 razy druga runda, wiekszosc wygranych ze słabiakami.
Najrówniej grał w Australian Open. Najmniej wpadek ale i tak zadnego znaczacego wyniku. 3 runda, 2 runda, 3 runda, 2 runda, 3 runda, 1 runda, 3 runda, 2 runda, 1 runda, 3 runda.
Jesli mozna cos napisac o wynikach Radka w Szlemach to to, że notorycznie zawodzil, gral mase 5 setówek i jesli czegos w swojej karierze moze zalowac to wlasnie wyniku w duzym turnieju.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
W pojedynku Darcis - Kubot gram ponad 39,5 gemów 1.81 pinnacle. Obaj powinni solidnie wyglądać przy własnym podaniu, 4 sety powinny pokryć tą linię. Szykuję się wyrównany pojedynek, gdyby nie wygrana z Nadalem lekkim faworytem byłby Polak.
JJ - Stepanek no bet, ciekawe spotkanie.
Mahut - Robredo 1 1.44 paddypower. Mahut na trawie wygląda świetnie. Hajkowi nie pozostawił złudzeń, przy swoim podaniu bardzo pewny. Hiszpan będzie miał ciężko przeciwstawić się tym atutom na trawie.
Melzer - Reister 1 1.62 pinnacle. Wiadomo przed Wimbledonem długi okres fatalnej gry Jurgena. Jednak wynik z pierwszej rundy wygląda jak by Austriak miał wrócić w końcu na swój wysoki poziom, jeśli faktycznie tak jest nie da szans Reisterowi, różnica poziomów.
Troicki - Kuznetsov 1 1.40 paddypower. Może i Tipsa bez formy ale ograł go pewnie, wiadomo jakie atuty posiada. Kuznetsov nawet z Montasenesem na trawie był wstanie stracić seta...
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Ja się tylko dziwię jak można grać na Janowicza po tak marnym kursie przeciwko doświadczonemu Stepankowi którego w 2012 roku na Wimbledonie zatrzymał Djokovic, w 2011 roku zawsze groźny Verdasco, a w 2009 roku sam Hewitt. Czech ma o wiele większy bagaż doświadczeń z kortami trawiastymi i nie będzie z Polakiem wdawał się w niekończące się wymiany. Wychwalacie pod niebiosa Jerzego, a jak na razie na Wimbledonie pokonał tylko rocznik 1995 Edmunda z prawie 400 miejsca. Na turnieju w Halle przegrał z Basicem. Przy typie na Polaka nie ma żadnych podstaw do aż tak wielkiego faworyzowania Janowicza, jedynie czym możecie się kierować to osobistą sympatią do tego zawodnika. Mecz raczej z cyklu 50 na 50, a w takim przypadku warto grać na wyższy kurs.
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Sergiy Stakhovsky (UKR) - Roger Federer (SUI)
Ile gemów zostanie rozegranych podczas meczu?
Typ: Mniej niż 28,5
Kurs: 1.72⛔⛔⛔
Buk: bwin



Spodziewałem się łatwego meczu, a tutaj Ukrainiec pokazuje się z bardzo dobrej strony.

Dość fajny kurs zaoferował nam bwin, na under gemowy w meczy Sergiya z Rogerem. Federer cel ma jeden obronić wywalczony z przed roku tytuł. Czy mu się uda? Okaże się na przełomie kilku następnych dni. Choć życzę mu z całego serca i kibicuje, aby odniósł tutaj sukces.
W pierwszym meczu nie dał szans Hanescu, wygrywając 6-3, 6-2,6-0. Spodziewam się, że Roger uczyni to samo co ostatnio, czyli szybkie trzy gemy i next round. Szybka wygrana i zaoszczędzone siły na kolejnego przeciwnika.
Stakhovsky w pierwszej rundzie pokonał Dutra da Silva 3:0, gdzie to był jego drugi mecz na trawie w tym roku. Jakoś zwycięstwo Stakhovskiego nie przekonuje mnie.
Wszystkie aspekty przemawiają za Rogerem, który na trawie czuje się jak ryba w wodzie.
 
toolmajster 1,2K

toolmajster

Użytkownik
ATP Wimbledon
Spotkanie: Robredo vs Mahut
Typ: Robredo ✅✅✅ 7:6,6:1,7:6
Buk: Pinnacle
Kurs: 3,16
Stawka: 5/10

Analiza:
Ok, Francuz ostatnio wymiata na trawie i gra ciekawie i przyjemnie dla oka, a jego rywalem będzie dziś gracz z Hiszpanii, który na trawie gra rzadko i bez większych sukcesów, ale... Ale moim zdaniem jest value w grze na Robredo. Dlaczego:
1) ranking ATP Robredo (29.) - Mahut (124.)
2) H2H 2:1 Robredo - dawno temu i nie na trawie, ale jednak
3) Hiszpan ma bardzo dobry sezon i gra solidny tenis, a Mahut dopiero teraz na trawie się objawił
4) Robredo to mega walczak, co udowodnił na RG i nie ma z nim łatwych meczów (chyba, że nazywasz się Nadal lub Ferrer), a w tym roku dobrze zaczął na trawie pokonując Tsongę i na lajcie Bogomolova Jr.
5) Mahut kiedyś musi w końcu mieć słabszy dzień i zmęczenie da o sobie znać (od 11-go czerwca zagrał 11 meczów w 3 różnych lokalizacjach)
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
T 205

tomz

Użytkownik
Brown-Hewitt DW 0-3 1,66 lub poniżej 35,5.
Albo Hewwit utrzyma dyspozycje ostatnich dni w wsyśnie nosem Browna albo zagra słabiej,dojdzie do tie breków i wtedy wszystko otwarte.Jak to się zwyklo mawiać &quot;jak kraść to miliony&quot; dlatego gram na 3-0 po 1,61 a nie na czyste win po 1,10
 
toolmajster 1,2K

toolmajster

Użytkownik
Brown-Hewitt DW 0-3 1,66 lub poniżej 35,5.
Albo Hewwit utrzyma dyspozycje ostatnich dni w wsyśnie nosem Browna albo zagra słabiej,dojdzie do tie breków i wtedy wszystko otwarte.Jak to się zwyklo mawiać &quot;jak kraść to miliony&quot; dlatego gram na 3-0 po 1,61 a nie na czyste win po 1,10

Odradzam i polecam raczej zagrać +2,5 s na Browna po kursie 2,0 w Pinku✅✅✅ . Dreddy gra bardzo skuteczny S&amp;V i dobrze trzyma swoje podanie, a mimo, że Lleyton to weteran gry na tej nawierzchni, to jednak najlepsze lata ma już za sobą. Niemiec na trawie w tym roku 4:0 i bez straty seta, a Australijczyk ma spore przestoje w grze.

e: no i pierwszy set 6:4 dla Browna - a cały mecz 3:eek:ne ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Mecz raczej z cyklu 50 na 50, a w takim przypadku warto grać na wyższy kurs.
Ale czy sa aż tak duze roznice ? Rozumiem, gdyby bylo 1,30 - 2,50. Ale jest prawie to samo...1,70-2,20 +/-. Jest to roznica, ale nie az tak duza, wiec mozna pyknac Polaka.
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Odradzam i polecam raczej zagrać +2,5 s na Browna po kursie 2,0. Dreddy gra bardzo skuteczny S&amp;V i dobrze trzyma swoje podanie, a mimo, że Lleyton to weteran gry na tej nawierzchni, to jednak najlepsze lata ma już za sobą. Niemiec na trawie w tym roku 4:0 i bez straty seta, a Australijczyk ma spore przestoje w grze.

Nie neguje, ale wiedz, że Lleyton zaskakuje. Już w meczu z Wawrinką większość spisała go na porażkę, a tu proszę zwycięstwo 3:0. Tak też było na poprzednim turniejach, gdzie na samym początku większość grała przeciwko niemu, a on dopiero przegrał z Cilicem, gdzie według większości powinien odpaść już w pierwszej rundzie.
 
toolmajster 1,2K

toolmajster

Użytkownik
Nie neguje, ale wiedz, że Lleyton zaskakuje. Już w meczu z Wawrinką większość spisała go na porażkę, a tu proszę zwycięstwo 3:0. Tak też było na poprzednim turniejach, gdzie na samym początku większość grała przeciwko niemu, a on dopiero przegrał z Cilicem, gdzie według większości powinien odpaść już w pierwszej rundzie.
No tak, ale Stasiu ma swoje problemy w tym momencie... nie twierdzę, że Australijczyk przegra, moim zdaniem po prostu nie wygra 3:0
 
kirgassin 95

kirgassin

Użytkownik
Ja dzisiaj proponuje takie ako:
Tsonga @1,22 ZWROT
Cilic @1,11 ZWROT
Mahut @1,44 6-7,1-6,6-7 // szkoda,że kontuzja przeszkodziła
Isner @1,17 ZWROT
-----------
Kurs:mad:1,44 William Hill
Isner @1,17
Myślę,że w tym meczu największą rolę odegra serwis Amerykanina,to daje mu komfort psychiczny utrzymania swojego podania, John będzie spokojnie czekał,aż Adrianowi podwinie się noga. Spodziewam się 3-0,ale bez jakiejś wielkiej miazgi. Isner na trawie zawsze spisuje się przyzwoicie,powinien poradzić sobie z zawodnikiem z drugiej setki rankingu ATP.
Mahut @1,44
Nie wydaje mi się,aby Robredo na tej nawierzchni mógł urwać Mahutowi więcej niż 1 seta. Gra Francuza wygląda naprawdę solidnie,zwycięstwo w ostatnim turnieju przed Wimbledonem dobrze mu wróży. Powoli wraca do dobrej dyspozycji. Kursy już spadły,ale wczoraj udało mi się upolować go,jak dla mnie spore value. Nie wyobrażam sobie innego scenariuszu tego meczu niż zwycięstwo &quot;Mamuta&quot;.
Cilic @1,11
Chorwat dobrze czuje się na trawie, zaprezentował wysoki poziom w Londynie,gdzie pokonał m.in Berdycha,Dodiga czy Hewitta,zatrzymał go dopiero Murray. Widać,że dobrze sobie radzi w tym miesiącu,jego formę charakteryzuje tendecja wzrostowa. Przeciwnik na pewno nie jest ogórkiem, jednak odnoszę wrażenie,że Marin przejdzie do następnej rundy oddając maksymalnie jednego seta.
Tsonga @1,22
Gra Gulbisa jest zbyt chaotyczna,aby sprostać spokojnemu tenisowi Francuzowi. W meczu w Halle z Haasem w decydujących momentach w tie-breaku popełni 2 podwójne błędy,przez co oddał inicjatywę staruszkowi. Zbyt często uderza w aut,nie potrafi zachować zimnej krwi,łatwo się podpala,jest strasznie nerwowy. JW może nie jest wirtuozem na grassie,ale dość łatwo utrzymuje swój serwis i myślę,że podobnie jak w meczu Isnera,to przesądzi o wyniku.
 
gemsetmecz 927

gemsetmecz

Użytkownik
Mecz raczej z cyklu 50 na 50, a w takim przypadku warto grać na wyższy kurs.
To na pewno nie jest mecz 50/50. JJ jest regularniejszy i po prostu jest stworzony do gry na tej nawierzchni. W pierwszym meczu pokazał się z bardzo dobrej strony, niby przeciwnik nie był najwyższej klasy, ale Stepanek to też nie światowa czołówka, czy choćby TOP30. Myślę, że spokojnie można grać na Jerzyka, tym bardziej, że kursy nie są tak niskie, jak ktoś wspomniał wyżej.
Isner @1,17
Myślę,że w tym meczu największą rolę odegra serwis Amerykanina,to daje mu komfort psychiczny utrzymania swojego podania, John będzie spokojnie czekał,aż Adrianowi podwinie się noga. Spodziewam się 3-0,ale bez jakiejś wielkiej miazgi.
Manarino jest groźny, niby spoza czołowej 100, ale na trawie to akurat on potrafi grać. Typu nie neguję, ale 3:0 przy tak nierównym Isnerze to byłby bardzo dobry wynik dla Amerykanina. Spodziewam się minimum 4 setów, być może i nawet walki na przełamania w ostatniej partii.
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Tenis, ATP Wimbledon 26.06 14:00
Verdasco - Benneteau
typ: 1
1,78
Expekt
Analiza
Dzis rozpoczynamy druga runda zmagan singlowych podczas Wimbledonu, spotkanie Hiszpana Fernando Verdasco z Francuzem Jullienem Benneteau. Niewiem dlaczego bukmacherzy wystawili tak wyrownane kursy na to spotkanie. Ogladalem spotkanie Hiszpana w pierwszej rundzie ze specjalista od gry na trawie, Xavierem Malisse, Belg był po prostu bezradny wobec znakomitej dyspozycji Verdasco, ktory fenomenalnie serwowal, a jego gra z glebi kortu od drugiego seta funkcjonowala bardzo dobrze. Hiszpan zrobil na mnie niesamowite wrazenie tym spotkaniem, zagral po prostu bardzo dobrze. Nie widze tu zbyt duzych szans dla Francuza wobec formy Fernando z pierwszego spotkania. Powiedzmy sobie szczerze umiejetnosciami Hiszpan bije Francuza na glowe, jesli tylko zagra podobnie, bedziemy swiadkami trzysetowego pojedynku.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
qbali 3,5K

qbali

Forum VIP
Odradzam i polecam raczej zagrać +2,5 s na Browna po kursie 2,0 w Pinku. Dreddy gra bardzo skuteczny S&amp;V i dobrze trzyma swoje podanie, a mimo, że Lleyton to weteran gry na tej nawierzchni, to jednak najlepsze lata ma już za sobą. Niemiec na trawie w tym roku 4:0 i bez straty seta, a Australijczyk ma spore przestoje w grze.
???? Dustin Brown(+2.5 Sets) - Lleyton Hewitt dla Mecz (1.95) WYNIK 64 ... ✅:cool:
???? Fernando Verdasco - Julien Benneteau dla Mecz (2.00) WYNIK 76 76 64 ⛔
KURS: 3.90
Stawka: 50 | Do wygrania: 145 PLN
Expekt

Też jestem tego zdania, że rastaman ma szansę na ugranie choćby jednego seta. Oglądałem fragment meczu Wawrinka - Hewitt i to raczej Stasiu trochę poniżej oczekiwań, niż Hewitt rewelacja... Dustin posiada solidne podanie, dobrze gra przy siatce, jak uda mu się wykorzystać słabszy moment Hewitta to jak najbardziej będzie miał realne szanse na ugranie seta. Styl Dustina, o czym już wcześniej pisałem podając typ na niego w meczu z GGL, jak najbardziej pod trawę, często gra S&amp;V, a Hewitt już szybki aż tak nie jest...
Do dubelka dokładam Juliena. Znowu gram przeciwko Verdasco i ciągle uważam tak samo - to bardziej jego przeciwnicy przegrywają mecze niż on je wygrywa - mam tu na myśli ostatnie spotkania na grassie. Julien na Wimbledonie w ostatnich latach groźny, przegrywał dopiero po walce z najlepszymi : Federer, Berdych, Tsonga. Moim zdaniem dziś wygra Benek, a rozpisywać się będę, bo już wcześniej mecz opisał LUTEK.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
czerwonatruskawka 349

czerwonatruskawka

Użytkownik
Steve Darcis - Łukasz Kubot
Darcis wygra 3:0 # 5.30 Bet-at-home
Steven Darcis w poniedziałek wyeliminował Hiszpana Rafaela Nadala i to bez straty seta. Darcis jest zawodnikiem, który mimo niskiego wzrostu dysponuje bardzo dobrym pierwszym podaniem oraz świetnie operuje swoim jednoręcznym bekhendem. Belg ma niesamowitą rękę i ze swoją grą spokojnie mógłby być w czołowej trzydziestce rankingu ale ciągłe kontuzje które mu się przytrafiają spowodowały, że zajmuje dzisiaj 135 miejsce w rankingu ATP. Łukasz Kubot w trzech setach rozprawił się z Igorem Andriejewem, nie jest to dla mnie jakiś wielki wyczyn ponieważ Andriejew przez dłuższy okres nie grał w tenisa przez kontuzję a w tym roku nie wygrał żadnego meczu. W poprzednich turniejach Polak odpadał w pierwszych rundach. Kubot ma bardzo nieregularny serwis, brakuje mu pomysłu na grę, wdaję się w wymiany z głębi kortu, przy których często się myli. Bardzo się zdziwie jeśli Kubot wygra seta.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom