>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wimbledon '13 - turniej główny mężczyzn

Status
Zamknięty.
inwestbuk 9

inwestbuk

Użytkownik
Llodra vs Nieminen - 2 - 2,50 -
Upatruje szansy Jarkko bo to w jakiej formie co jest Llodra, i co pokazal w swoim ostatnim meczu to gorzej niz masakra. Nieminen nie jest moze od Francuza lepszy, ale to jak Michael teraz gra, go skresla. Podstawowa bron wycwiczona w meczach deblowych w ogole nie dziala. Slabo ostatnio serwuje, a juz volley... Po takim kursie wole probowac Jarkko
 
toudi 715

toudi

Użytkownik
Feliciano Lopez - Gilles Simon
Lopez 1.72 Pinnacle
✅✅

Panowie grali ze sobą 3 dni temu w finale w Eastbourne, wygrał Lopez 7:6 6:7 6:0. Przebieg meczu był bardziej jednostronny niż wskazuje wynik, Lopez miał aż 21 break pointów z których wykorzystał zaledwie 4, Simon miał tylko 6 break pointów, wykorzytał 1. W tiebreaku w drugim secie Simon miał mnóstwo szczęścia, dwa razy w rozpaczliwej defensywie trafil wysokim lobem w samą linię, raz ramą zagral przypadkowego skróta, który dał mu punkt. Podczas meczu w Eastbourne wiał bardzo silny wiatr co bardziej przeszkadzało raczej Lopezowi z racji tego, że jest bardziej ofensywnym graczem niż Francuz. Hiszpan to specjalista od trawy, trzykrotnie grał w ćwierćfinale Wimbledonu, posiada to co jest bardzo istotne na trawie czyli świetny serwis i dobrą grę pod siatką. Co ważne serwuje dobrze wtedy kiedy najbardziej tego potrzebuje, w Eastbourne wygrał 5/6 tiebreaków, głównie dzięki świetnemu serwowaniu. W tym roku Lopez wygrał na trawie 7 razy a przegrał tylko raz z Ciliciem, który na trawie również czuje się znakomicie. Francuz na trawie gra solidnie ale nie jest to jego najlepsza nawierzchnia, ma dosyć słaby serwis, praktycznie nie chodzi do siatki, liczy głównie na błędy przeciwnika a to na trawie nie jest tak skuteczne jak na clayu. Kursy na Lopeza prawie identyczne jak przed meczem w Eastbourne a powinny być moim zdaniem niższe bo Lopez pokazał, że na trawie czuje się po prostu lepiej od Simona.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
O 27

odrzanski

Użytkownik
Llodra vs Nieminen - 2 - 2,50 -

Upatruje szansy Jarkko bo to w jakiej formie co jest Llodra, i co pokazal w swoim ostatnim meczu to gorzej niz masakra. Nieminen nie jest moze od Francuza lepszy, ale to jak Michael teraz gra, go skresla. Podstawowa bron wycwiczona w meczach deblowych w ogole nie dziala. Slabo ostatnio serwuje, a juz volley... Po takim kursie wole probowac Jarkko
Dokładnie, ja pograłem 1.5 na Jarko. Oglądalem co Llodra wyprawiał w meczu z Hernychem to mnie aż głowa rozbolała i wyłączylem, bo gość kaleczył tenis swoimi zagraniami. Kompletnie nic mu nie wychodziło, wypady do siatki w ogóle bez przemyślenia, ruszał na pałe i potem sie dziwił, że gość go łatwo minął, serwis tez do dupy miał i cala jego gra była tak chaotyczna i nieskładna, że nie dało sie tego oglądać. Jeżeli dzisiaj zagra na podobnym poziomie co ostatnio to Jarko spokojnie wygra, a jeżeli ogarnie dupe i będzie grał poziom wyżej to myśle, że powalczy o wygraną, aczkolwiek nawet przy dobrej formie, wątpie, że wygra łatwo w 3 lub 4 setach.
 
acetate 474

acetate

Użytkownik
M. Klizan vs T. Berdych - 1 (+ 2.5 Sets) @ 2.88 (Pinnacle) ⛔ 3:6, 4:6, 4:6
Pisalem juz kiedys o Klizanie, ze jest to zawodnik, ktory nie lubi przegrywac do zera. Czesto nawet gdy nie jest faworytem, lubi urwac seta. Ostatnio ogral Troickiego bedac dogiem, co zasluguje na uwage, gdyz wlasnie Troicki ogral wczoraj do zera Tipsarevic&#39;a. Fogniniemu urwal seta.
W przeszlosci nie osiagal jakichs spektakularnych wynikow na trawie, ale obecnie jest to gracz lepszy i dojrzalszy.
Obecna forma Berdycha nie zasluguje, zeby wystawiac na niego tak smieszny kurs jakim jest 1,05. Wtopa z Cilic&#39;iem (fakt, Cilic gral rewelacyjnie, ale Tomas przegral do zera), wymeczona wygrana z Dolgopolovem w beznadziejnej obecnie formie nie wroza nic dobrego. Klizan jest troche nieobliczalny, ale grac potrafi. Jako ciekawostke przypomne, ze w zeszlym roku na US Open ogral Tsonge, bedac mocnym dogiem. Wlasnie wtedy sporo osob zwrocilo na niego uwage.
Zapewne Tomas dzisiaj sie zepnie, ale wg mnie latwej przeprawy miec nie bedzie, kurs prawie 3,00 na urwanie seta jest zbyt duzy, zeby przejsc kolo niego obojetnie.
---PODSUMOWANIE DOTYCHCZASOWE WIMBLEDON 2013---
Player To Win - Novak Djokovic @ 2.17 ???
B. Reynolds/S. Johnson - over 41 @ 2.00 ✅
I. Dodig/P. Kohlschreiber - over 39.5 @ 1.935 ZWROT
R. Nadal vs S. Darcis - 2 (+2.5 Sets) @ 3,85 ✅
R. Nadal vs S. Darcis - 2 @ 34.00 ✅
B. Tomic/S. Querrey - over 42.5 @ 1.971 ✅
M. Klizan vs T. Berdych - 1 (+ 2.5 Sets) @ 2.88 ⛔
 
midq 677

midq

Użytkownik
Warto przypomnieć walkę z Nadalem na RG także Klizana, oprócz meczu z Brandsem i oczywiście Djokoviciem był to najcięższy mecz Rafy na RG. Kurs na Klizana mocno przesadzony i nawet mimo tego, że Berdych to finalista Wimbledonu to kurs 14 na 36 zawodnika ATP w meczu z 6 w rankingu Berdychem, który z mocną psychiką nie ma nic wspólnego jest sporo za wysoki. Ja tutaj zamiast handi setowego zagram gemowe, Klizan powalczy raczej w tym meczu i nawet jeśli nie urwie seta to jest w stanie pokryć handi.
Klizan +7 @ 2,53 pinnacle zwrot
a co do &quot;Llordy&quot; to ja bym uważał, ostatnio krecze, słabe występy, kurs 1,5 przeciwko Nieminenowi raczej nie wart gry
 
daniel-7 888

daniel-7

Użytkownik
Bernard Tomic - Sam Querrey 2 @1,72 ⛔
Moim zdaniem Querrey powinien poradzić sobie ze swoim rywalem. Potężny Amerykanin dysponuje jeszcze mocniejszym serwisem niż Tomic, a Bernard średnio radzi sobie z takimi graczami. Nawierzchnia sprzyja grze serwis-wolej. Ponadto Tomic ostatnio zmagał się z problemami zdrowotnymi - wycofał się z Rolanda Garrosa, w Queens&#39; Clubie szybciutko przegrał z Beckerem, nieco lepiej zagrał w Eastbourne gdzie zatrzymał się na Simonie. Querrey też nie zachwycał, w Queen&#39;s Clubie przegrał z Hewittem, ale na RG zaprezentował się nieco lepiej, odpadając po pasjonującym meczu właśnie z Simonem. Moim zdaniem obaj tenisiści nie prezentują wielkiej formy, i o wyniku zadecyduje serwis, a serwis jest lepszy po stronie Querreya.
Philipp Petzschner - Michał Przysiężny 2 @1,72 ✅
Poszła masówka na Petzschnera, a ja gram na przeciw. Krótko mówiąc, Philipp ma ogromne problemy ze zdrowiem, i wszystko wskazuje na to że przyjechał na Wimbledon tylko po kasiorkę za pierwszą rundę. Ostatnio wogóle nie grał, na RG przyjechał tylko po szybki łomocik od Cilicia. Przysiężny to nie jest tuz, ale z tak rozłożonym rywalem powinien wygrać.
Daniel Brands - Daniel Gimeno-Traver 1 @1,22 ✅
Peffffka dnia ;) Mecz dwóch słabszych tenisistów, ale to Brands ostatnio pokazuje się z lepszej strony. Na RG dał się poznać świetnym bojem z Nadalem, gdzie mimo iż przegrał pokazał się z bardzo dobrej strony. Gimeno-Traver jest groźny raczej tylko na mączce, a na trawie powinien być bezbronny wobec mocno serwującego Niemca.
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
Blake - De Bakker @ 2.46

Chociaż to drugi dzień to jednak aktualnie jestem bez formy i jeśli De Bakker nie da dzisiaj rady, no to z mojej strony będzie kapitulacja w tym miesiącu.

Blake poza respiratorem ze strony USTA i turniejach właśnie u siebie lub challengerów w których nie ma rywali nie prezentuję już tak naprawdę nic. Blake ciągle ma tą reke którą potrafi się szybciej zebrać do uderzenia niż inni, lecz jednak arsenał jest coraz bardziej zardzewiały i coraz mniej skuteczny bo szybsze zbieranie się, fh, jednoręczny bh serwis jednak to nie jest już to co może zaskoczyć innych rywali.

De Bakker po turnieju w Queens w którym zawalił pierwszego seta z Berdychem w drugim było lepiej grał to co powinna starczyć na ogrywanie już takich emerytów na europejskim rynku którym jest Blake.

Mogę tutaj wypisać wszystkie cuda, spostrzeżenia ale ostatnio to wszystko idzie w łeb, jeśli Holender naprawdę nie pokaże nic kończe przynajmniej z Wimbledonem bo kiedyś odpaść trzeba...
 
qbali 3,5K

qbali

Forum VIP
???? P. Petzschner vs M. Przysiezny dla Mecz (1.741) WYNIK 36 67 06 ✅ :browar565:
???? M. Llodra (-2.5 Sets) vs J. Nieminen (+2.5 Sets) dla Mecz (1.332) WYNIK 76 64 63 ???? fuck !!!!
KURS: 2.319
Stawka: 99 | Do wygrania: 130.59 PLN
PinnacleSports

Kurs na Ołówka ciągle rośnie a więc postanowiłem z tego skorzystać. Petz kontuzję ma i to jest fakt - każdy może na swój pogląd na ten temat, ale bez dobrego serwisu będzie Niemcowi bardzo ciężko pokonać Michała. Polak lubi szybkie nawierzchnie (hard, grass) i wie, że jest duża szansa na awans do drugiej rundy i zarobienia też sporo kasy. Petzschner nawet po kontuzji oczywiście wystartuje, gdyż za sam start niezłą kasę się tutaj dostaje przecież:
http://eurosport.onet.pl/tenis/wimbledon/wimbledon-rywal-przysieznego-przyjechal-tylko-po-s,1,5548423,wiadomosc.html
W RG Polak przeszedł pierwszą rundę, tutaj też się pojawia spora na to szansa i wg mnie z niej skorzysta...
Do tego dokładam seta na Jarkko, który seta z Llodra powinien spokojnie ugrać, ba, nie zdziwię się jak wygra cały mecz... Llodra nie do końca jest w formie, słaby mecz ostatnio z Hernychem, a rywal dziś trudny, waleczny, nieustępliwy. Nie wierzę, że Llodra wygra z Nieminenem w stosunku 3:0. Jarkko na Wimledonie żadko kończył rywalizację na pierwszej rundzie, a jak już przegrywał to z najlepszymi urywając im i tak seta (mecz z Almagro 2011). W innych latach minimum druga runda, na trawie Fin grać potrafi, wg mnie się dziś ostro postawi Francuzikowi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
A 709

arkadiuszch

Użytkownik
Z ATP nasunęły mi się dwa overy do gry:
Dodig - Kohlschreiber over 39.5 [email protected] Pinnacle
Tutaj z pewnością nie zamknie się to w 3 setach a i przewiduje co najmniej jeden TB.
Dodig bardzo dobry turniej w Eastbourne, gdzie odpadł dopiero w półfinale z Lopezem, ktory wygrał ten turniej. Kolba pograł u siebie w Niemczech w Halle i poźniej w 1r przegrał z Stepankiem również w Eastborune. Czy to było zamierzone aby odpocząć przez Wimbledonem? nie wiem i jestem ciekaw kto lepiej na tym wyjdzie.
Niemiec ma do obrony sporo punktów, rok temu doszedł tu do ćwierćfinału, ale teraz już w 1 rundzie nie będzie miał łatwego zadania. Każdy oglądajacy turniej w Eastbourne pamięta jakim serwisem dysponuję Dodig. Przez 3 mecze nie dał rywalowi się nawet połamać. Dopiero w 2 secie w meczu z Lopezem coś się stało (1 set skończył się w TB).
Nawierzchnia sprzyjająca dobrym, szybkim serwisom. Myślę, że obaj panowie będą twardo trzymać swoj serwis i zobaczymy długi, overowy mecz.
Tomic -Querrey over 41.5 gema @1.81 Pinnacle
Podoba sytuacja jak w meczu powyżej. Może panowie w troche gorszych formach, ale serwisem są w stanie zdziałać dużo. Wiadomo jakim serwisem dysponuje Querrey, będzie go bardzo ciężko przełamać. Tomic ze zwgledu na swoje 196 cm wzrostu powinien również pewnie trzymać serwis. Tym bardziej, że jest to nawierzchnia trawiasta.
Nie ma co za dużo się tu rozpisywać. Z pewnością w tym meczu zobaczymy jakiś tb, a i nie zamknie się to w 3 setach, gdyż nie widzę tutaj jednoznacznego faworyta w tym starciu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
qbali 3,5K

qbali

Forum VIP
???? Denis Istomin - Andreas Seppi dla Mecz. WYNIK 67 67 75 63 36 ⛔
KURS: 2.70
Stawka: 60 | Do wygrania: 102 PLN
Expekt

Tutaj widzę natomiast deliakatne VALUE. Istomin na trawie gra bardzo dobrze i jak przegrywał na Wimbledonie w poprzednich latach to tylko z najlepszymi (Youzhny,Fish,Berdych). Pokonywał natomiast też groźnych i wymagających rywali: Kohli, Wawrinka czy właśnie Seppi (rok temu). W zeszłym roku Istomin doszedł tutaj aż do czwartej rundy, więc sporo punktów do obrony. Historia się powtórzyła i również w tym roku Istomin się zmierzy w pierwszej rundzie z Seppim i wg mnie ponownie wygra.
Seppi jakoś na Wimbledonie nigdy nie brylował, zwykle odpadał w drugiej rundzie (maksymalnie trzeciej dawno temu) z rywalami takimi jak Kamke, Bagietka czy Andreev.
W ogóle Ci Panowie mają szczęście do siebie bo spotkali się też w tym roku na AO i tam po walce 5setowej lepszy okazał się Seppi. Istomin na trawie wg mnie to zawdonik zdecydowanie lepszy i groźniejszy niż na hardzie. Ostatnio może i bez rewelacji bo przegrał z Dodigem czy Sijslingiem, ale trzeba zaznaczyć, że w tamtych meczach przeciwnicy prezentowali fantastyczną formę serwisową.
Podsumowując, wg mnie mecz będzie na styku, szanse oceniam 50/50 stąd wg mnie VALUE w typie na WIN Istomina. Delikatnie próbuję szukając potwierdzenia, że Istomin i grass to dobra mieszanka ????
 
sparta 309

sparta

Użytkownik
pisałem analizę, pisałem, kliknałem wyślij i bład strony przez co wcieło analize
więc bez ponownego pisania. overy 3.5 seta powinny paść w spotkaniach Kavcic - Struff oraz Dodig - Kohlschreiber
a według was gdzie warto zainwestować w pojedynki ponad 3 setowe?
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
mateo1111 154

mateo1111

Użytkownik
Istomin - Seppi

Dosyc ciekawie zapowiada sie jedno ze spotkan panow podczas Wimbledonu gdzie to o awans do drugiej rundy tej imprezy powalcza dzisiaj Denis istomin zas jego rywalem bedzie Andreas Seppi. Istomin w poprzednim sezonie podczas tego turnieju doszedl do czwartej rundy jednak w tym sezonie nie zachwyca swoja gra. Grajac nawet na cegle nie prezentowal sie za dobrze. Jezeli idzie o wyniki na trawie to wygral tylko jedno spotkanie. Gdzie to na kortach Queen&#39;s Club pokonal Kuznetsova 2-0. Jednak wynik nie pokazuje tego co dzialo sie na korcie. Poniewaz oba te sety byly bardzo zaciety i konczyly sie TB rowniez ten mecz Istomin rowniez mogl przegrac. W pozniejszych dwoch meczach rowniez nie pokazywal nic szczegolnego poniewaz najpierw przegral z Sijslingiem 2-0. Gdzie to byl w stanie powalczyc jedynie podczas pierwszego seta w kolejnym natomiast turnieju na kortach w Eastbourne odpadl juz w pierwszej rundzie gdzie to nie byl w stanie pokonac Dodiga przegrywajac 2-0. W obu z tych setow praktycznie nie zagrozil dla swojego rywala. Seppi obecnie zajmuje dwudzieste osme miejsce w rankingu ATP. Niewatpliwie bedzie chcial tutaj zrewanzowac sie za wystep podczas tej imprezy przed rokiem gdzie to odpadl tutaj w pierwszej rundzie i co ciekawe wlasnie mialo to miejsce z Istominem wiec ma dzisiaj bardzo dobra okazje do tego, zeby sie przelemac. Podczas French Open doszedl do trzeciej rundy. W ostatnim swoim turnieju rowniez pokazal sie z dobrej strony gdzie to w Eastbourne doszedl do polfinalu. A pokonywal tam takich zawodnikow jak m.in. Harrison oraz Stepanek. Z taka gra na pewno stac go tutaj na awans przynajmniej do drugiej rundy. h2H 4-1 dla Seppiego.

Typ 2 kurs 1.40 Bukmacher Bet-at-home
 
P 29

przem_l

Użytkownik
Podsumowując, wg mnie mecz będzie na styku, szanse oceniam 50/50 stąd wg mnie VALUE w typie na WIN Istomina. Delikatnie próbuję szukając potwierdzenia, że Istomin i grass to dobra mieszanka
Istomin - Seppi ✅
Typ: tie-break w 1. Set
Kurs: 4,0
Sportingbet

Zgodze sie tutaj z Kuba co do meczu w 100%. Tez uwazam ze mecz bedzie wyrownany. Sklaniam sie jednak przy moim typie poniewaz patrzac na H2H to dwa ostatnie spotkania w 1.Set konczyly sie tiebreak (2013r AO, 2012r W). Byc moze sa to male argumenty ale mnie przekonuja i za drobne mozna postawic a kurs sadze ze odpowiadajacy ryzyku. Co do gry obu zawodnikow nie bede sie rozpisywal bo dobrze to zrobil Kuba.
Co o tym typie myslicie?
 
seboes 507

seboes

Użytkownik
Dyscyplina.Tenis - Wimbledon 12:30
Spotkanie.Dodig - Kohlschreiber
Typ.Kohlschreiber -4 gem
Kurs: 1.99
Bukmacher: pinnacle


Chyba najciekawsze spotkanie Wimbledonu z tych, które są zaplanowane na kortach jako pierwsze. Chorwat Ivan Dodig podejmować będzie Niemca Kohlschreibera. Bukmacherzy większe szanse dają doświadczonemu Niemcowi i wg mnie całkiem słusznie. Dodig sezon na cegle miał niezbyt udany. Żadnego znaczącego osiągnięcia. Nieźle za to zaczął grać na trawie. W Londynie jeszcze tego nie było widać ale już w ostatnim tygodniu prezentował się nieźle. Odpadł jednak w półfinałowym meczu z Lopez gdzie nie miał za dużo do powiedzenia. Mój faworyt był ostatnio w niezłej formie. Półfinał w Barcelonie, przegrany finał w Monachium a do tego 4 runda i wyrównany mecz z Djokoviciem na Roland Gaross. Na trawie nie najlepiej w ostatnich meczach porażki z Jużnym oraz Stepankiem lecz dzięki temu miał prawie tydzień żeby przygotować się do Wimbledonu. Niemiec ma dobry bilans na trawie. W poprzednim roku na tych kortach odpadł dopiero w ćwierrćfinale. Warto dodać, że mimo swojego niewielkiego wzrostu to bardzo dobrze serwuje. W tamtym roku to niespodziewanie on zaserwował najwięcej asów. Do tego świetne wyczucie gry oraz backhand to jego główne bronie.Kolba powinien wygrać to spotkanie chociaż Dodig nie jest bez szans i być może ugra seta a możę dojdzie do pięciosetówki. Sądzę jednak, że nawet wtedy handicap gemowy zostanie pokryty bo Dodig czasami gra rozkojarzony i seta może przegrać gładko.
 
hayto 631

hayto

Użytkownik
Andreas Haider – Maurer – Go Soeda 2 1.40 0-3
Soeda błyskawicznie przebrnął przez kwalifikacje. Rywalem Japończyka w pierwszej rundzie będzie Andreas Haider-Mauerer, Austriak unika trawy jak może (przed Wimbledonem wybrał się na Challenger do Pragi – Clay). W tym roku nie rozegrał żadnego spotkania na grassie, co raczej pokazuje, w jakim nastawieniu do tego turnieju przystępuje. Go raczej bez problemowo powinien się zameldować w następnej rundzie.
Dmitry Tursunov – Tommy Haas (-1.5) 2 1.24 0-3
Tommy ostatnio w znakomitej formie jego oponentem dziś będzie Dmitry Tursunov, który w tym sezonie zmaga się z kontuzjami. Do turnieju Rosjanin nawet się nie przygotowywał, nie rozegrał żadnego spotkania na trawie. Podobna sytuacja jak u Petchnera przyjechał tylko po wypłatę? Nie mniej jednak Tommy nie powinien mieć żadnego problemu z odprawieniem Rosjanina.
Guida Pella – Jesse Levine (-1.5) 2 1.34 ⛔ no niestety w Betsafe jako porażka choć sam Jesse powinien wygrać spokojnie 3-0. 2-2
Pella w swojej zawodowej karierze na trawie rozegrał tylko dwa spotkania właśnie w tym roku. W obu spotkaniach przegrał z niżej notowanymi zawodnikami. Jesse na trawie potrafi grać, co niejednokrotnie udowodnił przed Wimbledonem formą nie błyszczał, ale na tle Argentyńczyka powinien wyglądać zdecydowanie lepiej.
Tripel w sam raz.
Bukmacher: Betsafe
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
qbali 3,5K

qbali

Forum VIP
Dyscyplina.Tenis - Wimbledon 12:30
Spotkanie.Dodig - Kohlschreiber
Typ.Kohlschreiber -4 gem
Kurs: 1.99
Bukmacher: pinnacle


Chyba najciekawsze spotkanie Wimbledonu z tych, które są zaplanowane na kortach jako pierwsze. Chorwat Ivan Dodig podejmować będzie Niemca Kohlschreibera. Bukmacherzy większe szanse dają doświadczonemu Niemcowi i wg mnie całkiem słusznie. Dodig sezon na cegle miał niezbyt udany. Żadnego znaczącego osiągnięcia. Nieźle za to zaczął grać na trawie. W Londynie jeszcze tego nie było widać ale już w ostatnim tygodniu prezentował się nieźle. Odpadł jednak w półfinałowym meczu z Lopez gdzie nie miał za dużo do powiedzenia. Mój faworyt był ostatnio w niezłej formie. Półfinał w Barcelonie, przegrany finał w Monachium a do tego 4 runda i wyrównany mecz z Djokoviciem na Roland Gaross. Na trawie nie najlepiej w ostatnich meczach porażki z Jużnym oraz Stepankiem lecz dzięki temu miał prawie tydzień żeby przygotować się do Wimbledonu. Niemiec ma dobry bilans na trawie. W poprzednim roku na tych kortach odpadł dopiero w ćwierrćfinale. Warto dodać, że mimo swojego niewielkiego wzrostu to bardzo dobrze serwuje. W tamtym roku to niespodziewanie on zaserwował najwięcej asów. Do tego świetne wyczucie gry oraz backhand to jego główne bronie.Kolba powinien wygrać to spotkanie chociaż Dodig nie jest bez szans i być może ugra seta a możę dojdzie do pięciosetówki. Sądzę jednak, że nawet wtedy handicap gemowy zostanie pokryty bo Dodig czasami gra rozkojarzony i seta może przegrać gładko.
???? R. Harrison vs J. Chardy dla Mecz (1.662) WYNIK 67 64 57 26
???? I. Dodig (+2.5 Sets) vs P. Kohlschreiber (-2.5 Sets) dla Mecz (1.357) WYNIK 46 67 76 63 21 i krecz Kohliego ???? zwrot
KURS: 2.255
Stawka: 60 | Do wygrania: 75.35 PLN
PinnacleSports

Całkowicie się nie zgadzam z powyższą analizą. Zapomniałeś dodać o jednym najważniejszym - Kohli nie jest w najwyższej formie. Owszem wygrał ostatnio na grassie z Kamke czy Berloqiem (słabi na trawie) ale już Youzhny czy Stepanek obnażyli wszystkie braki Niemca w aktualnej części sezonu. Dodig przeciwnie - ładnie pokazał się na grassie w Eastbourne gdzie przegrał po walce dopiero w półfinale z zwycięzcą tamtego turnieju Lopezem. Pokonał po drodze Raonica, Fogniniego i Istomina i to bez straty seta!! Dla mnie to znacznie większe osiągnięcie niż pokonanie Kamke czy Bryloka ???? Dodig w aktualnej dyspozycji seta spokojnie ugra, przecież jak jest w gazie to bardzo ciężko do przełamać, bo serwis ma solidny. W zasadzie to większej sensacji nie będzie jak Dodig wygra cały mecz, więc grali HANDI na Niemca moim zdaniem to kiepska propozycja. Kursy wystawione taka nie inaczej, bo przecież Kohli broni sporo punktów z roku poprzedniego, ale przecież jest opcja, że tego nie obroni - nieprawdaż? ????
Do dubelka dokładam Chardego, który wg mnie doświadczeniem, spokojem i opanowaniem powinien wygrać dziś z Ryanem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kasztanowy 1,2K

kasztanowy

Użytkownik
Klizan - Berdych over 30,5 gemów @1.83 Bet365 ⛔
Moim zdaniem linia zbyt niska, żeby nie skorzystać. Klizan to nie jest jakiś pionek, potrafi powalczyć z najlepszymi, świetny serwis, dobry FH, leworęczny to są atuty, którymi może przysporzyć Berdychowi kłopoty. Wystarczy ugrać 13 gemów by pokryć linię, a całkiem niewykluczony jest TB w którymś secie, bo nie sądzę, by Tomek tak łatwo łamał Słowaka. Czech co prawda na trawie grać potrafi, nie raz to udowodnił, zaś Klizan zagrał niewiele spotkań na tej nawierzchni, mimo to jednak ugranie czegoś w tym meczu jest w jego zasięgu, po cichu liczę nawet na urwanie seta przez Martina. Bezpieczniejszą opcją jest jednak over, który przy takiej niskiej linii powinien zostać bezproblemowo pokryty.
 
dx2 228,9K

dx2

Użytkownik
Melzer-Reister 1 @1.55
Austriak to tenisista ciezki do rozszyfrowania ogolnie, ale trawa pasuje pod jego styl jak najbardziej. Nienajmlodszy juz Melzer ma swoje zrywy i niejednego tuza ogral. Po prostu sa momenty, gdy Melzer zaczyna grac bardzo dobrze i juz. Melzer to swoja droga juniorski triumfator Wimbledonu, ale to sie nie do konca przelozylo na wystepy seniorskie, chociaz jeden bardzo dobry Wimbledon Austriak zaliczyl, ale wtedy w 4 rundzie na jego drodze stanal Andy Roddick (to byl ten turniej gdy Roddick zagral pozniej taki pamietny final 5 setowy z Federerem na Wimbledonie). Tutaj ogral Melzer Fogniniego 3-1 i to dobry prognostyk, bo Wloch to zawodnik bardzo regularny, a wiec podobny do Reistera. Reister tez od czasu do czasu pokazuje cos wiecej na kortach. Przede wszytskim udane kwalifikacje Niemca i dobre 5-setowe zwyciestwo nad Rosolem. Najbardziej to zaskoczyl mnie fakt, ze Reister zaserwoal 22 asy, bo nigdy bym sie po nim czegos takiego nie spodziewal, a dalo to bodazje 2 asy wiecej niz Rosol. W sumie mecz byl bardzo dlugi, ale zaskoczyl mnie tym wynikiem Niemiec. Niemniej jednak Melzer wie o co chodzi w tej grze. Austriak lubi atakowac, pojsc pod siatke. Duzo tych Wimbledonow Melzerowi z pewnocia juz nie zostalo do zagrania w singlu, wiec licze ze Melzer sie postara, bo warunki i styl do gry na trawie ma bez watpienia. Reister w gazie widac, ale tak jak zaznaczylem Niemiec czerpie na regularnosci i tu sa podobienstwa do gry z Fogninim, a wiec bardziej widze wygrana Melzera.
Mahut-Robredo 1 @1.4
Tutaj ten kurs niezadowala do konca. Tommy nigdy kozakiem na trawie nie byl. Najlepszy wynik na Wimbledonie to bodajze 3 runda (czyli tak samo jak Mahut). Mahut ma jednak inklinacje do gry na trawie. Sezon ma slaby Francuz, wiec na trawie czerpie pelnymi garscami. Robredo z kolei tez zmienil bardzo swoje podejscie do tenisa. WIadomo Tommy&#39;ego nie bylo gdzies rok na kortach. Hiszpan wrocil, gral po jakis challengerach z graczami o ktorych pewno nie slyszal, bo Robredo to zawsze byl top 10. Tommy tez chce jeszcze ugrac jak najwiecej, bo sam mowi, ze teraz calkiem inaczej patrzy na tenis. Nie zgodze sie natomiast, z czestymi twierdzeniami, ze RObredo jest zbyt stary, bo Tommy ma 31 lat, a to nie jest tak duzo. Rozumiem, ze Tommy jest weteranem kortow, bo ma sie wrazenie ze on w czolowce byl od zawsze, ale nie jest to wciaz wiek w ktorym mozna tenisitow skreslac. Mysle, ze Mahut ogranie, stawialbym 3-1 dla Francuza, ale walka bedzie, tym bardziej ze obaj sa w podobnym wieku jakby nie patrzec.
 
J 9,8K

jozin28

Użytkownik
Witam obserwuję to forum od jakiegoś czasu. Jest tu kilka osób z fajnymi analizami są też no gorsze ???? Jako, że sam gram ostanimi czasy tylko tenis spróbuję napisać coś od siebie. Nie będę się rozpisywał w analizach bo często gram na czuja patrząc na formę zawodników i od kilku miesięcy wychodzę na plus;) Aha gram tylko w Pinnacle i stąd kursy
Na dzień dobry zagrałem:
Darcis S. (Bel)-Kubot L. (Pol) 1 kurs 1,75 ZWROT
Stepanek R. (Cze)-Janowicz J. (Pol) 2 kurs 1,83 +++ tak mi Pinnacle rozliczyło
Jeśli okaże się coś trafne to proponuje :
Tsonga J-W. (Fra)-Gulbis E. (Lat) +2,5 seta Gulbis +++ piękny kurs był 1,68
 
B 2,2K

barichello

Użytkownik
Monaco Ram
Kursy wystawione chyba w oparciu o ranking i nazwisko Monaco. Juan na trawie nie grywa zbyt często i nie ma się za bardzo czym pochwalić gdy na niej już grał. Ram bardziej doświadczony na tej nawierzchni z pewnością tak łatwo skóry nie sprzeda jak sugerują tu kursy. Ram przed rokiem w półfnale w Newport powalczył wz Hewittem wcześniej odprawiając Nishikoriego, w 2009w finale w Newport sięgnął po wygraną. Zdecydowanie więcej spotkań, niż Monaco, więc tak znaczne faworyzowanie Juana jest wg mnie nieco przesadzone
Ram minimum set 1.35
Ram 3.05

Mahut Robredo
W pierwszej rundzie pograłem przeciwko Mahut, ale ten pewnie pokonał Hajka. Skoro więc przeszedł pewnie pierwszą rundę powinien pójść za ciosem i dostać się do 3 rundy Robredo na trawie to nie powinien być wymagający rywal dla będącego w bardzo dobrej dyspozycji Mahut
Mahut 1.46
Youzhny Pospisil
Youzhny w pierwszym pojedynku podwinął kostkę, ciekawe w jakiej będzie formie, może więc warto poszukać niespodzianki albo chociaż cienia szansy i nawiązania walki przez Kanadyjczyka?
Pospisil minimum set 1.64 ?
Pospisil 4.95 ?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom