>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wimbledon '13 - turniej główny mężczyzn

Status
Zamknięty.
J 1,3K

jasper

Użytkownik
Jeśli chodzi o najszybszy serwis, śmiało wszedłbym w Jurka, te 3 rundy tutaj pogra, a wydaje mi się, że aktualnie ma najmocniejszy serwis w Tourze.

Najszybszy serw w turnieju?

Jerzy Janowicz 4.50
bwin
 
B 2,2K

barichello

Użytkownik
Johnson Reynolds
Johnson wygrał CH w Nottingham i szybko wyrósł na faworyta tego spotkania. Przy czym jak to CH obsada nie była mocna. Do tej pory Johnson wiele na trawie nie zdziałał i wiele wspólnego z nią nie miał. Obaj panowie grali już w tym roku ze sobą, w Dallas, tyle że na innej nawierzchni. Reynolds wygrał w dwóch setach. Kurs na Johnsona oscylowal w granicach 1.80. Teraz jeszcze spadł. Reynolds może też nie ma oszałamiającego bilansu na trawie, ale jest bardziej doświadczonym graczem, który niegdyś był w stanie powalczyć z Lopezem, Dancevicem czy Mahut, więc z Johnsonem nie powalczy?
Reynolds 2.20 Fortuna w necie można łapać nawet 2.52
Paire Ungur
ja rozumiem, że Ungur to trawiasty no name, ale kim jest Paire, żeby wystawiać na niego kursy poniżej 1.10 Na dodatek Paire kreczował w poprzednim turnieju w Holandii. Ktoś na HP pisał, że niby nic poważnego i poddał w wątpliwość realność rzekomego urazu. Ja mimo wszystko poszukałbym tu krecz niespodzianki, bo granie Paire po takim kursie nie ma sensu.
w Bwin Ungur stoi 7.75, w Marthonie jest nawet 10.50, ale nie wiem jak tam z kreczami
Robert Falla
Tutaj jak coś to lekka stawka, bo Falla ostatnio problemy zdrowotne. Gdyby nie to uderzyłbym mocniej, bo Robert na trawie specjalnie nie błyszczy. Falla znacznie groźniejszy na tej nawierzchni i przy optymalnej kondycji zdrowotnej to on byłby faworytem tego meczu.
odstępuję jednak od meczu

co myślicie o wygranej Berankisa z Mathieu?
 
gystlik 13,2K

gystlik

Użytkownik
Prędkości serwisów w Wimbledonie 2012:



Prędkości serwisów w Roland Garros 2013:




Myślę, że jeżeli chodzi o prędkości serwisów to liczy się tylko trzech tenisistów. Isner, Raonic i Janowicz. - Przy równowagach czy bronieniu BP będą się starali uderzac z jak największą siłą...​
 
qbali 3,5K

qbali

Forum VIP
Paire Ungur
ja rozumiem, że Ungur to trawiasty no name, ale kim jest Paire, żeby wystawiać na niego kursy poniżej 1.10 Na dodatek Paire kreczował w poprzednim turnieju w Holandii. Ktoś na HP pisał, że niby nic poważnego i poddał w wątpliwość realność rzekomego urazu. Ja mimo wszystko poszukałbym tu krecz niespodzianki, bo granie Paire po takim kursie nie ma sensu.
w Bwin Ungur stoi 7.75, w Marthonie jest nawet 10.50, ale nie wiem jak tam z kreczami
Robert Falla
Tutaj jak coś to lekka stawka, bo Falla ostatnio problemy zdrowotne. Gdyby nie to uderzyłbym mocniej, bo Robert na trawie specjalnie nie błyszczy. Falla znacznie groźniejszy na tej nawierzchni i przy optymalnej kondycji zdrowotnej to on byłby faworytem tego meczu.
Falla 2.16
co myślicie o wygranej Berankisa z Mathieu?
Ręce opadają jak się czyta takie analizy... Lepiej w ogóle nic nie pisać jak się nie zna tematu... Grasz na Falle, który dwa ostatnie mecze kreczował z powodu kontuzji (21/2013 Left calf, 22/2013 Digestive Problems) i w tym roku nie grał ani jednego oficjalnego meczu na trawie ??? To taki skok na główkę do półmetrowej wody... Robert przecież potrafi grać na trawie, wyeliminował z kwali Dudiego Sele, który był nr.1 kwalifikacji - to nic nie znaczy ??? Eeeeh, szkoda gadać!
Pytasz kim jest Paire ??? Skoro pytasz o takich zawodników to chyba nie ma o czym pisać (rok temu Paire odpadł na Wimbledonie w 3rd po walce z Bakerem)...Paire niedługo będzie w TOP20 a Ty się pytasz kto to jest ???? Ungur natomiast to typowy &quot;ziemniak&quot; - zresztą już bardziej na poziomie Chellengerów niż ATP. Raczej tendencja zniżkowa u tego zawodnika a na grassie to już w ogóle grać nie potrafi - to nie jego bajka - przegrywa w zasadzie wszystko co można przegrać. Paire oczywistym faworytem i wg mnie szukanie tutaj sensacji to raczej strata kasy. Jest wiele innych ciekawszych meczy gdzie można poszukać niespodzianki. Tutaj jej po prostu nie będzie.
 
hugues 4,8K

hugues

Użytkownik
Wimbledon / Men / Singles / Round of 128 / A.Seppi vs D.Istomin / Total Games - Over 40.5 @ 1.94 Marathon ✅
Seppi kontra Denis taki troche kultowy pojedynek juz pomiedzy tymi panami, tam zawsze byla wojna na calego i raczej jutro na nic innego sie nie zapowiada. Aktualnie Seppi jest w lepszej formie, cociaz tez nie powala, Istomin dosc slabo, ale jutro wszystko moze sie odmienic. Jak ogromna jest motywacja na wielkim szlemie kazdy wie. Chlopaki zagrali ze soba rowniez w tamtym roku na Wimbledonie. Skonczylo sie po mega wyrownanej wojnie 3:2 dla Andreasa 8:6 w 5 secie, po drodze byly jeszcze 3 tie breaki i jeden set 7:5. Jutro latwiej nie bedzie, a dla mnie to jest jeden z pewniejszych typow jutrzejszego dnia.
polecam!!
 
kasztanowy 1,2K

kasztanowy

Użytkownik
Kubot - Andreev 3:0 @1.66 Bet365 ✅
Igor od turnieju w Gstaad z ubiegłego roku jest kompletnie niewidoczny, wygrał zaledwie 1 spotkanie przez prawie rok, nie mam pojęcia co się z nim dzieje, ale leci na łeb na szyję, w tym roku zagrał 5 meczów na cegle, ugrał tylko jednego seta na RG z Robertem. I to by było na tyle jego wyczynów, gość się kompletnie nie odnajduje w tym sezonie, a jakby nie patrzeć jest to klasowy gracz. Nie wiem co jest z nim nie tak, jednak w takiej formie, na trawie Łukasz nie da mu ugrać seta. Kubot lubi trawę, forma niezła, odprawi gładko beznadziejnego ostatnio Igora.
Reister - Rosol @1.40 Bet365 ⛔
Niemiec ostatnio w świetnej formie, przeszedł kwale bez starty seta, wygrał challka w Blois. Ja jednak mimo to typuję na Lukasa, na trawie radzi sobie dobrze, nieźle funkcjonujący serwis będzie jego sporym atutem. Reister mimo ostatnio lepszych wyników prawdopodobnie nie da sobie rady z Czechem.
Verdasco - Malisse @1.72 Bet365 ⛔
Belg to na trawie znakomity zawodnik, pisałem o tym podczas turnieju w Londynie. Dasco zaś zdecydowanie bardziej woli nawierzchnie ziemne, trawa to nie jest to co lubi Hiszpan. Szybkie korty zdecydowanie dają przewagę Xavierowi, w zeszłym roku także spotkali się na Wimbledonie, wygrał Belg 3-2. Verdasco pomału wraca do swojej dyspozycji, po fatalnej grze na początku tego roku i w końcowce poprzedniego. Jednak na Xaviera to nie wystarczy, nie na tej nawierzchni.
De Schepper - Lorenzi @1.44 Bet365 ✅
Włoch to typowy ziemniak, na trawie rozegrał jedenaście meczów z czego wygrał zaledwie 3. Dla Kennego zaś to idealna nawierzchnia, wysoki wzrost, potężny serwis jest dużym ułatwieniem na tych kortach. Pablo nie nadaje się na grę na trawie, zdecydowanie woli wolne korty, spokojniejszą grę. Osobiście widzę Kennego w 2 rundzie.
Mile widziane komentarze, chętnie poznam Wasze zdanie na ten temat tych spotkań ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
B 2,2K

barichello

Użytkownik
Ręce opadają jak się czyta takie analizy... Lepiej w ogóle nic nie pisać jak się nie zna tematu... Grasz na Falle, który dwa ostatnie mecze kreczował z powodu kontuzji (21/2013 Left calf, 22/2013 Digestive Problems) i w tym roku nie grał ani jednego oficjalnego meczu na trawie ??? To taki skok na główkę do półmetrowej wody... Robert przecież potrafi grać na trawie, wyeliminował z kwali Dudiego Sele, który był nr.1 kwalifikacji - to nic nie znaczy ??? Eeeeh, szkoda gadać!
Pytasz kim jest Paire ??? Skoro pytasz o takich zawodników to chyba nie ma o czym pisać (rok temu Paire odpadł na Wimbledonie w 3rd po walce z Bakerem)...Paire niedługo będzie w TOP20 a Ty się pytasz kto to jest ???? Ungur natomiast to typowy &quot;ziemniak&quot; - zresztą już bardziej na poziomie Chellengerów niż ATP. Raczej tendencja zniżkowa u tego zawodnika a na grassie to już w ogóle grać nie potrafi - to nie jego bajka - przegrywa w zasadzie wszystko co można przegrać. Paire oczywistym faworytem i wg mnie szukanie tutaj sensacji to raczej strata kasy. Jest wiele innych ciekawszych meczy gdzie można poszukać niespodzianki. Tutaj jej po prostu nie będzie.
Nie wiem jak ktoś może mieć rangę moderatora jeśli ma problem z czytaniem ze zrozumieniem.
Po pierwsze, podkreśliłem, że Falla miał problemy zdrowotne, dlatego stawka lekka. Odprawił Selę i co nagle stał się super graczem na trawie? Przez pryzmat jednego wygranego meczu ktoś staje się specjalistą od trawy. To jak tak niedawno przytoczony bilans Hernycha na trawie... trochę obiektywizmu.
Wiesz co to jest przenośnia? Pisząc, że kim jest Paire, mam na myśli, że to nie jest zawodnik na tyle klasowy, żeby go tak faworyzować. Piszesz, że Ungur to typowy ziemniak, gdyby to było takie banalne, że jak typowy ziemniak to już nie ma szans na trawie to wszyscy bylibyśmy mega zarobieni. Po za tym napisałem, że to no name na trawie i że to typ pod kątem kreczowej niespodzianki. Po raz kolejny kłania sie czytanie ze zrozumieniem. Przytaczasz, że rok temu odpadł w 3 rundzie, ok, powalczył, ale występy w poprzednich latach już zgoła odmienne, ba, nawet miał problem, żeby przejść kwale. Rozwija się, ale po raz kolejny podkreślę, to nie Djokovic, Murray czy Federer, żeby go aż tak faworyzować.
 
ekaga 238

ekaga

Użytkownik
Fajny zakład daje Pinn na to, że Murray zrobi 2 miejsce w turnieju (5,50). Dla mnie ta opcja jest bardzo prawdopodobna, a od meczu z Tsongą można kontrować na zwrot stawki.
 
qbali 3,5K

qbali

Forum VIP
Nie wiem jak ktoś może mieć rangę moderatora jeśli ma problem z czytaniem ze zrozumieniem.
Po pierwsze, podkreśliłem, że Falla miał problemy zdrowotne, dlatego stawka lekka. Odprawił Selę i co nagle stał się super graczem na trawie? Przez pryzmat jednego wygranego meczu ktoś staje się specjalistą od trawy. To jak tak niedawno przytoczony bilans Hernycha na trawie... trochę obiektywizmu.
Wiesz co to jest przenośnia? Pisząc, że kim jest Paire, mam na myśli, że to nie jest zawodnik na tyle klasowy, żeby go tak faworyzować. Piszesz, że Ungur to typowy ziemniak, gdyby to było takie banalne, że jak typowy ziemniak to już nie ma szans na trawie to wszyscy bylibyśmy mega zarobieni. Po za tym napisałem, że to no name na trawie i że to typ pod kątem kreczowej niespodzianki. Po raz kolejny kłania sie czytanie ze zrozumieniem. Przytaczasz, że rok temu odpadł w 3 rundzie, ok, powalczył, ale występy w poprzednich latach już zgoła odmienne, ba, nawet miał problem, żeby przejść kwale. Rozwija się, ale po raz kolejny podkreślę, to nie Djokovic, Murray czy Federer, żeby go aż tak faworyzować.
Nie mam ochoty i chęci wymieniać z Tobą tutaj poglądy na temat czytania ze zrozumieniem. Jak chcesz to sobie graj na kontuzjowanego Falle, Petzchnera czy innych - życzę powodzenia!
Po drugie to jeżeli wybierasz typ &quot;pod kątem kreczowej niespodzianki&quot; to gratuluję odwagi ???? Daleko w ten sposób nie zajedziesz w typowaniu, bo hmmmm co się stanie jak Paire jednak nie skreczuje ??? ???? Tok myślenia do pogratulowania!
Po trzecie to różnica umiejętności Paire a Ungura na trawie spora, mimo że Paire to jeszcze stosunkowo młody gracz (więc nie wiem czemu się dziwisz, że w poprzednich latach walczył w kwalach) który w zasadzie wchodzi na najwyższą tenisową półkę. Nie musi być Djokovicem czy Fedexem aby go w meczu z Ungurem fawroyzować przecież.
Jak chcesz to sobie graj, dla mnie opieranie typu na kreczu - absurdalne ????
 
B 2,2K

barichello

Użytkownik
Nie mam ochoty i chęci wymieniać z Tobą tutaj poglądy na temat czytania ze zrozumieniem. Jak chcesz to sobie graj na kontuzjowanego Falle, Petzchnera czy innych - życzę powodzenia!
Po drugie to jeżeli wybierasz typ &quot;pod kątem kreczowej niespodzianki&quot; to gratuluję odwagi ???? Daleko w ten sposób nie zajedziesz w typowaniu, bo hmmmm co się stanie jak Paire jednak nie skreczuje ??? ???? Tok myślenia do pogratulowania!
Po trzecie to różnica umiejętności Paire a Ungura na trawie spora, mimo że Paire to jeszcze stosunkowo młody gracz (więc nie wiem czemu się dziwisz, że w poprzednich latach walczył w kwalach) który w zasadzie wchodzi na najwyższą tenisową półkę. Nie musi być Djokovicem czy Fedexem aby go w meczu z Ungurem fawroyzować przecież.
Jak chcesz to sobie graj, dla mnie opieranie typu na kreczu - absurdalne ????
Skoro Falla i Petzchner mają problemy zdrowotne i mają nie ogarnąć z tego powodu to czemu by nie spróbować tego samego pod kątem Paire, o którego zdrowia w 100% pewni też być nie możemy skoro kreczował parę dni temu... ?
Ale przecież nie rozchodzi się o faworyzowanie Paire, bo to zrozumiałe, że jest faworytem, tylko tak znaczne faworyzowanie. Berlocq też nie jest wirtuozem trawy, lecz typowym ziemniakiem, a poskładał Baghtadisa. Mam nadzieję, że zrozumiesz porównanie i czemu się czepiam tego zaniżonego kursu na Paire. Więc to nie tylko kwestia kreczu....

EDIT by kubamajcher:
ale ile wg Ciebie powinien wynosić kurs, żeby nie bło tak zanczego faworyzowania Paire ? 1.20 już byłoby ok ? ????
Falla i Petz mają kontuzje i to są fakty, znasz powód kreczu Paire w meczu z Llodra? Ja nie znalazłem żadnej informacji o kontuzji Paire w tamtym spotkaniu. Jak chcesz to się czepiaj zaniżonego kursu, ale wg mnie Ungur maks seta ugra w meczu z Francuzem, jak w ogóle ...
 
qbali 3,5K

qbali

Forum VIP
Verdasco - Malisse @1.72 Bet365
Belg to na trawie znakomity zawodnik, pisałem o tym podczas turnieju w Londynie. Dasco zaś zdecydowanie bardziej woli nawierzchnie ziemne, trawa to nie jest to co lubi Hiszpan. Szybkie korty zdecydowanie dają przewagę Xavierowi, w zeszłym roku także spotkali się na Wimbledonie, wygrał Belg 3-2. Verdasco pomału wraca do swojej dyspozycji, po fatalnej grze na początku tego roku i w końcowce poprzedniego. Jednak na Xaviera to nie wystarczy, nie na tej nawierzchni.
De Schepper - Lorenzi @1.44 Bet365
Włoch to typowy ziemniak, na trawie rozegrał jedenaście meczów z czego wygrał zaledwie 3. Dla Kennego zaś to idealna nawierzchnia, wysoki wzrost, potężny serwis jest dużym ułatwieniem na tych kortach. Pablo nie nadaje się na grę na trawie, zdecydowanie woli wolne korty, spokojniejszą grę. Osobiście widzę Kennego w 2 rundzie.
Mile widziane komentarze, chętnie poznam Wasze zdanie na ten temat tych spotkań ????
???? K. De Schepper vs P. Lorenzi dla Mecz (1.505) WYNIK 76 64 62 ✅
???? J. Ward vs Y-H. Lu dla Mecz (1.408) WYNIK 76 46 67 67 ✅
KURS: 2.119
Stawka: 75 | Do wygrania: 83.95 PLN
PinnacleSports

???? M. Matosevic vs G. Rufin dla Mecz (1.833) WYNIK 16 64 46 36 ⛔
???? F. Verdasco vs X. Malisse dla Mecz (1.870) WYNIK 67 61 64 63 ⛔
KURS: 3.427
Stawka: 75 | Do wygrania: 182.07 PLN
PinnacleSports

Zgadzam się z kolegą kasztanowy w kwestii obecności De Scheppera i Malisse w drugiej rundzie. Dodam, że w Pinnacle są nieco lepsze kursy na te zdarzenia.
Do De Scheppera dodaje jeszcze Lu, którego ostatnio miałem możliwość oglądać w meczu właśnie z Xmanem i szczerze powiem, że grał również bardzo dobrze. W trzecim secie z Malissem miał już Belga złamanego i wiele do wygranej mu nie zabrakło. Młody Brytol nie powinien być większą przeszkodą dla Lu, który na trawie pokonywał w przeszłości już samych najlepszych (Rod). Jest w całkiem dobrej formie, powinien dać radę zameldować się w R2.
Jeżeli chodzi o Verdasco, to oglądałem ostatnio go na trawie i szału nie ma, w meczu z Dolgo to bardziej Ukrainiec przegrał niż Verdasco wygrał tamto spotkanie. Wg mnie Xman przy aktualnej dyspozycji powinien potwierdzić swoją dobrą grę na grassie.
Do Xmana dokładam Marinko, który również całkiem fajnie się prezentuje na trawie. Wiele nigdy w Wimbledonie nie ugrał, ale teraz R2 jak najbardziej osiągalne w walce z Rufinem. Młody Francuz na pewno powalczy, ale wg mnie Matosevic posiada więcej atutów do gry na grassie. Grali ze sobą raz w kwalach do Wimbledonu w 2011 - 64 64 wygrał Marinko.
 
dx2 227,5K

dx2

Użytkownik
Al.Bedene-L.Mayer 1 @1.5
Duzo zyskal w moich oczach Sloweniec po pojedynku z Querreyem w Queens. DLa przypomnienia dodam, ze mecz zakonczyl sie wygrana Amerykanina 2:1 (7-6 5-7 7-6). Po drodze Bedene ogral jeszcze Mathieu, ktory tez jest zaowdnikeim lepszym niz Leo Mayer na trawie. Nie ma doswiadczenia Bedene na kortach Wimbledonu, tylko raz zagral w kwalifkacjach, ktorych nie przebrnal, ale rozwija sie z miesiaca na miesac Sloweniec i ten wynik na tle Querreya to nie jest przypadek. Leo Mayer solidny zawodnik, ale pewnego poziomu nie przeskoczy na trawie, wiec spodziewam sie wygranej Slowenca.
Soeda-Haider M. 1 @1.4
Jak to zwykle bywa. Haider kilka meczow na trawie pogral w zyciu, ale z pewnoscia nie jest to jego zywiol, wiec w takim przypadku od razu biore kwalifikanta. Japonczyk swoja regularnoscia powinien solidnie z minuty na minute punktowac wysokiego Austriaka.
 
qbali 3,5K

qbali

Forum VIP
------------------------------------------------------------
???? Dustin Brown - Guillermo Garcia-Lopez dla Mecz. WYNIK 63 63 63 ✅
KURS: 2.90
Stawka: 60 | Do wygrania: 114 PLN
Expekt
------------------------------------------------------------
???? James Duckworth - Dennis Kudla dla Mecz. WYNIK ?
KURS: 2.90
Stawka: 60 | Do wygrania: 114 PLN
Expekt
------------------------------------------------------------
???? John Isner v Evgeny Donskoy dla Mecz. WYNIK 61 76 76 ⛔ po walce
KURS: 4.00
Stawka: 50 | Do wygrania: 150 PLN
Bet365
------------------------------------------------------------

Dokładam jeszcze trzy spotkania, w których wg mnie jest spore VALUE i kursy nie są dobrze oszacowane w zestawieniu z prawdopodobieństwem wygranej.
Brown - tenisowy rastaman ???? Bardzo często gra nonszalancko i efektownie, nie zawsze jednak efektywnie. Stąd lokuje się końcówce drugiej setki zamiast powiedzmy w końcówce pierwszej. Na pewno na trawie jego styl gry jak najbardziej pasuje. Dobry, mocny serwis, dobra gra przy siatce na pewno będą jego plusem w starciu z GGL. W kwalifikacjach nie stracił nawet seta a rywali nie miał łatwych (Vesely, Korolev). Moim zdaniem powalczy z Hiszpanem i stać go na niespodziankę, po takim kursie chyba warto spróbować. GGL na grassie na pewno w zasięgu rastamana ????
Duckworth wg mnie niedoceniany jeszcze młody talent. W kwalach podobnie jak Brown również bez straty seta, a rywali też łatwych nie miał (Lajovic, Berrer!). Zwłaszcza wynik z Berrerem myślę na wielu zrobił wrażenie. Kudla jest tak faworyzowany na pewno też ze względu na turniej w Londynie, gdzie całkeim fajnie się pokazał ogrywając Paire czy De Scheppera. W meczu z rówieśnikiem będzie sporo walki i na pewno po takim kursie można delikatnie spróbować w kierunku Australijczyka. Może delikatnym foworytem jest Kudla, ale nie aż takim jak wskazują to kursy.
No i perełka - Donskoy. Ostatnio opisywałem tego zawodnika w starciu z Isnerem w turnieju w Holandii. Wiemy jak ten mecz się skończył i pytanie czy taka sytuacja może się powtórzyć po raz kolejny ?? Jasne, że tak. Forma przez kilka dni nie uległa na pewno znaczącej zmianie i na moje oko młodego jeszcze Ruska stać po raz kolejny na sprawienie niespodzianki. Serwis na grassie to nie wszysztko, trzeba przede wszystkim umieć po tej nawierzchni się poruszać. Serwismani (bo do takiej grupy pozwolę sobie wpisać Isnera) mają z tym często kłopoty - przykłady to porażki Raonica czy Andersona ostatnio. Jak pojawią się drobne problemy z trafianiem pierwszym podaniem to na pewno Donskoy będzie miał kilka szans na złamanie serwisu rywala. Sam też przecież posiada dobry serwis i na pewno do łatwych zadań nie należy przełamanie podania Ruska. Isner na Wimbledonie słabiutko - maks druga runda, a w zeszłym roku przegrał sensacyjnie z Falla w pierwszej. Historia lubi się powtarzać i wg mnie BIG JOHN ponownie pożegna się Wimbledonem już w pierwszej rundzie. Kurs na to zdarzenie na pewno wart ryzyka.
 
kasztanowy 1,2K

kasztanowy

Użytkownik
Kubot - Andreev 2 7.00
za drobne spróbuje kubot słabo wygląda a ten rus coś na grassie potrafi kurs zachęca
Zupełnie się z Tobą nie zgadzam, Igor jest zupełnie pod formą i szukanie tutaj niespodzianki mija się z celem. Rusek może coś tam na trawie grał, ale gdy był w swojej normalnej dyspozycji, a to co wyprawia teraz woła o pomstę do nieba. Nie ma żadnych argumentów żeby grać na Ruska, jedynie można liczyć na to, że się odblokuje. W takiej formie nie ma szans tego wygrać
 
dzordzu 6

dzordzu

Użytkownik
Ja mam do zaproponowania bardzo ciekawą długoterminówkę na Wimbledon.


Juan Martin Del Potro in TOP16 @ 1,60

Uważam , że Argentyńczyk w tegorocznym Wimbledonie jest w stanie namieszać. Przeglądając drabinkę z jego perspektywy wygląda to bardzo dobrze.
W 1 rundzie jego rywalem będzie Ramos - myślę na tej nawierzchni do 3 setów wygranych spokojnie powinnien sobie poradzić. W 2 rundzie prawdopodobne , że trafia na Pelle - gracza który ostatnio coś tam gra jednakże zdecydowanie niższy level od Argentyńczyka i z tym rywalem także nie widziałbym problemu. 3 runda to prawdopodobny pojedynek z Gregorem Dymitrovem. Bułgar to wciąż spory talent jednak ostatnio bardzo zawodzi i nie sądzę by mógł wygrać z DelPo do 3 setów wygranych. Mecz z Dymitrovem ( o ile ten zagra dobrze) może być ciekawy jednak Argentyńczyk powinien rozstrzygnąć go na swoją korzyść. I takim sposobem Juan trafiłby do 4 rundy co gwarantowałoby TOP16.Uważam , że te 3 mecze spokojnie w jego zasięgu. Powiem więcej - szanse na zajście dalej spore bo w 4 rundzie prawdopodobnie spotkanie z Seppim bądź Nishikorim (tutaj ciężko mi wskazać rywala) i obojętnie który z nich by to nie był to DelPo będzie faworytem spotkania. W ćwierćfinale to już David Ferrer czyli schody dla Argentyńczyka zaczynałyby się tak naprawdę od ćwierćfinału. Becior na TOP16 wydaje mi się bardzo fajną sprawą. Kurs wg mnie duży z tego względu iż Del Potro w Wimbledonie nigdy nie doszedł dalej niż do 4 rundy. Jednak w poprzednich latach inaczej był rozstawiony i trafiał np.w 4 rundzie na Nadala.Teraz drabinka dużo prostsza.

David Ferrer in TOP16 @ 1,35

Tutaj nie będe się rozpisywał.
1 runda -&gt; rywalem Alund
2 runda -&gt; rywalem Bautista
3 runda -&gt; rywalem Dolgopolov

Może to nie jest ulubiona nawierzchnia dla Hiszpana jednak jest zawodnikiem niezwykle regularnym i przedstawieni powyżej rywale nie powinni stanowić większego problemu.
4 runda spokojnie w zasięgu i tam dopiero trafia na Kohlschreibera lecz dla mojego typu zwycięstwo z nim już nie będzie konieczne.

Andy Murray in TOP4 @ 1,48

1 runda -&gt; Becker
2 runda -&gt; Lu
3 runda -&gt; Mahut
4 runda -&gt; Youzhny
Ćwierćfinał - &gt; Tsonga

Prawdziwie starcia dla Murraya zaczynają się od 3 rundy. Mahut dobry na trawie jednak nie wskoczy na tak wysoki poziom na cały mecz. Youzhny może postawić opór jednak Murray celuje tutaj w trofeum i z takim rywalem ogarnie.
Pojedynek z Tsongą o ile do niego dojdzie może być wyrównany , jednak Murray już wielokrotnie z Francuzem grał i bilans jest zdecydowanie na jego korzyść.
Jak dla mnie Murray jest jednym z faworytów do wygrania Wimbledonu. Uważam , że dojście do półfinału to dla niego obowiązek - tam Nadal albo Ferdek i później ewentualny finał.

Wszystkie kursy w buku naziemnym Milenium.
 
pawelstrzala 313

pawelstrzala

Użytkownik
taka mała tasiemka
Lopez
buk: toto-mix
ako 1,65
Malisse
buk: toto-mix
ako: 1,70
Berankis
buk toto-mix
ako: 1,65
typ dokładam z WTA
Baltacha: 1,77
Kilka słow o meczach
Felicjano zagra z Simonem.
Zagrali bodajże wczoraj 2:1 wygrał hiszpan
meczu nie widziałem ale Felicjano jest w mega gazie naq trawie trzyma pewnie podanie serwuje dużo asów w meczu z Berankisem cos około 17 asów z Benkiem cos chyba 15
cieżko go złamac na grassie czuje sie tak samo dobrze jak Simon na ziemi gdzie może wykorzystac swoja gre w defensywie i dobra regularność
Według mnie nie pasuje gra fancuza na trawe nie jest on graczem ofensywnym raczej opiera swoja gre na defensywie i regularnosci i błedach przeciwnika a jak wiadomo trawa premiuje graczy ofensywnych a takim jest Felicjano
Drugi mecz podobnie jak jest trawa Xmen dostaje skrzydeł fajne mecz z Del Potro ograny Ferrer Bautista LU porazka z Mahutem ale nie wyciagałbym daleko idacych wniosków z tej porażki.
Verdasco ciagle nie może sie odnaleśc niby wygrywa ale mnie te mecze nie przekonuja ....obraz formy Fernadno mielismy w meczu z rodakiem Felicjano gdzie nie miał on nic do powiedzenia i przegrał 0:2
nawet miał w TB drugiego seta 4:1 ale nie potrafił dowiesc tego wyniku
W 2012 roku spotkali sie z Xmenem wlasnie na Wimbledonie belg wygrał 3:2
Verdasco nigdy na trawie nie czył sie dobrze i wyniki były takie sobie bez szału

Trzeci mecz typ przeciwko francuzowi który sie pogubił na całego
przyczyniły sie do tego kontuzje i problemy osobiste i myśle ze Paul jeszcze sie nie pozbierał o czym swiadcza wyniki porazka z Bedene i Harrisonem po walce
Berankis jak to mówia znawcy spory talent na szybkie korty
Urwał seta Lopezowi na trawie i porażka z Mahutem ale nie ma co dramatyzowac bo grał ze specjalistami na trawie
ostatni mecz to WTA moze nie w tym dziale ale chcialem opisac swój cały kupon jaki pusciłem
Baltacha jak zwykle jest trawa sa wyniki wygrana chalangera w Nottingham pokonane Majeric Doi Zahlavova Strycowa
w Eastbourne pokonana Pliskova i porażka 1:2 po walce z Kirilenko
Włoszka bez formy jeden mecz na trawie i wtopa z Fartoli ugrała 5 gemów wczesniej na RG wtoa z Flipkens która specjalistka od clay nie jest
H2H na korzysc włoszki ale to było dosyc dawno Flavia była wtedy conajmniej półke wyżej niż teraz
 
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Wawrinka na grassie wyników w przeszłości nie osiągał rewelacyjnych, w szczególności tutaj w Londynie, ale warto pamiętać i brać pod uwagę bardzo istotny fakt - Szwajcar przechodzi aktualnie swój najlepszy okres w karierze, który rozpoczął się wraz z najlepszym występem tego sezonu podczas Aussie Open z Djokovicem. Po pamiętnym tripie w Australii przyszedł równie klasowy &#39;long term&#39; na cegle, w tym finał w Buenos Aires, zwycięstwo w Oeiras z Ferrerem, finał w Madrycie i w końcu kolejny klasowy mecz w Paryżu z Gasquetem i dopiero klęska w ćwierćfinale z Nadalem.
Wawrinka poprawił zdecydowanie swój łeb, jest graczem bardziej regularnym i przede wszystkim myślącym na korcie, a jego atuty w postaci dobrych warunków fizycznych , silnego i dokładnego bh oraz predyspozycji ofensywnych będą tutaj dobrze funkcjonować, z resztą jego kolejny finał w Hertogenbosch to nie przypadek i tylko utwierdza w przekonaniu, że kolejne kilka rund jest w jego zanadrzu.
Hewitt co roku trafia na ciężki i pechowy draw i właściwie odpada już po I rundzie. Gracz doświadczony, umiejący odnaleźć się na trawsku i nawet pokazał ducha walki ostatnio w Londynie. Mimo wszystko tak dysponowany Wawrinka, grający swój aktualnie najlepszy tenis powinien zadbać tutaj o swój interes. Łatwo nie będzie, być może przedłuży się to do 5 setów, ale dla mnie to jeden z lepszych betów na jutrzejszą inauguracje.

Lleyton Hewitt - Stanislas Wawrinka [1,70] PinnacleSports

GL.
 
R 75

richi

Użytkownik
Hewitt co roku trafia na ciężki i pechowy draw i właściwie odpada już po I rundzie. Gracz doświadczony, umiejący odnaleźć się na trawsku i nawet pokazał ducha walki ostatnio w Londynie. Mimo wszystko tak dysponowany Wawrinka, grający swój aktualnie najlepszy tenis powinien zadbać tutaj o swój interes. Łatwo nie będzie, być może przedłuży się to do 5 setów, ale dla mnie to jeden z lepszych betów na jutrzejszą inauguracje.
W 100% sie z Lutkiem zgadzam i proponuje(sam zagram)w tym meczu over gemowy 40.5.
 
uzytkownik-15140 306

uzytkownik-15140

Użytkownik
W 100% sie z Lutkiem zgadzam i proponuje(sam zagram)w tym meczu over gemowy 40.5.
Ja bym tego nie grał, Wawrinka powinien wygrać, ale po tej kompromitacji w finale z Mahutem, odpuściłbym, Stachu jednak chyba nie bardzo będzie sobie radził na trawie, bardziej skłaniał bym się do zagrania na OVER 40,5, będzie wyrównany mecz, Lleyton akurat na trawie jeszcze coś tam gra, będzie na styku mecz.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom