>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wimbledon '13 - turniej główny mężczyzn

Status
Zamknięty.
t.gogo 1K

t.gogo

Użytkownik
Ferrer wymęczył. Wynik meczu potwierdził, że różnice w kursach były nieadekwatne do wydarzeń na korcie.
Jutro przerwa więc będziemy mieli sporo czasu na przemyślenie poniedziałkowych spotkań. Ode mnie z oferty Bet365 następujące typy:
Fernando Verdasco - Kenny de Schepper
Typ: Fernando Verdasco
Kurs: 1,22

Z początku było 1,25, ale co naturalne kurs maleje. Dasco gra kapitalny turniej i 1,22 wydaje się być wciąż wartym gry na Hiszpana. Miał on w tym turniju naprawdę solidnych rywali: Mallise, Benneteau i Gulbis, z którymi stracił tylko jednego seta! Francuz miał zdecydowanie słabszych rywali bo byli to Lorenzi, Cilic (walkower) i Monaco. Co prawda również nie stracił seta, ale jakość gry między oboma zawodnika pozwala grać ten typ nawet przy kursie 1,15. Dodatkowo można próbować -1,5, a nawet 3:0 dla Ferdka.
Wynik: F.V. 3:0 K.d.S. (6:4, 6:4, 6:4)
Komentarz: Tylko w 3 secie były małe trudności bo Ferdek dał się przełamać, po czym szybko odłamał rywala i przełamał ponownie małą piłką setową. Dzieła zniszczenia dokonał swoim serwisem.

Jurgen Melzer - Jerzy Janowicz
Typ: Jerzy Janowicz
Kurs: 1,25

Jurek zagrał cudowny mecz z Almagro i jeśli z Melzerem zagra podobnie to przejedzie się po Austriaku jak walec. Melzer sezon miał raczej kiepski i dopiero w Wimbledonie zaczął coś grać. Najpierw wygrał z Fogninim, następnie z Reisterem i ostatnio z pogromcą Federera, Ukraińcem Stakhovskym. Podobnie jak w przypadku Verdasco kurs nie zachwyca, ale typ wydaje się równie pewny.
Wynik: J.M. 2:3 J.J. (6:3, 6(1):7, 4:6, 6:4, 4:6)
Komentarz: Nasz Jurek dzisiaj był chyba nieco gorzej dysponowany. Przy okazji &quot;ich&quot; Jurek był najlepszym z dotychczasowych rywali Janowicza. Ważne, że mecz wygrał, bo w turniejach liczy się przede wszystkim efektywność a nie efektowność. Teraz czeka nas nielada gratka - Polski 1/4!

Nie ma jeszcze kursów na mecz Dodiga z Ferrerem, ale może to byś bardzo ciekawy mecz do grania. Tutaj szedłbym w stronę Chorwata, który na trawie czuje się idealnie. Ferrer nie zachwyca na trawie - mimo solidnego bilansu na tej nawierzchni. Kursy 2,30+ zdecydowanie do grania, a spodziewam się nawet wyższych.
/edit
David Ferrer - Ivan Dodig
Typ: Ivan Dodig
Kurs: 3,50

Wynik: D.F. 3:1 I.D. (6(2):7, 7:6(6), 6:1, 6:1)
Komentarz: Taki kurs trzeba było grać. Lepiej wyszli na tym ci, którzy zagrali pewniejszy over 3,5 seta lub +2,5 seta dla Dodiga. Chorwat nie był w stanie wytrzymać tempa gry narzuconego przez Hiszpana i mimo jednodniowej przerwy po dwóch setach było po nim.
 
juan-martin 45

juan-martin

Użytkownik
Chciałbym Was wszystkich przestrzedz przed graniem w kierunku Davida Ferrera w kolejnych rundach. O ile jego atuty są znane - waleczność , urozmaicona gra to warto dodać iż nie jest w najlepszej dyspozycji i ta nawierzchnia nie należy do jego ulubionych. W dodatku na początku turnieju nabawił się kontuzji dłoni - podobnie jak nasz Jurek w Australian Open. Dziś w meczu z Dolgopolovem bral medicala - spuchnięty palec - miał tam owijany paznokieć. Hiszpan pokazuje , że ma niestabilny serwis i ciężko mu się tutaj gra - wystarczy spojrzeć na mecz z Alundem czy Bautistą. W następnej rundzie ma Dodiga i może sobie jeszcze poradzić lecz jednak już tutaj bym odpuścił . Jeśli jakimś cudem dojdzie do ćwierćfinału to myślę , że Del Potro szybko zamknie sprawę.
Z każdym kolejnym meczem Ferrer męczy się coraz bardziej. Dziś gdyby trafił na zrównoważonego przeciwnika to by odpadł jednak grał z Ukraińcem , który grał nieźle jednak jego zachowanie na korcie uniemożliwiało mu płynność gry.
To nie jest ten David Ferrer z Roland Garros 2013.
 
artorrotorro 1,1K

artorrotorro

Użytkownik
David Ferrer - Ivan Dodig @3.50 Bet365 ⛔
Ależ kurs, obok którego nie da się przejść obojętnie. Chorwat znakomity w tym roku na trawie. Piekielnie mocny i skuteczny serwis. I co chyba najważniejsze w tym wszystkim, chłodna głowa co udowodnił w 1 rundzie wyciągając mecz z dobrym na trawie Kohlschreiberem ze stanu 0:2 na 2:2 i wygraną w meczu poprzez krecz Niemca. Pokonał będącego w dobrej formie Kudlę i wręcz zmiażdżył w 3 rundzie Sijslinga oddając mu w 2 setach jedynie jednego gema! Jeśli chodzi o Ferrera to cudów się po nim nie ma co spodziewać, bynajmniej w mojej opinii. Wygrywać wygrywa, ale styl mnie jakoś nie przekonuje i wg mnie na Dodigu skończy się jego przygoda z Wimbledonem w tym roku. Wyrównane mecze i stracone sety z Alundem, który wybitnym graczem na trawie na pewno nie jest czy Bautistą świadczą o tym, że nie do końca wszystko u niego gra tak jak powinno. A jeśli tacy zawodnicy urywali mu seta, to nie wierzę, że Ivan tego nie zrobi i taki typ również można zagrać dla mniej odważnych ????
EDIT: Ale się Dodig posypał po tym frajersko przegranym drugim secie... Jak nic skończy się 1:3 i handicap gemowy, który jeszcze przed chwilą był pewniakiem, teraz nie ma szans na wejście.
Dodig +2.5s @1.543 Pinnacle ✅
Dodig +1.5s @2.20 Bet-at-home ⛔
Dodig +4.5g @1.90 Bet365 ⛔

Tie-break w meczu - tak @1.61 Bet365 ✅
Over 3.5s @1.66 Bet365 ✅
 
B 2,2K

barichello

Użytkownik
Dodig 3.15 opisany, więc pozostaje jedynie się podpisać pod tym typem.
Berdych Tomic
Dzisiaj Berdych najpierw masowane udo, następnie urywek jak masowano mu okolice barku. Tomic ma potencjał by tu powalczyć.
Tomic 2.89
Djokovic Haas
Oj będzie pojedynek. Nie spodziewam się tu kolejnego 3-0 dla Djoko. Haas ma papiery, by powalczyć z Novakiem na trawie. W dwóch dotychczasowych pojedynkach na tej nawierzchni dwukrotnie górą był Niemiec. Dodatkowo,w tym roku, w Miami, Haas ograł Serba w dwóch setach.
Haas minimum set 2.25
biorąc pod uwagę ilość niespodzianek na tym turnieju myślę, że przy takich kursach lekko też można pograć Haasa.
Haas 7.74
uzupełnię gdy pojawią się kursy w naziemnych
E: Fortuna
 
acetate 474

acetate

Użytkownik
D. Ferrer vs I. Dodig - 2 (+2.5 Sets) @ 1.543 (Pinnacle) ✅ 6:7 (3:7), 7:6 (8:6), 6:1, 6:1
Czas przerwac czerwona passe ostatnich nietrafionych typow. Wlasciwie zostalo juz napisane wszystko o tym spotkaniu, wiec nie ma sensu tego zbytnio powtarzac. Ferrer nie czuje sie najlepiej na trawie i stracil tutaj sporo setow, wczoraj juz wygral dopiero w decydujacym.
Dodig na trawie gra rewelacyjnie, mecz z Sijslingiem to byl jakis totalny pogrom.
Jako ciekawostke mozna tez dac H2H, w zeszlym roku grali ze soba na hardzie i tam Dodig tez urwal seta. Tutaj jest mocno prawdopodobne ze wygra mecz, ale ja gram &quot;grubo&quot; handicap na +2,5 seta, aby nadrobic straty z poprzednich typow. Bardzo duze value mimo niskiego kursu.
---PODSUMOWANIE DOTYCHCZASOWE WIMBLEDON 2013---
Player To Win - Novak Djokovic @ 2.17 ???
B. Reynolds/S. Johnson - over 41 @ 2.00 ✅
I. Dodig/P. Kohlschreiber - over 39.5 @ 1.935 ZWROT
R. Nadal vs S. Darcis - 2 (+2.5 Sets) @ 3,85 ✅
R. Nadal vs S. Darcis - 2 @ 34.00 ✅
B. Tomic/S. Querrey - over 42.5 @ 1.971 ✅
M. Klizan vs T. Berdych - 1 (+ 2.5 Sets) @ 2.88 ⛔
S. Giraldo/A. Dolgopolov - over 38.5 @ 1.855 ⛔
V. Troicki vs M. Youzhny - 1 @ 2.37 ⛔
T. Robredo vs A. Murray - 1 (+2.5 Sets) @ 3.30 ⛔
D. Ferrer vs I. Dodig - 2 (+2.5 Sets) @ 1.543 ✅
 
banans 18

banans

Użytkownik
D. Ferrer vs I. Dodig - 2 (+2.5 Sets) @ 1.543 (Pinnacle)
Czas przerwac czerwona passe ostatnich nietrafionych typow. Wlasciwie zostalo juz napisane wszystko o tym spotkaniu, wiec nie ma sensu tego zbytnio powtarzac. Ferrer nie czuje sie najlepiej na trawie i stracil tutaj sporo setow, wczoraj juz wygral dopiero w decydujacym.
Dodig na trawie gra rewelacyjnie, mecz z Sijslingiem to byl jakis totalny pogrom.
Jako ciekawostke mozna tez dac H2H, w zeszlym roku grali ze soba na hardzie i tam Dodig tez urwal seta. Tutaj jest mocno prawdopodobne ze wygra mecz, ale ja gram &quot;grubo&quot; handicap na +2,5 seta, aby nadrobic straty z poprzednich typow. Bardzo duze value mimo niskiego kursu.
tak samo sądze że dodig ugra tutaj spokojnie jakiegoś seta ponieważ gra jak narazie rewelacyjnie. Mozliwe ze wygra.
Dodig +2,5 seta 1.543 Pinnacle to świetny wybór na jutro
dodatkowo
B. Tomic (+2.5 Sets) vs Berdych 1.388
J.M. Del Potro - Seppi 1.269
 
K 4

kuras92

Użytkownik
Kybot ma szanse z Mannarino? Powiem szczerze ze nie ogladalem ani Kubota z Paire ani Mannarino z Brownem, stad moje pytanie. Moze ktos sie wypowie;)
Jeśli utrzyma swój serwis,który jest jego atutem w tym meczu oraz zimną głowę to nie powinien mieć większych problemów.Osobiście tu jednak widzę opcję ,,czterosetówki&quot;..

Ile setów będzie granych? 4 lub więcej setów k.1,30 Bet-at-home
 
juan-martin 45

juan-martin

Użytkownik
Bernard Tomic - Tomas Berdych​


Zapowiada się bardzo interesujące spotkanie i wcale nie skazywałbym Australijczyka na pożarcie.
Uważam , że na pewno podejmie walkę z Czechem.
Bernard na Wimbledonie z meczu na mecz gra coraz lepiej. O ile mecz z Querreyem nie był zbyt dobry to już z Blakiem i Gasquetem zagrał bardzo dojrzale.
Szczególnie w meczu z Ryśkiem pokazał inteligencje , pewność siebie. Nie szarżował , dobrze regulował tempo gry, niezłe slajsy i bardzo dobry serwis. Jutro trafi na rywala ze ścisłej czołówki.
Tomek to big server jednak w tym roku na trawie jego gra nie należy do olśniewających. O ile z Klizanem i Brandsem dość pewnie poszło tak z Andersonem było już blisko 5 seta jednak w kluczowym momencie Czech podwójnie odłamał rywala. Uważam , że Berdychowi będzie ciężko o przełamanie Tomicia z tego względu iż serwis siedzi Australijczykowi. Bernard bardzo dobrze gra na wymianie i zaimponował z Ryśkiem opanowaniem w kluczowych momentach setów - dzięki temu wygrał. Uważam , że Tomic ugra spokojnie seta , pojedynek może być bardzo wyrównany a jeśli Tomic zagra tak jak z Gasquetem to wymusi na Berdychu masę błędów w konsekwencji czego może pokusić się o wygraną

Mój typ na ten mecz:
Bernard Tomic +2,5 seta @ 1,40 Pinnacle ✅
 
J 9,8K

jozin28

Użytkownik
Witam
Z moich typów powyżej Ferrer 1 + oraz Lopez +2,5 seta +,
Na poniedziałek również nie po najwyższym kursie ale proponuje Verdasco - De Schepper 1 pograne po 1,28 w Pinnacle. Handi -4 gemy też można spokojnie grać ???? Powodzenia
 
S 269

sztywny

Użytkownik
Zaczyna się 2 tydzień szlema czyli okres zarabiania $$$
Tomic - Berdych 3,17 Pinnacle ⛔
Oglądałem ostatnie spotkania obydwóch zawodników. Mecz Berdycha z Andersonem był na żenującym poziomie . Dużo prostych błędów ,ze strony Czecha bardzo słabe poruszanie się po korcie , uderzenie nawet w prostych sytuacjach nie był tak pewne jak zawsze gdy Czech jest w wysokiej formie . Całe szczęście Kevin zagrał jeszcze słabiej i mamy Tomka w następnej rundzie .
Tomic super mecz z Gasquet. Bardzo pewne uderzenia z FH/ BH , groźne slajsy , pewny serwis , dobra gra przy siatce , sporo niekonwencjonalnych zagrań . Według mnie Australijczyk ze swoim zróżnicowanym tenisem pokona Czech , który nie jest w swojej najlepszej formie , gra przewidywalnie , brakuje mu pewności . Po takim kursie warto spróbować . Skoro słaby Anderson go przełamywał to Bernard zrobi to spokojnie kilkakrotnie .
Melzer +5,5 gemów - Janowicz 2,04 Marathon ✅ / Melzer wygrana 4,65 Marathon ⛔
Bardzo przesadzone kursy na Janowicza . Widziałem jego mecze ze Stepankiem i Almagro i Polak grał bardzo dobrze , super serwował , grał swój dobry tenis . Tylko musimy zauważyć , że Stepanek był tutaj bez formy i z jakąś ,, niby&#39;&#39; kontuzją a Almagro to gracz , którego styl pasuje Jurkowi na takich nawierzchniach . Almagro psuł dużo prostych piłek (co mu się rzadko zdarza) oraz przegrywał najważniejsze piłki . Do tego widoczne było gorsze poruszanie się po trawie . Ogólnie trawa z takimi zawodnikami jak Jurek to nie ,,bajka&quot; Almagro . Po raz pierwszy Jurek zagra na tym turnieju z zawodnikiem , któremu nie będzie aż tak bardzo przeszkadzał mocny serwis Janowicza. Melzer ma fantastyczny return , lubi grać z zawodnikami serwującymi bardzo mocno , ma dobry bilans z Isnerem, Raonicem czy Karlovicem . Do tego jest bardzo dobrym deblistą , super gra przy siatce . Melzer jest zawodnikiem leworęcznym , ma fajny rotowany serwis , będzie to sprawiało problemy Jerzykowi . Ja widzę tutaj bardzo wyrównany mecz , bardzo bym chciał , żeby Polak wygrał , ale w życiu nie zagram na niego po takim kursie . Zwłaszcza , że doświadczenie jest również po stronie Jurgena .

Reszta moich typów w moim temacie w KzS , niestety już bez analizy .
Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
astorre 64

astorre

Użytkownik
Haas over Djokovic
Kurs 9. Oglądałem wiele z meczy Tommego w najbliższym czasie. O ile w Paryżu zakończyło się dla niego z Novakiem 0-3, to tutaj już sprawa ma się zupełnie inaczej. Styl Haasa ewidentnie nie służy Serbowi, backhand slice , bardzo dobre utrzymywanie piłki w korcie i elastyczne dostosowanie gry do rywali to baza w grze Niemca. Kto interesuje się tenisem dłużej wie, że kursy zaproponowane przez furmy buk. na win Nole w tym turnieju rzędu 2,00 obecnie to pomyłka jakich mało gra w kolejnosci z Haasem, Berdychem, Del Potro a w finale z Murrayem(wdg mnie to on wygra). Szanse % oczywiscie za Djokovicem. Jednak nie 90-10 tylko 60-40 i w tym wypadku kurs wydaje się &quot;solidny&quot;
na cholere filmiki? rox
 
F 263

fidelio

Użytkownik
Zaczyna się 2 tydzień szlema czyli okres zarabiania $$$


Melzer +5,5 gemów - Janowicz 2,04 Marathon / Melzer wygrana 4,65 Marathon

Bardzo przesadzone kursy na Janowicza . Widziałem jego mecze ze Stepankiem i Almagro i Polak grał bardzo dobrze , super serwował , grał swój dobry tenis . Tylko musimy zauważyć , że Stepanek był tutaj bez formy i z jakąś ,, niby&#39;&#39; kontuzją a Almagro to gracz , którego styl pasuje Jurkowi na takich nawierzchniach . Almagro psuł dużo prostych piłek (co mu się rzadko zdarza) oraz przegrywał najważniejsze piłki . Do tego widoczne było gorsze poruszanie się po trawie . Ogólnie trawa z takimi zawodnikami jak Jurek to nie ,,bajka&quot; Almagro . Po raz pierwszy Jurek zagra na tym turnieju z zawodnikiem , któremu nie będzie aż tak bardzo przeszkadzał mocny serwis Janowicza. Melzer ma fantastyczny return , lubi grać z zawodnikami serwującymi bardzo mocno , ma dobry bilans z Isnerem, Raonicem czy Karlovicem . Do tego jest bardzo dobrym deblistą , super gra przy siatce . Melzer jest zawodnikiem leworęcznym , ma fajny rotowany serwis , będzie to sprawiało problemy Jerzykowi . Ja widzę tutaj bardzo wyrównany mecz , bardzo bym chciał , żeby Polak wygrał , ale w życiu nie zagram na niego po takim kursie . Zwłaszcza , że doświadczenie jest również po stronie Jurgena .


Reszta moich typów w moim temacie w KzS , niestety już bez analizy .

Pozdrawiam


Popieram. Granie Janowicza po takim kursie nie ma sensu. Melzer to szczwany i doświadczony zawodnik na tej nawierzchni. Spodziewam się wyrównanego spotkania i też gram hc w stronę Austriaka.
 
astorre 64

astorre

Użytkownik
Popieram. Granie Janowicza po takim kursie nie ma sensu. Melzer to szczwany i doświadczony zawodnik na tej nawierzchni. Spodziewam się wyrównanego spotkania i też gram hc w stronę Austriaka.
Janowicz zupełnie inaczej mentalnie wygląda na centralnych niż na bocznych. Fakt,że Jurgen wyeliminował Stakhovskiego, fakt,że dobrze radzi sobie z graczami pokroju Janowicz, lewo ręczny, gra kątowa , dobra kontra . Owszem Janowicz gra swietnie i myslę ,że jest w stanie eliminowac obiektywnie lepszych na grasie playerów niż Melzer. Jednak mimo widocznej różnicy klas na korzysc Polaka typuję Austriaka. Jego styl nie leży Jurkowi i jutro będziemy tego świadkami
 
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
B-Nard czuje swoją grę na tym turnieju; jest pewny swego i konsekwentnie pnie się do celu. W ostatnim meczu na centralnym trzymał przez większość spotkania na wodzy Gasqueta. Przede wszystkim inkasował maksimum w ekstremalnych momentach, bronił b-pointów, serwis utrzymywał na wysokim poziomie, bardzo dobrze prezentował się w defensywie i ofensywnie, w grze technicznej Richie ustępował mu miejsca w wielu elementach.

Berdych po drugiej stronie posiada swój skuteczny &quot;game&quot; , który tutaj na trawie przysparza wiele problemów. Na pewno serwis , znacznie lepszy return od poprzedników Tomica oraz mocniejsze i regularne uderzenia z głębi kortu, choć tutaj nie można skreślać w żadnym stopniu Berniego, który poprez slajsy i dropszoty jest w stanie przytłumić największego shotmakera.

Tomic z meczu na mecz udowadnia jakim jest wartościowym graczem, czym się różni na tle innych z &quot;nowej ery&quot; i jaką posiada moc mentalną, a pod tym względem zdecydowanie można mu zaufać i im ważniejszy mecz, im większa stawka, tym ten gracz motywuje się jeszcze bardziej i eksponuje swoje walory na korcie.

Myślę, że Berdych jest słusznym faworytem - jest graczem doświadczonym, ale nie sądzę, by zgarnął tutaj pełen pułap w 3 setach, tak więc kolejny raz handicap gemowy w strone Australijczyka + over, ponieważ 4-5 setów wisi tutaj w powietrzu i prawodpodobnie jakieś tiebreaki.

Bernard Tomic +4g - Tomas Berdych [1,94] PinnacleSports

Bernard Tomic - Tomas Berdych over 41 [1,91] PinnacleSports ✅ (6-7, 7-6, 4-6, 4-6)
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
G 3

grzech77

Użytkownik
Nie znalazłem u buka w którym aktualnie mam tego zakładu ale bardzo mi po głowie chodzi typ, że Ferrer skreczuje. Jak to wiele razy mieliśmy przykład oglądać, różne niespodzianki mieławe miejsce nader często dlaczego więc tutaj miało by być inaczej. Skoro Ferrer nie lubi trawy :] a Dodig lubi :] to może być wilece prawdopodobne, że po ciężkim boju Davidowi się odechce gry albo też zostanie &quot;rozpykany&quot; i coś mu się tam stanie hehe. Brał ponoć madica już ... alibi ma jak coś ???? Tak czy siak jakoś mi tu się widzi kreczu.
I baaaardzo odradzam grania jutro na Jurka :/ ! Verdasco mniejszy kursik ale &quot;pewniak&quot; a naszemu nigdy nie wiadomo co odwali, nie ten kurs. Zapewne wygra ale po co kusić los. Polska dzisiaj kurs 1.2 w siate i co robią, też zapewny wygrają no ale już widać jak to z nami jest. Ładnie to powyżej opisał SztywnyJurek sie denerwuje za szybko a tutaj bedzie mialo wlasnie doswiadczenie i spokoj największe znaczenie, tak więc:
Jerzy Janowicz - Jurgen Melzer
3.85
 
seba6 533

seba6

Użytkownik
Nie znalazłem u buka w którym aktualnie mam tego zakładu ale bardzo mi po głowie chodzi typ, że Ferrer skreczuje. Jak to wiele razy mieliśmy przykład oglądać, różne niespodzianki mieławe miejsce nader często dlaczego więc tutaj miało by być inaczej. Skoro Ferrer nie lubi trawy :] a Dodig lubi :] to może być wilece prawdopodobne, że po ciężkim boju Davidowi się odechce gry albo też zostanie &quot;rozpykany&quot; i coś mu się tam stanie hehe. Brał ponoć madica już ... alibi ma jak coś ???? Tak czy siak jakoś mi tu się widzi kreczu.
I baaaardzo odradzam grania jutro na Jurka :/ ! Verdasco mniejszy kursik ale &quot;pewniak&quot; a naszemu nigdy nie wiadomo co odwali, nie ten kurs. Zapewne wygra ale po co kusić los. Polska dzisiaj kurs 1.2 w siate i co robią, też zapewny wygrają no ale już widać jak to z nami jest. Ładnie to powyżej opisał SztywnyJurek sie denerwuje za szybko a tutaj bedzie mialo wlasnie doswiadczenie i spokoj największe znaczenie, tak więc:
Jerzy Janowicz - Jurgen Melzer
3.85
Porówanie Polskich siatkarzy bez formy i w sumie już bez możliwości osiągnięcia sukcesu do Jurka , który widać bardzo dobrze się czuje na Wimbledonie i wygrywa pewnie mecz mija sie z celem. Jedyne podobne są kursy.

Osobiście mam pogranego Jurka dw. 3:0 po kursie 2.50
 
dx2 228,9K

dx2

Użytkownik
Ja bym tego Melzera tak nie nie docenial. Melzer wygral juz Wimbledon 3 razy: jako junior, w deblu i w mikscie. A na pewno jest lepszym graczem na tej nawierzchni niz Almagro, wiec nie gralbym Janowicza, bo to piekny mecz tez nie bedzie. Jak sam Janowicz mowi, on tutaj szybko konczy wymiany, a Melzer to szczwany gracz. Tyle co ja mysle, najwyzej post wykasuja, bo tutaj wszystko co jest opinia, a nie typem traktuja juz jako spam.
Seppi (+5,5 gema) - del Potro 1 @2.00
Narazie to wzialem z bet365, ale moze jakis buk da nawet hc +6 z potencjalnym zwrotem. Dlaczego tak ? Jakos nie bardzo wierze w duza forme del Potro. Argentynczyk zdecydowanie przezywa slabszy okres. Argentynczyk niedawno zrezygnowal ze startu we French Open, bo tez uznal ze czegos mu brak. Kazdy ma wzloty i upadki, a delPo gral ostatnimi tygodniami duzo slabiej. Tutaj narazie mial rywali do ogrania w postaci Levine i Zemlji, chociaz jednego seta Zemlja mogl smialo ugrac. Seppi to juz inna polka. Wloch ogral kolejno 3 bardzo dobrych graczy na trawie, czyli Istomina, Llodre i Nishikoriego. Z Istominem i Nishikorim byly bardzo wymagajace boje i na pewno trzeba bylo pokazac sporo umiejetnosci, wiec licze jak zwykle, ze tym razem to zaprocentuje w starciu z Argentynczykiem. Nie wykluczam nawet wygranej Seppiego i wcale taki wynik by mnie nie zaskoczyl. Wole jednak typ z handicapami, gdyz del Potro ma niewatpliwie przewage serwisowa i moze to byc jakim tam handicapem w ewentualnych tie-breakach, a taki hc wydaje mi sie bardzo dobrym rozwiazaniem, bo wynik moze okazac sie sprawa otwarta.

Verdasco - De Schepper 1 @1.2
To ze Fiasco wygra chyba juz wszyscy wiedza. Do kombinacji w sam raz. Fiasco gra naprawde dobrze widac. Nie wiem czy az na takim poziomie kiedy Verdasco toczyl na trawach mega boje z Mario Ancicem, ale trudno mi sobie wyobrazic, zeby przegral z tak jednowymiarowym tenisista jak De Schepper.
 
gemsetmecz 927

gemsetmecz

Użytkownik
#9#
David Ferrer - Ivan Dodig
Kurs: 3.40​

Kolejne ciekawe spotkanie na londyńskich kortach. Spotkanie na pierwszy rzut oka powinno być zdominowane przez Ferrera, jednak tegoroczny Wimbledon kompletnie mu nie idzie. Z drugiej strony Dodig, który rozgrywa fenomenalny turniej. Już po przygotowaniach do Wielkiego Szlema można było zauważyć zwyżkową formę Chorwata. Dotarcie do 1/8 finału w zupełności to potwierdza i śmiem twierdzić, że na tym się nie skończy.
Prezentują zupełnie odmienne style gry, więc będzie to dodatkowym &quot;smaczkiem&quot; w tym spotkaniu. Ivan bardzo silnie serwuje co bardzo pomaga mu przy utrzymaniu podania. Dodatkowo jego przytomna gra i rozrzucanie przeciwnika po całym korcie przysporzy problemów Hiszpanowi. Ferrer znany jest przede wszystkim z solidnej obrony i niezłomności. Walczy do ostatniej piłki i wkłada w to całe serce. Jest na pewno lepiej wyszkolony technicznie, lecz na trawie nie ma to już takiego znaczenia.
Na Wimbledonie pokonali już po 3 przeciwników, jednak o wiele lepiej prezentuje się Dodig. Pokonanie Kohlschreibera czy Sijslinga na tej nawierzchni musi budzić podziw. W III rundzie zmiótł Holendra, który tuż po rozpoczęciu 3 seta poddał mecz (6:0 6:1 1:0). David nie pokazał niczego szczególnego, męczył się z Bautistą-Agutem, ledwo wygrał z Dolgopolovem. Dawał bardzo dużo szans na przełamanie i myślę, że Chorwat to wykorzysta.
Dotychczas spotkali się tylko raz w Valencji, gdzie po 3 setach wygrał Hiszpan. Było to w hali, więc nie ma co wspominać tego pojedynku. Sądzę, że spotkanie może skończyć się już w czterech setach, jeżeli tylko Dodig pokaże swoje najwyższe umiejętności. Być może Ferrer się wreszcie obudzi, jednak jest to mało prawdopodobne. Po takim kursie warto spróbować w stronę Ivana.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Co z tego, że Melzer ograł Stakhovskiego ? Sam dałem się nabrać na bet na Ukraińca po spotkaniu z Federerem, ale za pewne 2gi taki mecz Ukraińcowi się już nie przydarzy. Zdarzył się mecz życia i tyle. Więc gloryfikowanie wygranej Melzera nad Stakhovskim nie jest zbyt mądre. Melzer jeszcze przed Wimblem na turnieju u siebie w Niemczech już na trawie się męczył z jakimiś Włochem (przyznam szczerze nie znam). Kurs na Jerzego rzeczywiście mały, ale widać po nim, że czuje się tu naprawdę dobrze.
 
agent-tomek 5

agent-tomek

Użytkownik
Witam! Wimbledon jest strasznie interesujący, dziwne wyniki, wiele niespodzianek.
Ja przede wszystkim uważałbym na Łukasza, Kubot zagrał dobrze z Pairem, ale to raczej francuzik nie podjął walki. Naprawdę olbrzymi sukces naszych graczy, ale nie należy popadać w hura optymizm. Co do Jurka wiadomo, powinien dać radę, ale Łukasz gra z Mannarino, Francuz to nie wygodny rywal i uważam że opcja 3.5 seta jest najlepszą opcją. Francuz to nie byle kto, do tego ograł Browna, u którego także tak jak u Łukasza zależy od serwisu. Brown także częste wypady do siatki, i jak można było zobaczyć w ich meczu, Francuzowi to pasowało i pomimo iż nie był faworytem to wygrał.
Na jutro debelek:
Mirnyi-Tecau- Dodig-Melo 1.57 bet365
Białorusin i Rumun to lepsza para, dobry sezon, ostatnio zwycięstwo w finale w Holandi na trawie, chociaż rywale byli tam słabi. Dodig i Melo raczej przegrywają z parami z czołówki, a taką parą jest para Mirnyi - Tecau. . Tecau w tamtym roku w parze z Lindstedtem dotarł aż do półfinału, gdzie niestety przegrał. TEraz jego partnerem jest doświadczony reprezentant Białorusi, z którym rozumieją się doskanale, miałem okazję oglądać ich parę razy i zrobili na mnie dobre wrażenie.Do tego Dodig ma jutro mecz w singla, a potem właśnie mecz w Debla, a więc może być zmęczony... debelki są ryzykowne, ale uważam że faworyci powinni dać tu radę.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom